Vladan Ivic (Coach)

Αποστολέας Θέμα: Vladan Ivic (Coach)  (Αναγνώστηκε 41667 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Απ: Vladan Ivic (Coach)
« Απάντηση #470 στις: Δεκεμβρίου 29, 2016, 07:49:30 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος Billysm-4

  • Platinum member
  • ******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: ΝΕΑΠΟΛΗ
  • 8282
    Μηνύματα
    • Προφίλ
Θα δειξει και για ποιο λογο εγιναν οι αλλαγες και αν εγιναν για το καλυτερο.
ΠΑΟΚ- ΘΡΗΣΚΕΙΑ- ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Γ@ΜΙΕΤΑΙ Η ΑΙΛΑΔΑ ΚΑΤΩ ΑΠ ΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!


 

Απ: Vladan Ivic (Coach)
« Απάντηση #471 στις: Ιανουαρίου 01, 2017, 12:59:48 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος m01can4

  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: Aruba
  • 33113
    Μηνύματα
    • Προφίλ
«Σε κατάλληλο σημείο η διακοπή»



«Πιστεύω ότι η διακοπή ήρθε σε ένα κατάλληλο σημείο γιατί είχαμε αρκετά παιχνίδια και οι περισσότεροι παίκτες είχαν αγωνιστεί στο 90% των αγώνων που είχαμε από το καλοκαίρι μέχρι σήμερα. Ναι είχαμε καλά αποτελέσματα, αλλά υπήρχε κούραση και αυτή η εβδομάδα ξεκούρασης ήρθε σε καλό timing. Από εδώ και πέρα συνεχίζουμε τις υποχρεώσεις που έχουμε και ξεκινούν από το νέο έτος»

Για το αν ξεκουράστηκε ο ίδιος: «Όταν βρίσκεσαι σε μία ομάδα όπως ο ΠΑΟΚ είναι λίγες οι μέρες ξεκούρασης. Το προπονητικό τιμ δουλεύει ασταμάτητα».

Για τις αλλαγές που υπήρξαν στο τεχνικό τιμ: «Θέλω να ευχαριστήσω τον Γιάννη Θωμαΐδη που ήταν από την πρώτη στιγμή κοντά μου. Εγώ ο ίδιος τον είχα ενημερώσει ότι μπορεί να σταματήσει η συνεργασία μας γιατί έψαχνα τον άνθρωπο που βρήκα τώρα. Τον ήξερα από παλιά, αλλά δεν είχε υπάρξει το κατάλληλο timing για να έρθει. Όσον αφορά τον γυμναστή θέλω να τον ευχαριστήσω για τη συνεργασία που είχαμε. Βέβαια αν θυμάστε κι εσείς όταν ήρθα με ρωτήσατε αν μπορώ να σας εξηγήσω τα προβλήματα στις θλάσεις που είχαμε. Εγώ θυμάμαι τις σας είχα απαντήσει. Είχα πει ότι ξέρω τι είναι και θα το λύσουμε. Πιστεύω το κάναμε αυτό με κάποιους ανθρώπους που ήρθαν. Δεν νομίζω ότι υπάρχει παράπονο σε αυτό. Αυτό θα συνεχιστεί».

Για τους παίκτες που θα αποκτηθούν και εκείνους που θα αποχωρήσουν από τον ΠΑΟΚ: «Για τους παίκτες που μου είπατε (Λάμπρου, Ζοζούλια, Πεδρίνιο) για ορισμένους ξέρω. Για κάποιους άλλους πρώτη φορά ακούω. Εμείς μπορεί να αποκτήσουμε κάποιους παίκτες των Ιανουάριο, όχι πολλούς. Ξέρουν όλοι ότι πήραμε αρκετούς παίκτες το καλοκαίρι, οι οποίοι χρειάζονται ένα διάστημα για να καταλάβουν τον ΠΑΟΚ. Και νομίζω ότι το πετύχαμε αυτό. Η αλήθεια είναι ότι δεν χρειαζόμαστε πολλούς παίκτες τώρα. Αν κινηθούμε θα το κάνουμε μάξιμουμ σε δύο τρεις θέσεις. Τώρα ποιοι θα είναι αυτοί, θα μάθετε όταν έρθει η ώρα. Όσον αφορά κάποιους παίκτες που ήταν δανεικοί και προπονούνται μόνοι τους, όπως ο Χατζηισαΐας και ο Κάτσε μπορεί να γυρίσουν. Επίσης μπορεί και κάποιοι που ήταν μαζί μας αυτούς τους έξι μήνες να πάνε κάπου δανεικοί. Κατά την άποψη μου όσους δεν υπολογίζουμε για πολλά παιχνίδια πρέπει να δοθούν δανεικοί για να παίξουν».

Για τον Τιάμ: «Τον Τιάμ τον είχαμε αποκτήσει την τελευταία μέρα της μεταγραφικής περιόδου. Υπάρχει ενδεχόμενο να μας αποχαιρετήσει και να φύγει από την ομάδα μας».
"Σας έχει "φάει" το... "ματι" και η... μ@λακια!"
 

