24. Garry Rodrigues

Αποστολέας Θέμα: 24. Garry Rodrigues  (Αναγνώστηκε 19198 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Απ: 24. Garry Rodrigues
« Απάντηση #100 στις: Μαΐου 13, 2016, 07:06:43 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος Billysm-4

  • Platinum member
  • ******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: ΝΕΑΠΟΛΗ
  • 8282
    Μηνύματα
    • Προφίλ
Πολυ καλο παιχνιδι, ειχε ορεξη και ηταν ιδιαιτερα κινητικος και γι αυτο εξηγειται το οτι επαιρνε μπαλα συνεχως!
MVP!
ΠΑΟΚ- ΘΡΗΣΚΕΙΑ- ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Γ@ΜΙΕΤΑΙ Η ΑΙΛΑΔΑ ΚΑΤΩ ΑΠ ΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!


 

Απ: 24. Garry Rodrigues
« Απάντηση #101 στις: Μαΐου 15, 2016, 01:13:42 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος teododo

  • "Russian" Big BOSS
  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 50
    Τοποθεσία: Ροστόφ
  • 35185
    Μηνύματα
  • I Don't παλελεύω it...
    • Προφίλ
Fans’ Man of the Match ο Ροντρίγκες



Ο Γκάρι Ροντρίγκες ήρθε πρώτος στις προτιμήσεις του κοινού και αναδείχτηκε Fans’ Man of the Match της αναμέτρησης κόντρα στην ΑΕΚ για την 1η αγωνιστική των Play Offs της Super League στο γήπεδο της Τούμπας.

Σε ένα πρωτάθλημα μόλις έξι αγωνιστικών και με τους βασικούς ανταγωνιστές να ξεκινούν με προβάδισμα η πρεμιέρα έκρινε πολλά. Ο ΠΑΟΚ κατάφερε να ανταποκριθεί στις απαιτήσεις του αγώνα και να επικρατήσει της ΑΕΚ με ανατροπή στην άδεια Τούμπα.Ένας από τους παίκτες «κλειδιά» του αγώνα ήταν ο Γκάρι Ροντρίγκες . Ο εξτρέμ από το Πράσινο Ακρωτήρι όπως και στο παιχνίδι της κανονικής διάρκειας του πρωταθλήματος ήταν αυτός που είχε καθοριστική συμμετοχή στη διαμόρφωση του αποτελέσματος. Δημιούργησε προβλήματα στους αμυντικούς της Ένωσης με τις ντρίμπλες και την ταχύτητά του, ενώ πέτυχε ένα πανέμορφο τέρμα με εκπληκτικό σουτ έξω από την μεγάλη περιοχή.

Στην ψηφοφορία για την ανάδειξη του Fans’ Man of the Match η μάχη ήταν μεγάλη. Ο Ροντρίγκες  όμως ήταν αυτός που στο φινάλε κέρδισε τον τίτλο συγκεντρώνοντας το 39,06%. Βασικός ανταγωνιστής του ο Γιάννης Μυστακίδης , η χρυσή αλλαγή του Ίβιτς , ο οποίος δευτερόλεπτα αφού πέρασε στο παιχνίδι με μία εξαιρετική κεφαλιά χάρισε στην ομάδα του την νίκη. Ο νεαρός άσος έλαβε το 30,78% των προτιμήσεων, ενώ τρίτος ήρθε ο δημιουργός του δεύτερου γκολ Γιώργος Τζαβέλλας .

Ο διεθνής αμυντικός πέρα από την μαγική μπαλιά στο δεύτερο τέρμα ήταν άψογος στα αμυντικά του καθήκοντα βοήθησε και στο δημιουργικό κομμάτι με την μπάλα να περνάει πολλές φορές από τα πόδια του.Ο Ροντρίγκες δείχνει να έχει ξεπεράσει πλήρως το πρόβλημα τραυματισμού και να βρίσκεται σε υψηλό επίπεδο και πάλι, επιστρέφοντας μάλιστα στα γκολ σε ένα εξαιρετικά κρίσιμο σημείο της σεζόν. Αυτός ήταν ο δεύτερος ατομικός τίτλος για την εμφάνιση της πρεμιέρας των Play Offs, καθώς αναδείχθηκε και Vodafone MVP του ματς από τους εκπροσώπους του Τύπου.

