Aleksandar Stanojevic

Αποστολέας Θέμα: Aleksandar Stanojevic  (Αναγνώστηκε 8465 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Απ: Aleksandar Stanojevic (Coach)
« Απάντηση #90 στις: Αυγούστου 03, 2017, 11:49:14 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος teododo

  • "Russian" Big BOSS
  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 50
    Τοποθεσία: Ροστόφ
  • 35185
    Μηνύματα
  • I Don't παλελεύω it...
    • Προφίλ
"Ηταν λογικό να είμαστε καλύτεροι μετά από μια εβδομάδα,δεν είμαστε σίγουρα 100% έτοιμοι"




«Είμαι γενικά ικανοποιημένος από την εμφάνιση των παικτών, από την ενέργεια που έβγαλαν στον αγωνιστικό χώρο, ήταν λογικό να είμαστε καλύτεροι μετά από μια εβδομάδα γιατί παίζαμε και στην έδρα μας. Δεν είμαστε σίγουρα 100% έτοιμοι, θα δουλέψουμε αλλά με σύγκριση το πρώτο ματς, είμαι ικανοποιημένος από τους παίκτες και από το γεγονός ότι αρκετοί έδειξαν καλύτερη εικόνα σε σχέση με τον αγώνα στην Ουκρανά», σχολίασε αρχικά.

Για το αν συμφωνεί ότι ο ΠΑΟΚ έκανε σήμερα αρκετά και εύκολα λάθη: «Ναι κάναμε αρκετά λάθη, αλλά δημιουργήσαμε και πολλές ευκαιρίες και αυτό είναι κάτι που μου άρεσε. Σε αυτή την περίοδο δεν είμαστε έτοιμοι για να αγωνιζόμαστε στο ίδιο τέμπο σε όλη την διάρκεια του αγώνα, οπότε όταν τα πόδια είναι κουρασμένα, είναι λογικό να κάνεις κάποια λάθη. Είναι φυσιολογικό για το σημείο που βρισκόμαστε, γι’αυτό είδαμε σήμερα αυτά τα λάθη».

Για την αυριανή κλήρωση: «Σε γενικές γραμμές αισθάνομαι άνετος, δεν έχω κάποια ιδιαίτερη πίεση, έχουμε 15 μέρες μπροστά μας στις οποίες θα δουλέψουμε για να εμφανιστούμε καλύτεροι, έχω μιλήσει και με τους παίκτες, είμαστε ο ΠΑΟΚ και ανεξαρτήτως αντιπάλου, θα είμαστε το φαβορί. Περιμένουμε να δούμε τον αντίπαλο, είμαστε ο ΠΑΟΚ και αισθανόμαστε άνετοι για αυτή την κλήρωση».

Ερωτηθείς για την υπόθεση Βιεϊρίνια: «Από όσο γνωρίζω, η συζήτηση για τον Βιεϊρίνια διαρκεί αρκετά χρόνια και ίσως να έχει φτάσει η κατάλληλη στιγμή για να επιστρέψει ο ποδοσφαιριστής. Από εκεί και πέρα αν τον αποκτήσουμε δεν θα έχω κάποιο πρόβλημα στην χρησιμοποίηση του, μια απόκτηση ενός τέτοιου παίκτη θα μας δώσει πολλές δυνατότητες και έχουμε παίκτες μια διαφορετικά στοιχεία που μπορούν να παίξουν σε διαφορετικές θέσεις, μπορεί ο Μακ να πάιξει ως επιθετικός.

Για έναν προπονητή είναι εύκολο να εκμεταλλευτεί έναν τέτοιο παίκτη και να φτιάξει την ομάδα του, όταν διαθέτει ποδοσφαιριστές με ποιότητα και έτσι και εμείς θα προσπαθήσουμε να βρούμε το κατάλληλο σύστημα ώστε να εκμεταλλευτούμε όλους τους παίκτες».

