Razvan Lucescu (Coach) #Reloaded

Αποστολέας Θέμα: Razvan Lucescu (Coach) #Reloaded  (Αναγνώστηκε 15973 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Απ: Razvan Lucescu (Coach) #Reloaded
« Απάντηση #240 στις: Δεκεμβρίου 04, 2021, 05:33:32 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος Billysm-4

  • Platinum member
  • ******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: ΝΕΑΠΟΛΗ
  • 8282
    Μηνύματα
    • Προφίλ
Απο ολους αυτους αξιζουν οι Ινγκασον, Σβαμπ και Ροντριγκο.
Οι αλλοι, ΜΠΟΥΛΟ!
ΠΑΟΚ- ΘΡΗΣΚΕΙΑ- ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Γ@ΜΙΕΤΑΙ Η ΑΙΛΑΔΑ ΚΑΤΩ ΑΠ ΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!


 

Απ: Razvan Lucescu (Coach) #Reloaded
« Απάντηση #241 στις: Δεκεμβρίου 04, 2021, 05:49:08 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος Billysm-4

  • Platinum member
  • ******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: ΝΕΑΠΟΛΗ
  • 8282
    Μηνύματα
    • Προφίλ
Με τους Σακραμεντο Κινγκς παιζουμε?
ΠΑΟΚ- ΘΡΗΣΚΕΙΑ- ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Γ@ΜΙΕΤΑΙ Η ΑΙΛΑΔΑ ΚΑΤΩ ΑΠ ΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!


 

Απ: Razvan Lucescu (Coach) #Reloaded
« Απάντηση #242 στις: Δεκεμβρίου 05, 2021, 07:23:11 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος teododo

  • "Russian" Big BOSS
  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 50
    Τοποθεσία: Ροστόφ
  • 35185
    Μηνύματα
  • I Don't παλελεύω it...
    • Προφίλ
ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΠΡΗΞΕΙ ΤΟΝ Π@ΤΣΟ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΙΣΕΣΒΑΡ ΡΕ Μ@ΛΑΚΑ!
Όλη η ΑΘΗΝΑ ενωμένη, από τον ΠΑΟΚ...Γ@ΜΗΜΕΝΗ!!
 

Απ: Razvan Lucescu (Coach) #Reloaded
« Απάντηση #243 στις: Δεκεμβρίου 05, 2021, 08:04:38 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος m01can4

  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: Aruba
  • 33113
    Μηνύματα
    • Προφίλ
Είναι σε τρικυμία.
Πραγματικά είναι κάτι που δεν περίμενα ποτέ να δω.
Πληρώνει τα λάθη του και τις μ@λκιες του.
Ο Κούτσιας είναι μέσα στα 10 κορυφαία ταλέντα της Ευρώπης και τον έχει στην .....2η ομάδα.
Α ρε Αμπέλ...
"Σας έχει "φάει" το... "ματι" και η... μ@λακια!"
 

Απ: Razvan Lucescu (Coach) #Reloaded
« Απάντηση #244 στις: Δεκεμβρίου 05, 2021, 09:02:16 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος m01can4

  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: Aruba
  • 33113
    Μηνύματα
    • Προφίλ
«Λυπάμαι για τον Μπίσεσβαρ, δική μου ευθύνη»




Μιλώντας στη συνέντευξη Τύπου, ο Λουτσέσκου παραδέχθηκε πως ο ΠΑΟΚ βρίσκεται σε κακό φεγγάρι και τα πάντα μοιάζουν να είναι εναντίον του: «Δεν υπάρχει μια συνταγή για να σας πω τι θα πρέπει να αλλάξει, μας έχουν επηρεάσει οι αγώνες Κυριακή-Τετάρτη, υπάρχουν πολλά μίτινγκ με την ομάδα, προσπαθώντας να αναλύσουμε την κατάσταση. Ενδεχομένως να υπάρχει ένα θέμα με την προσωπικότητα της ομάδας τη δεδομένη στιγμή. Το πιο απλό είναι ότι προφανώς χρειαζόμαστε μια νίκη για να αισθανθούμε ότι κάτι αλλάζει, τώρα όλα είναι εναντίον μας...

Είναι προφανές ότι μιλάμε για το πνευματικό κομμάτι και για την προσωπικότητα της ομάδας και σε αυτή την περίπτωση ο μοναδικός υπεύθυνος είμαι εγώ, αλλά και για εμένα είναι μια δύσκολη κατάσταση γιατί με τα συνεχόμενα παιχνίδια ήταν δύσκολο να βρω τον τρόπο με τον οποίο ήθελα να προπονήσω την ομάδα. Μιλάω για τη νίκη, την οποία χρειαζόμαστε γιατί είναι ένα διάστημα δύο εβδομάδων μετά την ήττα από τον Ατρόμητο που λέω ότι έχουμε καταρρεύσει...

