Άγγελος Αναστασιάδης

Αποστολέας Θέμα: Άγγελος Αναστασιάδης  (Αναγνώστηκε 68283 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Απ: Άγγελος Αναστασιάδης (Coach)
« Απάντηση #350 στις: Δεκεμβρίου 14, 2014, 08:42:10 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος teododo

  • "Russian" Big BOSS
  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 50
    Τοποθεσία: Ροστόφ
  • 35185
    Μηνύματα
  • I Don't παλελεύω it...
    • Προφίλ
"Είναι δύσκολα τα αποδυτήρια του ΠΑΟΚ!"





Καυστικός για μια ακόμη φορά ο Άγγελος Αναστασιάδης έθιξε μετά το ματς με την Κέρκυρα στην Τούμπα το ζήτημα των τραυματισμών, ενώ μίλησε και για τα πολλά λάθη που έκαναν οι παίκτες του και στάθηκε στις δυσκολίες που αντιμετωπίζει στα αποδυτήρια του "Δικεφάλου".

Αναλυτικά όσα είπε στη συνέντευξη Τύπου:

«Ήταν περίπου το ίδιο δύσκολο παιχνίδι στη διαχείρισή του. Όταν κάνεις πρωταθλητισμό και πρέπει να κερδίσεις, αυτά πρέπει να αντιμετωπίσεις. Σήμερα είχαμε περισσότερα προβλήματα από ότι στο παιχνίδι με τον Πανθρακικό. Γίνονται πολλά λάθη στο πούλημα της μπάλας, που δεν τα κάναμε πριν. Μπορώ να πω ότι δίνουμε ασίστ για να μας βγάλουν γκολ. Είναι ίσως η κούραση, ίσως το ψυχολογικό. Από αυτά τα παιχνίδια βλέπεις ποιος μπορεί να αντέξει και να κάνει πρωταθλητισμό και ποιος όχι. Εχουμε κόσμο που βοηθά την ομάδα, αλλά έχουμε και κόσμο που είναι απαιτητικός και μπορεί να σε σκοτώσει εάν δεν μπορείς να το αντιμετωπίσεις. Όταν έπαιζα, έλεγα ποιος αντέχει την δύναμη της Τούμπας. Εγώ δεν φοβάμαι όταν έχει ο αντίπαλος την μπάλα, αλλά όταν την έχουμε εμείς. Το δεύτερο γκολ που δεχτήκαμε με την Γκινγκάμπ ούτε ερασιτεχνική ομάδα δεν το δέχεται. Και έγινε γιατί έχουμε πολύ δουλειά ακόμη».

Για τις αλλαγές που έκανε στην ενδεκάδα: «Αν έπαιζε ο Ρατς από την αρχή ή ο Κλάους, όπως έπαιξε ο Σκόνδρας και ο Βίτορ που παίζει ανελλιπώς, ο Τζαβέλλας έρχεται από μεγάλη αποχή και τραυματισμό και δεν είναι 100% καλά και να μπορεί να παίξει για να κάνει αυτά που θέλουμε. Είχαμε ξεκουράσει τον Γκολάσα στο προηγούμενο παιχνίδι και θέλαμε να παίξει σήμερα, αλλά πέντε λεπτά πριν ανακοινωθεί από το ξενοδοχείο μέχρι εδώ, ανέβασε πυρετό. Αυτά τα περιμένεις. Τα παιδιά που μπήκανε μέσα βοήθησαν αρκετά και την ομάδα και τον εαυτό τους. Το είπα στα αποδυτήρια, ότι εάν κρίνουμε την συμπεριφορά τους στο παιχνίδι Κυπέλλου με την Καλαμαριά και σήμερα, έχουν μεγάλη διαφορά έχουν κάνει τις βελτιώσεις που πρέπει κι αυτό είναι θετικό, αλλά ο πρωταθλητισμός είναι αλλιώς. Ο Τζανδάρης παίζει ανελλιπώς και καταπίνει χιλιόμετρα. Σε όλη την Ευρώπη πρέπει να είναι μέσα στους πέντε πρώτους σε τρεξίματα. Είναι πολλά που πρέπει να δούμε και να αντιμετωπίσουμε. Δεν μου αρέσουν οι δικαιολογίες. Αν είχα κάνει 18άδα από χθες, θα έπρεπε να φέρω σήμερα άλλους από το σπίτι. και δεν τους φωνάζεις μόνο για να έρθουν, αλλά μπορεί και να παίξουν. Τελείωσε το παιχνίδι και είμαι ευχαριστημένος από την προσπάθεια των παιδιών. Η προσπάθειας τους είναι πολλή μεγάλη και όταν παίζεις ένα παιχνίδι μετά από δύο μέρες, κανονικά θα έπρεπε να αλλάξει η μισή ομάδα, τουλάχιστον και να γίνουν αλλαγές οι υπόλοιποι. Δεν μπορώ παρά να είμαι ικανοποιημένος και δεν το λέω σαν προπονητής μόνο, αλλά και σαν ΠΑΟκτσής. Εμένα με έχουν συγκινήσει ορισμένες φορές, γιατί τους πιέζω πολύ και σαν προπονητής και σαν ΠΑΟΚτσής. Είναι δύσκολα τα αποδυτήρια του ΠΑΟΚ με μένα. Πολύ δύσκολα».

