Vladan Ivic ΙΙ (Coach)

Αποστολέας Θέμα: Vladan Ivic ΙΙ (Coach)  (Αναγνώστηκε 12461 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Απ: Vladan Ivic ΙΙ (Coach)
« Απάντηση #60 στις: Απριλίου 23, 2017, 10:44:18 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος jim

  • Platinum member
  • ******
  • Ηλικία: 42
    Τοποθεσία: Χαβουζα
  • 13299
    Μηνύματα
  • ΝΑΙ ΡΕ ΠΑΟΚ
    • Προφίλ
Σωστα το διαβασες το ματσακι στο ημιχρονο. 8)
Το "φαγητό" του κάθε αμπαλου ΠΑΟΚτση, οι ΑΡΔ και τα ραδιοφωνα!
 

Απ: Vladan Ivic ΙΙ (Coach)
« Απάντηση #61 στις: Απριλίου 24, 2017, 10:02:12 πμ »
 

Αποσυνδεδεμένος m01can4

  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: Aruba
  • 33113
    Μηνύματα
    • Προφίλ
Ο ΠΑΟΚ έφτασε χθες στις 19 νίκες στο φετινό πρωτάθλημα, αριθμός-ρεκόρ για τον ΠΑΟΚ τα τελευταία 17 χρόνια, στα πρωταθλήματα που έγιναν με 16 ομάδες. Η τελευταία και μοναδική φορά όπου από το 2000 μέχρι τώρα οι «ασπρόμαυροι» είχαν πετύχει 19 νίκες ήταν τη σεζόν 2009-10, με τον Φερνάντο Σάντος στον πάγκο τους.

Ο ΠΑΟΚ του Βλάνταν Ιβιτς έχει φτάσει στις 19 νίκες σε 29 παιχνίδια και αν επιβληθεί επί της Κέρκυρας, θα φτάσει τις 20, σπάζοντας το συγκεκριμένο ρεκόρ.



Είναι πολύ σημαντικό αυτό ειδικά για έναν νέο προπονητή....
"Σας έχει "φάει" το... "ματι" και η... μ@λακια!"
 

Απ: Vladan Ivic ΙΙ (Coach)
« Απάντηση #62 στις: Απριλίου 27, 2017, 10:16:07 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος teododo

  • "Russian" Big BOSS
  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 50
    Τοποθεσία: Ροστόφ
  • 35185
    Μηνύματα
  • I Don't παλελεύω it...
    • Προφίλ
«Κάποιοι μας είχαν… σβήσει από τον τελικό, οι παίκτες έδωσαν απαντήσεις σε όλους»



Για το αν αισθάνεται δικαιωμένος: «Είμαι αρκετά χρόνια στην Ελλάδα, γνωρίζω την νοοτροπία εδώ, ξέρω ότι όταν χάνεις το παιχνίδι πάντα θα φταις. Ότι και αν είχα κάνει και να έβαζα άλλους παίκτες στο πρώτο μάτς και να χάναμε, πάλι θα άκουγα αυτά που θα άκουγα. Αυτό είναι συνηθισμένο, έχω συνηθίσει με τέτοια πράγματα και για εμένα είναι φυσιολογικό. Οι παίκτες μου έδωσαν απάντηση σε όλους, κάποιοι μας είχαν σβήσει από τον τελικό, άλλοι λέγανε ότι το σημερινό ματς είναι μόνο για να γίνει, αλλά σήμερα έγινε κάτι τελείως διαφορετικό. Συγχαρητήρια στους παίκτες μου και είμαι περήφανος που είμαι μαζί τους».


Για το παιχνίδι: «Αν δούμε όλο το παιχνίδι, στο πρώτο ημίχρονο είχαμε αρκετή τύχη. Ο Παναθηναϊκός είχε αρκετές κόντρα επιθέσεις που σταμάτησαν επειδή έχουμε πάρα πολύ καλό τερματοφύλακα. Δεν ήταν το ζητούμενο αυτό μετά το 1-0. Ειδικά επειδή γνωρίζαμε ότι η δύναμη του Παναθηναϊκού είναι οι γρήγοροι παίκτες μπροστά. Μπροστά σε 30 χιλιάδες κόσμο ξεχνάς και τι θες να κάνεις και ο κόσμος σε σπρώχνει μπροστά, κι αυτό έκαναν άθελα τους και κόντρα στο σχέδιο μας οι παίκτες μου. Γνώριζα πως αν φτάσει στο δεύτερο ημίχρονο κι έχουμε καθαρό σκορ θα περάσουμε».

