05. Razvan Rat

Αποστολέας Θέμα: 05. Razvan Rat  (Αναγνώστηκε 23164 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Απ: 5. Razvan Rat
« Απάντηση #60 στις: Σεπτεμβρίου 19, 2014, 11:10:19 πμ »
 

Αποσυνδεδεμένος m01can4

  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: Aruba
  • 33113
    Μηνύματα
    • Προφίλ
"Σας έχει "φάει" το... "ματι" και η... μ@λακια!"
 

Απ: 5. Razvan Rat
« Απάντηση #61 στις: Σεπτεμβρίου 19, 2014, 11:15:14 πμ »
 

Αποσυνδεδεμένος teododo

  • "Russian" Big BOSS
  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 50
    Τοποθεσία: Ροστόφ
  • 35185
    Μηνύματα
  • I Don't παλελεύω it...
    • Προφίλ
Ηγετικη φυσιογνωμια, τον βλεπεις στο γηπεδο και χαιρεσαι.  :)


Όλη η ΑΘΗΝΑ ενωμένη, από τον ΠΑΟΚ...Γ@ΜΗΜΕΝΗ!!
 

Απ: 5. Razvan Rat
« Απάντηση #62 στις: Σεπτεμβρίου 19, 2014, 02:49:59 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος Billysm-4

  • Platinum member
  • ******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: ΝΕΑΠΟΛΗ
  • 8282
    Μηνύματα
    • Προφίλ
Εκανε τον Λινο να ξεχαστεί!
Φοβερο ποδι, πολύ καλα ανεβάσματα, εξαιρετικη αντοχή σε ολο το παιχνιδι.!
Respect!
ΠΑΟΚ- ΘΡΗΣΚΕΙΑ- ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Γ@ΜΙΕΤΑΙ Η ΑΙΛΑΔΑ ΚΑΤΩ ΑΠ ΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!


 

Απ: 5. Razvan Rat
« Απάντηση #63 στις: Σεπτεμβρίου 21, 2014, 10:09:29 πμ »
 

Αποσυνδεδεμένος m01can4

  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: Aruba
  • 33113
    Μηνύματα
    • Προφίλ
«Το ταξίδι του ΠΑΟΚ θα είναι μεγάλο»




«Είμαι πολύ χαρούμενος για τον τρόπο που με έχουν υποδεχτεί οι οπαδοί της ομάδας, αλλά και το ίδιο το κλαμπ», ανέφερε αρχικά στη «Real News» ο Ρουμάνος μέσος που έχει ξεχωρίσει με το... καλημέρα στους Θεσσαλονικείς και πρόσθεσε:

«Προσπαθώ σε κάθε παιχνίδι να δίνω τον καλύτερό μου εαυτό, ώστε να ανταποδώσω τη ζεστασιά που μου έχουν δείξει από την πρώτη στιγμή που ήρθα στην Τούμπα. Νομίζω ότι και ο κόσμος αντιλαμβάνεται την προσπάθεια που κάνω μέσα στο γήπεδο και την εκτιμά με τον καλύτερο τρόπο».

Συνεχίζοντας διεθνής μπακ επισημαίνει πως: «Είμαστε ακόμα στην αρχή της σεζόν και κανείς δεν μπορεί από τώρα να πει με σιγουριά που μπορεί να φτάσει αυτή η ομάδα. Ο ΠΑΟΚ είναι μεγάλη ομάδα, δείχνουμε στο γήπεδο ότι είμαστε ανταγωνιστικοί, ωστόσο σίγουρα έχουμε πολλά περιθώρια βελτίωσης. Το ταξίδι στη φετινή σεζόν θα είναι μεγάλο και χρειάζεται υπομονή από όλους για να δούμε που τελικά θα φτάσουμε»

Όσο για το γεγονός ότι κόντρα στη Μινσκ συμπλήρωσε 100 ευρωπαϊκές συμμετοχές:
«Για μένα δεν αλλάζει τίποτα. Με το ίδιο πάθος που αγωνίστηκα στο πρώτο μου ευρωπαϊκό παιχνίδι αγωνίστηκα και στο 100ο και με το ίδιο πάθος θα συνεχίσω να αγωνίζομαι κάθε φορά που μπαίνω στο γήπεδο. Αυτό όμως που μετρά περισσότερο απ' όλα και τις επιδόσεις του κάθε ποδοσφαιριστή είναι η ίδια η ομάδα. Κι εγώ από την πλευρά μου κάνω ό,τι μπορώ για να τη βοηθώ να παίρνει τις νίκες σε κάθε αγώνα».


