Ιgor Tudor II

Αποστολέας Θέμα: Ιgor Tudor II  (Αναγνώστηκε 10962 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Ιgor Tudor II
« στις: Φεβρουαρίου 24, 2016, 01:06:37 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος teododo

  • "Russian" Big BOSS
  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 50
    Τοποθεσία: Ροστόφ
  • 35185
    Μηνύματα
  • I Don't παλελεύω it...
    • Προφίλ
«Επίκειται συνάντηση με τους ανθρώπους του ΠΑΟΚ»!



«Σε γενικές γραμμές, σε λίγες μέρες θα έχω συνάντηση με τους ανθρώπους της ελληνικής ομάδας και στη συνέχεια θα γνωρίζω περισσότερα, θα μπορώ ακριβώς να σας πω τα πάντα. Ήμουν απασχολημένος τις τελευταίες ημέρες για προσωπικά ζητήματα. Το ενδιαφέρον του ΠΑΟΚ είναι πραγματικό και θα δούμε πώς αυτό θα εξελιχθεί ... όπως και για την Εθνική ομάδα ... Ωστόσο δεν θέλω να μιλήσω γι 'αυτό», δήλωσε ο Αρβελάτζε στην εφημερίδα «Lele».


Θα γελασει καθε πικραμενος λεμεεεεεεεεεεεεεε
Όλη η ΑΘΗΝΑ ενωμένη, από τον ΠΑΟΚ...Γ@ΜΗΜΕΝΗ!!
 

Απ: Ιgor Tudor II (Coach)
« Απάντηση #1 στις: Φεβρουαρίου 24, 2016, 01:09:16 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος teododo

  • "Russian" Big BOSS
  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 50
    Τοποθεσία: Ροστόφ
  • 35185
    Μηνύματα
  • I Don't παλελεύω it...
    • Προφίλ
Όπως τονίζει κατηγορηματικά η ασπρόμαυρη ΠΑΕ τα σενάρια περί Αρβελάτζε δεν έχουν καμία σχέση με την πραγματικότητα και δεν πρόκειται να υπάρξει κανένα ραντεβού με κανένα προπονητή.

Όπως επισημαίνουν στην ΠΑΕ ΠΑΟΚ η στήριξη στο πρόσωπο του Ιγκόρ Τούντορ είναι δεδομένη και δεν σκοπεύουν να ανοίξουν θέμα νέου προπονητή.



Κατηγορηματικα κιολας! facepalm

Όλη η ΑΘΗΝΑ ενωμένη, από τον ΠΑΟΚ...Γ@ΜΗΜΕΝΗ!!
 

Απ: Ιgor Tudor II (Coach)
« Απάντηση #2 στις: Φεβρουαρίου 24, 2016, 01:21:08 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος Telis Stallone

  • Platinum member
  • ******
  • Ηλικία: 53
  • 5761
    Μηνύματα
  • Λάτρης του μεγάλου λευκού καρχαρία...
    • Προφίλ
η στήριξη στο πρόσωπο του Ιγκόρ Τούντορ είναι δεδομένη

Εννοουν "μεχρι τη στιγμη που μιλαμε και φυσικα αναλογα και με τα εβδομαδαια αποτελεσματα και εφοσον μεχρι την επομενη εβδομαδα ειμαστε μεσα στους στοχους μας και φυσικα να μην χαθει η χρονια"....


Υ.Γ. Εγω επιμενω .....Αναστασιου θελουν.... 8)
Ο κύριος " 25 εκατοστα". Πρωταγωνιστής αισθησιακών ελληνικών ταινιών
 

Απ: Ιgor Tudor II (Coach)
« Απάντηση #3 στις: Φεβρουαρίου 24, 2016, 04:31:27 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος m01can4

  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: Aruba
  • 33113
    Μηνύματα
    • Προφίλ
Θα σου κλ@σουν τα @@ Ιγκορ... 8)
"Σας έχει "φάει" το... "ματι" και η... μ@λακια!"
 