Για τον Μπίσεσβαρ που μπήκε κι άλλαξε το παιχνίδι: «Γνωρίζω πως η ομάδα του Παναθηναϊκό έχει πρόβλημα να παίζει Κυριακή Τετάρτη στη φυσική κατάσταση. Ο Μπίσεσβαρ μας δίνει ασίστ μας δίνει γκολ είναι στους πιο ποιοτικούς παίκτες στο πρωτάθλημα, για εμένα στους 1-2 κορυφαίους».

Για την επιλογή να μην ξεκινήσει τον Κάνιας: «Ήταν έτοιμος ο Κάνιας. Διάλεξα αυτούς που τελευταία έχουν παίξει περισσότερα παιχνίδια. Ο Κάνιας είχε κάποιες απουσίες από τις προπονήσεις τελευταία, αλλά ήταν έτοιμος να μας βοηθήσει ανά πάσα στιγμή».

Για τη φετινή σεζόν του ΠΑΟΚ: «Δεν ξέρω αν θυμάστε όταν τελειώσαμε πέρυσι τη σεζόν δεν υποσχέθηκα τίποτα. Υποσχέθηκα να παίζουμε καλύτερο ποδόσφαιρο. Είμαστε στον τελικό και είμαστε μείον έξι ουσιαστικά μείον τρεις από τον πρώτο. Για το τι κάναμε φέτος το αφήνω σε εσάς. Ήμασταν έτοιμοι ναι. Μπορούσαμε να βάλουμε και 2-3 γκολ παραπάνω στο δεύτερο ημίχρονο, αλλά να φάμε και 2-3 στο πρώτο. Έτσι είναι σε αυτά τα παιχνίδια. Δείξαμε όμως τι αξίζουμε απέναντι σε αυτό τον αντίπαλο. Δεν είναι τυχαίο ότι βάλαμε πέντε γκολ στον αντίπαλο μας αυτόν και σε προηγούμενο παιχνίδι θα μπορούσαμε να έχουμε βάλει και παραπάνω».

Για το αν έχει προτίμηση στην έδρα του τελικού: «Όταν έχεις έδρα στο γήπεδο που θα γίνει ο  τελικός έχεις πλεονέκτημα κι ο αντίπαλος σου δυσκολίες. Είναι πολύ καλή ομάδα η ΑΕΚ. Με τον καινούργιο προπονητή έχουν αλλάξει πολλά πράγματα. Κερδίζουν συνεχόμενα παιχνίδια χωρίς να δέχονται γκολ. Πιστεύω στην ομάδα μου, ότι μπορούμε να πάρουμε τον τίτλο.

Για το γεγονός ότι εκτός από το γεγονός ότι είναι ο προπονητής που έμεινε τον περισσότερο καιρό στον πάγκο του ΠΑΟΚ στην εποχή Σαββίδη μπορεί να είναι και ο πρώτος που θα πάρει τίτλο: «Μακάρι να πανηγυρίσω τον τίτλο. Γνωρίζω ότι είναι η πρώτη μου χρονιά κι ότι οι παίκτες μου έχουν 12-13 νέους συμπαίκτες. Σας λέω ότι με τόσους νέους παίκτες να πας αμέσως για αυτά που κυνηγάμε αυτή τη στιγμή εμείς ήταν κάτι πάρα πολύ δύσκολο. Αλλά τα καταφέραμε. Όποιος καταλαβαίνει το ποδόσφαιρο με καταλαβαίνει. Αυτή η ομάδα του χρόνου θα δείξει πολύ περισσότερα πράγματα κι είμαι σίγουρος».

