Razvan Lucescu (Coach) #Reloaded

Αποστολέας Θέμα: Razvan Lucescu (Coach) #Reloaded  (Αναγνώστηκε 15970 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Απ: Razvan Lucescu (Coach) #Reloaded
« Απάντηση #250 στις: Δεκεμβρίου 06, 2021, 07:11:29 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος Billysm-4

  • Platinum member
  • ******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: ΝΕΑΠΟΛΗ
  • 8282
    Μηνύματα
    • Προφίλ
Πολυ αισιοδοξω σε βλεπω στο τελος.
Θες 12-13 μεταγραφες για το Κυπελλακι! ::)
ΠΑΟΚ- ΘΡΗΣΚΕΙΑ- ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Γ@ΜΙΕΤΑΙ Η ΑΙΛΑΔΑ ΚΑΤΩ ΑΠ ΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!


 

Απ: Razvan Lucescu (Coach) #Reloaded
« Απάντηση #251 στις: Δεκεμβρίου 07, 2021, 10:50:07 πμ »
 

Αποσυνδεδεμένος m01can4

  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: Aruba
  • 33113
    Μηνύματα
    • Προφίλ
Αλλαγές σε πρόσωπα βλέπω γράφουν οι ΑΡΔ. Για να δούμε τα πρόσωπα.


You are not allowed to view links. Register or Login
"Σας έχει "φάει" το... "ματι" και η... μ@λακια!"
 

Απ: Razvan Lucescu (Coach) #Reloaded
« Απάντηση #252 στις: Δεκεμβρίου 07, 2021, 04:33:15 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος teododo

  • "Russian" Big BOSS
  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 50
    Τοποθεσία: Ροστόφ
  • 35185
    Μηνύματα
  • I Don't παλελεύω it...
    • Προφίλ
Μιχαι, Ινγκασον, Μουργκ η μηπως περιμενεις να παιξει ο Κουτσιας?
Όλη η ΑΘΗΝΑ ενωμένη, από τον ΠΑΟΚ...Γ@ΜΗΜΕΝΗ!!
 

Απ: Razvan Lucescu (Coach) #Reloaded
« Απάντηση #253 στις: Δεκεμβρίου 08, 2021, 03:05:15 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος m01can4

  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: Aruba
  • 33113
    Μηνύματα
    • Προφίλ
«Στρατηγικό λάθος η δήλωση για το πρωτάθλημα, δημιούργησα πίεση»



Για το ματς και πως έζησε τις τελευταίες μέρες μετά και την ήττα από τον Ιωνικό:

«Το κλίμα δεν μπορεί να είναι καλό και είναι λογικό. Ως άνθρωποι του ποδοσφαίρου είμαστε και σε αυτές τις καταστάσεις μαθημένοι και πρέπει να προσαρμοζόμαστε. Έχουμε στόχο αύριο ξέρουμε ότι είναι διαφορετική διοργάνωση και είμαστε έτοιμοι».

Για το ότι ο ΠΑΟΚ στα δύσκολα ανταποκρίνεται καλύτερα: «Ξέρουμε ότι είναι πολύ σημαντικό το ματς, γιατί μπορεί να σου αλλάξει τη σεζόν. Έτσι είναι στο ποδόσφαιρο. Ένα ματς μπορεί να σου αλλάξει την προοπτική. Θεωρώ ότι είχαμε καλά ματς και το πρόβλημα ήταν η έλλειψη ισορροπίας που δεν βρήκαμε στο απαιτητικό πρόγραμμα. Ίσως δεν πιστέψαμε αρκετά στις δυνατότητές μας κι όταν ήρθαν τα αρνητικά μας πήρε από κάτω. Αλλά η σεζόν έχει ακόμα έξι μήνες, είμαστε σε τρεις διοργανώσεις και πρέπει να κοιτάξουμε μπροστά.

Είναι όλοι συγκεντρωμένοι. Ο καθένας αντιλαμβάνεται κι ανησυχεί για την κατάσταση. Όλοι θέλουν ν αλλάξουν την κατάσταση και ξέρουν ότι έχουμε έναν ευρωπαϊκό τελικό. Έχουμε κάθε μέρα συναντήσεις, ομαδικές, ατομικές για να βελτιωθεί η κατάσταση. Έχουμε ελπίδες γι’ αυτό το ματς αύριο».

