Άγγελος Αναστασιάδης

Αποστολέας Θέμα: Άγγελος Αναστασιάδης  (Αναγνώστηκε 68284 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Απ: Άγγελος Αναστασιάδης (Coach)
« Απάντηση #340 στις: Δεκεμβρίου 12, 2014, 02:50:16 πμ »
 

Αποσυνδεδεμένος Kat6

  • Platinum member
  • ******
  • 3763
    Μηνύματα
  • Kataramenos μια ζωή
    • Προφίλ
Τι άλλο δηλαδή? ???
ΠΑΟΚ και στα δύσκολα.
 

Απ: Άγγελος Αναστασιάδης (Coach)
« Απάντηση #341 στις: Δεκεμβρίου 12, 2014, 10:02:57 πμ »
 

Αποσυνδεδεμένος jim

  • Platinum member
  • ******
  • Ηλικία: 42
    Τοποθεσία: Χαβουζα
  • 13299
    Μηνύματα
  • ΝΑΙ ΡΕ ΠΑΟΚ
    • Προφίλ
Αφορμη ψαχναμε, δεν φταιει ο Μαρτενς και ο Μαντουρο που επαιξαν 20-25 λεπτα το πολυ.
Ο κοντος δηλαδη ηταν εξαιρετικος, ο Ρατς που σερνεται, και σου εφταιξαν οι αλλοι 2   ρε Αγγελε?
Συμφωνω οτι ειναι χαλια αλλα οχι να φορτωνουμε και να στοχοποιουμε τους παικτες, δεν μου αρεσε καθολου και το λεω εγω που ημουν, ειμαι και ειμαι υπερμαχος του Αγγελου.
Το "φαγητό" του κάθε αμπαλου ΠΑΟΚτση, οι ΑΡΔ και τα ραδιοφωνα!
 

Απ: Άγγελος Αναστασιάδης (Coach)
« Απάντηση #342 στις: Δεκεμβρίου 12, 2014, 02:06:06 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος Telis Stallone

  • Platinum member
  • ******
  • Ηλικία: 53
  • 5761
    Μηνύματα
  • Λάτρης του μεγάλου λευκού καρχαρία...
    • Προφίλ
Ειμαι σιγουρος οτι "βλεπει" πραγματα και θαματα στα αποδυτηρια και στις προπονησεις που μαλλον δεν μπορουν ειπωθουν.... Για να φτασει σε αυτο το σημειο κατι παραπανω θα εχει δει....

Δεν τον εχουμε για ανθρωπο που θα εκανε αναιτια επιθεση σε παικτη της ομαδας...


Αν παλι καποιοι δεν μπορουν , ας αποχωρησουν...Ουτε οι πρωτοι θα ειναι ουτε οι τελευταιοι...
Ο κύριος " 25 εκατοστα". Πρωταγωνιστής αισθησιακών ελληνικών ταινιών
 

Απ: Άγγελος Αναστασιάδης (Coach)
« Απάντηση #343 στις: Δεκεμβρίου 12, 2014, 03:43:24 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος m01can4

  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: Aruba
  • 33113
    Μηνύματα
    • Προφίλ
Έλα ρε Τζιμ τώρα, πες μου ότι θίχτηκες κιόλας γι αυτούς τους 2...
Ούτε ο Σάλπι έπαιξε, ούτε ο Ρατς αλλά στην συνολική εικόνα και οι 2 έχουν προσφέρει ΠΟΛΛΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ από τους Μαντούρο και Μάρτενς, οπότε τι λέμε τώρα?
Και στο κάτω κάτω όταν κάνεις μια αλλαγή, περιμένεις να δείξει είτε σε 1 λεπτό είτε σε 1 ώρα!

Αυτοί παίζουν με εκλάμψεις, αν είναι να δώσω τα κέρατά μου σε κάποιον που παίζει όποτε του σηκωθεί, προτιμώ να δώσω τα μισά και να φέρω έναν....Φανούρη ας πούμε..και ότι βγει.
Εδώ πήγαμε για τα πολλά χάσαμε και τα λίγα.

ΥΓ. Ρε μπας και διαβάζεις τσορμπατσόγλου, αυτός γράφει πάντα μ@λ@κίες!!
"Σας έχει "φάει" το... "ματι" και η... μ@λακια!"
 

