ΠΟΛΟ 2020-21

Αποστολέας Θέμα: ΠΟΛΟ 2020-21  (Αναγνώστηκε 2316 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

ΠΟΛΟ 2020-21
« στις: Ιουλίου 09, 2020, 09:22:57 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος m01can4

  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: Aruba
  • 33111
    Μηνύματα
    • Προφίλ


Ο ΠΑΟΚ και το τμήμα πόλο ανδρών του Συλλόγου μας, ΠΑΟΚ Prima Holidays, ανακοινώνουν την ανανέωση συνεργασίας με τον προπονητή, Θοδωρή Χατζηθεοδώρου, για την αγωνιστική περίοδο 2020-21.

Ο Έλληνας τεχνικός ήρθε στην Θεσσαλονίκη στα μέσα της αγωνιστικής περίοδο 2019-20, και θα συνεχίσει στον πάγκο του Δικεφάλου και τη νέα αγωνιστική περίοδο.

Μετά την συμφωνία ανανέωσης, ο Θοδωρής Χατζηθεοδώρου δήλωσε στην επίσημη ιστοσελίδα του Συλλόγου, acpaok.gr:

«Ξεκινάμε μία καινούργια σεζόν, ανοίγει μία νέα σελίδα για τον ΠΑΟΚ. Μπορώ να πω ότι ξεκινάμε από την αρχή, και από άποψη ρόστερ και από άποψη προπονητικής διαδικασίας. Καταρχάς να ευχηθώ να είμαστε όλοι υγιείς, να έχουμε διάθεση και όρεξη. Θέλω να ευχαριστήσω τον Πρόεδρο, κο Αθανάσιο Κατσαρή, και τους Υπεύθυνους, αδερφούς Νικολαΐδη, για την εμπιστοσύνη τους. Μεγάλος μας στόχος και όνειρο είναι να αποδώσουμε καλό, ωραίο, αισθητικά πόλο σε συνδυασμό με θετικά αποτελέσματα. Μακάρι ο ΠΑΟΚ να μπορέσει να κοιτάξει ψηλά την επόμενη σεζόν»





Μακάρι....
"Σας έχει "φάει" το... "ματι" και η... μ@λακια!"
 

Απ: ΠΟΛΟ 2020-21
« Απάντηση #1 στις: Ιουλίου 12, 2020, 12:29:54 πμ »
 

Αποσυνδεδεμένος m01can4

  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: Aruba
  • 33111
    Μηνύματα
    • Προφίλ



Ο ΠΑΟΚ και το τμήμα πόλο ανδρών του Συλλόγου μας, ΠΑΟΚ Prima Holidays, ανακοινώνουν την ανανέωση συνεργασίας με τον αθλητή, Γιάννη Παπάκο, για την αγωνιστική περίοδο 2020-21.

Ο 25χρονος φουνταριστός φόρεσε το ασπρόμαυρο σκουφάκι την περασμένη αγωνιστική περίοδο, με την ερχόμενη να είναι η δεύτερη χρονιά του στην Θεσσαλονίκη.

Μετά την συμφωνία ανανέωσης, ο Γιάννης Παπάκος δήλωσε στην επίσημη ιστοσελίδα του Συλλόγου, acpaok.gr:

«Εϊμαι πολύ χαρούμενος που ανανέωσα στον ΠΑΟΚ. Οι στόχοι μας είναι βήμα βήμα να κοιτάξουμε για το καλύτερο πλασάρισμα στην βαθμολογία. Θέλω ευχαριστήσω τον Πρόεδρο, κο Αθανάσιο Κατσαρή, και τους Υπεύθυνους, αδερφούς Νικολαΐδη, για την εμπιστοσύνη τους σε μένα. Του χρόνου το πρωτάθλημα θα είναι πολύ ανταγωνιστικό καθώς πέφτουν τέσσερις ομάδες. Στον ΠΑΟΚ, από τότε που έχουν αναλάβει οι αδερφοί Νικολαΐδη τα δεδομένα έχουν αλλάξει. Εύχομαι όλος ο Σύλλογος να έχει υγεία και μέσα από την σκληρή δουλειά θα πετύχουμε τους στόχους μας».