Για την απόφαση να στηριχθεί σε νέους παίκτες: «Εγώ είμαι για το συμφέρον του ΠΑΟΚ. Ο κόσμος μπορεί να λέει αυτός έχει παιδιά και αποπαίδια, αλλά εγώ δεν έχω τίποτα. Έχουν πάρει όλοι τις ευκαιρίες τους. Το πλήρωσε και η ομάδα και εγώ για να είμαι καλά με τον εαυτό μου και να μην πω ότι τον αδίκησα αυτόν. Έχουν πάρει περισσότερες ευκαιρίες από μένα, ίσως να μην το περίμεναν. Όποιος είναι καλά παίζει, όποιος δεν είναι δεν παίζει. Εσείς τι θα κάνατε στη θέση μου; Αυτός είναι ο τρόπος συμπεριφοράς του προπονητή στους παίκτες. Ας βγει κάποιος να πει ότι τον αδίκησα. Κανένας δεν μπορεί να το πει αυτό».

Για τους τραυματίες: «Οι περισσότεροι τραυματισμοί στον ΠΑΟΚ, το 99%, συμβαίνουν για συγκεκριμένο λόγο. Τον Τζαβέλα εάν τον έβαζα να παίξει με τον Ολυμπιακό θα έβγαινε στα 3 λεπτά. Το ίδιο και με τον Μακ, που ήθελε και δεν τον έβαλα για να παίξει στην Ξάνθη, αλλά το γήπεδο δεν ήταν καλό, και ο γιατρός είχε πει ότι είναι στο όριο. Το να θέλει να παίξει ένας παίκτης είναι πρωταθλητισμός, αλλά τα παιδιά δεν γνωρίζουν τον εαυτό τους. Και τότε αρχίζει να φταίει ο προπονητής, ο γιατρός. Ο Μακ με το που μπήκε στην Ξάνθη εμείς παίζαμε με 9. Τον είδα από το πρώτο σπριντ που έκανε και το κατάλαβα. Πήγε στην Εθνική ομάδα και έκανε υποτροπή σε φιλικό παιχνίδι. Με τον Μαντούρο στο παιχνίδι με τον Παναιτωλικό, του λέμε μπορείς να παίξεις; Λέει είμαι καλά. Είναι 30 χρονών. Τον Πόζογλου και τους νεαρούς πρέπει να τους προστατεύσουμε εμείς. Τον άλλο όμως που είναι μεγάλος; Παθαίνουμε ζημιές επειδή τα παιδιά δεν γνωρίζουν τον εαυτό τους. Μου λέει είμαι καλά, του λέω δεν θα τον βάλω. Έκανε προπόνηση και έπαθε θλάση. Δεν μπορώ να τον κατηγορήσω γιατί θέλει να παίξει, αλλά δημιουργεί πρόβλημα και στον εαυτό του και στην ομάδα. Κι έτσι το πληρώνει και η ομάδα και εμείς. Το ίδιο έγινε κα με τον Ρατς. Του είπα μην έρθεις στην Κρήτη, ήθελε να παίξει. Κι αυτά ότι πήγε στη Σερβία και έγινε καλά... Εδώ ήρθε, έκανε ένεση και έπαιξε. Δεν γίνονται έτσι θαύματα».





