10. Dimitar Berbatov

Αποστολέας Θέμα: 10. Dimitar Berbatov  (Αναγνώστηκε 38507 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Απ: 10. Dimitar Berbatov
« Απάντηση #230 στις: Ιανουαρίου 25, 2016, 10:03:05 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος Kat6

  • Platinum member
  • ******
  • 3763
    Μηνύματα
  • Kataramenos μια ζωή
    • Προφίλ
You are not allowed to view links. Register or Login
Στα οποια νευρα εχεις εσυ δεν σου φταιει η ομαδα να την πουλας!
Δεν ειμαστε και προβατα ρε φιλε (τουλάχιστον όχι ολοι)
Γιατι δηλαδή στερεις και την 1 εστω πιθανοτητα με την προκλητικη σου συμπεριφορά?
Κανε μας την χαρη αν είναι και πανε στο καλο!

Δεν εχεις αδικο αλλα δες το και λιγο απ την πλευρα του.Ποσα χρονια εχει ακομα να παιξει?1 ,2? Κι αυτος ειναι τρελαμενος και θελει ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ.Ε αμα ερχεται στη κ@λοπετινιτσα για να ναι βασικος και  γυαλιζει παγκο για να παιζει ο κακος φετος Κλαους δεν θα τρελαθει?
ΠΑΟΚ και στα δύσκολα.
 

Απ: 10. Dimitar Berbatov
« Απάντηση #231 στις: Ιανουαρίου 25, 2016, 10:35:19 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος nikolasf4

  • Public Relations
  • ******
  • Ηλικία: 59
    Τοποθεσία: Πετρούπολη Χαβούζας
  • 6358
    Μηνύματα
    • Προφίλ
Ρε Κατ μην μπαίνεις και εσύ στο τρυπάκι ??? ??? ???
Ο Tudor φταίει ή το ξύλο που έφαγε;;;; ::) ::) ::)


Υ.Γ. κάποιοι εδώ και αλλού συνεχίζουμε να κοιτάμε το δέντρο... τζάμπα γράφω..... :( :( :( :'(
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 25, 2016, 10:38:31 μμ από nikolasf4 »
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ (Pablo Gabriel García Pérez)
Όταν η αδικία γίνεται νόμος, η παρανομία γίνεται καθήκον
"Πάρτε το χαμπάρι, οι εφιάλτες σας μόλις ξεκίνησαν...»
ΘΥΡΑ 4
 

Απ: 10. Dimitar Berbatov
« Απάντηση #232 στις: Ιανουαρίου 25, 2016, 10:43:36 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος teododo

  • "Russian" Big BOSS
  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 50
    Τοποθεσία: Ροστόφ
  • 35185
    Μηνύματα
  • I Don't παλελεύω it...
    • Προφίλ
Νικολα δεν διαφωνω, αλλα δεν χρειαζονται και τοσο οι εχθροι, το απαξιωνουμε και μονοι μας! ::) ::)
Όλη η ΑΘΗΝΑ ενωμένη, από τον ΠΑΟΚ...Γ@ΜΗΜΕΝΗ!!
 

Απ: 10. Dimitar Berbatov
« Απάντηση #233 στις: Ιανουαρίου 26, 2016, 10:43:39 πμ »
 

Αποσυνδεδεμένος Telis Stallone

  • Platinum member
  • ******
  • Ηλικία: 53
  • 5761
    Μηνύματα
  • Λάτρης του μεγάλου λευκού καρχαρία...
    • Προφίλ
Το να περιμενουμε να παιξει ο Μπeρμpατοφ οπως οταν ηταν 28 ετων ειναι ουτοπικο...Αδικουμε και τον ιδιο, και την ομαδα και τον προπονητη...

Ουτε ο ιδιος μπορει (λογω ηλικιας) και φυσικα ηρθε την 1η Σεπτεμβριου σε συσκευασια δωρου ικανοποιωντας τη ματαιοδοξια του Ιβαν και την οπαδικη καψα για "ονομα"....Kαι μην ξεχνατε οτι οταν εβγαζε περιπου ενα 90' - η΄εκει γυρω- ακολουθουσαν την επομενη εβδομαδα θλασεις.......Αρα λοιπον ευκαιριες του εχουν δοθει αλλα δυστυχως συνεχομενα παιχνιδια λογω  ηλικιας και ελλειψης προετοιμασιας δεν μπορει να βγαλει... Και επ'αυτου μεχρι ο Βεζυρτζης και ο Φρανκ εχουν τοποθετηθει...Οτι δηλαδη τον χρειαζομαστε στα "μεγαλα παιχνιδια"....Τωρα αν πιστεουμε οτι αυτος ο παικτης μπορει να παιζει 90' συνεχομενα με φουλ αποδοση τοτε κατι αλλο βλεπουμε...