Για το πρόβλημα που έχει ο ΠΑΟΚ όταν παίζει εκτός έδρας στην Αθήνα: «Στο πρώτο παιχνίδι στο Κύπελλο δεν ήμασταν καλοί  παρότι είχαμε την καλύτερη ευκαιρία. Ο Παναθηναϊκός τότε δεν είχε τόσο ξεκάθαρες ευκαιρίες όσο είχε σήμερα. Χάσαμε 2-0 και είχαμε προϋποθέσεις να βάλουμε ένα γκολ. Αν το βάζαμε δεν ξέρω αν θα γινόταν το σημερινό.  Έπρεπε να γίνει όπως έπρεπε σήμερα. Οι λεπτομέρειες κρίνουν το αποτέλεσμα, πως φάνηκε σήμερα ο Παναθηναϊκός, μεγάλος;»
Όλη η ΑΘΗΝΑ ενωμένη, από τον ΠΑΟΚ...Γ@ΜΗΜΕΝΗ!!
 

Απ: Vladan Ivic ΙΙ (Coach)
« Απάντηση #63 στις: Απριλίου 27, 2017, 10:55:12 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος jim

  • Platinum member
  • ******
  • Ηλικία: 42
    Τοποθεσία: Χαβουζα
  • 13299
    Μηνύματα
  • ΝΑΙ ΡΕ ΠΑΟΚ
    • Προφίλ
Ποιος θα καταλαβει ρε Βλανταν οτι η ομαδα ειναι νεα, οτι εσυ εισαι στην 1η σου χρονια σαν 1ος αν δεν παρεις το Κυπελλο?
Και δεν ειναι στην αρχη, καποια στιγμη θα σε κραξουν, εσυ το ειπες!
Σημερα παντως ρισκαρες αλλα αξιζεις και εσυ γιατι εχεις κανει μεγαλη προσπαθεια με πολυ δουλεια.
Το "φαγητό" του κάθε αμπαλου ΠΑΟΚτση, οι ΑΡΔ και τα ραδιοφωνα!
 

Απ: Vladan Ivic ΙΙ (Coach)
« Απάντηση #64 στις: Απριλίου 27, 2017, 11:26:50 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος Billysm-4

  • Platinum member
  • ******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: ΝΕΑΠΟΛΗ
  • 8282
    Μηνύματα
    • Προφίλ
Παμε να το παρουμε Βλανταν!!!
ΠΑΟΚ- ΘΡΗΣΚΕΙΑ- ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Γ@ΜΙΕΤΑΙ Η ΑΙΛΑΔΑ ΚΑΤΩ ΑΠ ΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!


 

Απ: Vladan Ivic ΙΙ (Coach)
« Απάντηση #65 στις: Απριλίου 28, 2017, 10:22:01 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος teododo

  • "Russian" Big BOSS
  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 50
    Τοποθεσία: Ροστόφ
  • 35185
    Μηνύματα
  • I Don't παλελεύω it...
    • Προφίλ
«Ακόμη δεν έχουμε κατακτήσει τίποτα ... »



«Κρατάμε την πρόκριση, κάναμε μια ανατροπή και γνωρίζουμε όλοι όταν είσαι πίσω με δυο γκολ, ήταν δύσκολο να το κάνεις. Βέβαια το πιστέψαμε όλοι αμέσως μετά το πρώτο παιχνίδι και από εκεί ξεκίνησε η πρόκριση που κάναμε χθες. Συγχαρητήρια στους παίκτες και στον κόσμο που ήταν καταπληκτικός για ακόμη μια φορά, μας έδωσαν αυτό που έπρεπε να μας δώσει και αυτοί γνωρίζουν καλύτερα τι είναι αυτό… Συνεχίζουμε, ήταν ένα παιχνίδι, μια πρόκληση, ήταν σίγουρα μεγάλη βραδιά αλλά μέχρι εκεί. Σήμερα είναι μια καινούργια μέρα και ακόμα δεν έχουμε αποκτήσει τίποτα. Κάναμε αυτό που έπρεπε να κάνουμε και έχουν μείνει δυο παιχνίδια, τώρα την Κυριακή και το άλλο Σάββατο, αλλά αυτό που μας ενδιαφέρει είναι αυτό του Σαββάτου».