Για το αν θα υπάρξει συνάντηση με τους Σαββίδη-Μίχελ για τα μεταγραφικά θέματα της ομάδας: «Κάναμε συζήτηση αυτές τις ημέρες και νομίζω ότι τώρα είναι η κατάλληλη στιγμή για να πάρουμε τους παίκτες που θέλουμε, να ενισχυθούμε, όπως είχαμε πει από την αρχή που ήρθα, είχαμε αρκετούς παίκτες καλούς για τα πρώτα παιχνίδια. Τώρα είναι η κατάλληλη στιγμή για να βελτιώσουμε την ομάδα, να κάνουμε κάποιες ποιοτικές προσθήκες, έχω κάποια ονόματα στο μυαλό μου, έχουμε μιλήσει και περιμένουμε να δούμε τι θα γίνει»



Μολις βγηκε ο Μπισεσβαρ που ειχε κουραστει, χαθηκε το κεντρο, η ομαδα γυρισε πισω και κοντεψαμε να κινδυνευσουμε!!!
Αλλα ηταν αθλια και τα μπακ!
Όλη η ΑΘΗΝΑ ενωμένη, από τον ΠΑΟΚ...Γ@ΜΗΜΕΝΗ!!
 

Απ: Aleksandar Stanojevic (Coach)
« Απάντηση #91 στις: Αυγούστου 04, 2017, 10:41:55 πμ »
 

Αποσυνδεδεμένος Kat6

  • Platinum member
  • ******
  • 3763
    Μηνύματα
  • Kataramenos μια ζωή
    • Προφίλ
Ναι μεν αργησαμε να καταληξουμε σε συστημα ,ναι μεν βαρια προετοιμασια αλλα περιμενα να δω κατι παραπανω στο πως η ομαδα αναπτυσεται .Μονο ατομικες ενεργεις ,γιομες και διωξιμο κουτουρου.Τωρα εχουμε χρονο να δουλεψουμε ελπιζουμε οτι θα δουμε κατι καλυτερο.Τωρα το πως ενας επιθετικογενης προπονητης θα παιξει καλυτερα το τεμπελικο 4231 απ οτι ο προηγουμενος ωστε να δουμε κατι καλυτερο μου φαινεται κομματακι δυσκολο.Θα προτιμουσα να ειχανφερει τα χαφ που χρειαζοταν και να δοκιμασει αυτο που θελει και γνωριζει καλυτερα.

"Οταν περπατας κατα μηκος ενος δρομου καλο ειναι να διαλεξεις ενα πεζοδρομιο.
Αν αλλαζεις συνεχως πλευρα το μονο σιγουρο ειναι οτι θα σε πατησει καποιο καρο"

Αρχαιο Κινεζικο γνωμικο
ΠΑΟΚ και στα δύσκολα.
 

Απ: Aleksandar Stanojevic (Coach)
« Απάντηση #92 στις: Αυγούστου 04, 2017, 11:44:11 πμ »
 

Αποσυνδεδεμένος nikolasf4

  • Public Relations
  • ******
  • Ηλικία: 59
    Τοποθεσία: Πετρούπολη Χαβούζας
  • 6358
    Μηνύματα
    • Προφίλ
You are not allowed to view links. Register or Login

Για την αυριανή κλήρωση: «Σε γενικές γραμμές αισθάνομαι άνετος, δεν έχω κάποια ιδιαίτερη πίεση, έχουμε 15 μέρες μπροστά μας στις οποίες θα δουλέψουμε για να εμφανιστούμε καλύτεροι, έχω μιλήσει και με τους παίκτες, είμαστε ο ΠΑΟΚ και ανεξαρτήτως αντιπάλου, θα είμαστε το φαβορί. Περιμένουμε να δούμε τον αντίπαλο, είμαστε ο ΠΑΟΚ και αισθανόμαστε άνετοι για αυτή την κλήρωση».


Ευτυχώς το κατάλαβες... Αν το καταλάβουν και άλλοι θα κεντάμε φέτος! pano pano
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ (Pablo Gabriel García Pérez)
Όταν η αδικία γίνεται νόμος, η παρανομία γίνεται καθήκον
"Πάρτε το χαμπάρι, οι εφιάλτες σας μόλις ξεκίνησαν...»
ΘΥΡΑ 4
 

Απ: Aleksandar Stanojevic (Coach)
« Απάντηση #93 στις: Αυγούστου 04, 2017, 01:00:34 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος m01can4

  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: Aruba
  • 33113
    Μηνύματα
    • Προφίλ
Έγιναν συνδυασμοί και μάλιστα καλοί σε κάποιες στιγμές αλλά χρειάζεται χρόνος.
Τώρα αν θα τον έχει, είναι ένα θέμα...
Είναι πάντως ακόμα υπό αμφισβήτηση (κακώς, πολύ κακώς)
"Σας έχει "φάει" το... "ματι" και η... μ@λακια!"
 