Προχωρα Αγγελε και γ@μ@ τους!
Όλη η ΑΘΗΝΑ ενωμένη, από τον ΠΑΟΚ...Γ@ΜΗΜΕΝΗ!!
 

Απ: Άγγελος Αναστασιάδης (Coach)
« Απάντηση #351 στις: Δεκεμβρίου 14, 2014, 10:01:39 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος jim

  • Platinum member
  • ******
  • Ηλικία: 42
    Τοποθεσία: Χαβουζα
  • 13299
    Μηνύματα
  • ΝΑΙ ΡΕ ΠΑΟΚ
    • Προφίλ
Οσα ξερει ο Αγγελος δεν τα ξερεις κανενας!
Μαζι σου μεχρι το τελος!
Το "φαγητό" του κάθε αμπαλου ΠΑΟΚτση, οι ΑΡΔ και τα ραδιοφωνα!
 

Απ: Άγγελος Αναστασιάδης (Coach)
« Απάντηση #352 στις: Δεκεμβρίου 16, 2014, 06:15:59 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος teododo

  • "Russian" Big BOSS
  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 50
    Τοποθεσία: Ροστόφ
  • 35185
    Μηνύματα
  • I Don't παλελεύω it...
    • Προφίλ



Γατακια.... 8)
Όλη η ΑΘΗΝΑ ενωμένη, από τον ΠΑΟΚ...Γ@ΜΗΜΕΝΗ!!
 

Απ: Άγγελος Αναστασιάδης (Coach)
« Απάντηση #353 στις: Δεκεμβρίου 16, 2014, 06:44:12 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος Telis Stallone

  • Platinum member
  • ******
  • Ηλικία: 53
  • 5761
    Μηνύματα
  • Λάτρης του μεγάλου λευκού καρχαρία...
    • Προφίλ
You are not allowed to view links. Register or Login
Διυλίζουμε τον κώνωπα και καταπίνουμε την κάμηλον .Αντι να λέμε δοξα το θεώ που αυτος ο άνθρωπος με τα ψέματα(5-6 βασικοι φύγαν το καλοκαίρι) εφτιαξε τοσο συντομα μια ομάδα που κερδίζει και διατητές μες στο τηγάνι και ειναι πρώτη μετά απο 25 χρόνια ασχολούμαστε και τον κατακρίνουμε γιατι διώχνει 2 παικτες που πέρασαν και δεν ακούμπησαν.Δεν ειπε οτι φταίνε αυτοί ειπε δε πάει αλλο.Τους δοκίμασε 1-2-3 και δεν.Και απο πέρσι δεν .Και με Χουμπ και με ΓΧ.Δεκτόν οτι δε πήραν πολλές ευκαιρίες(Μάρτενς) αλλα οσες φορες  μπήκαν 2-3 πασες εχω να θυμάμαι.Και στην τελική δε ταιριάζουν μαυτο που θελει να παίξει .Ειναι πολύ σοφτ.Τι προτιμάτε να αλλάξει στυλ ο ΠΑΟΚ γι αυτούς?Ομάδα με το μαχαίρι στα δόντια ζητούσαμε(ετσι κερδίζονται τα κοράκια) κι αυτοί ειναι πολύ σοφτ για κατι τέτοιο.
  Μια ζωή εστιάζουμε σε λάθος πράγματα σαν λαός.Το πρόβλημα δεν ειναι ο Άγγελος,ο Μαρτενς , η ο Σάλπι. Το πρόβλημα ειναι οτι είμαστε πρώτοι και στο γήπεδο ειναι δεν ειναι 10.000 ψυχές.Ενας λαός που πρέπει να είναι εκεί για να στηρίξει και να εμψυχώσει τους κουρασμένους παίκτες, να τους πεισει να κάνουν ενα κουράγιο παρπάνω ,να τους κανει να παιξουν γι αυτούς τους τρελούς που γεμίζουν την Τούμπα ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ.Αδειο γήπεδο σημαίνει δε το πιστεύω οτι μπορείτε.