Μακάρι ρε παιχτούρα! 8)
"Σας έχει "φάει" το... "ματι" και η... μ@λακια!"
 

Απ: 5. Razvan Rat
« Απάντηση #64 στις: Σεπτεμβρίου 22, 2014, 10:47:32 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος teododo

  • "Russian" Big BOSS
  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 50
    Τοποθεσία: Ροστόφ
  • 35185
    Μηνύματα
  • I Don't παλελεύω it...
    • Προφίλ
"Η λέξη… κούραση δεν υπάρχει"



«Ήταν δύσκολο το παιχνίδι. Αν είχαμε σκοράρει στις ευκαιρίες που κάναμε μετά το 0-1, θα είχαμε καθαρίσει το ματς νωρίτερα και δεν θα φοβόμασταν στα τελευταία λεπτά. Παίξαμε καλά. Πήραμε τους τρεις βαθμούς και σίγουρα ήταν ένα παιχνίδι που δημιουργήσαμε πολλές ευκαιρίες», είπε αρχικά ο αριστερός μπακ του ΠΑΟΚ.

Στη συνέχεια, για την κούραση, ανέφερε: «Δεν υπάρχει αυτό για εμάς. Είμαστε μία ομάδα με πολλούς παίκτες. Θα παίζουν διαφορετικοί παίκτες σε κάθε ματς. Μπορούμε να διαχειριστούμε το πρόγραμμα που ακολουθεί και να έχουμε το καθαρό μυαλό που χρειάζεται για να παίρνουμε τα θετικά αποτελέσματα».

Τέλος, για την προσαρμογή του στην Ελλάδα, σχολίασε: «Είναι ταχεία. Προσπαθώ να μάθω ελληνικά και όταν το κάνω θα καταφέρω να προσαρμοστώ ακόμη καλύτερα».



Αυτον τον παικτη τον βλεπεις ρε γμτ και λες οτι πρεπει να ειναι απο αλλον πλανητη.
Χαμπαρι δεν παιρνει! pano
Όλη η ΑΘΗΝΑ ενωμένη, από τον ΠΑΟΚ...Γ@ΜΗΜΕΝΗ!!
 

Απ: 5. Razvan Rat
« Απάντηση #65 στις: Σεπτεμβρίου 22, 2014, 10:51:39 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος m01can4

  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: Aruba
  • 33113
    Μηνύματα
    • Προφίλ



 :grin1: :grin1:
"Σας έχει "φάει" το... "ματι" και η... μ@λακια!"
 

Απ: 5. Razvan Rat
« Απάντηση #66 στις: Σεπτεμβρίου 27, 2014, 05:22:56 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος m01can4

  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: Aruba
  • 33113
    Μηνύματα
    • Προφίλ
Μήνυμα του Ρατς στην σελίδα του.



Σας περιμένουμε όλους αύριο στην Τούμπα για το παιχνίδι με τον ΟΦΗ. Είναι το πρώτο μας παιχνίδι στο ελληνικό πρωτάθλημα με εσάς στο πλευρό μας και όλοι μαζί μπορούμε να πάρουμε τους τρεις πόντους και να συνεχίσουμε».

 pano paokflag smilepaok paokara
"Σας έχει "φάει" το... "ματι" και η... μ@λακια!"
 

Απ: 5. Razvan Rat
« Απάντηση #67 στις: Σεπτεμβρίου 27, 2014, 05:29:58 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος jim

  • Platinum member
  • ******
  • Ηλικία: 42
    Τοποθεσία: Χαβουζα
  • 13299
    Μηνύματα
  • ΝΑΙ ΡΕ ΠΑΟΚ
    • Προφίλ
Ωραιος ρε παικτουρα!  paokara
Το "φαγητό" του κάθε αμπαλου ΠΑΟΚτση, οι ΑΡΔ και τα ραδιοφωνα!
 