Για το αν θα υπάρξουν αλλαγές σε πρόσωπα άμεσα ή μετά τη Λίνκολν: «Καταλαβαίνω ότι η κατάσταση είναι απογοητευτική, αλλά πρέπει να αναλύουμε τα γεγονότα και να είμαστε αντικειμενικοί. Έχουμε 23 παίκτες συν τους τερματοφύλακες και μόνο 2-3 έχουν παίξει ένα ματς. Όλοι οι άλλοι έχουν περίπου 15 συμμετοχές. Μόνο ο Ίνγκασον έχει έναν αγώνα και έχουμε ειδικό πρόγραμμα διαχείρισης γι’ αυτόν ως έναν από τους σημαντικούς παίκτες. Δεν είναι αλήθεια ότι πρέπει να αλλάξουμε παίκτες. Συνέχεια κάνουμε αλλαγές. Σε σχέση με το προηγούμενο ματς και αύριο μπορεί να έχουμε 3-4 αλλαγές».

Για το περιμένει από τους παίκτες αύριο: «Πάθος κι ένταση. Μπορεί να φαίνονται όλα μαύρα, αλλά δεν είναι όλα μαύρα. Έχουμε κάνει καλά ματς κόντρα σε καλούς αντιπάλους. Δεν είναι κακή η ομάδα. Στο ποδόσφαιρο μπορεί να έχεις διάστημα δύο εβδομάδων που να σε ρίξουν και δύο καλών εβδομάδων που να σου δώσουν ώθηση. Δεν σε κάνουν ούτε τον καλύτερο ή χειρότερο παίκτη-προπονητή του κόσμου, τον πιο έξυπνο ή τον πιο χαζό. Μία  πρόκριση μπορεί να μας δώσει ενέργεια και στο πρωτάθλημα έχουμε υποχρέωση να παίξουμε καλά και να κερδίσουμε το χαμένο έδαφος».


Για τη φιλοσοφία και για τη νοοτροπία της ομάδας, αλλά και το μέλλον: «Δυστυχώς αυτό δεν το έχω κάνει κι αυτό που πληρώνω έως τώρα. Το δυνατό μου σημείο είναι η δουλειά μου στο γήπεδο. Αυτό με βοήθησε όπου πήγα να δημιουργήσω καλές ομάδες χωρίς να δέχονται πολλές ευκαιρίες και γκολ. Και μετά να χτίζει επιθετικά. Δεν μου αρέσει να το λέω ή να το ακούτε, αλλά δεν είχα τη δυνατότητα με το σκληρό πρόγραμμα να δουλέψω όπως ήθελα. Νιώθω ότι όπως βλέπουμε το ποδόσφαιρο εγώ με την ομάδα έχουμε μία διαφορετική φιλοσοφία. Δεν είχαμε τον χρόνο με τα πολλά ματς να «τσακωθούμε» μεταξύ μας να το δουλέψουμε και να αλλάξει η κατάσταση. Σας αρέσει να ακούτε «θα χτίσουμε την ομάδα, θα την ξαναφτιάξουμε από την αρχή», αλλά πρέπει να ξέρουμε πως θα το κάνουμε και με ποιους. Δεν είναι, όμως, ή ώρα να το συζητήσουμε, έχουμε ένα ματς αύριο και πρέπει να νικήσουμε, να περάσουμε και να δώσουμε χαρά στον κόσμο, στην ομάδα, στους εαυτούς μας».

Για τα ίδια γκολ που δέχεται ο ΠΑΟΚ κι αν έχει σκεφτεί ακόμα και διάταξη με τρεις στην άμυνα: «Θα μπορούσε να είναι μία πιθανότητα. Αλλά αν παίξουμε με τρεις στην άμυνα θα είναι σαν να οπισθοχωρούμε, η ομάδα που θέλει νίκες και τίτλους δεν μπορεί να παίξει έτσι. Μπορεί να φέρει αποτελέσματα για ένα διάστημα προσωρινό. Προτιμώ να αποχωρήσω παρά ν’ αλλάξω τις ιδέες μου.

Ξέρω από πού προέρχεται αυτή η συζήτηση. Εμείς μπορούμε να δουλέψουμε και να διορθώσουμε αδυναμίες. Είναι ντροπιαστικό για μένα ως προπονητή, να δεχόμαστε αυτά τα γκολ. Είναι λάθος μου που είπα στην πρώτη συνέντευξη ότι πάμε να πάρουμε το πρωτάθλημα. Ήθελα να φτιάξω την αυτοπεποίθηση και τη νοοτροπία της ομάδας, αλλά ίσως έβαλα περισσότερη πίεση και αποδείχθηκε στρατηγικό λάθος.

