11. Miroslav Stoch

Αποστολέας Θέμα: 11. Miroslav Stoch  (Αναγνώστηκε 14724 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Απ: 11. Miroslav Stoch
« Απάντηση #40 στις: Μαΐου 28, 2014, 08:14:11 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος m01can4

  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: Aruba
  • 33113
    Μηνύματα
    • Προφίλ
«Έπαιρνα βιταμίνες λόγω κούρασης»

Ο Μίροσλαβ Στοχ με δηλώσεις του στον Τύπο της Σλοβακίας υποστήριξε εξαιτίας των πολλών και δύσκολων αγώνων έπαιρνε βιταμίνες λόγω κούρασης σε συνεννόηση με τον γιατρό του.

Ο διεθνής μεσοεπιθετικός  υποστήριξε: «Αυτή την σεζόν έπαιξα 51 ματς. Νομίζω είναι πολλά. Ήμασταν σε επαφή με τον γιατρό μου. Ακολούθησα ένα ειδικό πρόγραμμα. Δυνάμωσα τον εαυτό μου με βιταμίνες. Με ηρέμησαν λιγάκι. Ήμουν πολύ κουρασμένος».

Κώδικας: You are not allowed to view links. Register or Login
http://www.gazzetta.gr/football/article/618314/epairna-vitamines-logo-koyrasis
Πότε τις έπαιρνε, στο πρώτο μισό του πρωταθλήματος ή στο τέλος να ξέρουμε αν πρέπει να τις συνεχίσει ή όχι... :grin1:
"Σας έχει "φάει" το... "ματι" και η... μ@λακια!"
 

Απ: 11. Miroslav Stoch
« Απάντηση #41 στις: Μαΐου 29, 2014, 09:39:48 πμ »
 

Αποσυνδεδεμένος teododo

  • "Russian" Big BOSS
  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 50
    Τοποθεσία: Ροστόφ
  • 35185
    Μηνύματα
  • I Don't παλελεύω it...
    • Προφίλ
“Άκυρο” της Φενέρ για Στοχ

Σύμφωνα με τελευταία δημοσιεύματα η ομάδα της Φενέρ ενδιαφέρεται για την περίπτωση του Ερκάν Ζενγκίν, με την  Εσκίσεχιρ όμως να ζητάει ως αντάλλαγμα τον Μίροσλαβ Στόχ.
Συγκεκριμένα, η sporfc.com αναφέρει πως η Φενέρ απέρριψε πρόταση της Εσκίσεχιρ για τον Σλοβάκο.

Η Φενέρ αρχικά πρόσφερε στην ομάδα της Εσκίσεχιρ ως αντάλλαγμα τους Χομέν και Κεσιμάλ, χωρίς όμως να δει κάποια θετική ανταπόκριση καθώς η συγκεκριμένη ομάδα ζήτησε ως αντάλλαγμα τον Μίροσλαβ Στοχ. Τα “κίτρινα καναρίνια” όμως δεν μπόρεσαν να πουν το “ναι” σε αυτή τη περίπτωση.
Έτσι, εκτός από τους Χομέν και Κεσιμάλ η Φενέρ αναμένεται να δώσει και το ποσό των δύο εκατομμυρίων ευρώ για την απόκτηση του Ζενγκίν.

Κώδικας: You are not allowed to view links. Register or Login
http://arenafm.gr/topas/football/greece/01paok-f/2014/05/28/%CE%AC%CE%BA%CF%85%CF%81%CE%BF-%CF%84%CE%B7%CF%82-%CF%86%CE%B5%CE%BD%CE%AD%CF%81-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CF%83%CF%84%CE%BF%CF%87.html#.U4bV3_l_srg
Απο δω το παει απο κει το παει, σε εμας θα καταληξει  :))
Όλη η ΑΘΗΝΑ ενωμένη, από τον ΠΑΟΚ...Γ@ΜΗΜΕΝΗ!!
 

Απ: 11. Miroslav Stoch
« Απάντηση #42 στις: Μαΐου 29, 2014, 05:26:56 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος m01can4

  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: Aruba
  • 33113
    Μηνύματα
    • Προφίλ
"Διαφορά 3.000.000 ευρώ για Στοχ"

Σύμφωνα με τουρκικό δημοσίευμα, ο ΠΑΟΚ προσφέρει 2.000.000 ευρώ στην Φενέρμπαχτσε για την απόκτηση του Μίροσλαβ Στοχ αλλά υπάρχει διαφορά μεταξύ των δύο πλευρών.

Όπως αναφέρει η ιστοσελίδα kralspor.ensonhaber.com, ο "δικέφαλος" έχει καταθέσει πρόταση ύψους 2.000.000 ευρώ στην Φενέρμπαχτσε, ωστόσο εκείνη αξιώνει 3.000.000 παραπάνω.

