Jose Boto (Sports director)

Αποστολέας Θέμα: Jose Boto (Sports director)  (Αναγνώστηκε 6926 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Απ: Jose Boto (Sports director)
« Απάντηση #230 στις: Δεκεμβρίου 06, 2022, 06:01:51 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος Bersekeros

  • Platinum member
  • ******
  • Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
  • 7233
    Μηνύματα
  • O ΠΑΟΚ είναι Μάχη και Θυσία.
    • Προφίλ
You are not allowed to view links. Register or Login
Παραδέχτηκε τα λάθη, στήριξε τον προπονητή όσο κανείς άλλος, μίλησε ορθολογικά για όλα.
 Κ Υ Ρ Ι Ο Σ ....
Έχεις απόλυτο δίκιο.

Πραγματικά, τέτοια στήριξη στον συγκεκριμένο προπονητή και όχι μόνο στα λόγια,
αλλά επί της ουσίας με τις μεταγραφές που έφερε, που είναι μία και μία, είναι αξιοσέβαστη.

Μπορεί να άργησε ο προπονητής να "ξυπνήσει" και να πάρει "χαμπάρι", τι "διαμάντια" παίκτες του έφερε ο Μπότο, αλλά θέλω να πιστεύω ότι άρχισε να το παίρνει "πρέφα", για τα καλά πλέον.

Κύριος. Συμφωνώ κι επαυξάνω.


Κωνσταντινούπολη, Πόντος, Μικρά Ασία, Μακεδονία ο ΠΑΟΚ έχει Ιστορία.

Ο ΠΑΟΚ είναι Μάχη και Θυσία.
 

Απ: Jose Boto (Sports director)
« Απάντηση #231 στις: Δεκεμβρίου 06, 2022, 06:30:44 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος Telis Stallone

  • Platinum member
  • ******
  • Ηλικία: 53
  • 5761
    Μηνύματα
  • Λάτρης του μεγάλου λευκού καρχαρία...
    • Προφίλ
You are not allowed to view links. Register or Login
Ωραίος αλλά μεταγραφές next year


Αποδεσμευσεις χρειαζονται...Τους 3 Σωματοφύλακες-μπαρμπαδες και τον Ντ' Αρντανιαν τον Κούρτις.. Εδω μεχρι και ο Μουργκ  (παικτης με γεματες συμμετοχες σε Αουστρια και Ραπιντ ) αποδιδει και εμεις θελουμε 10αρι ή δεξί μπακ ?

Διωχνεις τη φυρα και παιζεις με αυτος που εχεις...Σιγα και τους αντιπαλους...Τον γαυρο με τους κορεατες και τον Ελ Αραμπι, τον βαζελο του Σποραρ και τη κουλα με πρωτο σκορερ το Λιβαι Γκαρσια...

Ας καθισει ο κλεφτοκοτας να αξιολογησει τους παικτες και να βαλει αυτους που πρεπει και ας αφησει τις μετεγγραφες και τα 10αρια...

Ο κύριος " 25 εκατοστα". Πρωταγωνιστής αισθησιακών ελληνικών ταινιών
 

Απ: Jose Boto (Sports director)
« Απάντηση #232 στις: Δεκεμβρίου 06, 2022, 06:43:34 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος Bersekeros

  • Platinum member
  • ******
  • Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
  • 7233
    Μηνύματα
  • O ΠΑΟΚ είναι Μάχη και Θυσία.
    • Προφίλ
Ο Τέλης τα είπε όλα.
Ας μου επιτραπεί η αγγλική, προς έμφαση, γιατί στο χωριό μου, στο Darklandshire, αυτή η γλώσσα χρησιμοποιείται. :)

Tellis said it all. I couldn't agree more!


Κωνσταντινούπολη, Πόντος, Μικρά Ασία, Μακεδονία ο ΠΑΟΚ έχει Ιστορία.

Ο ΠΑΟΚ είναι Μάχη και Θυσία.
 