Στο πρώτο κομμάτι της σεζόν που πήγαμε καλά, ερχόμασταν από τον ενθουσιασμό του καλοκαιριού, όπου δουλέψαμε. Στην πορεία υπήρχαν τραυματισμοί, κορονοϊός και όταν ήρθαν τα αρνητικά αποτελέσματα, μας στέρησαν πνευματική ενέργεια. Φτάσαμε να μιλάμε για κρίση, αλλά όπως μπήκαμε σ’ αυτή την κατάσταση, έτσι με ένα ματς σαν το αυριανό μπορεί να αλλάξει η κατάσταση».

Για τους νεαρούς: «Δείχνουν τον ενθουσιασμό τους, όποτε παίζουν, αλλά ίσως τη δεδομένη χρονική στιγμή να μην είναι έτοιμοι. Ο Κωνσταντέλιας και ο Κούτσιας πρέπει κι αυτοί να δουλέψουνε σκληρά για να βελτιώσουν τις προοπτικές τους.

Για έναν παίκτη που λυπάμαι είναι ο Τσιγγάρας, αλλά στη θέση του έχουμε έμπειρους παίκτες που έχουν παίξει σε υψηλό επίπεδο. Χρειάζεται χρόνος όλα τα ματς ήταν υψηλής σημασίας και θέλαμε έμπειρους παίκτες.

 Ο Κωνσταντέλιας πέρασε κορονοϊό σε δύσκολες συνθήκες κι ανάρρωσε δύσκολα. Στο ποδόσφαιρο η μνήμη είναι κοντή. Πριν 2-3 εβδομάδες όλα ήταν καλύτερα. Όσο για τον Μπίσεσβαρ, μιλήσαμε για τη διαχείρισή του».

Για το Κοπεγχάγη-Σλόβαν: «Η Σλόβαν παίζει εκτός με μία καλή ομάδα, αλλά η φιλοσοφία στη Βόρεια Ευρώπη είναι διαφορετική, οπότε δεν νομίζω ότι οι Δανοί θα μπουν με τη νοοτροπία να χάσουνε 2-0 και 3-0. Εξαρτάται κι από τη δική μας προσέγγιση να μπούμε και να δείξουμε ότι θέλουμε την πρόκριση και ότι μπορούμε να τα καταφέρουμε».




Άστο Λούτσε, το 3-5-2 είναι για πολύ μεγάλους προπονητές.... 8)
"Σας έχει "φάει" το... "ματι" και η... μ@λακια!"
 

Απ: Razvan Lucescu (Coach) #Reloaded
« Απάντηση #254 στις: Δεκεμβρίου 08, 2021, 03:25:07 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος teododo

  • "Russian" Big BOSS
  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 50
    Τοποθεσία: Ροστόφ
  • 35185
    Μηνύματα
  • I Don't παλελεύω it...
    • Προφίλ
ΝΑ ΧΕΣΩ ΕΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΙΔΕΕΣ ΣΟΥ, που το συστημα με 3 πισω δεν ειναι για τιτλους! 



 facepalm facepalm facepalm facepalm facepalm facepalm facepalm facepalm facepalm facepalm facepalm facepalm
Όλη η ΑΘΗΝΑ ενωμένη, από τον ΠΑΟΚ...Γ@ΜΗΜΕΝΗ!!
 

Απ: Razvan Lucescu (Coach) #Reloaded
« Απάντηση #255 στις: Δεκεμβρίου 08, 2021, 06:14:29 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος jim

  • Platinum member
  • ******
  • Ηλικία: 42
    Τοποθεσία: Χαβουζα
  • 13299
    Μηνύματα
  • ΝΑΙ ΡΕ ΠΑΟΚ
    • Προφίλ
Δηλαδη καποιος δεν μπορει να πει οτι στο συστημα με 4 πισω ειναι για τιτλους και μαλιστα προσωρινους?
Προς τι η απαξιωση δηλαδη?
Ας πει, "αυτη ειναι η δικη μου ιδεα, μπορει να αποδίδουν και αλλες αλλα εγω αυτη προτιμω"



Παράθεση
Ο Κωνσταντέλιας και ο Κούτσιας πρέπει κι αυτοί να δουλέψουνε σκληρά για να βελτιώσουν τις προοπτικές τους.

Για έναν παίκτη που λυπάμαι είναι ο Τσιγγάρας, αλλά στη θέση του έχουμε έμπειρους παίκτες που έχουν παίξει σε υψηλό επίπεδο. Χρειάζεται χρόνος όλα τα ματς ήταν υψηλής σημασίας και θέλαμε έμπειρους παίκτες.



αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχα
Το "φαγητό" του κάθε αμπαλου ΠΑΟΚτση, οι ΑΡΔ και τα ραδιοφωνα!
 

Απ: Razvan Lucescu (Coach) #Reloaded
« Απάντηση #256 στις: Δεκεμβρίου 09, 2021, 09:22:35 πμ »
 

Αποσυνδεδεμένος Telis Stallone

  • Platinum member
  • ******
  • Ηλικία: 53
  • 5761
    Μηνύματα
  • Λάτρης του μεγάλου λευκού καρχαρία...
    • Προφίλ
Το 3-5-2 δεν κανει για τιτλους και νικες....

Κανει μονο για προκρίσεις επι Μπεσικτας και Μπενφικα και φυσικα για κατακτησεις ασημαντων τιτλων τυπου Κοπα Λιμπερταδορες...Γι' αυτο και ο αμπαλος το σηκωσε 2 φορες συνεχομενα...

Για να νικησεις τον Ιωνικο σαφεστατα και δεν μπορεις να το εφαρμοσεις...
Ο κύριος " 25 εκατοστα". Πρωταγωνιστής αισθησιακών ελληνικών ταινιών
 

Απ: Razvan Lucescu (Coach) #Reloaded
« Απάντηση #257 στις: Δεκεμβρίου 09, 2021, 10:47:21 πμ »
 

Αποσυνδεδεμένος m01can4

  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: Aruba
  • 33113
    Μηνύματα
    • Προφίλ
Απαξίωσε ένα άλλο σύστημα για να υπερασπιστεί την ιδέα του. facepalm
Μέχρι και ο Γκαρσία ξύπνησε και το άλλαξε κερδίζοντας Κύπελλο.
"Σας έχει "φάει" το... "ματι" και η... μ@λακια!"
 

Απ: Razvan Lucescu (Coach) #Reloaded
« Απάντηση #258 στις: Δεκεμβρίου 10, 2021, 07:22:24 πμ »
 

Αποσυνδεδεμένος teododo

  • "Russian" Big BOSS
  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 50
    Τοποθεσία: Ροστόφ
  • 35185
    Μηνύματα
  • I Don't παλελεύω it...
    • Προφίλ
«Άδικο να μέναμε εκτός, πιεστήκαμε πολύ γι' αυτήν την πρόκριση»



Για τους νέους τραυματισμούς και το αν ανησυχεί για τα νέα προβλήματα: «Αυτή είναι μια κατάσταση που μας δημιουργεί πρόβλημα γιατί μας αναγκάζει να παίζουμε όλους τους παίκτες. Είμαστε σαν… άρρωστοι και οι άρρωστοι χρειάζονται βοήθεια, βοήθεια από παντού. Σήμερα είχαμε τεράστια βοήθεια, είχαμε κίνητρο. Ρισκάραμε και παιχνίδια στο πρωτάθλημα για αυτά τα παιχνίδια στην Ευρώπη. Θα πρέπει να παίξουν και άλλοι παίκτες και να βοηθήσουν όλοι. Αυτή η πρόκριση μπορεί να μας βοηθήσει. Πιεστήκαμε και πιέσαμε πολύ για αυτή την πρόκριση, θα ήταν άδικο και σκληρό να μείνουμε εκτός συνέχειας.

Έχουμε ένα σερί παιχνιδιών δύσκολων, με πολλές προπονήσεις και δεν μας επιτρέπει να προπονούμαστε κανονικά. Είναι μια κατάσταση που πρέπει να ελέγξουμε. Ξέρουμε ότι είναι συνέχεια με το ρίσκο του τραυματισμού ο Καντουρί, ο Τέιλορ παίζει συνέχεια ανά τρεις μέρες εδώ και αρκετές εβδομάδες. Έχουμε δυο παίκτες και με Covid ξανά, όλα αυτά τα προβλήματα τα έχουμε εδώ και καιρό. Η προετοιμασία μας δεν είναι κατάλληλη όπως θέλω λόγω αυτών των προβλημάτων. Είναι μια κατάσταση που μας αναγκάζει να ρισκάρουμε γενικότερα. Γνωρίζετε ότι είμαι ένας προπονητής ότι δίνω χρόνο στους παίκτες πριν αγωνιστούν, ο Μιτρίτσα ήρθε χωρίς προετοιμασία και αναγκάστηκε να παίξει σερί παιχνίδια. Επηρεάζουν όλα αυτά την προετοιμασία και είναι πράγματα που δεν μπορείς να ελέγξεις. Έχουμε παίκτες που δεν έχουν βγάλει προβλήματα και παίζει ρόλο και οργανισμός του καθενός. Είμαι χαρούμενος για την νίκη και την πρόκριση».