Απ: Ιgor Tudor II (Coach)
« Απάντηση #4 στις: Φεβρουαρίου 24, 2016, 07:11:35 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος teododo

  • "Russian" Big BOSS
  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 50
    Τοποθεσία: Ροστόφ
  • 35185
    Μηνύματα
  • I Don't παλελεύω it...
    • Προφίλ
"Κάθε χρόνο αλλάζει ο προπονητής και κάποιες φορές παίρνει και δύο προπονητές σε μία σεζόν. Εγώ αντέχω ακόμα"



Ενδιαφέρουσα συνέντευξη του στην ιταλική ιστοσελίδα "tuttomercato" έδωσε ο Ίγκορ Τούντο, στην οποία μίλησε για τα ίσα βιώνει στον ΠΑΟΚ, τονίζοντας ότι παρότι υπάρχουν πολλές αλλαγές ο ίδιος αντέχει ακόμη. Επιπλέον, μίλησε και για τον Εργκους Κάτσε με πολύ καλά λόγια.

Αναλυτικά όσα είπε:

-Για το μέλλον του: "Θα δούμε τι θα γίνει. Ο Ρώσος ιδιοκτήτης συνηθίζει να κάνει συμβόλαια μονοετή με οψιόν. Παρόλα αυτά κάθε χρόνο αλλάζει ο προπονητής και κάποιες φορές παίρνει και δύο προπονητές σε μία σεζόν. Εγώ αντέχω ακόμα. Την περασμένη εβδομάδα χώρισαν οι δρόμοι με τον Άρνεσεν, ο οποίος δεν είναι πια αθλητικός διευθυντής. Είμαι εγώ και ο ιδιοκτήτης, καθώς παραιτήθηκε και ο πρόεδρος. Είναι μια περίεργη κατάσταση με πολλές αλλαγές σε σύντομο χρονικό διάστημα. Εγώ... κρατάω. Μου αρέσει η Θεσσαλονίκη, ο κόσμος είναι πολύ καλός, έχω μια νεανική ομάδα και έχω την υποστήριξη της πόλης".

-Για το πρωτάθλημα, την κυριαρχία του Ολυμπιακού και τη θέση του ΠΑΟΚ: "Ουσιααστικά, ο Ολυμπιακός πήρε εύκολα αυτό το πρωτάθλημα, έχει κερδίσει σχεδόν το 100% των αγώνων. Γίνονται πλέι οφ για τις ομάδες από την δεύτερη μέχρι την πέμπτη θέση. Είμαστε ακόμα στην κούρσα και έχουμε προκριθεί στα ημιτελικά του Κυπέλλου. Την προηγούμενη αγωνιστική πάιξαμε με τον Παναθηναϊκό του Στραματσόνι και αναδειχθήκαμε ισόπαλοι 2-2. Είναι ένα δύσκολο πρωτάθλημα, οι έδρες είναι καυτές και οι απαιτήσεις πολλές. Πρέπει να προσαρμόζεσαι. Μου αρέσει, δεν είναι εύκολο, αλλά είναι μια πρόκληση. Θα προσπαθήσουμε να τερματίσουμε δεύτεροι και να βγούμε στο Τσάμπιονς Λιγκ".

-Για τον Κάτσε και το φημολογούμενο ενδιαφέρον της Ίντερ: "Διαβάζω κι εγώ τα δημοσιεύματα. Είναι διεθνής με την εθνική ομάδα της Αλβανίας. Πολύ ταχύς, πολύ ποιοτικός, με καλό πόδι. Ίσως του λείπει λίγο η δύναμη. αλλά είναι μικρός, θα δυναμώσει. Δεν είναι εύκολο να πει κάποιος εκ των προτέρων ότι μπορεί να πετύχει στην Ιταλία".

-Για το αν θα ήθελε να κοουτσάρει στην Ιταλία: "Ελπίζω να συμβεί αυτό κάποια ημέρα. Είναι το πάθος μου. Βλέπω τον φίλο μου τον Τζούριτς στην Κροτόνε, κάνει σπουδαία πράγματα".