Κώδικας: You are not allowed to view links. Register or Login
http://www.paokfc.gr/nea/20160515-fans-man-of-the-match-o-rodrigues/

Ελπιζω και βγει και σημερα.
Όλη η ΑΘΗΝΑ ενωμένη, από τον ΠΑΟΚ...Γ@ΜΗΜΕΝΗ!!
 

Απ: 24. Garry Rodrigues
« Απάντηση #102 στις: Μαΐου 16, 2016, 10:12:19 πμ »
 

Αποσυνδεδεμένος teododo

  • "Russian" Big BOSS
  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 50
    Τοποθεσία: Ροστόφ
  • 35185
    Μηνύματα
  • I Don't παλελεύω it...
    • Προφίλ
«Ο ΠΑΟΚ θα βγει πρώτος στα πλέι οφ»



Στη Νέα Σμύρνη, στον εκτός έδρας αγώνα του ΠΑΟΚ με τον Πανιώνιο, περιμένει ο Γκάρι Ροντρίγκες να τεθεί στη διάθεση του Βλάνταν Ίβιτς.

Από εκεί και πέρα, ο διεθνής εξτρέμ από το Πράσινο Ακρωτήρι δήλωσε αισιόδοξος ότι ο «Δικέφαλος του Βορρά» θα καταφέρει να κατακτήσει την πρώτη θέση στα πλέι οφ της Σούπερ Λίγκας.

«Ήταν ένα δύσκολο παιχνίδι, αντέξαμε για παραπάνω από 70 λεπτά με παίκτη λιγότερο και είμαι χαρούμενος. Κάναμε ένα καλό παιχνίδι. Κλειδί πιστεύω ότι ήταν η συνολική λειτουργία της ομάδας. Παλέψαμε και αξίζαμε πιστεύω αυτόν τον πόντο. Ελπίζω και πιστεύω ότι θα είμαι έτοιμος για το επόμενο παιχνίδι και είμαι αισιόδοξος ότι ο ΠΑΟΚ θα καταφέρει να βγει πρώτος στα πλέι οφ».



Εκεινη την πασα στον Κλαους να εδινες καλα ρε γ@μωτο  :(
Όλη η ΑΘΗΝΑ ενωμένη, από τον ΠΑΟΚ...Γ@ΜΗΜΕΝΗ!!
 

Απ: 24. Garry Rodrigues
« Απάντηση #103 στις: Μαΐου 16, 2016, 11:08:31 πμ »
 

Αποσυνδεδεμένος Billysm-4

  • Platinum member
  • ******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: ΝΕΑΠΟΛΗ
  • 8282
    Μηνύματα
    • Προφίλ
Παντως και στην φαση του γκολ, τραβαει 2 παικτες και μοιραζει πολυ ωραια στον Χαριση.
Γενικα και αυτος ηταν μεσα στους καλυτερους.
Με την ταχυτητα του, δημιουργησε πολλα προβληματα!
ΠΑΟΚ- ΘΡΗΣΚΕΙΑ- ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Γ@ΜΙΕΤΑΙ Η ΑΙΛΑΔΑ ΚΑΤΩ ΑΠ ΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!


 

Απ: 24. Garry Rodrigues
« Απάντηση #104 στις: Μαΐου 16, 2016, 01:58:51 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος BW Dragon son

  • Platinum member
  • ******
  • Ηλικία: 60
    Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
  • 1053
    Μηνύματα
  • Σήφη, "οπαδέ του Π.Α.Ο.Κ.", R.I.P. & δεν σε ξεχνώ!
    • Προφίλ
Τελικά ρε συ Γκάρυ, πόσα κυβικά είσαι, πόσους ίππους "βγάζεις" και τι τελική???  smilepaok
Π. αλεύω ασταμάτητα
Α. ντιστέκομαι στην αδικία
Ο. νειρεύομαι με υπομονή
Κ. ατακτώ τίμια τα πάντα

Όποιος ελεύθερα-Π.Α.Ο.Κ. συλλογάται, συλλογάται σωστά!

Δεν φοβάμαι τίποτα, δεν ελπίζω τίποτα, είμαι ελεύθερος-Π.Α.Ο.Κ.!

Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος θέλει δουλειά πολλή!
 

Απ: 24. Garry Rodrigues
« Απάντηση #105 στις: Μαΐου 30, 2016, 12:05:23 πμ »
 

Αποσυνδεδεμένος teododo

  • "Russian" Big BOSS
  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 50
    Τοποθεσία: Ροστόφ
  • 35185
    Μηνύματα
  • I Don't παλελεύω it...
    • Προφίλ


Ο Γκάρι Ροντρίγκες από την μεριά του έδωσε το σύνθημα για το παιχνίδι της Τρίτης και την νίκη κόντρα στον Παναθηναϊκό:«Παλεύουμε σαν ομάδα. Όλοι μαζί προσπαθούμε, δεν δεχόμαστε γκολ εύκολα. Είμαστε πολύ δυνατοί και «παλεύουμε» με μεγάλη συγκέντρωση. Αυτός ο ΠΑΟΚ είναι πολύ καλός. Πιστεύω ότι θα συνεχίσουμε έτσι και θα πάρουμε την πρωτιά. Δεν κοιτάζω έτσι τις ομάδες, δεν πιστέυω στη τύχη.

Σκέφτομαι αποκλειστικά το παιχνίδι. Είμαστε καλύτερη ομάδα και μπορούμε να τα καταφέρουμε. Ο Παναθηναϊκός είναι μία καλή ομάδα, αλλά παίζουμε στην έδρα μας και πρέπει να κερδίσουμε» .



ΠΑΙΚΤΑΡΑΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΛΙΓΟΥΣ! smilepaok
Όλη η ΑΘΗΝΑ ενωμένη, από τον ΠΑΟΚ...Γ@ΜΗΜΕΝΗ!!
 

Απ: 24. Garry Rodrigues
« Απάντηση #106 στις: Ιουνίου 01, 2016, 12:22:43 πμ »
 

Αποσυνδεδεμένος teododo

  • "Russian" Big BOSS
  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 50
    Τοποθεσία: Ροστόφ
  • 35185
    Μηνύματα
  • I Don't παλελεύω it...
    • Προφίλ
«Τα καταφέραμε»



Ο Vodafone MVP της αναμέτρησης, Γκάρι Ροντρίγκες, μίλησε στους εκπροσώπους του Τύπου που βρέθηκαν στην Μικτή Ζώνη της Τούμπας αμέσως μετά τον θρίαμβο της κατάκτησης της πρώτης θέσης των Play Offs.

Για την σεζόν που έκλεισε:«Νομίζω όλοι θα κάνουμε καλές διακοπές. Είμαι πολύ χαρούμενος που μια πολύ δύσκολη σεζόν έκλεισε με όμορφο τρόπο. Στην αρχή των πλέι οφ κανένας δεν το περίμενε, μόνο εμείς είχαμε την πίστη. Χαίρομαι πάρα πολύ που κάναμε και τους υπόλοιπους να πιστέψουν ότι θα τα καταφέρουμε, όπως και κάναμε» .

Για το δικό του απολογισμό της χρονιάς:«Σε ομαδικό επίπεδο ήταν μια δύσκολη σεζόν που ξεκίνησε με πολλούς καινούργιους παίκτες. Χρειάστηκε καιρός για να γίνουμε ομάδα να βρούμε χημεία. Έκλεισε με πολύ χαρούμενο τρόπο πετυχαίνοντας το πιο σημαντικό στόχο της ομάδας. Είμαι χαρούμενος που βοήθησα. Νιώθω πολύ όμορφα εδώ και χαίρομαι που βοήθησα με τον τρόπο μου να πετύχει η ομάδα το στόχο» .

Για τον Βλάνταν Ίβιτς :«Πρώτα από όλα πολλά συγχαρητήρια γιατί το αξίζει σαν άνθρωπος. Μας πήρε σε μια πολύ δύσκολη στιγμή και πέτυχε κάτι που φαινόταν αδύνατον. Το άξιζε και σαν προπονητής και είμαι πολύ χαρούμενος. Θα είναι μια καλή συνεργασία» .