Με καλυψες απολυτως...
Ο κύριος " 25 εκατοστα". Πρωταγωνιστής αισθησιακών ελληνικών ταινιών
 

Απ: Άγγελος Αναστασιάδης (Coach)
« Απάντηση #354 στις: Δεκεμβρίου 16, 2014, 11:19:25 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος teododo

  • "Russian" Big BOSS
  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 50
    Τοποθεσία: Ροστόφ
  • 35185
    Μηνύματα
  • I Don't παλελεύω it...
    • Προφίλ
«Έχω κάνει κατάθεση ψυχής στον ΠΑΣ»



Ο Έλληνας τεχνικός μίλησε στην Nova αρχικά  για την εποχή που αυτός ήταν στον πάγκο της ομάδας των Ιωαννίνων. «Σε αυτή την ομάδα έχω μια κατάθεση ψυχής, μπορώ να πω, γιατί ήταν η πρώτη ομάδα μετά τον γυρισμό μου από την Εθνική Κύπρου και έχοντας μια απουσία από τα ελληνική γήπεδα γύρω στα 7-8 χρόνια. Ήταν η πρώτη ομάδα η οποία μου έκανε την τιμή να μου δώσει την θέση του προπονητή. Έγινε μια πολύ μεγάλη προσπάθεια τότε και σώθηκε η ομάδα. Είχα και έχω τις καλύτερες εντυπώσεις και για τον κόσμο και για την διοίκηση και για τους ανθρώπους όλους. Έχω πολύ καλούς φίλους, ενδιαφέρομαι, χαίρομαι που η ομάδα πάει καλά. Έχει έναν πολύ καλό προπονητή και τα παιδιά τα περισσότερα που δούλεψα μαζί τους ήταν εξαίσια».

Όσον αφορά την αναμέτρηση της Πέμπτης είπε: «Εμείς παίζουμε διαδοχικά παιχνίδια σε πολύ βαριά γήπεδα, σε αγωνιστικούς χώρους όχι πολύ καλούς και καταλαβαίνετε ότι με αυτές τις συνθήκες είναι πολύ δύσκολο να ανταπεξέλθεις. Όλες οι ομάδες του κόσμου έχουν απώλειες σε αυτές τις διοργανώσεις και με αυτό τον τρόπο που λειτουργεί το πρωτάθλημα. Εμείς έχουμε πολλά προβλήματα, θα προσπαθήσουμε όσο το δυνατόν να ετοιμαστούμε γι’ αυτό το παιχνίδι και να πάμε για να κρατηθούμε στην κορυφή χωρίς απώλειες».

Για το ότι ο ΠΑΟΚ έχει μπροστά του το ματς με τον ΠΑΣ μετά από τέσσερις μέρες από τον αγώνα με την Κέρκυρα: «Αν κρίνουμε ότι είχαμε 2,5 μέρες σήμερα από την Πέμπτη, να πούμε δόξα σοι ο Θεός, ευχαριστούμε την Παναγιά».
Όλη η ΑΘΗΝΑ ενωμένη, από τον ΠΑΟΚ...Γ@ΜΗΜΕΝΗ!!
 