Απο εκει και περα σαν οπαδοι μας κυνηγαει το "συνδρομο Σαλπιγγιδη"...Παντα εφευρισκουμε καποιον για να γινεται "καλοπιστη κριτικη" ή να του τα φορτωνουμε ή εν τελει να αποτελει αστειρευτη πηγη γκρινιας και μανουρας.....

Υ.Γ. Σε αυτο τον τομεα το ΠΟΚ μας κανει γενικως πλακα...Ο Εσιεν κατεβηκε  τραυματιας απο το αεροπλανο και τον περιμεναν υπομονετικα μεχρι να παιξει...Ρουθουνι δεν ανοιξε....Το ιδιο ο Μπεργκ μετα τον μακροχρονιο τραυματισμο του.... Στη δε κουλα το μεγαλυτερο ονομα που εφεραν (Μπουονανοτε) δεν παιζει εδω και αρκετο καιρο - προχθες εγινε αλλαγη μετα το 80' - ενω και ο Τζιμπουρ παιζει στα "ευκολα" και εκει οχι παντα....   Οσο δε για τον ψευτο-πρωταθλητη , εναν Καμπιασο εφεραν και ουτε που ακουγεται που δεν παιζει τοσο καιρο ή που παιζει ελαχιστα....
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 26, 2016, 01:57:46 μμ από Telis Stallone »
Ο κύριος " 25 εκατοστα". Πρωταγωνιστής αισθησιακών ελληνικών ταινιών
 

Απ: 10. Dimitar Berbatov
« Απάντηση #234 στις: Ιανουαρίου 26, 2016, 03:09:21 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος teododo

  • "Russian" Big BOSS
  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 50
    Τοποθεσία: Ροστόφ
  • 35185
    Μηνύματα
  • I Don't παλελεύω it...
    • Προφίλ
«Ηρθα για να παίζω, όχι για τον πάγκο»



Με συνέντευξη που πήρε από τον εαυτό του (!!!)  και την ανέβασε στην προσωπική του σελίδα στο facebook, ο Ντίμιταρ Μπερμπάτοφ έδειξε τη δυσφορία του για τον τρόπο με τον οποίο τον διαχειρίζεται ο Ιγκορ Τούντορ.
 
Διαβάστε αναλυτικά την ιδιαίτερη συνέντευξη του Βούλγαρου φορ του Δικεφάλου!
 
- Γεια σου, πώς αισθάνεσαι;
 
«Είμαι καλά αλλά και απογοητευμένος. Χάσαμε στο ματς με την ΑΕΚ αλλά και παράλληλα δέχθηκα μια κόκκινη κάρτα».
 
- Νομίζεις ότι έπρεπε να αποβληθείς;
 
«Ναι, γιατί εκείνη τη στιγμή καθώς ήμουν θυμωμένος αντέδρασα και έτσι τον χτύπησα. Θύμωσα και νευρίασα γιατί προηγουμένως με κρατούσε συνεχώς».
 
- Αυτός όμως δεν είναι λόγος για να είσαι θυμωμένος και να αντιδράσεις έτσι.
 
«Επαναλαμβάνω ότι δεν ήταν καλή αυτή η ενέργεια από μένα. Απλά δεν το έχω ξανακάνει και αυτό, πρέπει να το σημειώσουμε. Ο καθένας μπορεί να χάσει την ισορροπία του σε ένα ματς και να προβεί σε μια ηλίθια ενέργεια».
 
- Γιατί ήσουν νευρικός και θυμωμένος;
 
«Πρώτα απ' όλα γιατί, καθώς έβλεπα το ματς από τον πάγκο, διαπίστωνα ότι η ΑΕΚ δεν ήταν καλύτερη ομάδα και όμως είχε καταφέρει να σκοράρει. Επίσης ήμουν θυμωμένος γιατί από εκεί που ήμουν, δεν μπορούσα να βοηθήσω. Ήρθα στην Ελλάδα για να παίζω στα ντέρμπι και σε τέτοια ματς η εμπειρία και η ποιότητα μου μπορεί να βοηθήσει την ομάδα. Δεν ήρθα για να βλέπω αυτά τα ματς από τον πάγκο και να μην κάνω τίποτε».
 