Για να δούμε τι ομάδα θα κάνουμε φέτος...
"Σας έχει "φάει" το... "ματι" και η... μ@λακια!"
 

Απ: ΠΟΛΟ 2020-21
« Απάντηση #2 στις: Ιουλίου 15, 2020, 08:08:27 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος m01can4

  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: Aruba
  • 33111
    Μηνύματα
    • Προφίλ




Ο ΠΑΟΚ και το τμήμα πόλο ανδρών του Συλλόγου μας, ΠΑΟΚ Prima Holidays, ανακοινώνουν την έναρξη συνεργασίας με τον αθλητή, Filip Radojevic, για την αγωνιστική περίοδο 2020-21.

Γεννημένος το 1997 στην Σερβία, ο Filip Radojevic είναι αριστερόχειρας και αγωνίζεται ως περιφερειακός.

Μέλος της μεγάλης σχολής πόλο της Παρτιζάν, ο Radojevic μεταπήδησε στο αντίπαλο δέος, αγωνιζόμενος για τον Ερυθρό Αστέρα. Η οριστική διακοπή του σέρβικου πρωταθλήματος στέρησε στον Radojevic να διεκδικήσει ένα τρόπαιο με τον Ερυθρό Αστέρα.

Ωστόσο, το «παλμαρέ» του είναι γεμάτο από τίτλους που κατέκτησε τόσο με την Παρτιζάν, όσο και με τα ηλικιακά τμήμα της Εθνικής Σερβίας. Πλέον, είναι διεθνής και με την Εθνική ανδρών της Σερβίας.

Μετά την συμφωνία του με τον ΠΑΟΚ Prima Holidays, o Filip Radojevic δήλωσε στην επίσημη ιστοσελίδα του Συλλόγου μας, acpaok.gr:

«Είχα πολλές προσφορές, αλλά είναι δύσκολο να πεις «όχι» στο να έρθεις στον ΠΑΟΚ. Μου άρεσε το γεγονός πως η ομάδα έχει ως στόχο την συμμετοχή της στα Play-Off του νέου πρωταθλήματος. Θέλω να ευχαριστήσω τον Πρόεδρο, κο Αθανάσιο Κατσαρή, τους Υπεύθυνους, αδερφούς Νικολαΐδη, και τον προπονητή, Θοδωρή Χατζηθεοδώρου. Ο Θοδωρής Χατζηθεοδώρου, ήταν ένας εξαιρετικός παίκτης και πιστεύω θα μάθω πολλά από εκείνον. Είμαι πολύ χαρούμενος που θα αγωνιστώ και πάλι με «ασπρόμαυρο» σκουφάκι, και δεν μπορώ να περιμένω να ξεκινήσω προπονήσεις με τον ΠΑΟΚ, έτσι ώστε να δικαιώσω όλους εκείνους που με εμπιστεύτηκαν στο να έρθω στον Δικέφαλο. Ευχή μου, οι στόχοι της νέας χρονιάς να επαληθευτούν».

Dobrodošao Filip!



Μακάρι να έγινε καλή επιλογή.
"Σας έχει "φάει" το... "ματι" και η... μ@λακια!"
 

Απ: ΠΟΛΟ 2020-21
« Απάντηση #3 στις: Ιουλίου 18, 2020, 05:19:54 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος m01can4

  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: Aruba
  • 33111
    Μηνύματα
    • Προφίλ
Nikola Radonjic, πράξη δεύτερη!





Ο ΠΑΟΚ και το τμήμα πόλο ανδρών του Συλλόγου μας, ΠΑΟΚ Prima Holidays, ανακοινώνουν την ανανέωση συνεργασίας με τον αθλητή, Nikola Radonjic, για την αγωνιστική περίοδο 2020-21.

Ο 24χρονος περιφερειακός από την Σερβία, ήρθε στον Δικέφαλο στα μέσα της περασμένης περιόδου, αφήνοντας καλές εντυπώσεις.

