Aleksandar Stanojevic

Αποστολέας Θέμα: Aleksandar Stanojevic  (Αναγνώστηκε 8467 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Απ: Aleksandar Stanojevic (Coach)
« Απάντηση #70 στις: Ιουλίου 20, 2017, 03:58:17 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος Billysm-4

  • Platinum member
  • ******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: ΝΕΑΠΟΛΗ
  • 8282
    Μηνύματα
    • Προφίλ
Το αυριανο φιλικο με την Ανορθωση θα κρινει πολλα για την πορεια.
Αν δεν ημαστε καλοι, θα συνεχιστουν οι μουρμουρες, αν δειξουμε καλο προσωπο (που ετσι πιστευω) θα καταλαγιασουν για λιγο.
Παντως μετα απο χρονια ξανα, ξεκινησαμε με την μ@λακια να βαραει ΚΟΚΚΙΝΟ! facepalm
ΠΑΟΚ- ΘΡΗΣΚΕΙΑ- ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Γ@ΜΙΕΤΑΙ Η ΑΙΛΑΔΑ ΚΑΤΩ ΑΠ ΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!


 

Απ: Aleksandar Stanojevic (Coach)
« Απάντηση #71 στις: Ιουλίου 20, 2017, 07:56:34 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος Telis Stallone

  • Platinum member
  • ******
  • Ηλικία: 53
  • 5761
    Μηνύματα
  • Λάτρης του μεγάλου λευκού καρχαρία...
    • Προφίλ
Θα τολμησω μια προβλεψη....Εαν φετος δεν παρουμε καποιο τιτλο η ευθυνη θα βαρυνει 100% τις επιλογες Βουκιτς και Ιβαν...Με δυο κουβεντες θα ειναι αποτελεσμα λανθασμενων χειρισμων απο πλευρας διοικησης...

Ενα παραδειγμα ειναι το τερματοφυλακας.... Και σας το μεταφερω με απολυτη βεβαιοτητα...Ο Ρει ηταν η 1η επιλογη και σχεδον κλεισμενος απο τον Μιχελ....

Ελα ομως που εχεις να κανεις με τον νεο-πλουτισμο και τις φανφαρες του Ιβαν.... Που αποφασισε να παει σε επιλογη τυπου Οτσοα ? Κατι αναλογο με τον Μπερμπατοφ οσον αφορα την βαρυτητα του ονοματος ....

Φυσικα επειδη - αυτα που λεμε - το Brand name του ΠΑΟΚ και το ελληνικου ποδοσφαιρου εχει καταρρακωθει , ο μεξικανος αποφασισε να παει στο πολιτισμενο Βελγιο και την Στανταρ Λιεγης....

Αυτα....
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουλίου 21, 2017, 10:06:50 πμ από Telis Stallone »
Ο κύριος " 25 εκατοστα". Πρωταγωνιστής αισθησιακών ελληνικών ταινιών
 

Απ: Aleksandar Stanojevic (Coach)
« Απάντηση #72 στις: Ιουλίου 20, 2017, 11:27:48 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος teododo

  • "Russian" Big BOSS
  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 50
    Τοποθεσία: Ροστόφ
  • 35185
    Μηνύματα
  • I Don't παλελεύω it...
    • Προφίλ
Ακριβως ετσι Τελη αλλα ειναι τοσο αλλοπροσαλλος που μπορει να την πληρωσει ο Μιχελ!
Όλη η ΑΘΗΝΑ ενωμένη, από τον ΠΑΟΚ...Γ@ΜΗΜΕΝΗ!!
 

Απ: Aleksandar Stanojevic (Coach)
« Απάντηση #73 στις: Ιουλίου 21, 2017, 10:42:00 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος m01can4

  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: Aruba
  • 33113
    Μηνύματα
    • Προφίλ
«Οι παίκτες μου αισθάνονται άνετα με αυτό το σύστημα»




«Το ποδόσφαιρο δεν έχει να κάνει μόνο με την άμυνα, όλα πρέπει να τα δουλέψουμε, σε αυτή την περίοδο είναι λογικό να έχουμε αμυντικά προβλήματα, συνήλκα είμαι ικανοποιημένος σε σύγκριση με τα προηγούμενα παιχνίδια».

Ερωτηθείς για το αν είναι έτοιμη η ομάδα: «Είναι φυσικό, δεν είμαστε 100% έτοιμοι, το ρόστερ είναι έτοιμο, αλλά κάθε μέρα γινόμαστε καλύτεροι. Είναι λογικό η ομάδα να μην είναι εκεί που πρέπει ακόμα, είμαστε στο 60-70% από αυτό που θέλουμε να φτάσουμε. Από εδώ και πέρα πρέπει να είμαστε κάθε μέρα καλύτεροι».