Ερχόμενοι και στο σημερινό παιχνίδι είναι και δική μου ευθύνη στο να μπορέσω να μπω στο μυαλό των ποδοσφαιριστών και να τους δώσω αυτό που θέλω. Χρειαζόμαστε αυτή τη νίκη κάτι το οποίο θα μας δώσει μια διαφορετική ώθηση, γιατί μέχρι τώρα τα πράγματα κυλούν εναντίον μας σε ό,τι και αν κάνουμε».

«Λυπάμαι για τον Μπίσε, εγώ τον οδήγησα σε αυτήν την κατάσταση...»
Για την ατομική απόδοση των παικτών του: «Προσπαθήστε να καταλάβετε γιατί το έχω αναφέρει πολλές φορές, ότι δεν υπάρχει ο απαραίτητος χρόνος για να προπονηθούμε, το συγκεκριμένο γκρουπ χρειάζεται αρκετές ώρες δουλειάς για να φτάσει στα επίπεδα συνοχής που θέλω εγώ. Δεν μπορώ να δεχθώ ότι η ομάδα που προπονώ εγώ δέχεται τόσα πολλά γκολ, από την άλλη θα πρέπει να παραδεχθώ ότι δεν είχαμε την απαραίτητη ένταση όσον αφορά την δημιουργία.


Με Ζίβκοβιτς και Σίντκλεϊ δημιουργήσαμε επικίνδυνες καταστάσεις αλλά ήταν σε μια στιγμή του αγώνα που δεν είχαμε να χάσουμε κάτι. Όσον αφορά τον Μουργκ είναι ένας ποδοσφαιριστής που μας δίνει πολλά περισσότερα στοιχεία όταν έρχεται ως αλλαγή από τον πάγκο, σε σχέση με όταν ξεκινάει βασικός. Λόγω αυτών των καταστάσεων οδηγήθηκε ο Μπίσεσβαρ να παίξει σε αυτά τα παιχνίδια.

Μια επιλογή μας ήταν ο Ντόουγκλας Αουγκούστο, αλλά προέρχεται από δύο δύσκολους τραυματισμούς και δεν μπορούσαμε να τον χρησιμοποιήσουμε για περισσότερο χρόνο. Ο Ομάρ Ελ Καντουρί ήταν η άλλη επιλογή που είχαμε, αλλά όταν βρίσκεται μαζί με τον Μπίσεσβαρ στα παιχνίδια αλλάζει συχνά θέσεις μαζί του. Υπήρχε μια απόσταση σήμερα όσον αφορούσε τις γραμμές, αλλά αυτό διορθώθηκε στο δεύτερο ημίχρονο.

Σε μια προσπάθειας αλλαγής στο παιχνίδι με την Λάρισα, δοκιμάσαμε ένα σύστημα πιο κοντά στο 4-4-2, όμως όταν υπάρχουν απαιτήσεις και πίεση, δεν είναι εύκολο να παρουσιάζει μια ενδεκάδα και να μην σε ενδιαφέρει η τακτική προσέγγιση ενός αγώνα. Για να καταλάβουν όλοι πώς είναι το ποδόσφαιρο, πριν έναν μήνα κερδίσαμε τον Παναθηναϊκό με φανταστικό ποδόσφαιρο και σήμερα βρισκόμαστε σε αυτή την κατάσταση, τόσο εύκολα γυρίζει ο διακόπτης».

Για τον Ντιέγκο Μπίσεσβαρ: «Πραγματικά έχει έλθει σε μια κατάσταση που δεν έχει ενέργεια, λυπάμαι γιατί τον οδήγησα εγώ σε αυτή την κατάσταση. Γνωρίζω όμως ότι είναι ο παίκτης που μας δίνει τα στοιχεία που θέλουμε στο παιχνίδι, λυπάμαι που τώρα δεν έχει την απαραίτητη ενέργεια και θυμάμαι σε μια συζήτηση που κάναμε ότι και πριν τρία χρόνια έπαιζε στα παιχνίδια της Κυριακής».

Για το πόσο ευάλωτος μοιάζει ο ΠΑΟΚ: «Έχω αναφέρει το θέμα της αυτοπεποίθησης όσον αφορά αυτό το κομμάτι, θεωρώ ότι ήταν ότι χειρότερο που δεχθήκαμε το γκολ στο επόμενο λεπτό από το δικό μας και το δεύτερο γκολ είναι μια περίεργη κατάσταση».

«Δεν έχω σημάδι ότι υπάρχει πρόβλημα στα αποδυτήρια...»
Για το αν υπάρχει πρόβλημα στα αποδυτήρια: «Όχι δεν το πιστεύω αυτό, δεν έχω σημάδι ότι τα πράγματα δεν είναι καλά στα αποδυτήρια, έχουμε κάνει πολλές ατομικές συναντήσεις, έχουμε μιλήσει με όλους τους ποδοσφαιριστές για να καταλάβουμε τι συμβαίνει. Δεν θεωρώ ότι υπάρχει κάποιο εσωτερικό πρόβλημα, το κλίμα είναι πολύ καλό μεταξύ των ποδοσφαιριστών».