Μετά την συμφωνία ανανέωσης του, ο Nikola Radonjic δήλωσε στην επίσημη ιστοσελίδα του Συλλόγου, acpaok.gr:

 «Είμαι πολύ χαρούμενος που θα παραμείνω μέλος της Οικογένειας του ΠΑΟΚ. Πιστεύω ακράδαντα ότι θα έχουμε καλύτερη σεζόν από την περσινή. Είμαι επίσης χαρούμενος που για ακόμα μία χρονιά θα παίξω με συμπαίκτη τον φίλο μου, Filip Radojevic, με τον οποίο ήμασταν μαζί και στην Παρτιζάν. Θέλω να ευχαριστήσω τον Πρόεδρο, κ. Αθανάσιο Κατσαρή, τους Υπεύθυνους, αδερφούς Νικολαΐδη, και τον προπονητή, Θοδωρή Χατζηθεοδώρου, για την εμπιστοσύνη τους. Με τον Θοδωρή Χατζηθεοδώρου στο «τιμόνι», θα παίξουμε σίγουρα όμορφο πόλο, δείχνοντας πλήρως τις δυνατότητες μας. Εύχομαι σε όλους τους φίλους του ΠΑΟΚ να είναι υγιείς και να τελειώσουν για όλους οι δύσκολες καταστάσεις».



Βοήθησε όσο μπόρεσε το θέμα είναι να πλαισωθεί κατάλληλα.
"Σας έχει "φάει" το... "ματι" και η... μ@λακια!"
 

Απ: ΠΟΛΟ 2020-21
« Απάντηση #4 στις: Ιουλίου 22, 2020, 11:02:32 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος teododo

  • "Russian" Big BOSS
  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 50
    Τοποθεσία: Ροστόφ
  • 35183
    Μηνύματα
  • I Don't παλελεύω it...
    • Προφίλ


Ο ΠΑΟΚ και το τμήμα πόλο ανδρών του Συλλόγου μας, ΠΑΟΚ Prima Holidays, ανακοινώνουν την έναρξη συνεργασίας με τον αθλητή, Γρηγόρη Γιαννόπουλο, για την αγωνιστική περίοδο 2020-21.

Γεννημένος το 1998, ο Γρηγόρης Γιαννόπουλος αγωνίζεται ως περιφερειακός.

Ξεκίνησε την καριέρα του από τον ΑΝΟ Γλυφάδας το 2008, στον οποίο και παρέμεινε 11 χρόνια, πραγματοποιώντας συμμετοχές σε όλες τις ηλικιακές κατηγορίες, ενώ από πολύ νωρίς μπήκε στον... κόσμο του ανδρικού πόλο.

Την περασμένη αγωνιστική περίοδο αγωνίστηκε με το σκουφάκι του Πανιώνιου.

Όσον αφορά τις διεθνείς συμμετοχές του, έχει αγωνιστεί σε όλες τις ηλικιακές κατηγορίες της Εθνικής Ομάδας της χώρας μας, με ορόσημο την κατάκτηση του Παγκοσμίου Νέων το 2017.

Μετά την συμφωνία του με τον ΠΑΟΚ Prima Holidays, ο Γρηγόρης Γιαννόπουλος δήλωσε στην επίσημη ιστοσελίδα του Συλλόγου, acpaok.gr:

«Είμαι πολύ ενθουσιασμένος για αυτή τη νέα αρχή. Έγιναν κάποιες αλλαγές στον Σύλλογο, τόσο εντός της ομάδας, όσο και εκτός, και χαίρομαι που είμαι μία από αυτές. Θέλω να ευχαριστήσω τον Πρόεδρο, κ. Αθανάσιο Κατσαρή, τους Υπεύθυνους αδερφούς Νικολαΐδη, και τον προπονητή, Θοδωρή Χατζηθεοδώρου, για την αγάπη και την εμπιστοσύνη προς το πρόσωπο μου. Στόχος μας είναι με σκληρή δουλειά και επιμονή να ανεβάσουμε τον ΠΑΟΚ Prima Holidays επίπεδο, όπως ακριβώς του αξίζει. Ανυπομονώ να φορέσω το ασπρόμαυρο σκουφάκι!».

Καλώς ήρθες Γρηγόρη!



Αγνωστος.
Ελπιζω να αποδειχθει καλος παικτης.
Όλη η ΑΘΗΝΑ ενωμένη, από τον ΠΑΟΚ...Γ@ΜΗΜΕΝΗ!!
 