Για την πρόκριση: «Σίγουρα είναι ότι καλύτερο για την ψυχολογία της ομάδας, γνωρίζουμε ήδη τι μπορούμε να κάνουμε. Θα ξαναπώ πως εμείς κάθε μέρα προσπαθούμε να γίνουμε καλύτεροι, βέβαια με τόσα καινούργια πρόσωπα που ήταν η πρώτη τους χρονιά στον ΠΑΟΚ και μέχρι τώρα για να είμαι ειλικρινής, δεν μπορώ να έχω παράπονο. Σίγουρα υπήρχαν παιχνίδια που η ομάδα δεν έπαιξε καλά αλλά πιστεύω στα περισσότερα ήμασταν αυτοί που θέλαμε και φυσιολογικό είναι για κάθε ομάδα στον κόσμο, να έχει κάποιες περιόδους που να μην είναι στο 100%. Πάντα υπάρχουν οι στιγμές και η εποχή όπου η ομάδα κάνει μια κοιλιά, το περάσαμε και ελπίζω ότι το αφήσαμε πίσω».

Για τον τελικό του Κυπέλλου κόντρα στην ΑΕΚ: «Κοιτάξτε, μιλάμε για μια καλή ομάδα που την τελευταία εποχή έχει καλά αποτέλεσμα και παίζει καλύτερο ποδόσφαιρο σε σχέση με την αρχή της χρονιάς. Είναι μια βελτιωμένη ομάδα με καλό προπονητή. Έχουν το σχέδιο τους, τον στόχο τους, βέβαια θα είναι ντέρμπι, θα είναι ο τελικός. Πιστεύω ότι θα προετοιμαστούμε με τον καλύτερο δυνατό τρόπο για αυτό το παιχνίδι».

Για το ματς κόντρα στην Κέρκυρα στην τελευταία αγωνιστική: «Είναι το τελευταίο παιχνίδι, είμαστε υποχρεωμένοι να κάνουμε ένα καλό παιχνίδι και να πάρουμε τους τρεις βαθμούς. Αυτό είναι κάτι που ζητάω από τους παίκτες μου, από σήμερα είμαστε γυρισμένοι σε αυτό το παιχνίδι, με μια ομάδα που ουσιαστικά δεν έχει κάποιο ενδιαφέρον βαθμολογικά. Σίγουρα αυτό μπορεί να είναι καλό για τους ίδιους γιατί όταν ομάδες έρχονται χωρίς ιδιαίτερη πίεση, παίζουν καλύτερα. Εμείς θέλουμε να πετύχουμε, να πάρουμε τους βαθμούς και είμαστε συγκεντρωμένοι για να προετοιμαστούμε για αυτό το παιχνίδι».
Όλη η ΑΘΗΝΑ ενωμένη, από τον ΠΑΟΚ...Γ@ΜΗΜΕΝΗ!!
 

Απ: Vladan Ivic ΙΙ (Coach)
« Απάντηση #66 στις: Απριλίου 30, 2017, 10:05:24 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος teododo

  • "Russian" Big BOSS
  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 50
    Τοποθεσία: Ροστόφ
  • 35185
    Μηνύματα
  • I Don't παλελεύω it...
    • Προφίλ
«Γνωρίζετε όλοι πως χάσαμε από τον Ολυμπιακό»!



«Κοιτάξτε, η διαφορά αυτή τη στιγμή είναι -3 αν βγάλουμε αυτούς τους τρεις βαθμούς που μας πήρανε στην αρχή, δεν μπορώ να έχω παράπονα, σίγουρα ότι όλοι είχαμε υψηλούς στόχους. Πιστεύω πως κάναμε πρωταθλητισμό ιδιαίτερα στο δεύτερο μισό, είμαστε η ομάδα που έχει πάρει τους περισσότερους βαθμούς στο δεύτερο γύρο. Βέβαια υπήρχαν κάποια παιχνίδια που μπορούσαμε να παίξουμε καλυτέρα. Αυτό που μου έχει μείνει και θα μου μείνει σε αυτό το κανονικό πρωτάθλημα των 30 αγώνων, είναι ότι σίγουρα υπάρχει βελτίωση από πέρυσι, αυτό είπαμε και πριν ξεκινήσει το πρωτάθλημα.