Απ: Άγγελος Αναστασιάδης (Coach)
« Απάντηση #355 στις: Δεκεμβρίου 17, 2014, 08:00:33 πμ »
 

Αποσυνδεδεμένος m01can4

  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: Aruba
  • 33113
    Μηνύματα
    • Προφίλ
ΠΑΟΚ-Αναστασιάδης μία ζωή μαζί



Ο Αγγελος Αναστασιάδης είναι από τους ανθρώπους που έχουν σημαδέψει την ιστορία του ΠΑΟΚ, κυρίως, για τις αγωνιστικές επιτυχίες που έφερε στον Δικέφαλο, με τον αποκλεισμό της Άρσεναλ και την κατάκτηση Κυπέλλου το 2003, αλλά και γιατί ήταν προπονητής στον ΠΑΟΚ όταν η ομάδα μηδενίστηκε στον αγώνα των προκριματικών του Τσάμπιονς Λιγκ με την Μακάμπι Τελ Αβίβ, λόγω λάθους με την συμμετοχή του Λιάσου Λουκά.

Ο 61χρονος τεχνικός μετράει τα περισσότερα ματς από οποιονδήποτε άλλον στον "ασπρόμαυρο" πάγκο και στο παιχνίδι της Πέμπτης (18/12) με τον ΠΑΣ Γιάννινα, θα σημειώσει 200 παρουσίες ως προπονητής του ΠΑΟΚ, φτάνοντας σε μία ξεχωριστή επίδοση. Πάμε, λοιπόν, να δούμε τις στιγμές που σημάδεψαν την συνύπαρξη ΠΑΟΚ-Αναστασιάδη.

Το ντεμπούτο του

Ο Αναστασιάδης κοουτσάρισε για πρώτη φορά τον ΠΑΟΚ στις 9/2/1997, στο παιχνίδι με την Καλαμάτα, το οποίο ο Δικέφαλος κέρδισε με 2-0 χάρη σε γκολ των Τουρσουνίδη και Πίρβου.

 
Ο ΠΑΟΚ υπό την καθοδήγηση του Ελληνα τεχνικού πραγματοποιεί φοβερή πορεία και με 13 νίκες, μία ήττα και μία ισοπαλία μέχρι το φινάλε της σεζόν, κερδίζει την συμμετοχή του στο Κύπελλο UEFA για πρώτη φορά μετά τα επεισόδια στο παιχνίδι με την Παρί Σεν Ζερμέν, που είχαν κοστίσει στους "ασπρόμαυρους" τον πενταετή αποκλεισμό τους από τα ευρωπαϊκά Κύπελλα.

Η αναγέννηση

Η αγωνιστική "αντεπίθεση" του ΠΑΟΚ με προπονητή τον Αναστασιάδη επισφραγίστηκε την επόμενη σεζόν (1997-98), κυρίως, με τον αποκλεισμό της Αρσεναλ. Ο Δικέφαλος κερδίζει την φημισμένη αγγλική ομάδα στην Τούμπα με 1-0 και με την ισοπαλία (1-1) στο Χάιμπουρι χάρη σε γκολ του Βρύζα λίγο πριν το τέλος του ματς, γράφεται μία από τις πιο λαμπρές σελίδες στην ιστορία του ΠΑΟΚ. Είχε προηγηθεί ο αποκλεισμός της Σπάρτακ Τρνάβα, με την απίστευτη ανατροπή στην Τούμπα από 0-3 σε 5-3 στο πρώτο ματς μεταξύ των δύο ομάδων στην Τούμπα! Οσον αφορά το πρωτάθλημα, ο Δικέφαλος τερματίζει 4ος και ξανασυμμετέχει στο Κύπελλο UEFA.