Για την αντίδραση της Γιουβέντους στο παιχνίδι με τη Μπάγερν: "Καταπληκτική αντίδραση, δεν παράτησε το παιχνίδι. Το 2-2 είναι καλό αποτέλεσμα, δίνει ελπίδες στη Γιουβέντους αν και φυσικά η Μπάγερν παραμένει το φαβορί διότι έχει τη ρεβάνς στην έδρα της. Η Γιουβέντους παραμένει η Γιουβέντους και θα τα δώσει όλα"


Φαντασου, ειδηση εγινε!!! :-\
Όλη η ΑΘΗΝΑ ενωμένη, από τον ΠΑΟΚ...Γ@ΜΗΜΕΝΗ!!
 

Απ: Ιgor Tudor II (Coach)
« Απάντηση #5 στις: Φεβρουαρίου 24, 2016, 07:17:40 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος Telis Stallone

  • Platinum member
  • ******
  • Ηλικία: 53
  • 5761
    Μηνύματα
  • Λάτρης του μεγάλου λευκού καρχαρία...
    • Προφίλ
Ιβαν τα ακους ? Σε εχουν παρει χαμπαρι στο εξωτερικο...Συνεχισε εσυ να τους αλλαζεις σαν τα πουκαμισα....

Κατα τα αλλα ....Τι να μας πεις και συ ρε γατακι Τουντορ ...Επειδη επαιξες σε μια Γιουβεντους τι παει να πει οτι τα ξερεις κιολας ?

Και ο Γεωργατος και ο Καραγκουνης επαιξαν στην Ιντερ αλλα δεν το εκαναν θεμα ...

Αντε φιρι-φιρι το πας να σου την πει ο Κ@λκας και ο Ραπτ@πουλος να'ουμε ξερω 'γω ενταξει....
Ο κύριος " 25 εκατοστα". Πρωταγωνιστής αισθησιακών ελληνικών ταινιών
 

Απ: Ιgor Tudor II (Coach)
« Απάντηση #6 στις: Φεβρουαρίου 24, 2016, 07:21:06 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος teododo

  • "Russian" Big BOSS
  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 50
    Τοποθεσία: Ροστόφ
  • 35185
    Μηνύματα
  • I Don't παλελεύω it...
    • Προφίλ
Ετσι ειναι! Εξαλλου περιμενει και ο "μεγαλος" Αρβελατζε! facepalm
Όλη η ΑΘΗΝΑ ενωμένη, από τον ΠΑΟΚ...Γ@ΜΗΜΕΝΗ!!
 

Απ: Ιgor Tudor II (Coach)
« Απάντηση #7 στις: Φεβρουαρίου 25, 2016, 10:49:29 πμ »
 

Αποσυνδεδεμένος m01can4

  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: Aruba
  • 33113
    Μηνύματα
    • Προφίλ
Σήμερα η μετροπορδ γράφει ότι με αυτό που είπε ..."παινεύεται"!!!
Πόσο ζώα είστε ρε ρουφιάνοι?
"Σας έχει "φάει" το... "ματι" και η... μ@λακια!"
 

Απ: Ιgor Tudor II (Coach)
« Απάντηση #8 στις: Φεβρουαρίου 25, 2016, 04:25:07 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος jim

  • Platinum member
  • ******
  • Ηλικία: 42
    Τοποθεσία: Χαβουζα
  • 13299
    Μηνύματα
  • ΝΑΙ ΡΕ ΠΑΟΚ
    • Προφίλ
Νεο τοπικ για Τουντορ αλλα αυτος στην αρχη πανω πανω ποιος ειναι ρε παιδια? >:(
Τι ειναι προπονητης? facepalm
Το "φαγητό" του κάθε αμπαλου ΠΑΟΚτση, οι ΑΡΔ και τα ραδιοφωνα!
 

Απ: Ιgor Tudor II (Coach)
« Απάντηση #9 στις: Φεβρουαρίου 25, 2016, 05:22:14 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος teododo

  • "Russian" Big BOSS
  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 50
    Τοποθεσία: Ροστόφ
  • 35185
    Μηνύματα
  • I Don't παλελεύω it...
    • Προφίλ
Wanna be  8)
Όλη η ΑΘΗΝΑ ενωμένη, από τον ΠΑΟΚ...Γ@ΜΗΜΕΝΗ!!