Απ: ΠΟΛΟ 2020-21
« Απάντηση #5 στις: Ιουλίου 29, 2020, 07:48:36 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος teododo

  • "Russian" Big BOSS
  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 50
    Τοποθεσία: Ροστόφ
  • 35183
    Μηνύματα
  • I Don't παλελεύω it...
    • Προφίλ


Ο ΠΑΟΚ και το τμήμα πόλο ανδρών του Συλλόγου μας, ΠΑΟΚ Prima Holidays, ανακοινώνουν την έναρξη συνεργασίας με τον αθλητή, Ξενοφών Σιορδίλη, για την αγωνιστική περίοδο 2020-21.

Γεννημένος το 1998, ο Ξενοφών Σιορδίλης έχει ύψος 190cm και αγωνίζεται στην θέση του τερματοφύλακα.

Παιδί των «ασπρόμαυρων» ακαδημιών, αγωνίστηκε στην πρώτη ομάδα τις σεζόν 2017-18 και 2018-19.

Την περασμένη αγωνιστική περίοδο αγωνιζόταν με το σκουφάκι του ΟΦΘ.

Διεθνής με τις ηλικιακές κατηγορίες των Εθνικών ομάδων της χώρας μας, με αποκορύφωμα την κατάκτηση του Παγκοσμίου Νέων το 2017.

Ο Ξενοφών Σιορδίλης επιστρέφει ως πρώτος τερματοφύλακας στον ΠΑΟΚ Prima Holidays.

Μετά την συμφωνία έναρξης συνεργασίας με τον ΠΑΟΚ Prima Holidays, ο Ξενοφών Σιορδίλης δήλωσε στην επίσημη ιστοσελίδα του Συλλόγου, acpaok.gr:

«Είμαι χαρούμενος που επιστρέφω στον ΠΑΟΚ. Θέλω να ευχαριστήσω τον Πρόεδρο, κ. Αθανάσιο Κατσαρή, και τους Υπεύθυνους αδερφούς Νικολαΐδη, για την εμπιστοσύνη τους στο πρόσωπο μου. Εύχομαι να επιτευχθούν οι στόχοι που θα τεθούν, και όλοι οι αθλητές να είναι υγιείς χωρίς τραυματισμούς».

Καλώς ήρθες πίσω Ξενοφώντα




Μακαρι να κανει μια πολυ καλη χρονια φετος.
Όλη η ΑΘΗΝΑ ενωμένη, από τον ΠΑΟΚ...Γ@ΜΗΜΕΝΗ!!
 

Απ: ΠΟΛΟ 2020-21
« Απάντηση #6 στις: Ιουλίου 31, 2020, 09:46:27 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος m01can4

  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: Aruba
  • 33111
    Μηνύματα
    • Προφίλ



Ο ΠΑΟΚ και το τμήμα πόλο ανδρών, ΠΑΟΚ Prima Holidays, ανακοινώνουν την ανανέωση συνεργασίας με τον αθλητή, Νίκο Προσινικλή, για την αγωνιστική περίοδο 2020-21.

 Ο 26χρονος περιφερειακός επέστρεψε στον Δικέφαλο την περσινή αγωνιστική περίοδο, αφού αγωνίζονταν στην Bundesliga 1 με την ομάδα του Ludwigsburg, και είναι έτοιμος για ακόμα μία σεζόν με το ασπρόμαυρο σκουφάκι.

Μετά την συμφωνία ανανέωσης με τον ΠΑΟΚ Prima Holidays, ο Νίκος Προσινικλής δήλωσε στην επίσημη ιστοσελίδα του Συλλόγου, acpaok.gr:

 «Αρχικά εύχομαι υγεία και μια χρονιά χωρίς τραυματισμούς σε όλους τους αθλητές του Συλλόγου μας. Στη συνέχεια θα ήθελα να ευχαριστήσω τη Διοίκηση του ΠΑΟΚ για την εμπιστοσύνη που δείχνει στο πρόσωπό μου όλα αυτά τα χρονιά και ιδιαίτερα τον Πρόεδρο, κ. Αθανάσιο Κατσαρή και τους αδερφούς Νικολαΐδη. Υπόσχομαι πως εγώ και οι συμπαίκτες μου θα δουλέψουμε σκληρά ώστε να πετύχει η ομάδα μας τους στόχους της και να φτάσει εκεί που πραγματικά της αρμόζει».
"Σας έχει "φάει" το... "ματι" και η... μ@λακια!"
 