Η πρώτη παραίτηση

Το πρώτο διαζύγιο του ΠΑΟΚ με τον Αναστασιάδη σημειώνεται το καλοκαίρι του 1998. Τότε ο Ελληνας προπονητής παραιτείται από την τεχνική ηγεσία αφού διαφωνεί με την οργάνωση της ομάδας. Ο κόσμος προσπαθεί να τον μεταπείσει, κάτι που, τελικά, δεν συμβαίνει και τον Δικέφαλο αναλαμβάνει ο Ολεγκ Μπλαχίν. Αλλά μόλις την δεύτερη αγωνιστική και μετά την βαριά ήττα από τον Αρη με 1-4, ο Αναστασιάδης ξαναπιάνει δουλειά στον ΠΑΟΚ. Ωστόσο, δεν ολοκληρώνει την σεζόν. Μετά την εντός έδρας ισοπαλία με τον Ιωνικό στις 7/2/1999 πέφτουν τίτλοι τέλους στη συνεργασία, ενώ είχε προηγηθεί και ο αποκλεισμός στο Κύπελλο από τον Πανσερραϊκό.

Η τρίτη συνεργασία

Ο Αναστασιάδης αναλαμβάνει τον ΠΑΟΚ για τρίτη φορά το καλοκαίρι του 2002, αντικαθιστώντας τον Ντούσαν Μπάγιεβιτς, ο οποίος είχε προλάβει να ανεβάσει τον πήχη, κατακτώντας το 2001 το Κύπελλο, επικρατώντας του Ολυμπιακού στη Νέα Φιλαδέλφεια με 4-2. Ο Αναστασιάδης στα χνάρια του Σέρβου προπονητή, "σηκώνει" στο τέλος της σεζόν το Κύπελλο στον ουρανό της Τούμπας, νικώντας στον τελικό τον Αρη με 1-0.

 


Το Τσάμπιονς Λιγκ και η "μαύρη" σελίδα


Ο Αγγελος Αναστασιάδης συνεχίζει στον πάγκο του ΠΑΟΚ και την επόμενη αγωνιστική περίοδο. Παρόλο που στο ρόστερ της ομάδας δεν υπάρχουν, πλέον, παίκτες όπως ο Οκκάς, ο Γεωργιάδης και ο Καφές, ο Δικέφαλος καταφέρνει να τερματίσει τρίτος πίσω από τον Ολυμπιακό και να κερδίσει την συμμετοχή του στα προκριματικά του Τσάμπιονς Λιγκ, ενώ ο Αναστασιάδης αναδεικνύεται καλύτερος Ελληνας προπονητής.

Ο ΠΑΟΚ κληρώνεται με την Μακάμπι Τελ Αβίβ, αλλά δεν καταφέρνει να προκριθεί στους ομίλους του Τσάμπιονς Λιγκ. Ο Δικέφαλος γνωρίζει την ήττα στο πρώτο παιχνίδι με 1-2, ενώ σε εκείνο το ματς χρησιμοποιείται λανθασμένα ο τιμωρημένος Λιάσος Λουκά, και ο ΠΑΟΚ χάνει, τελικά, τον αγώνα στα χαρτιά με 0-3. Ο Αναστασιάδης αποτελεί παρελθόν μετά από λίγο καιρό και, συγκεκριμένα, έπειτα την ήττα από τον Πανιώνιο, για να επιστρέψει μετά από δέκα χρόνια βάζοντας τον ΠΑΟΚ σε τροχιά πρωταθλητισμοy

sport24.gr


Άρχισαν τα αφειρώματα...
"Σας έχει "φάει" το... "ματι" και η... μ@λακια!"
 

Απ: Άγγελος Αναστασιάδης (Coach)
« Απάντηση #356 στις: Δεκεμβρίου 17, 2014, 10:07:25 πμ »
 

Αποσυνδεδεμένος Billysm-4

  • Platinum member
  • ******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: ΝΕΑΠΟΛΗ
  • 8282
    Μηνύματα
    • Προφίλ
Αγγελε περιμενω διαψευση αλλα το θεμα δεν ειναι τι θα πεις εσυ αλλα ο ΠΑΟΚ!
ΠΑΟΚ- ΘΡΗΣΚΕΙΑ- ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Γ@ΜΙΕΤΑΙ Η ΑΙΛΑΔΑ ΚΑΤΩ ΑΠ ΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!