Απ: Vladan Ivic (Coach)
« Απάντηση #472 στις: Ιανουαρίου 01, 2017, 05:49:00 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος Billysm-4

  • Platinum member
  • ******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: ΝΕΑΠΟΛΗ
  • 8282
    Μηνύματα
    • Προφίλ
Ευχομαι να γλιτωσεις απο το επερχομενο μπινελικι αν και δυσκολα. :-\
ΠΑΟΚ- ΘΡΗΣΚΕΙΑ- ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Γ@ΜΙΕΤΑΙ Η ΑΙΛΑΔΑ ΚΑΤΩ ΑΠ ΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!


 

Απ: Vladan Ivic (Coach)
« Απάντηση #473 στις: Ιανουαρίου 03, 2017, 09:37:25 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος m01can4

  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: Aruba
  • 33113
    Μηνύματα
    • Προφίλ
«Ήταν σημαντική νίκη, περίμενα να είναι δύσκολο το παιχνίδι μετά την διακοπή. Παίξαμε καλά, είχαμε κατοχή, είχαμε ευκαιρίες και δεν απειληθήκαμε καθόλου. Αξίζαμε τη νίκη που πήραμε».
"Σας έχει "φάει" το... "ματι" και η... μ@λακια!"
 

Απ: Vladan Ivic (Coach)
« Απάντηση #474 στις: Ιανουαρίου 03, 2017, 10:24:47 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος teododo

  • "Russian" Big BOSS
  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 50
    Τοποθεσία: Ροστόφ
  • 35185
    Μηνύματα
  • I Don't παλελεύω it...
    • Προφίλ
"Θα πλησιάσουμε στη κορυφή σύντομα"



Ο αντίπαλος δεν είχε κάποια ευκαιρία. Είναι δύσκολο όταν έχεις να αντιμετωπίσεις δέκα παίκτες από την περιοχή και δέκα μέτρα μπροστά της, όμως βρήκαμε λύσεις. Κάναμε πολλές ευκαιρίες, καλά σουτ και να μη βάζαμε το γκολ, ευχαριστημένος θα ήμουν.  Όταν παίζεις μετά από διακοπή και έχεις αυτόν τον ρυθμό είσαι καλά. Μπήκε το γκολ και πήραμε μία δίκαιη νίκη, αλλά και να μην έμπαινε, εγώ θα ήμουν ευχαριστημένος από την εικόνα της ομάδας».

Για την υπόθεση Ροντρίγκες: «Μαζί μου θα πολεμάνε αυτοί που θέλουνε. Όποιος θέλει να παίζει για τον ΠΑΟΚ θα είναι μαζί μου. Όποιος δεν θέλει δεν θα είναι».
 

Για τις μεταγραφές: «Δουλεύουμε,  προσπαθούμε να βρούμε παίκτες που θα κάνουν τη διαφορά, που θα μας βοηθήσουνε, Δεν είναι εύκολο τον Γενάρη. Σχεδόν όλοι έχουν ομάδα. Κάτι θα γίνει σύντομα. Δύο ίσως και τρεις παίκτες που θα μπορούμε να τους χρησιμοποιήσουμε σε αυτό το πρόγραμμα που είναι μπροστά μας. Όλοι δουλεύουμε να γίνουν αυτές οι μεταγραφές. Και επιθετικούς παίκτες, μπορεί και κάποια άλλη θέση».
 

Για το αν η ομάδα μπορεί να πλησιάσει την κορυφή:
«Όλο αυτό που κάναμε τον τελευταίο μήνα είναι ψυχολογία για την ομάδα και έχουν μετρήσει τα καλά αποδυτήρια. Οι παίκτες είναι καλά και αυτό βγαίνει προς τα έξω. Τα αποτελέσματα και ο τρόπος που παίζουμε, επιβεβαιώνει αυτό που λέω. Θα πλησιάσουμε στη κορυφή σύντομα».
 

Ο Ίβιτς ρωτήθηκε για το αν δεν πουληθεί ο Ροντρίγκες ποια θα είναι η αντίδρασή του: «Θέλω να συζητήσω με τους ανθρώπους από τη διοίκηση. Δεν είμαι εγώ ο ΠΑΟΚ. Να δούμε τι απόφαση θα πάρουμε όλοι μαζί».
 

Για την υπόθεση φορ: «Και ο Αθανασιάδης και ο Κουλούρης δουλεύουν σκληρά. Δουλεύουν για την ομάδα, έχουν θέληση και ο ένας και ο άλλος και είμαι σίγουρος πως αυτό θα συνεχίσουν να κάνουν. Θέλω εννοείται και γκολ, όμως δεν πρέπει να πιέζουν τους εαυτούς τους. Χάνουν την ψυχραιμία τους. Πάντως έχει σημασία πως τα δίνουν όλα».
Όλη η ΑΘΗΝΑ ενωμένη, από τον ΠΑΟΚ...Γ@ΜΗΜΕΝΗ!!
 