Π-Α-Ι-Κ-Τ-Α-Ρ-Α-Σ  smilepaok
Όλη η ΑΘΗΝΑ ενωμένη, από τον ΠΑΟΚ...Γ@ΜΗΜΕΝΗ!!
 

Απ: 24. Garry Rodrigues
« Απάντηση #107 στις: Ιουνίου 04, 2016, 10:56:59 πμ »
 

Αποσυνδεδεμένος teododo

  • "Russian" Big BOSS
  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 50
    Τοποθεσία: Ροστόφ
  • 35185
    Μηνύματα
  • I Don't παλελεύω it...
    • Προφίλ
"Ελπίζω να είμαι υγιής και να είμαι περισσότερο σημαντικός για την ομάδα από όσο ήμουν φέτος"




Ο επιθετικός από το Πράσινο Ακρωτήρι, λίγο πριν αναχωρήσει για την πατρίδα του προκειμένου να ενσωματωθεί στην εθνική ομάδα της χώρας του ενόψει του σημερινού αγώνα με το Σάο Τομέ και Πρινσίπε για τα προκριματικά του Κυπέλλου Εθνών Αφρικής, μίλησε για τις εντυπώσεις που αποκόμισε από την πρώτη του χρονιά στην Ελλάδα και στον ΠΑΟΚ.

-Αν γυρίσουμε στην πρώτη ημέρα που ήρθες στην Θεσσαλονίκη και φτάσουμε μέχρι το σήμερα που τελείωσε η πρώτη χρονιά, πως πήγαν τα πράγματα στον ΠΑΟΚ; Όπως τα περίμενες; Καλύτερα ή χειρότερα;

«Ήξερα ότι ο ΠΑΟΚ είναι μια μεγάλη ομάδα στην Ελλάδα. Οι προσωπικοί στόχοι που είχα θέσει ήταν να βελτιώνομαι καθημερινά για να βοηθάω καλύτερα την ομάδα. Τελικά τα πράγματα πήγαν καλά στο τέλος. Πήραμε το εισιτήριο στα προκριματικά του Champions League κάτι που κανείς δεν περίμενε την κακή μας χρονιά στο πρωτάθλημα. Αν και στο μυαλό μου πίστευα ότι μπορούμε να κατακτήσουμε περισσότερα πράγματα και να πάμε καλύτερα στη διάρκεια της σεζόν, διότι ο ΠΑΟΚ είναι μεγάλη ομάδα και πρέπει να διεκδικεί υψηλότερους στόχους».

-Οι απαιτήσεις σου θα είναι μεγαλύτερες για την επόμενη σεζόν;

«Οι προσδοκίες μου ναι, θα είναι μεγαλύτερες. Θέλω να κατακτήσω έναν τίτλο με τον ΠΑΟΚ. Όλοι γνωρίζουν ότι εδώ και καιρό η ομάδα δεν έχει πάρει ένα τρόπαιο και μια μεγάλη ομάδα αυτού του επιπέδου αξίζει να κερδίζει περισσότερα».

-Τελικά ο ΠΑΟΚ είναι μεγαλύτερη ομάδα από όσο πίστευες ερχόμενος στη Θεσσαλονίκη;

«Ναι είναι μεγαλύτερος από ότι πίστευα! Δεν το ήξερα αυτό τόσο καλά, αλλά πλέον έχω καταλάβει πόσο μεγάλη ομάδα είναι…»

-Τι είναι αυτό που κάνει μια ομάδα μεγάλη;

«Ο τρόπος που ζεις μέσα στην ομάδα, ο κόσμος και το ίδιο το κλαμπ. Η αίσθηση που σου βγάζουν όλα αυτά μαζί… Είναι δύσκολο να το εξηγήσω. Πρέπει να το ζεις καθημερινά εδώ για να το καταλάβεις».

-Μια από τις κρίσιμες στιγμές της χρονιάς ήταν η απόλυση του Τούντορ. Τι πήγε στραβά με αυτόν;

«Αυτά συμβαίνουν στο ποδόσφαιρο. Πιστεύω ότι ο Τούντορ είναι καλός προπονητής, αλλά στον ΠΑΟΚ δεν είχε και τύχη. Ίσως σε μια άλλη ομάδα να τα καταφέρει καλύτερα».