Για το αν είδε αντίδραση από την ομάδα: «Είναι δύσκολο να πούμε κάτι για το παιχνίδι. Ελέγξαμε τον ρυθμό, θα μπορούσαμε να βάλουμε ένα γκολ ακόμα τουλάχιστον. Δεν περίμενα να είμαστε διαφορετική ομάδα, γιατί δεν μπορείς να αλλάξεις κάτι μέσα σε τρεις μέρες από το παιχνίδι με τον Ιωνικό στην Αθήνα. Έχουμε μπροστά μας ένα ακόμα δύσκολο διάστημα μπροστά μέχρι τις γιορτές. Θυμάμαι πολύ καλά ότι τρία χρόνια πριν όταν δεν ήμασταν στην Ευρώπη και θέσαμε ως προτεραιότητα τον τίτλο, είχαμε ένα διαφορετικό πρόγραμμα. Ένα παιχνίδι την εβδομάδα αλλά ακόμα και τότε είχαμε αρκετά παιχνίδια που δυσκολευτήκαμε όπως αυτά με την Λάρισα, με την Λαμία, με τον Απόλλωνα Σμύρνης. Είχαμε και τότε περίοδο που υποφέραμε αλλά είχαμε ένα παιχνίδι την εβδομάδα και περισσότερες λύσεις».

Για την πορεία της ομάδας και στην συνέχεια: «Προσπαθήσαμε πολύ για να περάσουμε στην Ευρώπη και μας άξιζε η πρόκριση. Κάποια ματς ήμασταν καλοί στο πρωτάθλημα, κάποια παιχνίδια ήμασταν κακοί στο πρωτάθλημα και το ίδιο και για την Ευρώπη. Δεν νομίζω να υπάρχουν πολλές ομάδες στην Ευρώπη που να έχουν την ίδια σταθερότητα ανάμεσα σε Κυριακή και Τετάρτη ή Πέμπτη. Μου αρέσει που είμαι εδώ, είμαι εδώ κάθε μέρα, κάθε στιγμή και είμαι εδώ για να αντιμετωπίσω όλα τα προβλήματα. Έτσι είναι το ποδόσφαιρο, κάποια φορά θα είσαι ικανός, κάποια φορά θα είσαι… ηλίθιος. Ο Ολυμπιακός έχει μια εμπειρία 20 ετών διαχείρισης αγώνων ευρωπαϊκών και πρωταθλήματος, έχει πάρει 20 τίτλους σε τελευταία 23 χρόνια. Όταν φτάσουμε και εμείς σε αυτό το επίπεδο, θα έχουμε και εμείς ανάλογη ικανότητα στην διαχείριση.

Ο Καντουρί πήρε έναν μεγάλο αριθμό αγώνων μέσα σε ένα πολύ μικρό χρονικό διάστημα, ο Αουγκούστο μόλις την περασμένη εβδομάδα ξεκίνησε και μπήκε μαζί στις προπονήσεις. Ο Μπίσεσβαρ έπαιζε συνέχεια στα τελευταία παιχνίδια και ήταν λογικά να πάρει παραπάνω παιχνίδια ο Καντουρί.

Είμαι ενοχλημένος για το πώς πήγαμε στο πρωτάθλημα μέχρι τώρα, χρειάζεται να υποφέρουμε, να περάσουμε δύσκολα. Χρειάζεται να σας αναλύσω τις σκέψεις μου και εσείς αναλύεται όσα λέω».

Για το αν η Ευρώπη μπορεί να σώσει την χρονιά για τον ΠΑΟΚ και το αν ο σχεδιασμός θα επικεντρωθεί στις αναμετρήσεις για το Conference League: «Είναι μια πιθανότητα για εμάς αυτό, μας δίνει κίνητρο αυτή η πρόκριση για την συνέχεια. Στην πρώτη μου θητεία εδώ είχαμε ένα ρόστερ με ποιότητα και μπορέσαμε να δουλέψουμε αφοσιωμένοι χωρίς να έχουμε την Ευρώπη και εννοώ την πρώτη σεζόν. Εκεί πήραμε το κύπελλο και το πρωτάθλημα στο γήπεδο, παρά το ότι έγινε μετά στις επιτροπές. Την επόμενη σεζόν παίξαμε σε άλλο επίπεδο και να είμαστε τέλειοι γιατί ξεκινήσαμε με -2 και κάναμε φανταστική σεζόν. Είχαμε ένα εξαιρετικό γκρουπ με χημεία και ποιότητα.