- Είσαι απογοητευμένος από αυτό το γεγονός;
 
«Όταν κάποιος δεν παίζει, δεν μπορεί να είναι ευτυχισμένος. Το πρόβλημα είναι ότι τον θυμό μου τον έβγαλα πάνω στον αντίπαλο με αποτέλεσμα να αποβληθώ. Και δεν είμαι από τους παίκτες που αντιδρούν έτσι. Σε κάθε περίπτωση, λυπάμαι για την αντίδραση μου».
 
- Και τώρα;
 
«Τώρα θα υποστώ τις συνέπειες από αυτή την πράξη μου. Ζητώ συγγνώμη από την ομάδα μου γιατί θα μείνω εκτός από τρεις αγώνες».
 
- Κάποια ΜΜΕ υποστηρίζουν ότι δε θέλεις να παίζεις πια στον ΠΑΟΚ..
 
«Για αυτό δίνω τη συνέντευξη σε σένα και όχι σε ανθρώπους που γράφουν χαζά πράγματα. Είναι χαζό να διαβάζω "δε θέλει να βοηθήσει την ομάδα", "έφαγε την κόκκινη κάρτα για να μην παίζει". Αυτά δεν είναι αλήθεια! Η αλήθεια είναι ότι χαίρομαι να παίζω ποδόσφαιρο. Όταν δε συμβαίνει αυτό είμαι απογοητευμένος και θυμωμένος. Δεν χαίρομαι γιατί περνώ καλά στην Ελλάδα ή πληρώνομαι από τον ΠΑΟΚ. Δεν είναι λόγοι αυτοί να με κάνουν χαρούμενο. Η καριέρα μου αποδεικνύει ότι έχω την ποιότητα να βοηθήσω τον ΠΑΟΚ και να παίξω ποδόσφαιρο. Όταν δεν συμβαίνει αυτό είμαι απογοητευμένος και αυτό μπορεί να το δει ο καθένας. Το πάθος φεύγει. Αν νιώσω ότι δεν έχω την ανάγκη να φωνάξω μέσα στο γήπεδο, τότε θα έχει φύγει η ανάγκη να παίζω ποδόσφαιρο. Αλλά εγώ συνεχίζω να νιώθω παθιασμένος για ποδόσφαιρο και για τον ΠΑΟΚ που παίζω τώρα. Έστω και αν κάποιες φορές αυτό το πάθος στοιχίζει κόκκινη κάρτα, όπως στην συγκεκριμένη περίπτωση».


Χαριστικη βολη στον Τουντορ δινει.
Τι να πεις εχει δικιο και αυτος!
Όλη η ΑΘΗΝΑ ενωμένη, από τον ΠΑΟΚ...Γ@ΜΗΜΕΝΗ!!
 

Απ: 10. Dimitar Berbatov
« Απάντηση #235 στις: Ιανουαρίου 26, 2016, 03:28:36 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος jim

  • Platinum member
  • ******
  • Ηλικία: 42
    Τοποθεσία: Χαβουζα
  • 13299
    Μηνύματα
  • ΝΑΙ ΡΕ ΠΑΟΚ
    • Προφίλ
Να κανω μια ερωτηση?
Του ειπε κανενας οτι θα παιζει συνεχεια βασικος?
Οχι οτι διαφωνω, αλλα ρε μεγαλε χαλαρωσε και λιγο.
Στο προηγουμενο παιχνιδι βγηκες Mvp με 90 λεπτα και επειδη επαιξες ενα ημιχρονο στο 1ο ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΝΤΕΡΜΠΙ μου κανεις συνεντευξη στον ευατο σου?
Ασοβαρα πραγματα!
Πιο πολυ μου καθεται οτι βαζει τελος στον Τουντορ ετσι ωστε μετα απο 3 αγωνιστικες να ειναι αλλος προπονητης!
Το "φαγητό" του κάθε αμπαλου ΠΑΟΚτση, οι ΑΡΔ και τα ραδιοφωνα!
 

Απ: 10. Dimitar Berbatov
« Απάντηση #236 στις: Ιανουαρίου 26, 2016, 03:35:08 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος teododo

  • "Russian" Big BOSS
  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 50
    Τοποθεσία: Ροστόφ
  • 35185
    Μηνύματα
  • I Don't παλελεύω it...
    • Προφίλ
Καλα ρε ειναι δυνατον να μιλας ετσι για τον Μπερμπατοφ?
Τον μπουλο ρε ο Τουντορ, τον μπουλο που δεν τον βαζει να παιξει! >:D
Όλη η ΑΘΗΝΑ ενωμένη, από τον ΠΑΟΚ...Γ@ΜΗΜΕΝΗ!!
 