Απ: Vladan Ivic (Coach)
« Απάντηση #475 στις: Ιανουαρίου 03, 2017, 10:38:38 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος jim

  • Platinum member
  • ******
  • Ηλικία: 42
    Τοποθεσία: Χαβουζα
  • 13299
    Μηνύματα
  • ΝΑΙ ΡΕ ΠΑΟΚ
    • Προφίλ
Οντως μετα απο διακοπη αν σκεφτω προηγουμενα χρονια ηταν εφιαλτης!
Σημερα παιξαμε πολυ καλα, πολυ δυνατα, καναμε φασεις και είχαμε καλη εικονα.
Τωρα για την κορυφη, κρατα μικρο καλαθι γιατι ανοιγεσαι !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Το "φαγητό" του κάθε αμπαλου ΠΑΟΚτση, οι ΑΡΔ και τα ραδιοφωνα!
 

Απ: Vladan Ivic (Coach)
« Απάντηση #476 στις: Ιανουαρίου 03, 2017, 11:09:46 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος nikolasf4

  • Public Relations
  • ******
  • Ηλικία: 59
    Τοποθεσία: Πετρούπολη Χαβούζας
  • 6358
    Μηνύματα
    • Προφίλ
Για μια φορά ακόμα σου βγήκε η αλλαγή ... όπως και στον Σάντος! ;)
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ (Pablo Gabriel García Pérez)
Όταν η αδικία γίνεται νόμος, η παρανομία γίνεται καθήκον
"Πάρτε το χαμπάρι, οι εφιάλτες σας μόλις ξεκίνησαν...»
ΘΥΡΑ 4
 

Απ: Vladan Ivic (Coach)
« Απάντηση #477 στις: Ιανουαρίου 04, 2017, 12:38:41 πμ »
 

Αποσυνδεδεμένος Kat6

  • Platinum member
  • ******
  • 3763
    Μηνύματα
  • Kataramenos μια ζωή
    • Προφίλ
You are not allowed to view links. Register or Login
"Θα πλησιάσουμε στη κορυφή σύντομα"




Για την υπόθεση Ροντρίγκες: «Μαζί μου θα πολεμάνε αυτοί που θέλουνε. Όποιος θέλει να παίζει για τον ΠΑΟΚ θα είναι μαζί μου. Όποιος δεν θέλει δεν θα είναι».
 

Για το Γκαρυ το πε, για αλλους ...ορκο δε παιρνω.
ΠΑΟΚ και στα δύσκολα.
 

Απ: Vladan Ivic (Coach)
« Απάντηση #478 στις: Ιανουαρίου 04, 2017, 09:28:26 πμ »
 

Αποσυνδεδεμένος Telis Stallone

  • Platinum member
  • ******
  • Ηλικία: 53
  • 5761
    Μηνύματα
  • Λάτρης του μεγάλου λευκού καρχαρία...
    • Προφίλ
Για το αν η ομάδα μπορεί να πλησιάσει την κορυφή: «Όλο αυτό που κάναμε τον τελευταίο μήνα είναι ψυχολογία για την ομάδα και έχουν μετρήσει τα καλά αποδυτήρια. Οι παίκτες είναι καλά και αυτό βγαίνει προς τα έξω. Τα αποτελέσματα και ο τρόπος που παίζουμε, επιβεβαιώνει αυτό που λέω. Θα πλησιάσουμε στη κορυφή σύντομα».


Μου αρεσει που σε κατηγορουσαν οτι "εδωσες προς τα εξω την κατασταση στα αποδυτηρια και δεν ενημερωσες τη διοικηση"....

Και πολυ αργησες....
Ο κύριος " 25 εκατοστα". Πρωταγωνιστής αισθησιακών ελληνικών ταινιών
 

Απ: Vladan Ivic (Coach)
« Απάντηση #479 στις: Ιανουαρίου 04, 2017, 12:58:47 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος nikolasf4

  • Public Relations
  • ******
  • Ηλικία: 59
    Τοποθεσία: Πετρούπολη Χαβούζας
  • 6358
    Μηνύματα
    • Προφίλ
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
"Θα πλησιάσουμε στη κορυφή σύντομα"




Για την υπόθεση Ροντρίγκες: «Μαζί μου θα πολεμάνε αυτοί που θέλουνε. Όποιος θέλει να παίζει για τον ΠΑΟΚ θα είναι μαζί μου. Όποιος δεν θέλει δεν θα είναι».
 

Για το Γκαρυ το πε, για αλλους ...ορκο δε παιρνω.
Για όλους όσους.... και στον σέλφι ταιριάζει, και στον Γκάρυ πιθανόν... και σε όποιον επίδοξο!!!! ;) ;)
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ (Pablo Gabriel García Pérez)
Όταν η αδικία γίνεται νόμος, η παρανομία γίνεται καθήκον
"Πάρτε το χαμπάρι, οι εφιάλτες σας μόλις ξεκίνησαν...»
ΘΥΡΑ 4