Απ: Jose Boto (Sports director)
« Απάντηση #233 στις: Δεκεμβρίου 06, 2022, 07:13:13 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος jim

  • Platinum member
  • ******
  • Ηλικία: 42
    Τοποθεσία: Χαβουζα
  • 13299
    Μηνύματα
  • ΝΑΙ ΡΕ ΠΑΟΚ
    • Προφίλ
Παράθεση
Αν δείτε έχουμε μία ομάδα με πολλούς νεαρούς παίκτες 22-23 ετών να υπολογίζονται ως βασικοί. Μπορούμε να κοιτάξουμε στα μάτια τον οποιονδήποτε αντίπαλο. Αυτοί οι παίκτες έχουν προοπτική. Άλλοι μεγάλη, άλλοι μικρότερη. Όταν αυτή η ομάδα φθάσει στο ανώτερο επίπεδο, πιστεύω ότι θα κυριαρχήσει στο ελληνικό ποδόσφαιρο. Επειδή οι άλλοι αγοράζουν έμπειρους παίκτες. Από τους δέκα, οι δύο θα είναι χρήσιμοι και οι άλλοι έρχονται για διακοπές».



Αυτο μου αρκει για να τον εμπιστευτω.
Το "φαγητό" του κάθε αμπαλου ΠΑΟΚτση, οι ΑΡΔ και τα ραδιοφωνα!
 

Απ: Jose Boto (Sports director)
« Απάντηση #234 στις: Δεκεμβρίου 06, 2022, 08:45:48 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος Bersekeros

  • Platinum member
  • ******
  • Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
  • 7233
    Μηνύματα
  • O ΠΑΟΚ είναι Μάχη και Θυσία.
    • Προφίλ
You are not allowed to view links. Register or Login
Ωραίος αλλά μεταγραφές next year
Παράθεση
Μερικές φορές ψάχνουμε, ψάχνουμε και η λύση είναι μέσα στα πόδια μας. Και αυτό συμβαίνει πολλές φορές, όχι μόνο στον ΠΑΟΚ. Σε πολλά κλαμπ. Πολλές φορές ψάχνεις για να ικανοποιήσεις το κοινό αίσθημα και η λύση είναι εντός της ομάδας.

Νομίζω ότι αυτή η δήλωση, ανταποκρίνεται στην πραγματικότητα.
Ιδίως στον ΠΑΟΚ.


Κωνσταντινούπολη, Πόντος, Μικρά Ασία, Μακεδονία ο ΠΑΟΚ έχει Ιστορία.

Ο ΠΑΟΚ είναι Μάχη και Θυσία.
 

Απ: Jose Boto (Sports director)
« Απάντηση #235 στις: Δεκεμβρίου 06, 2022, 09:41:15 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος Bersekeros

  • Platinum member
  • ******
  • Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
  • 7233
    Μηνύματα
  • O ΠΑΟΚ είναι Μάχη και Θυσία.
    • Προφίλ
Παράθεση
Εάν η διοίκηση με θέλει στην ομάδα ή δεν μπει σε διαδικασία να διαπραγματευτεί για την αποχώρησή μου, δεν υπάρχει λόγος να μιλάω με κάποια ομάδα. Την παρούσα στιγμή, δεν είναι πάντως κάτι που με απασχολεί, δεν θέλω να φύγω.

Όταν θα φύγω από τον ΠΑΟΚ, θα ήθελα πρώτα να έχω κατακτήσει τίτλο ή τίτλους. Ο στόχος μου είναι να δώσω χαρά ή καλύτερα να βοηθήσω τον προπονητή και τους ποδοσφαιριστές να δώσουν χαρά στον κόσμο, που πάντα είναι κοντά μας και υποστηρίζει την ομάδα.

Είναι καλό για μένα και την αυτοπεποίθησή μου να ξέρω πως έχω αξία στην αγορά, προκειμένου να συνεχίσω να κάνω καλά τη δουλειά μου».

Αν επιμείνουμε στο πρότζεκτ που χτίζει ο Μπότο, θεωρώ ζήτημα χρόνο να κατακτηθούν οι τίτλοι στους οποίους αναφέρεται.

Είμαστε μια νέα ομάδα, που με το τέλος της φετινής χρονιάς και τις αποδεσμεύσεις των "παλαίμαχων", θα κυριαρχήσει για χρόνια, λόγω της μεγάλης δυναμικής των νεαρών ποδοσφαιριστών.


Κωνσταντινούπολη, Πόντος, Μικρά Ασία, Μακεδονία ο ΠΑΟΚ έχει Ιστορία.

Ο ΠΑΟΚ είναι Μάχη και Θυσία.
 

Απ: Jose Boto (Sports director)
« Απάντηση #236 στις: Δεκεμβρίου 07, 2022, 08:49:26 πμ »
 

Αποσυνδεδεμένος Omerta76

  • Addicted Member
  • ***
  • Τοποθεσία: Όπου γη και πατρίς
  • 122
    Μηνύματα
  • the ultimate paokforum
    • Προφίλ
You are not allowed to view links. Register or Login
Παράθεση
Εάν η διοίκηση με θέλει στην ομάδα ή δεν μπει σε διαδικασία να διαπραγματευτεί για την αποχώρησή μου, δεν υπάρχει λόγος να μιλάω με κάποια ομάδα. Την παρούσα στιγμή, δεν είναι πάντως κάτι που με απασχολεί, δεν θέλω να φύγω.