Απ: 10. Dimitar Berbatov
« Απάντηση #237 στις: Ιανουαρίου 26, 2016, 06:31:53 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος m01can4

  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: Aruba
  • 33113
    Μηνύματα
    • Προφίλ
You are not allowed to view links. Register or Login


Υ.Γ. Σε αυτο τον τομεα το ΠΟΚ μας κανει γενικως πλακα...Ο Εσιεν κατεβηκε  τραυματιας απο το αεροπλανο και τον περιμεναν υπομονετικα μεχρι να παιξει...Ρουθουνι δεν ανοιξε....Το ιδιο ο Μπεργκ μετα τον μακροχρονιο τραυματισμο του.... Στη δε κουλα το μεγαλυτερο ονομα που εφεραν (Μπουονανοτε) δεν παιζει εδω και αρκετο καιρο - προχθες εγινε αλλαγη μετα το 80' - ενω και ο Τζιμπουρ παιζει στα "ευκολα" και εκει οχι παντα....   Οσο δε για τον ψευτο-πρωταθλητη , εναν Καμπιασο εφεραν και ουτε που ακουγεται που δεν παιζει τοσο καιρο ή που παιζει ελαχιστα....


Αναμένουμε συνεντεύξεις και από αυτούς.... facepalm

Εύχομαι με τον επόμενο προπονητή να δω τον πραγματικό Μπερμπάτοφ.
Και δεν το λέω ούτε ειρωνικά ούτε με κόμπλεξ.
Το εννοώ...

ΥΓ. Οι ομοφυλόφιλοι έφεραν και τον τεράστιο.....Σαβιόλα επίσης που πέρασε και δεν ακούμπησε...
"Σας έχει "φάει" το... "ματι" και η... μ@λακια!"
 

Απ: 10. Dimitar Berbatov
« Απάντηση #238 στις: Ιανουαρίου 26, 2016, 07:06:37 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος Billysm-4

  • Platinum member
  • ******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: ΝΕΑΠΟΛΗ
  • 8282
    Μηνύματα
    • Προφίλ
Ο επομενος που θα ερθει,(ελπιζω οχι κανενας μυρωδιας) θα τον βαζει να παιζει 90 λεπτα, θα τον σακαταψει, θα φαει το μπινελικι της ζωης του γιατι τον εβαζε συνεχεια, θα περασει η χρονια θα φυγει ο Μπερμπατοφ και τελος.
ΠΑΟΚ- ΘΡΗΣΚΕΙΑ- ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Γ@ΜΙΕΤΑΙ Η ΑΙΛΑΔΑ ΚΑΤΩ ΑΠ ΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!


 

Απ: 10. Dimitar Berbatov
« Απάντηση #239 στις: Ιανουαρίου 26, 2016, 07:11:17 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος Telis Stallone

  • Platinum member
  • ******
  • Ηλικία: 53
  • 5761
    Μηνύματα
  • Λάτρης του μεγάλου λευκού καρχαρία...
    • Προφίλ
Ήρθα στην Ελλάδα για να παίζω στα ντέρμπι και σε τέτοια ματς η εμπειρία και η ποιότητα μου μπορεί να βοηθήσει την ομάδα. Δεν ήρθα για να βλέπω αυτά τα ματς από τον πάγκο και να μην κάνω τίποτε».

Ειλικρινα πως να τον παρεις στα σοβαρα αυτον τον ανθρωπο ? Ποιος μ@λακας του ειπε οτι θα παιζει παντα και μαλίστα σε ολα τα ντερμπι ? Μηπως να του εξηγησει καποιος οτι ουτε η Queen of South δεν τον ηθελε φετος και οτι μας ηρθες ελευθερος ?

Καλο @ρχιδι εισαι και εσυ....

Και οποιος θελει ας τον κανει εικονα, να του αναβει και το καντηλι καθε βραδυ και να προσευχεται να εχει ο Θεος καλα τον παικταρα που μας ηρθε με 2.000.000 ευρω ελευθερος ....

Κατα τα αλλα ας ετοιμαστουμε να διωξουμε τον Τουντορ....Και το καλοκαιρακι τον Αρνενσεν...Και οταν φυγουν και οι δυο, ας κανουμε και ενα αποχαιρετηστηριο παιχνιδι στον Βουλγαρο που ή θα φυγει για Αραβια μερια ή θα κρεμασει τα παπουτσια του...
Ο κύριος " 25 εκατοστα". Πρωταγωνιστής αισθησιακών ελληνικών ταινιών