Μεταγραφές Καλοκαιριού 2015

Αποστολέας Θέμα: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2015  (Αναγνώστηκε 28376 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Απ: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2015
« Απάντηση #180 στις: Αυγούστου 04, 2015, 03:42:26 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος teododo

  • "Russian" Big BOSS
  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 50
    Τοποθεσία: Ροστόφ
  • 35185
    Μηνύματα
  • I Don't παλελεύω it...
    • Προφίλ
«Μας έχει κάνει πρόταση ο ΠΑΟΚ για Τσίμιροτ»



Ο αθλητικός διευθυντής της Σαράγεβο, Αμπντουλάχ Ιμπράκοβιτς, σε δηλώσεις του τόνισε πως ο ΠΑΟΚ έχει καταθέσει επίσημη πρόταση για τον Τσίμιροτ.

Ο 22χρονος μέσος πρόκειται να μείνει ελεύθερος το προσεχές καλοκαίρι και σύμφωνα με δηλώσεις του παράγοντα του βοσνιακού συλλόγου ο «δικέφαλος του Βορρά» ενδιαφέρεται για την απόκτησή του.

Συγκεκριμένα τόνισε:

«Έχουμε στα χέρια μας συγκεκριμένη πρόταση από τον ΠΑΟΚ για τον Τσίμιροτ. Την απόφαση θα την πάρει ο ιδιοκτήτης της ομάδας (σ.σ. ο Μαλαισιανός, Βίνσεντ Ταν που έχει ακόμη τον έλεγχο της βελγικής Κορτράικ, της ουαλικής Κάρντιφ και των Λος Άντζελες). Δεν θα αργήσει αυτή η υπόθεση, αύριο (σ.σ. θα παρθεί αυτή η απόφαση)»


novasports.gr

Πολυ χρημα ο ιδιοκτητης βλεπω! :))
Όλη η ΑΘΗΝΑ ενωμένη, από τον ΠΑΟΚ...Γ@ΜΗΜΕΝΗ!!
 

Απ: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2015
« Απάντηση #181 στις: Αυγούστου 04, 2015, 04:04:33 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος teododo

  • "Russian" Big BOSS
  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 50
    Τοποθεσία: Ροστόφ
  • 35185
    Μηνύματα
  • I Don't παλελεύω it...
    • Προφίλ


Αβέβαιο είναι το μέλλον του Κώστα Σταφυλίδη στη Μπάγερ Λεβερκούζεν και το ενδεχόμενο ο παίκτης να αποτελέσει παρελθόν είναι πολύ πιθανό. Αυτό εκμεταλλεύτηκαν τόσο ο γιος του Ιβάν Σαββίδη, Γιώργος, όσο και ο Κλάους Αθανασιάδης σπεύδοντας να τον καλέσουν να επιστρέψει στον ΠΑΟΚ.

Όλα αυτά μέσω instagram.

Πιο συγκεκριμένα, ο επιθετικός του "Δικεφάλου" έγραψε κάτω από ανάρτηση του Σταφυλίδη: "Σε περιμένω".
Από την πλευρά του ο Γιώργος Σαββίδης το συνέχισε γράφοντας: "Ο αρχηγός λέει σωστά πράγματα. Σε περιμένουμε".

Πιο κάτω, Αθανασιάδης μπήκε ξανά στην κουβέντα: "Άντε αγοράκι μου, πάρε το αεροπλάνο".

Μένει να φανεί εάν όντως ο ΠΑΟΚ ενδιαφέρεται και θα κινηθεί για την απόκτηση του Σταφυλίδη, η οποία και θα σημάνει επιστροφή του στην Τούμπα.

contra.gr

Θα ερθει! 8)
Όλη η ΑΘΗΝΑ ενωμένη, από τον ΠΑΟΚ...Γ@ΜΗΜΕΝΗ!!
 

Απ: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2015
« Απάντηση #182 στις: Αυγούστου 04, 2015, 04:41:36 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος Billysm-4

  • Platinum member
  • ******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: ΝΕΑΠΟΛΗ
  • 8282
    Μηνύματα
    • Προφίλ
Ο Μαλεζας επρεπε να ειχε επιστρεψει απο περσι αλλα με Αγγελο και Ζηση τι περιμενεις! facepalm
Ελπιζω να γινει κινηση και να ερθει.
Δεν αντεχεται ουτε ο Κοστα, ουτε ο Βιτορ (για τον τσιχλακια δεν το συζηταμε, ειναι για κλωτσιες)
ΠΑΟΚ- ΘΡΗΣΚΕΙΑ- ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Γ@ΜΙΕΤΑΙ Η ΑΙΛΑΔΑ ΚΑΤΩ ΑΠ ΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!