Απ: Aleksandar Stanojevic (Coach)
« Απάντηση #94 στις: Αυγούστου 04, 2017, 04:32:55 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος teododo

  • "Russian" Big BOSS
  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 50
    Τοποθεσία: Ροστόφ
  • 35185
    Μηνύματα
  • I Don't παλελεύω it...
    • Προφίλ
«Σεβόμαστε τον αντίπαλο, να πάρουμε την πρόκριση»



«Γνωρίζουμε ακόμη πριν την κλήρωση ότι ο ΠΑΟΚ ως ισχυρός οφείλει να υπερασπιστεί τον τίτλο του φαβορί. Τώρα, μετά την κλήρωση, επαναλαμβάνω ότι ο ΠΑΟΚ είναι το φαβορί. Παίζουμε όμως με μια ομάδα που κέρδισε το σεβασμό πετυχαίνοντας μια μεγάλη πρόκριση εναντίον της Γαλατά κι αυτό σε διπλά παιχνίδια δεν γίνεται τυχαία. Θα μελετήσουμε πολύ καλά την Έστερσουντς και πρέπει να υπολογίσουμε πως θα έχουν σίγουρα πολύ καλό αγωνιστικό ρυθμό, αφού έχουν παίξει ήδη 17 ματς πρωταθλήματος.

Ήδη έχουμε ξεκινήσει να συλλέγουμε πληροφορίες. Από τη δική μας πλευρά θα είμαστε σίγουρα καλύτεροι και συγκεντρωμένοι, καθώς είναι ένας από τους βασικούς μας στόχους να μπούμε στους ομίλους του Europa League» .


Να ειμαστε ακομα καλυτεροι πρεπει.
Όλη η ΑΘΗΝΑ ενωμένη, από τον ΠΑΟΚ...Γ@ΜΗΜΕΝΗ!!
 

Απ: Aleksandar Stanojevic (Coach)
« Απάντηση #95 στις: Αυγούστου 04, 2017, 07:38:38 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος jim

  • Platinum member
  • ******
  • Ηλικία: 42
    Τοποθεσία: Χαβουζα
  • 13299
    Μηνύματα
  • ΝΑΙ ΡΕ ΠΑΟΚ
    • Προφίλ
You are not allowed to view links. Register or Login
Ναι μεν αργησαμε να καταληξουμε σε συστημα ,ναι μεν βαρια προετοιμασια αλλα περιμενα να δω κατι παραπανω στο πως η ομαδα αναπτυσεται .Μονο ατομικες ενεργεις ,γιομες και διωξιμο κουτουρου.Τωρα εχουμε χρονο να δουλεψουμε ελπιζουμε οτι θα δουμε κατι καλυτερο.Τωρα το πως ενας επιθετικογενης προπονητης θα παιξει καλυτερα το τεμπελικο 4231 απ οτι ο προηγουμενος ωστε να δουμε κατι καλυτερο μου φαινεται κομματακι δυσκολο.Θα προτιμουσα να ειχανφερει τα χαφ που χρειαζοταν και να δοκιμασει αυτο που θελει και γνωριζει καλυτερα.

"Οταν περπατας κατα μηκος ενος δρομου καλο ειναι να διαλεξεις ενα πεζοδρομιο.
Αν αλλαζεις συνεχως πλευρα το μονο σιγουρο ειναι οτι θα σε πατησει καποιο καρο"

Αρχαιο Κινεζικο γνωμικο


Μακαρι να φερουν χαφ αλλα δεν δειχνει για την ωρα πλην Βιερινια.
Ακομα και ετσι μπορει να παιξει 442, βεβαια βγαινει εκτος ο Μπισεσβαρ που ειναι το Α και το Ω του ΠΑΟΚ.
Αρκει να τον αφησουν γιατι οι αμπαλοι δεν εχουν τελος!
Το "φαγητό" του κάθε αμπαλου ΠΑΟΚτση, οι ΑΡΔ και τα ραδιοφωνα!
 

Απ: Aleksandar Stanojevic (Coach)
« Απάντηση #96 στις: Αυγούστου 05, 2017, 06:17:07 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος Billysm-4

  • Platinum member
  • ******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: ΝΕΑΠΟΛΗ
  • 8282
    Μηνύματα
    • Προφίλ
Το λαθος που εκανε για εμενα στο παιχνιδι ηταν στην αλλαγη του Μπισεσβαρ.
Σωστα τον εβγαλε, αλλα ο Καμπος στον αξονα ηταν ανυπαρκτος, δεν μπορεσε να κανει τιποτα.
Πηγε να το διορθωσει μετα με τον Πελκα αλλα και εκει λιγα πραγματα.
Κατα τα υπολοιπα, η ομαδα θα διορθωθει ακομα περισσοτερο.
Θελει ομως αυτο που ολοι γραφουμε εδω μεσα.
Ενα @@@ ΧΑΦ!
Γιατι δεν του το φερνουν , υπαρχει λογος? ::)
ΠΑΟΚ- ΘΡΗΣΚΕΙΑ- ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Γ@ΜΙΕΤΑΙ Η ΑΙΛΑΔΑ ΚΑΤΩ ΑΠ ΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!


