Ιβάν Σαββίδης

Αποστολέας Θέμα: Ιβάν Σαββίδης  (Αναγνώστηκε 55775 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Απ: Ιβάν Σαββίδης
« Απάντηση #400 στις: Σεπτεμβρίου 16, 2015, 07:22:56 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος teododo

  • "Russian" Big BOSS
  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 50
    Τοποθεσία: Ροστόφ
  • 35185
    Μηνύματα
  • I Don't παλελεύω it...
    • Προφίλ


Την… αναβάθμιση του Μάκη Γκαγκάτση σε αντιπρόεδρο της ΠΑΕ ΠΑΟΚ αποφάσισε ο Ιβάν Σαββίδης.

Ο μεγαλομέτοχος του «Δικέφαλου», θέλησε να επιβραβεύσει τον Διευθυντή του συλλόγου, μετά τα όσα έχει προσφέρει στην ομάδα, τα τελευταία χρόνια και για τον λόγο αυτό, αποφάσισε να του δώσει αυξημένες αρμοδιότητες, αλλά και νέο… ρόλο, μια και πλέον, ο Μάκης Γκαγκάτσης γίνεται αντιπρόεδρος της ΠΑΕ.

Ο γιός του πρώην προέδρου της ΕΠΟ, Βασίλη Γκαγκάτση, μετρά μερικά σημαντικά επιτεύγματα στην θητεία του ως Διευθυντής της ΠΑΕ, όπως για παράδειγμα το θέμα των χρεών, αλλά και την επιτυχημένη… προσπάθεια ένταξης του Ντίμιταρ Μπερμπάτοφ στην λίστα της ομάδας στο Europa League.

Έτσι, ο Ιβάν Σαββίδης, δίνει νέο… ρόλο στον Μάκη Γκαγκάτση, ο οποίος θα είναι και ο άνθρωπος του «Δικέφαλου του Βορρά» στις συνεδριάσεις της Super League, εκπροσωπώντας την ΠΑΕ.

onsports.gr

Να και οι αναβαθμισεις! :grin1:
Καλοριζικος.
Όλη η ΑΘΗΝΑ ενωμένη, από τον ΠΑΟΚ...Γ@ΜΗΜΕΝΗ!!
 

Απ: Ιβάν Σαββίδης
« Απάντηση #401 στις: Σεπτεμβρίου 16, 2015, 07:46:05 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος jim

  • Platinum member
  • ******
  • Ηλικία: 42
    Τοποθεσία: Χαβουζα
  • 13299
    Μηνύματα
  • ΝΑΙ ΡΕ ΠΑΟΚ
    • Προφίλ
Αμα το παλικαρι κανει δουλεια και ειναι αξιο, μπραβο του και μπραβο και στον Σαββιδη που το αναγνωρισε.
Το "φαγητό" του κάθε αμπαλου ΠΑΟΚτση, οι ΑΡΔ και τα ραδιοφωνα!
 

Απ: Ιβάν Σαββίδης
« Απάντηση #402 στις: Σεπτεμβρίου 17, 2015, 11:46:58 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος teododo

  • "Russian" Big BOSS
  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 50
    Τοποθεσία: Ροστόφ
  • 35185
    Μηνύματα
  • I Don't παλελεύω it...
    • Προφίλ
Ποιους ευχαρίστησε ο Ιβάν Σαββίδης στο Μπακού;




Ένα όμορφο περιστατικό έλαβε χώρα στην πρωτεύουσα του Αζερμπαϊτζάν και στον αγώνα του ΠΑΟΚ με την Καμπάλα με πρωταγωνιστή τον μεγαλομέτοχο των «ασπρόμαυρων».
 
Ο Ιβάν Σαββίδης μαζί με τους δύο υιούς του έδωσαν το παρών τους στο «Βakcell Arena Stadium» όπου παρακολουθούσαν με προσοχή τον αγώνα του «Δικέφαλουτου Βορρά» με την Καμπάλα μέχρι που κάποια στιγμή έφυγαν από την σουίτα και πήγαν στο πέταλο!
 
Πήγαν στο πέταλο όπου βρέθηκαν οι φίλοι του ΠΑΟΚ από την Ελλάδα και το εξωτερικό.
 
«Eυχαριστούμε που κάνατε τόσα χιλιόμετρα για να βρεθείτε δίπλα στην ομάδα», τους είπε ο μεγαλομέτοχος του Δικεφάλου με τους φίλους του ΠΑΟΚ να απαντούν: «Εμείς σας ευχαριστούμε που κάνετε ότι κάνετε για την ομάδα. Θα είμαστε πάντα δίπλα στον ΠΑΟΚ», είπαν οι οπαδοί του ΠΑΟΚ στον Ιβαν και τους δύο γιους του.

metrosport.gr


ΜΠΡΑΒΟ!
Όλη η ΑΘΗΝΑ ενωμένη, από τον ΠΑΟΚ...Γ@ΜΗΜΕΝΗ!!
 