 

Απ: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2015
« Απάντηση #183 στις: Αυγούστου 04, 2015, 06:42:27 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος nikolasf4

  • Public Relations
  • ******
  • Ηλικία: 59
    Τοποθεσία: Πετρούπολη Χαβούζας
  • 6358
    Μηνύματα
    • Προφίλ
Μαλεζας και Σταφ... Θα αρχισω να πανηγυριζω... paokflag smilepaok smilepaok
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ (Pablo Gabriel García Pérez)
Όταν η αδικία γίνεται νόμος, η παρανομία γίνεται καθήκον
"Πάρτε το χαμπάρι, οι εφιάλτες σας μόλις ξεκίνησαν...»
ΘΥΡΑ 4
 

Απ: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2015
« Απάντηση #184 στις: Αυγούστου 05, 2015, 12:01:33 πμ »
 

Αποσυνδεδεμένος m01can4

  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: Aruba
  • 33113
    Μηνύματα
    • Προφίλ
Δώσανε τα χέρια ΠΑΟΚ - Ρούντνεβς




Ο 27χρονος Λετονός επιθετικός βρίσκεται στην Θεσσαλονίκη και μαζί με τον εκπρόσωπό του συζήτησαν με τον αθλητικό διευθυντή της ΠΑΕ ΠΑΟΚ Φράνκ Άρνεσεν την προοπτική συνεργασίας. Οι δύο πλευρές συμφώνησαν σε τριετές συμβόλαιο συνεργασίας με ετήσιες αποδοχές που θα φτάσουν το 1 εκατ. ευρώ. Ο Ρούντνεβς πέρασε στην συνέχεια με επιτυχία από ιατρικές εξετάσεις , οι οποίες έδειξαν ότι δεν αντιμετωπίζει κάποιο πρόβλημα τραυματισμού. Μάλιστα ο Λετονός βρίσκεται σε πολύ καλή κατάσταση καθώς συμμετείχε στο βασικό στάδιο της προετοιμασίας με το Αμβούργο.

Για να ολοκληρωθεί η μεταγραφή αναμένεται να δώσει και την συγκατάθεση της και η γερμανική ομάδα. Οι διαπραγματεύσεις έχουν ξεκινήσει με τον ΠΑΟΚ να καταθέτει πρόταση, 1 εκατ. ευρώ για την αγορά των δικαιωμάτων του Ρούντνεβς. Ο 27χρονος επιθετικός θα αναχωρήσει αύριο για την Γερμανία και μέχρι το τέλος της εβδομάδας θα επιστρέψει στην Ελλάδα για να ξεκινήσει προπονήσεις με την νέα του ομάδα.


 gazzetta.gr

Πέφτει πολύ χρήμα γι αυτόν...
Ελπίζω να αποδείξει ότι αξίζει τον κόπο γιατί έχει καλό βιογραφικό...
"Σας έχει "φάει" το... "ματι" και η... μ@λακια!"
 

Απ: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2015
« Απάντηση #185 στις: Αυγούστου 05, 2015, 03:04:39 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος nikolasf4

  • Public Relations
  • ******
  • Ηλικία: 59
    Τοποθεσία: Πετρούπολη Χαβούζας
  • 6358
    Μηνύματα
    • Προφίλ
Ινδιανε... τι παιχτηκε με αυτον και φαινεται να αρνηθηκε;;;
Γιαυτο δεν πανηγυριζω πριν την ανακοινωση της ΠΑΕ και την πρωτη συνεντευξη >:(
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ (Pablo Gabriel García Pérez)
Όταν η αδικία γίνεται νόμος, η παρανομία γίνεται καθήκον
"Πάρτε το χαμπάρι, οι εφιάλτες σας μόλις ξεκίνησαν...»
ΘΥΡΑ 4
 

Απ: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2015
« Απάντηση #186 στις: Αυγούστου 05, 2015, 03:17:36 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος m01can4

  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: Aruba
  • 33113
    Μηνύματα
    • Προφίλ
Είπε όχι ο Ρούντνεβς!

Αρνητική ήταν η απάντηση του Αρτιόμς Ρούντνεβς στην πρόταση του ΠΑΟΚ, παρά το γεγονός πως πέρασε από ιατρικές εξετάσεις στον «Δικέφαλο».

Όπως σας έχουμε ενημερώσει, ο Λετονός επιθετικός επέστρεψε το βράδυ της Τρίτης (4/8) στην Γερμανία και το πρωί της Τετάρτης (5/8) πήρε μέρος στην προπόνηση του Αμβούργου, ωστόσο, όπως αποκάλυψε μετά το τέλος του προγράμματος, δεν θα συνεχίσει την καριέρα του στους Θεσσαλονικείς.

Ο διεθνής άσος αποκάλυψε πως θέλει να παραμείνει στο Αμβούργο και να διεκδικήσει θέση στο ρόστερ της ομάδας, παρά το γεγονός πως οι Γερμανοί του είχαν ζητήσει να βρει νέα… στέγη, μια και δεν είναι στα πλάνα για τη νέα σεζόν.