Όταν θα φύγω από τον ΠΑΟΚ, θα ήθελα πρώτα να έχω κατακτήσει τίτλο ή τίτλους. Ο στόχος μου είναι να δώσω χαρά ή καλύτερα να βοηθήσω τον προπονητή και τους ποδοσφαιριστές να δώσουν χαρά στον κόσμο, που πάντα είναι κοντά μας και υποστηρίζει την ομάδα.

Είναι καλό για μένα και την αυτοπεποίθησή μου να ξέρω πως έχω αξία στην αγορά, προκειμένου να συνεχίσω να κάνω καλά τη δουλειά μου».

Αν επιμείνουμε στο πρότζεκτ που χτίζει ο Μπότο, θεωρώ ζήτημα χρόνο να κατακτηθούν οι τίτλοι στους οποίους αναφέρεται.

Είμαστε μια νέα ομάδα, που με το τέλος της φετινής χρονιάς και τις αποδεσμεύσεις των "παλαίμαχων", θα κυριαρχήσει για χρόνια, λόγω της μεγάλης δυναμικής των νεαρών ποδοσφαιριστών.
Ναι αλλά τον Οκτώβριο όλοι ήθελαν να φύγει ο "κλεφτοκοτας Ρουμάνος" και ο "αμπαλος Μποτο" αφού...
 

Απ: Jose Boto (Sports director)
« Απάντηση #237 στις: Δεκεμβρίου 07, 2022, 08:52:29 πμ »
 

Αποσυνδεδεμένος Bersekeros

  • Platinum member
  • ******
  • Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
  • 7233
    Μηνύματα
  • O ΠΑΟΚ είναι Μάχη και Θυσία.
    • Προφίλ
Εάν δεν κάνω λάθος, αυτοί που ήθελαν να φύγει ο Μπότο, ήταν κάποιοι φανατικοί προσωπολάτρες του Λουτσέσκου, που προσπαθούσαν να απαξιώσουν όλο το ρόστερ και τις μεταγραφές, για να βγάλουν "λάδι" το Τοτέμ από τη Ρουμανία.


Κωνσταντινούπολη, Πόντος, Μικρά Ασία, Μακεδονία ο ΠΑΟΚ έχει Ιστορία.

Ο ΠΑΟΚ είναι Μάχη και Θυσία.
 

Απ: Jose Boto (Sports director)
« Απάντηση #238 στις: Δεκεμβρίου 07, 2022, 09:02:09 πμ »
 

Αποσυνδεδεμένος Telis Stallone

  • Platinum member
  • ******
  • Ηλικία: 53
  • 5761
    Μηνύματα
  • Λάτρης του μεγάλου λευκού καρχαρία...
    • Προφίλ
Εδω μας μπλοκαραν στο Twitter με το που τολμαγες να γραψεις οτι δεν φταιει ο Μποτο και οτι πρεπει να αφησει τα κολληματα του ο Λουτσεσκου....

Μας ειχαν κανει τα πα@παρια μπαλονια με το 10αρι και το δεξι μπακ που θελει ο Κλοπ των Βαλκανιων...
Ο κύριος " 25 εκατοστα". Πρωταγωνιστής αισθησιακών ελληνικών ταινιών
 

Απ: Jose Boto (Sports director)
« Απάντηση #239 στις: Δεκεμβρίου 07, 2022, 09:04:27 πμ »
 

Αποσυνδεδεμένος Omerta76

  • Addicted Member
  • ***
  • Τοποθεσία: Όπου γη και πατρίς
  • 122
    Μηνύματα
  • the ultimate paokforum
    • Προφίλ
You are not allowed to view links. Register or Login
Εάν δεν κάνω λάθος, αυτοί που ήθελαν να φύγει ο Μπότο, ήταν κάποιοι φανατικοί προσωπολάτρες του Λουτσέσκου, που προσπαθούσαν να απαξιώσουν όλο το ρόστερ και τις μεταγραφές, για να βγάλουν "λάδι" το Τοτέμ από τη Ρουμανία.
Εγώ πάντως που τον έχω ψηλά, δεν ζήτησα ποτέ να φύγει ο Πορτογάλος