16. Gojko Cimirot

Αποστολέας Θέμα: 16. Gojko Cimirot  (Αναγνώστηκε 15470 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Απ: 16. Gojko Cimirot
« Απάντηση #160 στις: Σεπτεμβρίου 24, 2017, 09:28:09 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος m01can4

  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: Aruba
  • 33113
    Μηνύματα
    • Προφίλ
«Τα δώσαμε όλα»



"Είναι πολύ σημαντική νίκη γιατί είμαστε πρώτοι και έχουμε μεγάλες πιθανότητες για τον τίτλο φέτος.

Τα δώσαμε όλα σήμερα, ήταν δύσκολα λόγω ζέστης αλλά και γιατί ο ΠΑΣ έπαιζε μόνο άμυνα.

Όλοι οι παίκτες που παίζουν στην ίδια θέση με εμένα είναι καλοί παίκτες, είτε με Μαουρίτσιο είτε με Σάκχοφ δεν έχω πρόβλημα.

Αλλάξαμε προπονητή και αυτό είναι πολύ δύσκολο για τους παίκτες, πρέπει να προσαρμοστούμε και εμείς αλλά και αυτός. Σε κάθε παιχνίδι θα είμαστε καλύτεροι"



Αυτός ζεσταινόταν...? :))
Πάντως συνεχίζει σε καλό ρυθμό.
"Σας έχει "φάει" το... "ματι" και η... μ@λακια!"
 

Απ: 16. Gojko Cimirot
« Απάντηση #161 στις: Σεπτεμβρίου 27, 2017, 03:03:00 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος m01can4

  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: Aruba
  • 33113
    Μηνύματα
    • Προφίλ
Στις επιλογές της Βοσνίας ο Τσίμιροτ



 :) :) :) :) :) :) :) :)

"Σας έχει "φάει" το... "ματι" και η... μ@λακια!"
 

Απ: 16. Gojko Cimirot
« Απάντηση #162 στις: Σεπτεμβρίου 27, 2017, 06:09:03 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος jim

  • Platinum member
  • ******
  • Ηλικία: 42
    Τοποθεσία: Χαβουζα
  • 13299
    Μηνύματα
  • ΝΑΙ ΡΕ ΠΑΟΚ
    • Προφίλ
You are not allowed to view links. Register or Login
THE COMPUTER γραφει η ΠΑΕ!
Αληθεια γιατι το ...κομπιουτερ θελουμε να το πουλησουμε?
Βρηκαμε μηπως αλλο? ::)



You are not allowed to view links. Register or Login
Στις επιλογές της Βοσνίας ο Τσίμιροτ



 :) :) :) :) :) :) :) :)


Το "φαγητό" του κάθε αμπαλου ΠΑΟΚτση, οι ΑΡΔ και τα ραδιοφωνα!
 

Απ: 16. Gojko Cimirot
« Απάντηση #163 στις: Σεπτεμβρίου 29, 2017, 03:31:30 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος m01can4

  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: Aruba
  • 33113
    Μηνύματα
    • Προφίλ


Για το γκολ, το βραβείο και την παρουσία του:"Είμαι πολύ χαρούμενος για το βραβείο. Θέλω να πιστεύω πως θα πετύχω κι άλλα γκολ φέτος".

Για το παιχνίδι με την ΑΕΛ: "Είναι ένα ακόμα δύσκολο παιχνίδι για εμάς. Η Λάρισα έχει νέο προπονητή και θα παρουσιαστεί πιο δυνατοί, γιατί παίζει κόντρα σε εμάς".

Για το τι πρέπει να έχει ο ΠΑΟΚ για να πάρει το τρίποντο: "Πρέπει να δείξουμε χαρακτήρα όπως και στα προηγούμενα παιχνίδια, να δώσουμε το 100% των δυνατοτήτων μας και αν το κάνουμε θα κερδίσουμε".