Στο συγκεκριμένο δημοσίευμα, μάλιστα, γίνεται λόγος για ενδιαφέρον γερμανικών και αγγλικών ομάδων προς το πρόσωπο του Σλοβάκου μεσοεπιθετικού.

Κώδικας: You are not allowed to view links. Register or Login
http://www.contra.gr/Columns/contra-epithesi/paok/diafora-3-000-000-eyrw-gia-stox.2813937.html
Κρατήστε τον να τον βάλτε στον πάτο σας...
Σιγά ρε 5 μύρια για μλκες ψάχνετε?
"Σας έχει "φάει" το... "ματι" και η... μ@λακια!"
 

Απ: 11. Miroslav Stoch
« Απάντηση #43 στις: Μαΐου 29, 2014, 06:23:24 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος jim

  • Platinum member
  • ******
  • Ηλικία: 42
    Τοποθεσία: Χαβουζα
  • 13299
    Μηνύματα
  • ΝΑΙ ΡΕ ΠΑΟΚ
    • Προφίλ
Οχι οτι δεν τα αξιζει αλλα λεω τωρα, αν ηταν να δωσεις 5 μυρια, δεν τα δινεις να φερεις τον Βιερινια? :)
Παντως ουτε στα μισα βλεπω δεν φτανουμε τους Τουρκους αν ισχυουν οσα λενε
Το "φαγητό" του κάθε αμπαλου ΠΑΟΚτση, οι ΑΡΔ και τα ραδιοφωνα!
 

Απ: 11. Miroslav Stoch
« Απάντηση #44 στις: Ιουνίου 01, 2014, 11:27:15 πμ »
 

Αποσυνδεδεμένος m01can4

  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: Aruba
  • 33113
    Μηνύματα
    • Προφίλ
"Θέλω να είμαι μέλος της Φενέρ"

Με δηλώσεις του ο Μίροσλαβ Στοχ τονίζει πως θέλει να αποτελεί μέλος της Φενέρ ενώ υπογραμμίζει πως το γεγονός πως τον θέλουν οι οπαδοί της τουρκικής ομάδας, είναι κάτι που του δίνει κουράγιο.

Συγκεκριμένα ο Σλοβάκος τόνισε (οι δηλώσεις του υπάρχουν στην ιστοσελίδα spor.haber7.com).

"Το συμβόλαιό μου με την Φενέρ λήγει το 2016. Θέλω να είμαι μέλος της ομάδας. Ως εκ τούτου, θα πάω στην προετοιμασία που θα πραγματοποιηθεί στις αρχές της σεζόν.

Ξέρω ότι οι οπαδοί της Φενέρ με θέλουν και αυτό μου δίνει κουράγιο".

Κώδικας: You are not allowed to view links. Register or Login
http://www.sport24.gr/football/Turkey/stox_thelw_na_eimai_melos_ths_fener.2818510.html
Ναι σε θέλουν γι αυτό πέρσι σε έδωσαν.
Εκτός και πήρε το μήνυμα ότι θα μείνει  εκεί οπότε αναμενόμενες οι "δηλώσεις"...
"Σας έχει "φάει" το... "ματι" και η... μ@λακια!"
 

Απ: 11. Miroslav Stoch
« Απάντηση #45 στις: Ιουνίου 01, 2014, 11:28:46 πμ »
 

Αποσυνδεδεμένος teododo

  • "Russian" Big BOSS
  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 50
    Τοποθεσία: Ροστόφ
  • 35185
    Μηνύματα
  • I Don't παλελεύω it...
    • Προφίλ
Κριμα  :(
Όλη η ΑΘΗΝΑ ενωμένη, από τον ΠΑΟΚ...Γ@ΜΗΜΕΝΗ!!
 

Απ: 11. Miroslav Stoch
« Απάντηση #46 στις: Ιουνίου 02, 2014, 12:18:59 πμ »
 

Αποσυνδεδεμένος Kat6

  • Platinum member
  • ******
  • 3763
    Μηνύματα
  • Kataramenos μια ζωή
    • Προφίλ
Δε τρελάθηκα κιολας.Αμα παιζει 10 απ τα 60 παιχνίδια τι να το κάνεις.Μυαλό κουκουτσι
ΠΑΟΚ και στα δύσκολα.
 