Απ: Άγγελος Αναστασιάδης (Coach)
« Απάντηση #344 στις: Δεκεμβρίου 12, 2014, 08:21:31 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος nikolasf4

  • Public Relations
  • ******
  • Ηλικία: 59
    Τοποθεσία: Πετρούπολη Χαβούζας
  • 6358
    Μηνύματα
    • Προφίλ
You are not allowed to view links. Register or Login
Αφορμη ψαχναμε, δεν φταιει ο Μαρτενς και ο Μαντουρο που επαιξαν 20-25 λεπτα το πολυ.
Ο κοντος δηλαδη ηταν εξαιρετικος, ο Ρατς που σερνεται, και σου εφταιξαν οι αλλοι 2   ρε Αγγελε?
Συμφωνω οτι ειναι χαλια αλλα οχι να φορτωνουμε και να στοχοποιουμε τους παικτες, δεν μου αρεσε καθολου και το λεω εγω που ημουν, ειμαι και ειμαι υπερμαχος του Αγγελου.
Αυτό ακριβώς έχασε!
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ (Pablo Gabriel García Pérez)
Όταν η αδικία γίνεται νόμος, η παρανομία γίνεται καθήκον
"Πάρτε το χαμπάρι, οι εφιάλτες σας μόλις ξεκίνησαν...»
ΘΥΡΑ 4
 

Απ: Άγγελος Αναστασιάδης (Coach)
« Απάντηση #345 στις: Δεκεμβρίου 13, 2014, 03:28:19 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος Kat6

  • Platinum member
  • ******
  • 3763
    Μηνύματα
  • Kataramenos μια ζωή
    • Προφίλ
Διυλίζουμε τον κώνωπα και καταπίνουμε την κάμηλον .Αντι να λέμε δοξα το θεώ που αυτος ο άνθρωπος με τα ψέματα(5-6 βασικοι φύγαν το καλοκαίρι) εφτιαξε τοσο συντομα μια ομάδα που κερδίζει και διατητές μες στο τηγάνι και ειναι πρώτη μετά απο 25 χρόνια ασχολούμαστε και τον κατακρίνουμε γιατι διώχνει 2 παικτες που πέρασαν και δεν ακούμπησαν.Δεν ειπε οτι φταίνε αυτοί ειπε δε πάει αλλο.Τους δοκίμασε 1-2-3 και δεν.Και απο πέρσι δεν .Και με Χουμπ και με ΓΧ.Δεκτόν οτι δε πήραν πολλές ευκαιρίες(Μάρτενς) αλλα οσες φορες  μπήκαν 2-3 πασες εχω να θυμάμαι.Και στην τελική δε ταιριάζουν μαυτο που θελει να παίξει .Ειναι πολύ σοφτ.Τι προτιμάτε να αλλάξει στυλ ο ΠΑΟΚ γι αυτούς?Ομάδα με το μαχαίρι στα δόντια ζητούσαμε(ετσι κερδίζονται τα κοράκια) κι αυτοί ειναι πολύ σοφτ για κατι τέτοιο.
  Μια ζωή εστιάζουμε σε λάθος πράγματα σαν λαός.Το πρόβλημα δεν ειναι ο Άγγελος,ο Μαρτενς , η ο Σάλπι. Το πρόβλημα ειναι οτι είμαστε πρώτοι και στο γήπεδο ειναι δεν ειναι 10.000 ψυχές.Ενας λαός που πρέπει να είναι εκεί για να στηρίξει και να εμψυχώσει τους κουρασμένους παίκτες, να τους πεισει να κάνουν ενα κουράγιο παρπάνω ,να τους κανει να παιξουν γι αυτούς τους τρελούς που γεμίζουν την Τούμπα ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ.Αδειο γήπεδο σημαίνει δε το πιστεύω οτι μπορείτε.
ΠΑΟΚ και στα δύσκολα.
 

Απ: Άγγελος Αναστασιάδης (Coach)
« Απάντηση #346 στις: Δεκεμβρίου 13, 2014, 03:38:39 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος m01can4

  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: Aruba
  • 33113
    Μηνύματα
    • Προφίλ
+1926
"Σας έχει "φάει" το... "ματι" και η... μ@λακια!"
 