Σχετικά με τον Λέοβατς: «Ο Λέοβατς είχε πρόβλημα από την προηγούμενη σεζόν, είχε παίξει πολλά παιχνίδι πέρυσι. Εύχομαι ότι θα είναι έτοιμος για τα επόμενα παιχνίδια, έμεινε εκτός ώστε να κάνει θεραπεία».

Για την δήλωση που είχε κάνει ότι θα πει σε δέκα μέρες για το αν ο ΠΑΟΚ πάει για πρωτάθλημα: «Αυτή την στιγμή γνωρίζω ακριβώς τι χρειάζεται η ομάδα για να γίνει καλύτερη, εάν αυτό είναι αρκετό για να πάρουμε πρωτάθλημα, θα φανεί. Θα συζητήσουμε με τον κ. Σαββίδη και τον κ. Μίχελ, ώστε να καταλήξουμε στις κινήσεις που θα κάνουμε ώστε η ομάδα να γίνει καλύτερη».

Ρωτήθηκε ξανά για τον Λέοβατς, όπου απάντησε: «Δεν καταλαβαίνω γιατί γίνεται αυτή η κουβέντα, ξέρω τι έχει γραφτεί, για μένα είναι ξεκάθαρα τα πράγματα και ο Μαρίν το γνωρίζει. Είναι καλός παίκτης, τον χρειαζόμαστε, είναι καλό παιδί ενώ μπορεί να δώσει πολλά επιθετικά. Τον θέλω στην ομάδα, πέρυσι αγωνίστηκε σε πολλά παιχνίδια, είναι αρκετοί οι παίκτες που έπαιξαν σε πολλά ματς την περσινή σεζόν, θέλουμε να είμαστε προσεκτικοί με την διαχείρηση τους. Θέλω να έχω δυο ισάξιους παίκτες σε κάθε θέση, σε κάποια παιχνίδια θα παίζει ο Λέοβατς σε άλλα ο Λεβέκ, αυτό είναι ξεκάθαρο με όλους τους παίκτες της ομάδας. Σήμερα δεν έπαιξαν τουλάχιστον 4-5 παίκτες, δεν καταλαβαίνω γιατί δεν ρωτάτε γι’αυτούς».

Για το πότε θα γίνει η συνάντηση με τους Σαββίδη-Μίχελ: «Είπα και πριν η ομάδα δεν είναι έτοιμη, είμαστε στο 60-70%, θεωρώ ότι θα είμαστε εντάξει για τα δυο πρώτα επίσημα παιχνίδια, όχι σε φουλ ρυθμό που μπορεί η ομάδα, αυτό είναι λογικό. Για τις μεταγραφές δεν έχουμε κάποια επίσημη συνάντηση, μιλάμε καθημερινά, έχουμε επαφή, έχω τις σκέψεις μου και θα τις μεταφέρω ώστε να δούμε τι θα κάνουμε».

Για τον Πέλκα και τον ρόλο του στην ομάδα: «Ο Πέλκας ήταν αρκετά καλός στην προετοιμασία, σήμερα ήταν ο μοναδικός έλληνας παίκτης ενώ είναι από τα παιδιά που είναι από τις ακαδημίες, αυτός ήταν ο πρώτος λόγος που πήρε το περιβραχιόνιο και ο δεύτερος η προετοιμασία που έγινε. Κατά την διάρκεια της σεζόν θα κάνουμε ροτέισον και θα έχουν όλοι οι παίκτες άλλο ρόλο και χρόνο συμμετοχής»

Για τους Έλληνες παίκτες του ΠΑΟΚ: «Είναι σημαντικό να υπάρχουν έλληνες παίκτες και ειδικά από τις ακαδημίες. Είμαι χαρούμενος που έχω τέτοιους, ωστόσο τώρα κοιτάμε να βρούμε την καλύτερη 11άδα. Στην Παρτιζάν χρησιμοποιούσα περισσότερους από τις ακαδημίες, βέβαια είναι διαφορετική περίπτωση. Εδώ στον ΠΑΟΚ έχουμε την δυνατότητα να αγοράσουμε ξένους καλούς παίκτες, οπότε κοιτάμε να βρούμε την καλύτερη ενδεκάδα»

"Σας έχει "φάει" το... "ματι" και η... μ@λακια!"
 