 Ότι ο ΠΑΟΚ θα παίξει καλύτερα και ότι δεν θα είναι εκεί που ήταν πέρυσι. Πιστεύω πως αυτό το καταφέραμε, συγχαρητήρια στους παίκτες, είναι μια συνολική δουλειά πολλών ανθρώπων. Είναι και ο τεχνικός διευθυντής της ΠΑΕ ΠΑΟΚ ο κ. Μίχελ, είναι ο και ο αντιπρόεδρος ο κ. Μάκης Γκαγκάτσης, αλλά και άλλοι ανθρώποι όπως οι Κωνσταντινίδης και Πουρλιοτόπουλος.

Συγχαρητήρια σε όλους αλλά δεν έχει τελειώσει τίποτα, εμείς συνεχίζουμε, έχουμε μπροστά μας τον τελικό του Κυπέλλου και από σήμερα το βράδυ, προετοιμαζόμαστε για αυτό το παιχνίδι».

Για τα πλέι οφ και αν είναι ο ΠΑΟΚ το φαβορί: «Ότι έχουμε ένα μικρό προβάδισμα, αυτό είναι αλήθεια. Όταν ξεκινάς με δυο βαθμούς και οι άλλες ομάδες έχουν έναν και μηδέν, είναι κάτι που σου δίνει ένα μικρό προβάδισμα. Δεν είναι κάτι μεγάλο, σίγουρα υπάρχουν 18 πόντοι σε αυτό το μίνι-πρωτάθλημα και εμείς θα προσπαθήσουμε να συγκεντρωθούμε όταν θα έρθει η ώρα γι’αυτό. Βλέπουμε μέχρι σήμερα παιχνίδι με παιχνίδι και θα προσπαθήσουμε να κρατήσουμε τη θέση που βρισκόμαστε τώρα».

Για την προετοιμασία της ομάδας ενόψει του τελικού κόντρα στην ΑΕΚ: «Έχουμε παίξει μεταξύ μας, έχουμε δει πολλά παιχνίδια όπως και αυτοί. Είναι ένα ιδιαίτερο παιχνίδι που μπορείς να πάρεις το τρόπαιο. Έχουμε δουλέψει σκληρά μέχρι να φτάσουμε εκεί και τώρα μας έχει μείνει αυτό το τελευταίο κομμάτι. Όλοι είμαστε συγκεντρωμένοι, όλοι θα δουλέψουμε, ο καθένας ότι καλύτερο γίνεται για να πάρουμε αυτή την κούπα».

Πρόσθεσε πως: «Η αλήθεια είναι ότι πάντα το πιο εύκολο είναι να προετοιμάσεις την ομάδα μετά από νίκη. Γι’αυτό θα συγκεντρωθούμε για να κάνουμε ότι μπορούμε να για πάρουμε αυτό το κύπελλο. Δεν μπορώ να σας πω κάτι άλλο».

Για τον Πρίγιοβιτς και αν είναι ικανοποιημένος από το πως επέστρεψε από τον τραυματισμό του: «Ο Πρίγιοβιτς ξέρουμε όλοι πότε ήρθε. Ήταν από διακοπές γιατί η ομάδα του δεν είχε πρωτάθλημα, ότι έπαθε αυτό που έπαθε αλλά γύρισε γρήγορα. Έχει κάνει αυτό που έχει κάνει μέχρι αυτή τη στιγμή, παρόλο που υπάρχουν κάποιοι που βγαίνουν και λένε ότι δεν έχει βοηθήσει τον ΠΑΟΚ. Αλλά, τι να σας πω… Υπάρχει κάποιος που να πει ότι ο Πρίγιοβιτς δεν έχει βοηθήσει τον ΠΑΟΚ; Είναι ντροπή!».

Για τα παιχνίδια που ο ΠΑΟΚ δεν κατάφερε να πάρει και αν του μένουν κάποια στο μυαλό: «Υπήρχε παιχνίδι με τα Γιάννινα εδώ, που κάναμε 15 τελικές φάσεις και δεν έμπαινε η μπάλα μέσα. Είναι κάτι που σου μένει για πάντα στο μυαλό γιατί τέτοια παιχνίδια δεν συμβαίνουν συχνά. Είναι το ματς με τον Πανιώνιο εκτός έδρας, που αξίζαμε περισσότερα. Υπήρχε παιχνίδι με τον Ολυμπιακό στην έδρα τους, που γνωρίζεται όλοι, πως και με ποιον τρόπο τελείωσε αυτό το παιχνίδι και πως χάσαμε…».