-Πως σχολιάζεις την απόφαση για την παραμονή του Ίβιτς στον πάγκο του ΠΑΟΚ και την επόμενη σεζόν;

«Είμαι χαρούμενος για αυτόν. Έκανε πολύ καλή δουλειά αν και ανέλαβε την ομάδα σε μια πολύ δύσκολη κατάσταση. Έδειξε ότι ήταν εκεί για μας και εμείς ήμασταν εκεί για αυτόν. Η ομάδα έγινε ένα και αυτός ήταν ο λόγος που καταφέραμε να πάρουμε την πρώτη θέση στα play off εκεί που δεν μας υπολόγιζε κανείς. Ξεκινήσαμε με μηδέν βαθμούς, με προβλήματα και χάρη στη δουλειά του Ίβιτς τερματίσαμε στην πρώτη θέση».

-Η σεζόν πάντως δεν κύλησε συνολικά καλά για τον ΠΑΟΚ, παρά το καλό φινάλε…

«Είναι απογοητευτικό να αγωνίζεσαι σε μια μεγάλη ομάδα όπως ο ΠΑΟΚ και να αντιλαμβάνεσαι κάποια στιγμή ότι χάνεις τις ελπίδες σου να κατακτήσεις κάτι μεγάλο. Ο ΠΑΟΚ δεν είναι μια ομάδα που αντέχει να είναι ας πούμε στη μέση της βαθμολογίας. Στο μυαλό όλων ο ΠΑΟΚ έχει τις δυνατότητες να πετύχει σπουδαία πράγματα».

-Το μεγαλύτερο παιχνίδι της σεζόν ποιο ήταν;

«Νομίζω αυτό με τον Παναθηναϊκό στο τέλος. Παίζαμε για κάτι σημαντικό όπως είναι ένα εισιτήριο για το Champions League. Όλοι ήμασταν κουρασμένοι, με πέντε παιχνίδι σε δέκα μέρες, όμως αυτό που αισθανόμασταν στη διάρκεια του αγώνα ήταν απερίγραπτο. Παίξαμε δυνατά, τα δώσουμε όλα για να πετύχουμε κάτι σημαντικό και τα καταφέραμε».

-Η χρονιά ήταν δύσκολη για τον ΠΑΟΚ και με μακρά διάρκεια. Θα άντεχες να παίξεις άλλους δυο αγώνες αν χρειάζονταν;

«Όχι… με τίποτα. Είμαι εξουθενωμένος και πλέον δεν μπορώ να παίξω άλλο ποδόσφαιρο φέτος. Πιστεύω ότι το ίδιο ισχύει για όλους στην ομάδα. Έχουμε ανάγκη από ξεκούραση».

-Έχεις πετύχει κάποια πολύ όμορφα γκολ φέτος. Τι θέλεις να πετύχεις την επόμενη χρονιά σε ατομικό επίπεδο;

«Πάντα βάζω ψηλά τον πήχη. Θέλω να δείξω τι αξίζω. Φέτος ήταν δύσκολα. Είχα τραυματισμούς που δεν είχα αντιμετωπίσει πριν στην καριέρα μου. Ελπίζω να είμαι υγιής και να είμαι περισσότερο σημαντικός για την ομάδα από όσο ήμουν φέτος».

-Αυτό που έγινε με τους τραυματισμούς που το αποδίδεις;

«Δεν ξέρω πραγματικά… Δεν μπορώ να το εξηγήσω».

–Το επόμενο σημαντικό παιχνίδι του ΠΑΟΚ θα είναι στα προκριματικά του Champions League. Έχεις προτίμηση σε κάποιον από τους πιθανούς αντιπάλους;

«Όχι καμία. Πρόκειται για καλές ομάδες και πιστεύω ότι όποιος και να είναι ο αντίπαλος θα γίνουν δύο πολύ μεγάλα παιχνίδια».

–Η μεγαλύτερη έκπληξη για σένα ποια ήταν;

«Νομίζω ο κόσμος του ΠΑΟΚ αλλά και ο τρόπος ζωής στη Θεσσαλονίκη. Ο κόσμος είναι φιλόξενος και πολύ ζεστός. Η πόλη είναι πολύ ωραία, δεν υπάρχει εγκληματικότητα και είναι ωραία να ζεις εδώ. Δεν έχω να πω κάτι κακό για τη ζωή μου στην Ελλάδα».