«Ναι, πήγα στη Θεσσαλονίκη, μίλησα με τους ανθρώπους της ομάδας αλλά αποφάσισα να μείνω στο Αμβούργο. Θα εξηγήσω τη στάση μου και τις προθέσεις μου στους ανθρώπους του Αμβούργου, και στον προπονητή και στον τεχνικό διευθυντή. Θέλω να κυνηγήσω έστω και τις μικρές πιθανότητες να καθιερωθώ στο Αμβούργο, παρά το γεγονός ότι είναι δύσκολο για μένα», ανέφερε χαρακτηριστικά.

onsports.gr

Προφανώς κάποιος του είπε να δοκιμάσει στο Αμβούργο και το πίστεψε...
"Σας έχει "φάει" το... "ματι" και η... μ@λακια!"
 

Απ: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2015
« Απάντηση #187 στις: Αυγούστου 05, 2015, 03:23:10 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος m01can4

  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: Aruba
  • 33113
    Μηνύματα
    • Προφίλ
Υπάρχει και αυτή η εκδοχή...


"Με τη σύζυγό μου εξετάσαμε επί τόπου τα πάντα, αφού πρώτα μίλησα με τον Φρανκ Αρνεσεν", είπε αρχικά ο 27χρονος επιθετικός και συνέχισε: "Αλλά η απόφασή μου είναι να μείνω εδώ, είναι το καλύτερο για την οικογένεια μου".

Όπως σημειώνεται στο δημοσίευμα ο Ρούντβενς λαμβάνει περίπου 2 εκ. ευρώ ετησίως ωστόσο ο ίδιος υπογραμμίζει πως: "Ο λόγος δεν ήταν τα χρήματα. Είμαι εδώ για να πάρω την ευκαιρία μου, παρόλο που ξέρω ότι θα είναι δύσκολο".
"Σας έχει "φάει" το... "ματι" και η... μ@λακια!"
 

Απ: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2015
« Απάντηση #188 στις: Αυγούστου 05, 2015, 04:33:09 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος jim

  • Platinum member
  • ******
  • Ηλικία: 42
    Τοποθεσία: Χαβουζα
  • 13299
    Μηνύματα
  • ΝΑΙ ΡΕ ΠΑΟΚ
    • Προφίλ
Μαλεζας και Σταφυλιδης ειναι 2 παικτες που ξερουν την ομαδα και ειναι καλοι χαρακτηρες.
Νομιζω πως η πλειοψηφεια του κοσμου θελει να γυρισουν στον ΠΑΟΚ.
Απο κει και περα, οπως λεει και ο Νικολας, μονο με τα επισημα πανηγυριζουμε αλλα νομιζω τα χθεσινα περι ιατρικων τεστ η ΠΑΕ τα εβγαλε προς τα εξω!
Τεσπα, συνεχιζουμε, εχω Αρνεσεν λεμε και τον εμπιστευομαι. 8)
Το "φαγητό" του κάθε αμπαλου ΠΑΟΚτση, οι ΑΡΔ και τα ραδιοφωνα!
 

Απ: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2015
« Απάντηση #189 στις: Αυγούστου 05, 2015, 06:13:34 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος nikolasf4

  • Public Relations
  • ******
  • Ηλικία: 59
    Τοποθεσία: Πετρούπολη Χαβούζας
  • 6358
    Μηνύματα
    • Προφίλ
You are not allowed to view links. Register or Login
Υπάρχει και αυτή η εκδοχή...


"Με τη σύζυγό μου εξετάσαμε επί τόπου τα πάντα, αφού πρώτα μίλησα με τον Φρανκ Αρνεσεν", είπε αρχικά ο 27χρονος επιθετικός και συνέχισε: "Αλλά η απόφασή μου είναι να μείνω εδώ, είναι το καλύτερο για την οικογένεια μου".

Όπως σημειώνεται στο δημοσίευμα ο Ρούντβενς λαμβάνει περίπου 2 εκ. ευρώ ετησίως ωστόσο ο ίδιος υπογραμμίζει πως: "Ο λόγος δεν ήταν τα χρήματα. Είμαι εδώ για να πάρω την ευκαιρία μου, παρόλο που ξέρω ότι θα είναι δύσκολο".
Επεσε παντοφλα και κρεβατομουρμουραααα....
Ειδε η γυναικα τις σαλονικιες και σκιαστηκε ::)
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ (Pablo Gabriel García Pérez)
Όταν η αδικία γίνεται νόμος, η παρανομία γίνεται καθήκον
"Πάρτε το χαμπάρι, οι εφιάλτες σας μόλις ξεκίνησαν...»
ΘΥΡΑ 4