Απ: ΠΟΛΟ 2020-21
« Απάντηση #7 στις: Σεπτεμβρίου 01, 2020, 06:48:18 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος m01can4

  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: Aruba
  • 33111
    Μηνύματα
    • Προφίλ
Έναρξη προετοιμασίας για τον ΠΑΟΚ Prima Holidays



Με φιλοδοξίες και όρεξη για δουλειά ξεκίνησε την προετοιμασία του το τμήμα Πόλο Ανδρών του Συλλόγου μας, ΠΑΟΚ Prima Holidays.

Οι Υπεύθυνοι αδερφοί Νικολαΐδη, ο Τεχνικός Διευθυντής, Γιάννης Φράγκος, και ο προπονητής, Θοδωρής Χατζηθεοδώρου, υποδέχτηκαν στο Ποσειδώνιο Κολυμβητήριο τους αθλητές, τους οποίους καλωσόρισαν στην προετοιμασία και τους ευχήθηκαν μία υγιή χρονιά.

Απόντες από την πρώτη προπόνηση ήταν οι δύο ξένοι αθλητές του Δικεφάλου, Nikola Radonjic και Filip Radojevic, οι οποίοι αναμένεται να ενσωματωθούν με την υπόλοιπη ομάδα τις προσεχείς μέρες.

Το πρόγραμμα των προπονήσεων περιλαμβάνει άφθονη φυσική κατάσταση και ασκήσεις με μπάλα.

Φυσικά, στην «πρεμιέρα» της προετοιμασίας αλλά και στις επόμενες προπονήσεις, τηρήθηκαν τα πρωτόκολλα πρόληψης κατά του COVID-19.

Καλή χρονιά στην ομάδα μας!



ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ με μια καλή και ανταγωνιστική ομάδα.
"Σας έχει "φάει" το... "ματι" και η... μ@λακια!"
 

Απ: ΠΟΛΟ 2020-21
« Απάντηση #8 στις: Οκτωβρίου 10, 2020, 05:29:02 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος teododo

  • "Russian" Big BOSS
  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 50
    Τοποθεσία: Ροστόφ
  • 35183
    Μηνύματα
  • I Don't παλελεύω it...
    • Προφίλ


Στην πρεμιέρα του πρωταθλήματος της Α1 Εθνικής Κατηγορίας Ανδρών ο ΠΑΟΚ Prima Holidays αντιμετώπισε τον Εθνικό ΟΦΠΦ στο Ποσειδώνιο Κολυμβητήριο, όπου και γνώρισε την ήττα με 11-13.

Στο πρώτο οκτάλεπτο οι δύο ομάδες ήταν ισοδύναμες με τα λάθη λόγω της μεγάλης αγωνιστικής απραξίας να είναι πολλά και το σκορ της πρώτης περιόδου να ανέρχεται στο 2-2. Στο δεύτερο οκτάλεπτο οι φιλοξενούμενοι ήταν πιο αποτελεσματικοί και κατάφεραν να προηγηθούν με διαφορά 2 τερμάτων με το σκορ ημιχρόνου να είναι 4-6.

Στην επανάληψη ο ΠΑΟΚ μπήκε δυνατά και κατάφερε να ισοφαρίσει σε 6-6. Στην συνέχεια της περιόδου οι φιλοξενούμενοι ξανά ξέφυγαν με δύο γκολ διαφορά με τον Δικέφαλο να έχει πολλές χαμένες ευκαιρίες για να ισοφαρίσει εκ νέου το παιχνίδι με τον Εθνικό να κρατάει την διαφορά των δύο γκολ μέχρι το τέλος του τρίτου οκταλέπτου. Στην τελευταία περίοδο το παιχνίδι έγινε «ντέρμπι» με τους «ασπρόμαυρους» όμως να μην καταφέρνουν να κάνουν την ανατροπή με το τελικό σκορ να είναι 11-13.

Στο δια ταύτα, ο ΠΑΟΚ δεν σταμάτησε να παλεύει για την νίκη, όμως οι βιαστικές επιλογές στην επίθεση του στοίχισαν και δεν του έδωσαν το δικαίωμα να διεκδικήσει κάτι καλύτερο από τον αγώνα.