Για το σημερινό ματς με την Κέρκυρα και αν τον προβλημάτισε η εικόνα κάποιων παικτών: «Το σημερινό παιχνίδι ήταν λίγο διαφορετικό γιατί μετά από την Πέμπτη που κάναμε την ανατροπή και η ομάδα έβγαλε εγωισμό, όπου άξιζε να περάσει και πέρασε, όλοι οι παίκτες δεν ήταν 100% μέσα στο παιχνίδι. Είναι λογικό, γνωρίζω πως είναι, ήμουν πριν λίγα χρόνια στη θέση τους, όταν κάνεις μεγάλη νίκη και μετά από λίγες μέρες έχει νέο ματς, δεν είναι εύκολο. Βέβαια κερδίσαμε καθαρά, είχαμε πολλές φάσεις, κάναμε αυτό που έπρεπε. Συγχαρητήρια στους παίκτες. Για το αν είμαι προβληματισμένος με κάποιυς παίκτες, όχι δεν είμαι. Έπαιξαν αυτοί που κατά την άποψη μου έπρεπε να παίξουν, κερδίσαμε και συνεχίζουμε».
Όλη η ΑΘΗΝΑ ενωμένη, από τον ΠΑΟΚ...Γ@ΜΗΜΕΝΗ!!
 

Απ: Vladan Ivic ΙΙ (Coach)
« Απάντηση #67 στις: Μαΐου 07, 2017, 10:26:59 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος teododo

  • "Russian" Big BOSS
  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 50
    Τοποθεσία: Ροστόφ
  • 35185
    Μηνύματα
  • I Don't παλελεύω it...
    • Προφίλ



ΑΞΕΧΑΣΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΜΕ ΕΝΑΝ ΤΙΤΛΟ!!!
ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΒΛΑΝΤΑΝ ΕΛΠΙΖΩ ΣΤΗΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΝΑ ΒΕΛΤΙΩΝΕΣΑΙ ΚΑΙ ΕΣΥ!
Όλη η ΑΘΗΝΑ ενωμένη, από τον ΠΑΟΚ...Γ@ΜΗΜΕΝΗ!!
 

Απ: Vladan Ivic ΙΙ (Coach)
« Απάντηση #68 στις: Μαΐου 07, 2017, 11:49:12 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος jim

  • Platinum member
  • ******
  • Ηλικία: 42
    Τοποθεσία: Χαβουζα
  • 13299
    Μηνύματα
  • ΝΑΙ ΡΕ ΠΑΟΚ
    • Προφίλ
Πολυ σημαντικη επιτυχια στην 1η του χρονια σαν 1ος προπονητης!
Ανεβαζει τις δικες του μετοχες, θα πρεπει και ο ΠΑΟΚ να διαφυλαξει τον Ιβιτς που εξελισσεται (πιθανον) σε μεγαλη προπονητικη μορφη!
ΜΠΡΑΒΟ ΒΛΑΝΤΑΝ!
Το "φαγητό" του κάθε αμπαλου ΠΑΟΚτση, οι ΑΡΔ και τα ραδιοφωνα!
 

Απ: Vladan Ivic ΙΙ (Coach)
« Απάντηση #69 στις: Μαΐου 08, 2017, 10:42:33 πμ »
 

Αποσυνδεδεμένος m01can4

  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: Aruba
  • 33113
    Μηνύματα
    • Προφίλ




Μεγάλη επιτυχία για τον ίδιο και την ομάδα.
Αν με 4-5 πολύ καλές προσθήκες βαδίσουμε στα ίδια χνάρια, πολύ σύντομα θα γίνει και η υπέρβαση του Τσαμ.Λιγκ...
Μπράβο του και ας τον αντιμετώπισα στην αρχή όταν ανέλαβε με ...επιφύλαξη
"Σας έχει "φάει" το... "ματι" και η... μ@λακια!"