Απ: 5. Razvan Rat
« Απάντηση #68 στις: Σεπτεμβρίου 28, 2014, 11:28:16 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος m01can4

  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: Aruba
  • 33113
    Μηνύματα
    • Προφίλ
«Να κρατήσουμε τα πόδια μας στο έδαφος»




«Θα ήθελα να ευχαριστήσω τους συμπαίκτες μου και τα συγχαρητήρια πάνε στην ομάδα και μετά σε εμένα. Χαίρομαι και εγώ για τα δύο γκολ που πέτυχα και βοήθησα την ομάδα. Όσο για το ματς με τον Ολυμπιακό δεν έχω να σχολιάσω κάτι γιατί υπάρχει η αναμέτρηση με την Γαλλία».


Για το πρωτάθλημα και αν μπορεί ο ΠΑΟΚ να το διεκδικήσει: «Θέλω να πω πως θα πρέπει να κρατήσουμε τα πόδια μας στο έδαφος. Η ομάδα σίγουρα έχει βελτιωθεί από το ξεκίνημα. Πήραμε ένα μάθημα με την Ζίμπρου, στην συνέχεια βελτιωθήκαμε. Στόχος της ομάδας είναι να βλέπουμε το κάθε ματς ξεχωριστά και να κυνηγάμε τη νίκη σε κάθε αγώνα».

Για την άμυνα του ΠΑΟΚ: «Είμαστε ομάδα δεν κάνουν επίθεση ή άμυνα μόνο τέσσερις. Το κάνουμε μαζί. Προσπαθούμε να κάνουμε την δουλειά και δόξα τω Θεώ στα τελευταία παιχνίδια το κάνουμε πολύ καλά. Εμείς θέλουμε να κερδίζουμε και ας δεχόμαστε γκολ».

Για το φάουλ: «Δεν μπορώ να αποκαλύψω πως δουλεύουμε στις προπονήσεις, είναι δικά μας μυστικά αυτά. Έτσι έπρεπε να γίνει σήμερα και έγινε...».

Για τον Λίνο: «Όχι δεν ήρθα σαν αλλαγή κάποιου,δεν μου είπε κάποιος κάτι τέτοιο. Ήθελα να να έρθω και ελπίζω να έχω δικαιώσει αυτή την επιλογή, νιώθω πολύ καλά. Στην συνέχεια έμαθα για τον Λίνο και όσα έχει προσφέρει στην ομάδα και χαίρομαι που ο κόσμος δείχνει την αγάπη του και σε εμένα».

Για τα προκριματικά του Ευρωπαϊκού: «Φυσικά και θέλω να προκριθούν και οι δύο χώρες. Προφανώς το εύχομαι για την δική μου Εθνική και αφού παίζω στην Ελλάδα θα ήθελα να περάσουμε και οι δύο».


Θα καταντήσουμε γραφικοί, όλο τα ίδια και τα ίδια λέμε, είπαμε είναι το μεγαλύτερο όνομα που έχουμε, παικταράς πως να το κάνουμε? smilepaok
"Σας έχει "φάει" το... "ματι" και η... μ@λακια!"
 

Απ: 5. Razvan Rat
« Απάντηση #69 στις: Σεπτεμβρίου 28, 2014, 11:42:24 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος nikolasf4

  • Public Relations
  • ******
  • Ηλικία: 59
    Τοποθεσία: Πετρούπολη Χαβούζας
  • 6358
    Μηνύματα
    • Προφίλ
Λίνο;;; :o Ποιός Λίνο;;; :o :o

Υ.Γ. Πλάκα κάνω :grin1:
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ (Pablo Gabriel García Pérez)
Όταν η αδικία γίνεται νόμος, η παρανομία γίνεται καθήκον
"Πάρτε το χαμπάρι, οι εφιάλτες σας μόλις ξεκίνησαν...»
ΘΥΡΑ 4