Απ: Ιβάν Σαββίδης
« Απάντηση #403 στις: Σεπτεμβρίου 18, 2015, 09:45:12 πμ »
 

Αποσυνδεδεμένος m01can4

  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: Aruba
  • 33113
    Μηνύματα
    • Προφίλ
Αρχίζει μετά από χρόνια να αφουγκράζεται τον παλμό του κόσμου.
"Σας έχει "φάει" το... "ματι" και η... μ@λακια!"
 

Απ: Ιβάν Σαββίδης
« Απάντηση #404 στις: Σεπτεμβρίου 18, 2015, 09:53:26 πμ »
 

Αποσυνδεδεμένος Telis Stallone

  • Platinum member
  • ******
  • Ηλικία: 53
  • 5761
    Μηνύματα
  • Λάτρης του μεγάλου λευκού καρχαρία...
    • Προφίλ
Ελπιζω και ο κοσμος να αντιληφθει την προσφορα αυτου του ανθρωπου στην ομαδα..... ;)
Ο κύριος " 25 εκατοστα". Πρωταγωνιστής αισθησιακών ελληνικών ταινιών
 

Απ: Ιβάν Σαββίδης
« Απάντηση #405 στις: Σεπτεμβρίου 18, 2015, 04:35:58 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος Billysm-4

  • Platinum member
  • ******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: ΝΕΑΠΟΛΗ
  • 8282
    Μηνύματα
    • Προφίλ
Αμφιδρομα ειναι αυτα. Μην ξεχναμε οτι αυτος μας ΞΕΧΡΕΩΣΕ!
ΠΑΟΚ- ΘΡΗΣΚΕΙΑ- ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Γ@ΜΙΕΤΑΙ Η ΑΙΛΑΔΑ ΚΑΤΩ ΑΠ ΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!


 

Απ: Ιβάν Σαββίδης
« Απάντηση #406 στις: Σεπτεμβρίου 18, 2015, 10:16:38 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος Kat6

  • Platinum member
  • ******
  • 3763
    Μηνύματα
  • Kataramenos μια ζωή
    • Προφίλ
You are not allowed to view links. Register or Login
Ποιους ευχαρίστησε ο Ιβάν Σαββίδης στο Μπακού;




Ένα όμορφο περιστατικό έλαβε χώρα στην πρωτεύουσα του Αζερμπαϊτζάν και στον αγώνα του ΠΑΟΚ με την Καμπάλα με πρωταγωνιστή τον μεγαλομέτοχο των «ασπρόμαυρων».
 
Ο Ιβάν Σαββίδης μαζί με τους δύο υιούς του έδωσαν το παρών τους στο «Βakcell Arena Stadium» όπου παρακολουθούσαν με προσοχή τον αγώνα του «Δικέφαλουτου Βορρά» με την Καμπάλα μέχρι που κάποια στιγμή έφυγαν από την σουίτα και πήγαν στο πέταλο!
 
Πήγαν στο πέταλο όπου βρέθηκαν οι φίλοι του ΠΑΟΚ από την Ελλάδα και το εξωτερικό.
 
«Eυχαριστούμε που κάνατε τόσα χιλιόμετρα για να βρεθείτε δίπλα στην ομάδα», τους είπε ο μεγαλομέτοχος του Δικεφάλου με τους φίλους του ΠΑΟΚ να απαντούν: «Εμείς σας ευχαριστούμε που κάνετε ότι κάνετε για την ομάδα. Θα είμαστε πάντα δίπλα στον ΠΑΟΚ», είπαν οι οπαδοί του ΠΑΟΚ στον Ιβαν και τους δύο γιους του.

metrosport.gr


ΜΠΡΑΒΟ!


Ωραια πραγματα.Τ αξιζει ο Ιβαν.
ΠΑΟΚ και στα δύσκολα.
 

Απ: Ιβάν Σαββίδης
« Απάντηση #407 στις: Σεπτεμβρίου 24, 2015, 12:00:06 πμ »
 

Αποσυνδεδεμένος teododo

  • "Russian" Big BOSS
  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 50
    Τοποθεσία: Ροστόφ
  • 35185
    Μηνύματα
  • I Don't παλελεύω it...
    • Προφίλ
«Φίλος μου ο Μελισσανίδης, καλώ τον Μαρινάκη στη σουίτα μου»




Ο Ιβάν Σαββίδης αφού μίλησε στην κάμερα των καναλιών Novasports για το γεγονός ότι παρακολούθησε μαζί με τον Δημήτρη Μελισσανίδη το ντέρμπι του ΠΑΟΚ με την ΑΕΚ, κάλεσε τον Βαγγέλη Μαρινάκη στη σουίτα του εν όψει του αγώνα με τον Ολυμπιακό.