Την επόμενη αγωνιστική ο Δικέφαλος ταξιδεύει στο λεκανοπέδιο, όπου θα αντιμετωπίσει τον Ν.Ο. Βουλιαγμένης στο πλαίσιο της 2ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος.

ΠΑΟΚ Prima Holidays - Εθνικός ΟΦΠΦ: 11-13

Αναλυτικά τα οκτάλεπτα: 2-2, 2-4, 4-4, 3-3

ΠΑΟΚ (Χατζηθεοδώρου): Σιορδίλης, Σαρησάββας, Radojevic, Προσινικλής Ν., Μαρινάγης, Κεχαλάρης, Γιαννόπουλος, Σγουρίδης, Παπακός, Προσινικλής Π., Radonjic, Κουτσαντάς, Μανθογιάννης, Λάλιας, Νικολαϊδης



Μια απο τα ιδια! :( :(
Όλη η ΑΘΗΝΑ ενωμένη, από τον ΠΑΟΚ...Γ@ΜΗΜΕΝΗ!!
 

Απ: ΠΟΛΟ 2020-21
« Απάντηση #9 στις: Οκτωβρίου 14, 2020, 05:04:44 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος m01can4

  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: Aruba
  • 33111
    Μηνύματα
    • Προφίλ
Στην Αθήνα ταξίδεψε στο πλαίσιο της 2ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος της Α1 Εθνικής Κατηγορίας Υδατοσφαίρισης Ανδρών, ο ΠΑΟΚ Prima Holidays, όπου το απόγευμα της Τετάρτης 14 Οκτωβρίου αντιμετώπισε στο Κολυμβητήριο του Λαιμού, τον Ν.Ο. Βουλιαγμένης, από τον οποίο γνώρισε την ήττα με συνολικό σκορ 11-9.

Στο καθαρά αγωνιστικό κομμάτι ο Δικέφαλος αν και προηγήθηκε, δεν κατάφερε να κρατήσει το προβάδισμα, έκλεισε το πρώτο οκτάλεπτο υπολειπόμενος στο σκορ 4-2 και πήγε στο ημίχρονο βρισκόμενος πίσω με 6-4.

Στο τρίτο οκτάλεπτο ο ΠΑΟΚ μπήκε πολύ δυναμικά, ισοφαρίζοντας σε 6-6, δεν πήρε το προβάδισμα, αλλά κατάφερε να μειώσει σε 8-7. Παρά την προσπάθεια του Δικεφάλου στο τελευταίο οκτάλεπτο, η αναμέτρηση ολοκληρώθηκε με το τελικό 11-9.

Στο δια ταύτα ο ΠΑΟΚ παρουσιάστηκε αξιόμαχος και διεκδίκησε ακόμη και τη νίκη απέναντι σε ένα πολύ δυνατό αντίπαλο, όπως ο Ν.Ο. Βουλιαγμένης. Ο Δικέφαλος κρατάει από το σημερινό παιχνίδι την εμφάνιση και συνεχίζει δυναμικά, ούτως ώστε να συνδυάσει τις καλές εμφανίσεις με τα θετικά αποτελέσματα.

Επόμενη αγωνιστική υποχρέωση για το τμήμα Υδατοσφαίρισης του ΠΑΟΚ, το Σάββατο 17 Οκτωβρίου με αντίπαλο τον ΑΝΟ Γλυφάδας, στην Αθήνα.

Ν.Ο. Βουλιαγμένης-ΠΑΟΚ Prima Holidays: 11-9

Αναλυτικά τα οκτάλεπτα: 4-2, 2-2, 2-3, 3-2

ΠΑΟΚ Prima Holidays (Θοδωρής Χατζηθεοδώρου): Σιορδίλης, Σαρησάββας, Ραντόγεβιτς 4, Προσινικλής Ν., Μαρινάγης 1, Κεχαλάρης 1, Γιαννόπουλος, Σγουρίδης 1, Παπάκος 2, Προσινικλής Π., Ράντονιτς, Κουγιουνής, Μανθογιάννης, Μάνος, Νικολαΐδης




Δεύτερη ήττα στο πρωτάθλημα... :(
"Σας έχει "φάει" το... "ματι" και η... μ@λακια!"