Τώρα είναι διαφορετικά τα πράγματα στην ομάδα. Είμαι χαρούμενος για αυτή την πρόκριση πάντως. Θέλω ως προπονητής να βελτιώσω την ομάδα όσο περισσότερο γίνεται. Εξηγώ πως αισθάνομαι και ποιες είναι οι ανησυχίες μου. Θα είχαμε πρόβλημα αν δεν περνούσαμε φέτος στους ομίλους και οικονομικά και για την ψυχολογία των παικτών. Αντιλαμβάνομαι το τι συμβαίνει γύρω από την ομάδα και αν για κάτι είμαι νευριασμένος είναι γιατί δεν μπορώ να δώσω αυτό το κάτι παραπάνω στην ομάδα. Είχαμε μια καλή αρχή στην σεζόν αλλά καταρρεύσαμε».

Για τον Αουγκούστο και έναν πιθανό σχηματισμό με τρεις χαφ στο μέλλον: «Είναι μια σκέψη που έχω, ίσως ο Ντόουγκλας αυτή την στιγμή είναι μια τέλεια λύση για να έχουμε μια πιο συμπαγή ομάδα και περισσότερη ενέργεια στα κλεψίματα στην μεσαία γραμμή. Τον ήξερα ως κεντρικό χαφ, αλλά τον είδα πως κινείται στο γήπεδο για αυτό τον χρησιμοποίησα ως δεκάρι. Έκανε τα καλύτερα του παιχνίδια στον ΠΑΟΚ σε αυτή την θέση. Βοηθάει πολύ στο να είμαστε aggressive στον άξονα και να κλέβει μπάλες που μας δίνουν εξτρά επιθέσεις. Αναγκαστήκαμε να τον βάλουμε να παίξει ως δεκάρι και κάναμε τα καλύτερα μας παιχνίδια με αυτόν σε αυτή την θέση. Χρειαζόμαστε τον Ντόουγκλας στην καλύτερη κατάσταση και δεν είναι σε αυτή μετά τον τραυματισμό του. Είναι ένα σημείο κλειδί το να παίζει ο Ντόουγκλας σε αυτή την θέση».




Δεν μπορω να καταλαβω τι στο διαολο προσφερει δηλαδη περισσοτερο ο Τειλορ απο τον Ροντριγκο που ενταξει τραυματιας η απο τον Λυρατζη που αναγκαστικα
μπηκε χθες.
Σιγα τον αλανθαστο Τειλορ και τον εμπειρο!
Εχεις κανει μ@λκιες με το τσουβαλι  facepalm
Όλη η ΑΘΗΝΑ ενωμένη, από τον ΠΑΟΚ...Γ@ΜΗΜΕΝΗ!!
 

Απ: Razvan Lucescu (Coach) #Reloaded
« Απάντηση #259 στις: Δεκεμβρίου 11, 2021, 11:29:51 πμ »
 

Αποσυνδεδεμένος Billysm-4

  • Platinum member
  • ******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: ΝΕΑΠΟΛΗ
  • 8282
    Μηνύματα
    • Προφίλ
Παράθεση
Ο Ολυμπιακός έχει μια εμπειρία 20 ετών διαχείρισης αγώνων ευρωπαϊκών και πρωταθλήματος, έχει πάρει 20 τίτλους σε τελευταία 23 χρόνια. Όταν φτάσουμε και εμείς σε αυτό το επίπεδο, θα έχουμε και εμείς ανάλογη ικανότητα στην διαχείριση.


Σε αυτο εδω δεν ειδα να πεσει κανενας να τον "φαει", μηπως ειναι ψεματα?
Στα δικα του τωρα, διακρινω οτι και αυτος τα ειχε μεπρδεψει πολυ στο μυαλο του σχετικα με το 2019 και το τωρα.
Πιο πολυ πονταρε οτι επειδη υπαρχουν παικτες εκεινης της εποχης η ομαδα θα αποκτουσε μενταλιτι αμεσα.
Αμ δε.
ΠΑΟΚ- ΘΡΗΣΚΕΙΑ- ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Γ@ΜΙΕΤΑΙ Η ΑΙΛΑΔΑ ΚΑΤΩ ΑΠ ΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!