Απ: Aleksandar Stanojevic (Coach)
« Απάντηση #74 στις: Ιουλίου 21, 2017, 11:18:01 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος m01can4

  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: Aruba
  • 33113
    Μηνύματα
    • Προφίλ
Στημένη όντως του την είχαν αλλά δεν τους βγήκε.
Θα βρουν κάτι άλλο να τους πειράξει και να τον βγάλουν στην σέντρα που ήδη το έχουν κάνει. >:( >:( >:(
"Σας έχει "φάει" το... "ματι" και η... μ@λακια!"
 

Απ: Aleksandar Stanojevic (Coach)
« Απάντηση #75 στις: Ιουλίου 21, 2017, 11:55:24 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος teododo

  • "Russian" Big BOSS
  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 50
    Τοποθεσία: Ροστόφ
  • 35185
    Μηνύματα
  • I Don't παλελεύω it...
    • Προφίλ
Διακρινω μια πικρια για το οτι δεν γινονται οι μεταγραφες η ειναι ιδεα μου?
Πρεπει κατι να παιζει παντως με αυτον, τον Μιχελ και τον Βουκιτς! ::)
Όλη η ΑΘΗΝΑ ενωμένη, από τον ΠΑΟΚ...Γ@ΜΗΜΕΝΗ!!
 

Απ: Aleksandar Stanojevic (Coach)
« Απάντηση #76 στις: Ιουλίου 22, 2017, 11:58:03 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος jim

  • Platinum member
  • ******
  • Ηλικία: 42
    Τοποθεσία: Χαβουζα
  • 13299
    Μηνύματα
  • ΝΑΙ ΡΕ ΠΑΟΚ
    • Προφίλ
Οι ισορροπιες ειναι λεπτες.
Ο Ουαρντα επαιξε με 2 προπονησεις στην Ελλαδα και χωρις προετοιμασια!!!
Δεν θελει πολυ καποιοι μεσα στα αποδυτηρια να τον γραψουν στα @@ τους!
Κατα τα αλλα, λιγο η αμυνα να συνεχισει την δουλεια και θα αρχισουμε να ανεβαζουμε αποδοση.
Το "φαγητό" του κάθε αμπαλου ΠΑΟΚτση, οι ΑΡΔ και τα ραδιοφωνα!
 

Απ: Aleksandar Stanojevic (Coach)
« Απάντηση #77 στις: Ιουλίου 23, 2017, 03:19:52 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος teododo

  • "Russian" Big BOSS
  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 50
    Τοποθεσία: Ροστόφ
  • 35185
    Μηνύματα
  • I Don't παλελεύω it...
    • Προφίλ
Θα δειξει Τζιμ, δεν πιστευω οτι ειναι χαζος και δεν το ξερει.
Όλη η ΑΘΗΝΑ ενωμένη, από τον ΠΑΟΚ...Γ@ΜΗΜΕΝΗ!!
 

Απ: Aleksandar Stanojevic (Coach)
« Απάντηση #78 στις: Ιουλίου 24, 2017, 05:04:30 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος Billysm-4

  • Platinum member
  • ******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: ΝΕΑΠΟΛΗ
  • 8282
    Μηνύματα
    • Προφίλ
You are not allowed to view links. Register or Login
Το αυριανο φιλικο με την Ανορθωση θα κρινει πολλα για την πορεια.
Αν δεν ημαστε καλοι, θα συνεχιστουν οι μουρμουρες, αν δειξουμε καλο προσωπο (που ετσι πιστευω) θα καταλαγιασουν για λιγο.
Παντως μετα απο χρονια ξανα, ξεκινησαμε με την μ@λακια να βαραει ΚΟΚΚΙΝΟ! facepalm


Στην γωνια περιμενουν.
Απαντες ειναι προετοιμασμενοι  >:D
ΠΑΟΚ- ΘΡΗΣΚΕΙΑ- ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Γ@ΜΙΕΤΑΙ Η ΑΙΛΑΔΑ ΚΑΤΩ ΑΠ ΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!


 

Απ: Aleksandar Stanojevic (Coach)
« Απάντηση #79 στις: Ιουλίου 27, 2017, 09:41:08 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος teododo

  • "Russian" Big BOSS
  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 50
    Τοποθεσία: Ροστόφ
  • 35185
    Μηνύματα
  • I Don't παλελεύω it...
    • Προφίλ
Αν δεις σεντερ μπακ και χαφ, εγω θα γινω αστροναυτης!
Αν προλαβεις δηλαδη γιατι δεν σε βλεπω.
Όλη η ΑΘΗΝΑ ενωμένη, από τον ΠΑΟΚ...Γ@ΜΗΜΕΝΗ!!