 

Απ: Άγγελος Αναστασιάδης (Coach)
« Απάντηση #357 στις: Δεκεμβρίου 17, 2014, 11:14:42 πμ »
 

Αποσυνδεδεμένος m01can4

  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: Aruba
  • 33113
    Μηνύματα
    • Προφίλ
Για την ώρα διαψεύδει η ΕΠΟ γιατί έχει λόγο....


Διαψεύδει η ΕΠΟ για Αναστασιάδη, αλλά...

Σε διάψευση της συμφωνίας με τον Άγγελο Αναστασιάδη για την θέση του Ομοσπονδιακού τεχνικού, προέβη η ΕΠΟ το πρωί της Τετάρτης... Η κίνηση αυτή όμως ήταν κατά κάποιο τρόπο αναγκαστική, καθώς μέχρι σήμερα δεν έχει επέλθει συμφωνία με τον Κλαούντιο Ρανιέρι για την λύση του συμβολαίου του και την αποζημίωση που θα πάρει...

Έτσι, αν από το Γουδή δεν διέψευδαν τα περί συμφωνίας με τον προπονητή του ΠΑΟΚ, ο Ιταλός τεχνικός που βρίσκεται σε υποχρεωτική άδεια, θα μπορούσε να το χρησιμοποιήσει στις διαπραγματεύσεις του με την ΕΠΟ, προκειμένου να πάρει όλα τα χρήματα που προβλέπει το 2ετές συμβόλαιό του.

Κάτι που σε καμία περίπτωση δεν θα ήθελαν από την Ομοσπονδία...

“Με αφορμή σημερινά δημοσιεύματα, αποσαφηνίζεται εκ νέου ότι δεν έχει υπάρξει καμία επαφή με προπονητή για την Εθνική ομάδα και οτιδήποτε άλλο αναπαράγεται δεν ανταποκρίνεται στην πραγματικότητα”.

Από την πλευρά του, ο ΠΑΟΚ εμφανίζεται ενοχλημένος με τα συγκεκριμένα δημοσιεύματα και αναμένεται να αντιδράσει επισήμως, στη φημολογία, που έχει αναπτυχθεί τις τελευταίες ώρες. Να θυμίσουμε πως ο Αναστασιάδης δεσμεύεται με συμβόλαιο έως το τέλος της σεζόν με τον “δικέφαλο του Βορρά”, που αυτή τη στιγμή βρίσκεται στην πρώτη θέση της Superleague.

 gazzetta.gr

"Σας έχει "φάει" το... "ματι" και η... μ@λακια!"
 

Απ: Άγγελος Αναστασιάδης (Coach)
« Απάντηση #358 στις: Δεκεμβρίου 17, 2014, 11:46:30 πμ »
 

Αποσυνδεδεμένος teododo

  • "Russian" Big BOSS
  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 50
    Τοποθεσία: Ροστόφ
  • 35185
    Μηνύματα
  • I Don't παλελεύω it...
    • Προφίλ
Π@στικο παιχνιδι παιζεται όπως παντα και ο Μοικανος την ψυλιαστηκε νωρις (για να ευλογήσουμε και τα γενια μας  :grin1:)

Ο ΠΑΟΚ εχει καθυστερήσει πολύ και να απαντησει και να ανακοινωσει την επεκταση της συνεργασίας για 2 ακομη χρονια! >:(
Όλη η ΑΘΗΝΑ ενωμένη, από τον ΠΑΟΚ...Γ@ΜΗΜΕΝΗ!!
 

Απ: Άγγελος Αναστασιάδης (Coach)
« Απάντηση #359 στις: Δεκεμβρίου 17, 2014, 11:52:55 πμ »
 

Αποσυνδεδεμένος m01can4

  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: Aruba
  • 33113
    Μηνύματα
    • Προφίλ
Η μόνη απάντηση που θα δεχθώ θα είναι η ανακοίνωση της συνεργασίας για ακόμη 2-3 χρόνια... 8) και τέζα!
"Σας έχει "φάει" το... "ματι" και η... μ@λακια!"