Αναλυτικά όσα δήλωσε ο Σαββίδης:

«Ο Μελισσανίδης είναι φίλος μου. Εγώ με μεγάλη χαρά δέχτηκα τον φίλο μου και αποφασίσαμε να δούμε μαζί το ματς. Μετά το παιχνίδι του ζήτησα συγνώμη και του είπα ότι ένας από τους δυο μας έπρεπε να στεναχωρηθεί απόψε. Και εγώ χαίρομαι που στεναχωρήθηκες εσύ. Για εμάς ήταν πολύ σημαντική νίκη. Όλοι βλέπουμε τι γίνεται στο ποδόσφαιρο και ο στόχος είναι να το φέρουμε σε τάξη.

Το πρόβλημα δεν είναι ότι οι φίλαθλοι δεν μπορούν να διαχειριστούν. Το πρόβλημα είναι ότι όταν οι φίλαθλοι βλέπουν ότι δεν υπάρχει κάποια διέξοδος τότε βγαίνουν εκτός ελέγχου. Πιστεύω ότι θα έρθει η μέρα που το ελληνικό ποδόσφαιρο θα είναι διαφανές και θα έρθει σε ένα άλλο επίπεδο. Για αυτό δεν χρειάζονται πολλά πράγματα. Για αυτό χρειάζονται 5-6 δυνατές ομάδες. Έτσι το ποδόσφαιρο θα αναβαθμιστεί. Εγώ έχω συνδέσει τη ζωή μου με τον ΠΑΟΚ. Από τότε που είμαι στην ομάδα όσους βαθμούς πήραμε τους κερδίσαμε μόνοι μας. Η συνείδηση του ΠΑΟΚ είναι καθαρή.

Ο ΠΑΟΚ απαιτεί την ίδια συμπεριφορά σε όλο το ποδόσφαιρο. Πιστεύω ότι θα έρθει αυτή η μέρα. Εγώ δεν σταματάω. Είμαι πολύ χαρούμενος που δεν είμαι μόνος και υπάρχουν κι άλλοι που σκέφτονται με αυτό τον τρόπο. Όταν ανέβηκα πρώτη φορά εδώ είχα συγκλονιστεί. Είπα να καλέσω τον πρόεδρο της αντίπαλης ομάδας να δούμε το ματς μαζί και μου είπαν ότι δεν γίνεται αυτό. Εγώ ρώτησα για ποιο λόγο δεν μπορεί να συμβεί. Μετά από αυτό εγώ είχα παρακολουθήσει τα ματς με προέδρους άλλων ομάδων και με αυτό τον τρόπο προσπαθώ να δείξω ότι θα έρθει η ώρα που θα συμβεί αυτό.

Με όποια ομάδα και να παίξουμε ο πρόεδρος της θα είναι επίτιμος καλεσμένος μου. Και όταν ο κύριος Μαρινάκης ήταν εδώ εγώ τον προσκάλεσα να έρθει στη σουίτα μου. Εγώ προσωπικά πάω και τους καλώ να έρθουν στη σουίτα μου. Εμάς τους πόντιους έτσι μας έχουν αναθρέψει. Εγώ προσκαλώ τον κύριο Μαρινάκη να έρθει να παρακολουθήσουμε μαζί το ματς στη σουίτα μου. Στη Ρωσία λένε εμείς θα αναγκάσουμε να μας σέβονται. Και ο ΠΑΟΚ θα αναγκάσει να τον σέβονται».

novasports.gr

Κοκοκοοοοο................. ::)
Όλη η ΑΘΗΝΑ ενωμένη, από τον ΠΑΟΚ...Γ@ΜΗΜΕΝΗ!!
 

Απ: Ιβάν Σαββίδης
« Απάντηση #408 στις: Σεπτεμβρίου 24, 2015, 12:50:48 πμ »
 

Αποσυνδεδεμένος Kat6

  • Platinum member
  • ******
  • 3763
    Μηνύματα
  • Kataramenos μια ζωή
    • Προφίλ
Πολυ πλακα ειχε με τη νεα φανελα.  :)) :))


Υγ Γεια σου παπά,παπά....
ΠΑΟΚ και στα δύσκολα.
 

Απ: Ιβάν Σαββίδης
« Απάντηση #409 στις: Σεπτεμβρίου 24, 2015, 02:37:11 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος Kat6

  • Platinum member
  • ******
  • 3763
    Μηνύματα
  • Kataramenos μια ζωή
    • Προφίλ

Κι ελεγα ποιον μου θυμιζει, ποιον μου θυμιζει

ΠΑΟΚ και στα δύσκολα.