 

Απ: Aleksandar Stanojevic (Coach)
« Απάντηση #97 στις: Αυγούστου 09, 2017, 07:17:26 πμ »
 

Αποσυνδεδεμένος m01can4

  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: Aruba
  • 33113
    Μηνύματα
    • Προφίλ
Και που θα του το φέρουν (Ελ Καντουρι) που είναι και πολύ καλός παίκτης, ο συγκεκριμένος δεν θα πάει πολύ...
"Σας έχει "φάει" το... "ματι" και η... μ@λακια!"
 

Απ: Aleksandar Stanojevic (Coach)
« Απάντηση #98 στις: Αυγούστου 09, 2017, 03:50:50 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος teododo

  • "Russian" Big BOSS
  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 50
    Τοποθεσία: Ροστόφ
  • 35185
    Μηνύματα
  • I Don't παλελεύω it...
    • Προφίλ
Αφου δεν κενταει η ομαδα ρε φιλε  facepalm facepalm facepalm θα χασουμε τους στοχους! facepalm facepalm facepalm facepalm
Όλη η ΑΘΗΝΑ ενωμένη, από τον ΠΑΟΚ...Γ@ΜΗΜΕΝΗ!!
 

Απ: Aleksandar Stanojevic (Coach)
« Απάντηση #99 στις: Αυγούστου 09, 2017, 10:07:13 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος m01can4

  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: Aruba
  • 33113
    Μηνύματα
    • Προφίλ


«Είμαι ευχαριστημένος από την εικόνα των νέων παιδιών. Είναι θετικό να βλέπεις νέους παίκτες. Είμαι ευχαριστημένος από τους Χατζηδίμπα και τον Τσαούση»

Για τη χθεσινή απόδοση της ομάδας στο παιχνίδι με τον ΠΑΣ: «Είναι διαφορετικό παιχνίδι δεν έδειξε κάτι για εμάς ήταν μια προπόνηση. Έχουμε ανεβασει ρυθμούς είναι καλό ότι δεν χτύπησε κάποιος. Είμαι ευχαριστημένος γιατί δουλεύουμε καλά».

Για το αν έχει βρει τον τρόπο ο ΠΑΟΚ να διασπά τις κλειστές άμυνες: «Είναι καλό που είδα ζωντανά πως θα μας αντιμετωπίσουν οι ομάδες. Είχαν βαριά πόδια μας έλειπαν παίκτες ικανοί να μας βοηθήσουν σε τέτοια παιχνίδια όπως ο Μπισεσβαρ αλλά και παίκτες που θα ρθουν στην ομάδα»

Αν αισθάνεται πίεση για την εικόνα της ομάδας: «Γνωρίζω τη συνέβαινε τα προηγούμενα χρόνια. Είναι υποχρέωση μας να μπούμε στους ομίλους. Είδα τον αντίπαλο ξέρω τι πρέπει να προσέξουμε είμαστε το φαβορί αλλά στο ποδόσφαιρο δε χρειάζεται να λες μεγάλα λόγια. Για την πίεση ο ΠΑΟΚ είναι μεγάλη ομάδα και πάντα θα υπάρχει πίεση»

Για τον Ελ Καντουρί: «Έχουμε επιλογές ευελπιστώ πως θα ρθει κάποιος παίκτης ακόμα από αυτούς που μιλάμε. Για το κέντρο θελουμε παίκτη. Ο Βιεϊρίνια είναι πάντα ευπρόσδεκτος. Θελουμε ενίσχυση εκεί. Θα δούμε βήμα βήμα θα πάρουμε παιξτη με ποιότητα που θα μας βοηθήσει και θα δούμε αν χρειαζόμαστε κάτι επιπλέον»



Παρέλαση δεν θα προλάβει.....δεν θα τον αφήσουν...
"Σας έχει "φάει" το... "ματι" και η... μ@λακια!"