-Φαντάζεσαι το ενδεχόμενο να παίζεις στον ΠΑΟΚ και να μην είναι ο Μακ στο άλλο άκρο της επίθεσης;

«Καταλαβαίνω απόλυτα γιατί υπάρχουν όλα αυτά τα μεταγραφικά σενάρια. Ο Ρόμπερτ Μακ είναι ένας πολύ καλός ποδοσφαιριστής και όλοι στον ΠΑΟΚ θα πρέπει να καταλάβουν ότι παίκτες τέτοιου επιπέδου δύσκολα μένουν μακριά από τα κορυφαία πρωταθλήματα της. Από την άλλη είναι δεδομένο ότι ο Μακ έκανε σπουδαία δουλειά στον ΠΑΟΚ αυτή τη σεζόν και ήταν από τους καλύτερους της ομάδας. Εγώ προσωπικά ελπίζω να μείνει γιατί είναι σημαντικός για τον ΠΑΟΚ. Αν πάντως φύγει του εύχομαι τα καλύτερα για τη συνέχεια».

-Έχεις να κάνεις κάποιο σχόλιο για τη διαιτησία στην Ελλάδα;

«Όχι καλύτερα να μην κάνω… Νομίζω ότι είναι καλύτερα να μην μιλήσω!»


Μαζι με Μακ, αποτελουν μερος του κορμου της ομαδας!
Όλη η ΑΘΗΝΑ ενωμένη, από τον ΠΑΟΚ...Γ@ΜΗΜΕΝΗ!!
 

Απ: 24. Garry Rodrigues
« Απάντηση #108 στις: Ιουνίου 18, 2016, 04:44:25 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος teododo

  • "Russian" Big BOSS
  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 50
    Τοποθεσία: Ροστόφ
  • 35185
    Μηνύματα
  • I Don't παλελεύω it...
    • Προφίλ
Περιμένει προτάσεις για τον Ροντρίγκες



Ο ΠΑΟΚ περιμένει τις προτάσεις που θα υπάρξουν για την παραχώρηση του Γκάρι Ροντρίγκες, πριν αποφασίσει για το αν θα παραχωρήσει τον παίκτη ή θα τον διατηρήσει στο έμψυχο δυναμικό του και τη νέα σεζόν. Σύμφωνα με δημοσιεύματα, αρκετές ευρωπαϊκές ομάδες έχουν εκδηλώσει ενδιαφέρον για τον ποδοσφαιριστή από το Πράσινο Ακρωτήρι. Τα ίδια δημοσιεύματα τονίζουν πως ομάδες από την Ισπανία, την Ολλανδία, την Τουρκία και την Κίνα είναι έτοιμες να καταθέσουν προτάσεις στον ΠΑΟΚ για την απόκτηση του παίκτη.

Τα ίδια δημοσιεύματα αναφέρουν πως ο Λούμπος Μίχελ δεν είναι αρνητικός στο ενδεχόμενο πώλησης του παίκτη, εφόσον ικανοποιηθεί οικονομικά ο ΠΑΟΚ. Το ίδιο ισχύει και για τους Ρόμπερτ Μακ και Έργκους Κάτσε. Εξελίξεις αναμένονται τις επόμενες ημέρες, όταν θα αξιολογηθούν οι προτάσεις, που τυχόν θα κατατεθούν στους «ασπρόμαυρους».



novasports.gr


Τι εγινε, σε ολους πωλητηριο? >:(
Όλη η ΑΘΗΝΑ ενωμένη, από τον ΠΑΟΚ...Γ@ΜΗΜΕΝΗ!!
 

Απ: 24. Garry Rodrigues
« Απάντηση #109 στις: Ιουνίου 22, 2016, 02:28:06 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος Billysm-4

  • Platinum member
  • ******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: ΝΕΑΠΟΛΗ
  • 8282
    Μηνύματα
    • Προφίλ
Σε ολους!
Εχουμε πλανο  facepalm
ΠΑΟΚ- ΘΡΗΣΚΕΙΑ- ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Γ@ΜΙΕΤΑΙ Η ΑΙΛΑΔΑ ΚΑΤΩ ΑΠ ΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!