Απ: Άγγελος Αναστασιάδης (Coach)
« Απάντηση #347 στις: Δεκεμβρίου 13, 2014, 04:14:57 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος jim

  • Platinum member
  • ******
  • Ηλικία: 42
    Τοποθεσία: Χαβουζα
  • 13299
    Μηνύματα
  • ΝΑΙ ΡΕ ΠΑΟΚ
    • Προφίλ
Κοιταξτε εγω ειπα οτι αναφερθηκε συγκεκριμενα σε αυτους τους 2 οι οποιοι ειναι για μπουλο εδω και καιρο.
Ομως με αφορμη την ηττα και τον αποκλεισμο, εκανε λογο σε αυτους ενω υπηρχαν και αλλοι (να μην πω ολοι) που ηταν χωμα!
Ναι ειναι για δρομο και οι 2 αλλα θα ηθελα μετα απο νικη-νικες και εφοσον εχουν αγωνιστει να πει οτι αυτοι δεν θα ξαναπαιξουν στον ΠΑΟΚ!!
Μοικανε, οχι δεν διαβαζω μ@λ@κιες απο μ@λ@κες!

Για το οτι ειναι προβλημα που η Τουμπα ειναι χωρις κοσμο, ειναι μεγα θεμα αλλα υποτιθεται πως θα εβρισκαν λυση οι ειδικοι αλλα ορισμενες φορες δεν υπαρχει δικαιολογια.
Το "φαγητό" του κάθε αμπαλου ΠΑΟΚτση, οι ΑΡΔ και τα ραδιοφωνα!
 

Απ: Άγγελος Αναστασιάδης (Coach)
« Απάντηση #348 στις: Δεκεμβρίου 13, 2014, 04:35:33 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος m01can4

  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: Aruba
  • 33113
    Μηνύματα
    • Προφίλ
Έγινες κατανοητός! 8)
"Σας έχει "φάει" το... "ματι" και η... μ@λακια!"
 

Απ: Άγγελος Αναστασιάδης (Coach)
« Απάντηση #349 στις: Δεκεμβρίου 14, 2014, 12:04:17 πμ »
 

Αποσυνδεδεμένος teododo

  • "Russian" Big BOSS
  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 50
    Τοποθεσία: Ροστόφ
  • 35185
    Μηνύματα
  • I Don't παλελεύω it...
    • Προφίλ
"Είμαστε υποχρεωμένοι να κυνηγήσουμε το πρωτάθλημα"



Ο χρόνος είναι αδυσώπητος και μέσα σε σύντομο χρονικό διάστημα από τον αγώνα με την Γκενγκάμπ, ο ΠΑΟΚ είναι υποχρεωμένος ν? ανασυνταχθεί και να προετοιμαστεί για τον εντός έδρας αγώνα με την Κέρκυρα. Για τη φετινή, ευρωπαϊκή περιπέτεια, τα κέρδη και τις απώλειες, όπως επίσης και για τη συνέχεια στο πρωτάθλημα, αρχής γενομένης με τους "Φαίακες" στην Τούμπα, μίλησε χτες στην κάμερα του nοvasports λίγο πριν από την προπόνηση ο τεχνικός του "Δικεφάλου", Αγγελος Αναστασιάδης.


Ο Άγγελος Αναστασιάδης με δηλώσεις του στην Nova είπε τα εξής: «Είχαμε μια καλή παρουσία στην Ευρώπη, εκτός από της δύο αναμετρήσεις με την Γκινγκαμπ. Ειδικά το τελευταίο ματς ήταν το χειρότερό μας από την στιγμή που βγήκαμε για την νίκη και δεν τα καταφέραμε. Το θετικό είναι ότι κάποια νέα παιδιά πήραν πολλές εμπειρίες μέσα από αυτή την διαδικασία».

Ο τεχνικός του Δικεφάλου μίλησε και για την αναμέτρηση με την Κέρκυρα. «Έχουμε τρία παιχνίδια για να κάνουμε καλά Χριστούγεννα. Αν θέλουμε ο ιδρώτας μας να μην πάει στράφι θα πρέπει να είμαστε  συγκεντρωμένοι στο παιχνίδι και να πάρουμε τη νίκη. Η Κέρκυρα παίζει καλό ποδόσφαιρο και αυτό φάνηκε από τα αποτελέσματα που έχει πάρει. Να κυνηγήσουμε το μεγάλο μας στόχο που είναι το Πρωτάθλημα».

Όλη η ΑΘΗΝΑ ενωμένη, από τον ΠΑΟΚ...Γ@ΜΗΜΕΝΗ!!