Απ: 11. Miroslav Stoch
« Απάντηση #47 στις: Ιουνίου 02, 2014, 10:07:08 πμ »
 

Αποσυνδεδεμένος Telis Stallone

  • Platinum member
  • ******
  • Ηλικία: 53
  • 5761
    Μηνύματα
  • Λάτρης του μεγάλου λευκού καρχαρία...
    • Προφίλ
Ωραιος παικτης και τον γουσταρα πραγματικα....Αλλα πλεον δεν παρακαλαμε.... Αμα θελει μενει αλλιως τον πουλο....

Εχει δικιο ο Κατ... Αμα ειναι να παιζει οποτε του κ@βλωνει , αστα καλυτερα.....Ας παει οπου θελει....
Ο κύριος " 25 εκατοστα". Πρωταγωνιστής αισθησιακών ελληνικών ταινιών
 

Απ: 11. Miroslav Stoch
« Απάντηση #48 στις: Ιουνίου 02, 2014, 11:15:20 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος m01can4

  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: Aruba
  • 33113
    Μηνύματα
    • Προφίλ
«Περιμένει τον ΠΑΟΚ για Στοχ η Φενέρ»

Αποφασισμένη να περιμένει τον ΠΑΟΚ για τον Μίροσλαβ Στοχ δείχνει η Φενέρμπαχτσε σύμφωνα με τουρκικά ΜΜΕ που ανέφεραν, βέβαια, τη Δευτέρα (2/6) και το ενδιαφέρον της Γκεντσλέρ.

Όπως ανέφεραν ρεπορτάζ στη γείτονα χώρα, η Φενέρ αναμένει πρόταση από τον «δικέφαλο». Πιο σωστά νέα προσφορά από τον «δικέφαλο», μιας και στα περισσότερα δημοσιεύματα επισημαινόταν πως η πρώτη είχε κριθεί μικρή. Φυσικά, οι Τούρκοι αναφέρονταν στα δυο εκατ. ευρώ που φέρεται να ΄χει προσφέρει η ομάδα της Θεσσαλονίκης για να πάρει τον Στοχ που πρόσφατα είχε δηλώσει πως θέλει να παραμείνει στα «καναρίνια». Αλλά και τι να δηλώσει από την στιγμή που δεσμεύεται με συμβόλαιο μαζί της;

Το σίγουρο είναι ότι τώρα το θέμα Στοχ μοιάζει για τον ΠΑΟΚ ακόμα μακρινό. Ο «δικέφαλος» δεν φαίνεται διατεθειμένος να δώσει πολλά χρήματα και θα περιμένει τις εξελίξεις στην Φενερμπαχτσέ καθώς δεν αποκλείεται οι Τούρκοι αλλά και ο παίκτης, όσο περνούν οι ημέρες, να βρίσκουν το ενδιαφέρον των «ασπρόμαυρων» ως την καλύτερη λύση.

Κώδικας: You are not allowed to view links. Register or Login
http://www.sentragoal.gr/article.asp?catid=10536&subid=2&pubid=129746655
Άντε πάλι... 8)
"Σας έχει "φάει" το... "ματι" και η... μ@λακια!"
 

Απ: 11. Miroslav Stoch
« Απάντηση #49 στις: Ιουνίου 03, 2014, 08:15:30 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος m01can4

  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: Aruba
  • 33113
    Μηνύματα
    • Προφίλ
Και ξανά  8)

«Ο ΠΑΟΚ κάνει σχέδια για τον Στοχ»



Αμέτρητα είναι μετά το τέλος της αγωνιστικής σεζόν τα δημοσιεύματα από την Τουρκία που αναφέρονται στο μέλλον του Μίροσλαβ Στοχ. Σε σημερινό (3/6) κείμενο που φιλοξενείται στην ιστοσελίδα "bursadabugun.com" αναφέρεται ότι "ο ΠΑΟΚ κάνει σχέδια να αποκτήσει και πάλι τον Στοχ", χωρίς, ωστόσο, ο συντάκτης να μπαίνει σε λεπτομέρειες.

Ακόμη, γράφεται η υπόθεση του Σλοβάκου άσου καθυστερεί γιατί ο Ιβάν Σαββίδης βρίσκεται στη Ρωσία και αναμένεται η επιστροφή του για να ληφθούν αποφάσεις. Τέλος, σε αντίθεση με όσα έλεγαν τις προηγούμενες μέρες στην Τουρκία -ότι ο Στοχ θα επιστρέψει στην Φενέρ- τονίζεται πως, πλέον, στις τάξεις της τουρκικής ομάδας κυριαρχεί η άποψη ο Σλοβάκος μεσοεπιθετικός να μην μείνει στην Φενέρμπαχτσε.

Κώδικας: You are not allowed to view links. Register or Login
http://www.metropolisradio.gr/news_det.asp?artid=76580
"Σας έχει "φάει" το... "ματι" και η... μ@λακια!"