Όσο για τη δήλωση του  στο φινάλε του αγώνα, λέγοντας θα δείτε την αντίδρασή μου; Ουδέν σχόλιο! «Δεν μπορώ να απαντήσω κάτι σε αυτή την ερώτηση».
"Σας έχει "φάει" το... "ματι" και η... μ@λακια!"
 

Απ: Razvan Lucescu (Coach) #Reloaded
« Απάντηση #245 στις: Δεκεμβρίου 05, 2021, 11:26:10 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος jim

  • Platinum member
  • ******
  • Ηλικία: 42
    Τοποθεσία: Χαβουζα
  • 13299
    Μηνύματα
  • ΝΑΙ ΡΕ ΠΑΟΚ
    • Προφίλ
Δηλαδη ο σχεδιασμος φετος ηταν να ηγηθει ο Μπισεσβαρ που ειχε διωξει ο Φερειρα?
Τι ζουμε ρεεεεεεε  facepalm facepalm facepalm facepalm facepalm facepalm
Το "φαγητό" του κάθε αμπαλου ΠΑΟΚτση, οι ΑΡΔ και τα ραδιοφωνα!
 

Απ: Razvan Lucescu (Coach) #Reloaded
« Απάντηση #246 στις: Δεκεμβρίου 06, 2021, 01:14:30 πμ »
 

Αποσυνδεδεμένος nikolasf4

  • Public Relations
  • ******
  • Ηλικία: 59
    Τοποθεσία: Πετρούπολη Χαβούζας
  • 6358
    Μηνύματα
    • Προφίλ
Αίντε γαμήσου Πουστορουμάνε και εσύ και αυτός που σε έφερε ... κάνατε τον ΠΑΟΚ παοκτσάκι , σούργελα.... στον αγύριστο >:( >:( >:( >:( >:(
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ (Pablo Gabriel García Pérez)
Όταν η αδικία γίνεται νόμος, η παρανομία γίνεται καθήκον
"Πάρτε το χαμπάρι, οι εφιάλτες σας μόλις ξεκίνησαν...»
ΘΥΡΑ 4
 

Απ: Razvan Lucescu (Coach) #Reloaded
« Απάντηση #247 στις: Δεκεμβρίου 06, 2021, 08:33:38 πμ »
 

Αποσυνδεδεμένος teododo

  • "Russian" Big BOSS
  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 50
    Τοποθεσία: Ροστόφ
  • 35185
    Μηνύματα
  • I Don't παλελεύω it...
    • Προφίλ
Ψυχραιμια Νικολα  :grin1:
Όλη η ΑΘΗΝΑ ενωμένη, από τον ΠΑΟΚ...Γ@ΜΗΜΕΝΗ!!
 

Απ: Razvan Lucescu (Coach) #Reloaded
« Απάντηση #248 στις: Δεκεμβρίου 06, 2021, 06:29:25 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος Billysm-4

  • Platinum member
  • ******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: ΝΕΑΠΟΛΗ
  • 8282
    Μηνύματα
    • Προφίλ
Εφαγες παπα απο τον Ιβαν, πιστεψες σαν μ@λακας στο ξαναζεσταμενο φαγητο και ιδου τα αποτελεσματα.
Βλαε μεσα κανενα Κουτσια ,Λυρατζη κτλ μπας και ..........
Με αυτρους χαιρι δεν εχει, σε εκθετουν και τους βαζεις!
Επιτηδες το κανεις βρε μαλακ@?
ΠΑΟΚ- ΘΡΗΣΚΕΙΑ- ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Γ@ΜΙΕΤΑΙ Η ΑΙΛΑΔΑ ΚΑΤΩ ΑΠ ΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!


 

Απ: Razvan Lucescu (Coach) #Reloaded
« Απάντηση #249 στις: Δεκεμβρίου 06, 2021, 06:33:19 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος Telis Stallone

  • Platinum member
  • ******
  • Ηλικία: 53
  • 5761
    Μηνύματα
  • Λάτρης του μεγάλου λευκού καρχαρία...
    • Προφίλ
Οσο ο χρονοδιακοπτης θα ειναι γυρισμενος στο 2018-19, αυτα θα εχουμε...

Οσο θα προσπαθει να αναστησει Μπισεσβαρ , Κρεσπο, Βαρελα, Βιερινια  αυτα θα εχουμε...

Οσο θα πιστευει οτι υπαρχει παικτης επιθετικος Ακπομ ( που γυρισε με μολις 2 γκολ σε ολοκληρο πρωταθλημα στην Αγγλια) αυτα θα εχουμε...

Ακομα και αν προσπαθει να κανει να παιξει μπαλαρα ο Καντουρι παλι αυτα θα εχουμε....


Κυπελλακι στην καλυτερη και να κανουμε τον σταυρο μας....
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 07, 2021, 09:03:27 πμ από Telis Stallone »
Ο κύριος " 25 εκατοστα". Πρωταγωνιστής αισθησιακών ελληνικών ταινιών