Για την παρουσία του Μαουρίτσιο: "Είναι ένας καταπληκτικός ποδοσφαιριστής, έχει τρομερή ποιότητα και απολαμβάνω να παίζω μαζί του".

Για το πότε ο ΠΑΟΚ θα είναι έτοιμος στο 100% και αν η φετινή ομάδα είναι ποιοτικότερη από την περσινή: "Ελπίζω να έχουμε κι άλλη βελτίωση αύριο. Θεωρώ πως θα φύγουμε νικητές. Φέτος έχουμε μία πολύ ποιοτική ομάδα και αυτό θα φανεί και στην πορεία".
"Σας έχει "φάει" το... "ματι" και η... μ@λακια!"
 

Απ: 16. Gojko Cimirot
« Απάντηση #164 στις: Σεπτεμβρίου 29, 2017, 05:14:27 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος teododo

  • "Russian" Big BOSS
  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 50
    Τοποθεσία: Ροστόφ
  • 35185
    Μηνύματα
  • I Don't παλελεύω it...
    • Προφίλ
Παικτης αξιας με τεραστιες προοπτικες.
Η λεξη ΠΩΛΗΣΗ ειναι ενα τεραστιο λαθος την δεδομενη χρονικη στιγμη.
Όλη η ΑΘΗΝΑ ενωμένη, από τον ΠΑΟΚ...Γ@ΜΗΜΕΝΗ!!
 

Απ: 16. Gojko Cimirot
« Απάντηση #165 στις: Σεπτεμβρίου 29, 2017, 06:03:50 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος Billysm-4

  • Platinum member
  • ******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: ΝΕΑΠΟΛΗ
  • 8282
    Μηνύματα
    • Προφίλ
Εχει βαλει γκολαρες ο Τσιμιροτ και οσο εχει διπλα του Μαουριτσιο, θα πηγαινει πολυ καλυτερα.
ΠΑΟΚ- ΘΡΗΣΚΕΙΑ- ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Γ@ΜΙΕΤΑΙ Η ΑΙΛΑΔΑ ΚΑΤΩ ΑΠ ΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!


 

Απ: 16. Gojko Cimirot
« Απάντηση #166 στις: Σεπτεμβρίου 30, 2017, 11:12:17 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος jim

  • Platinum member
  • ******
  • Ηλικία: 42
    Τοποθεσία: Χαβουζα
  • 13299
    Μηνύματα
  • ΝΑΙ ΡΕ ΠΑΟΚ
    • Προφίλ
Αξιοπρεπως κρατησε το κεντρο με πολλα πολλα χιλιομετρα!
MVP για εμενα, εκανε πολυ δουλεια.
Το "φαγητό" του κάθε αμπαλου ΠΑΟΚτση, οι ΑΡΔ και τα ραδιοφωνα!
 

Απ: 16. Gojko Cimirot
« Απάντηση #167 στις: Οκτωβρίου 01, 2017, 10:36:17 πμ »
 

Αποσυνδεδεμένος m01can4

  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: Aruba
  • 33113
    Μηνύματα
    • Προφίλ
Συμφωνώ....
"Σας έχει "φάει" το... "ματι" και η... μ@λακια!"
 

Απ: 16. Gojko Cimirot
« Απάντηση #168 στις: Νοεμβρίου 28, 2017, 12:45:24 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος m01can4

  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: Aruba
  • 33113
    Μηνύματα
    • Προφίλ
Νέα σενάρια για Τσίμιροτ και Βέρντερ Βρέμης



Γερμανική εφημερίδα εμπλέκει και πάλι το όνομα του Βόσνιου μέσου του ΠΑΟΚ ως μεταγραφικού στόχου της Βέρντερ Βρέμης.

Στο στόχαστρο της Βέρντερ Βρέμης φέρνει ξανά τον Γκόικο Τσίμιροτ, γερμανική εφημερίδα.
 
Πρόκειται για την «Weser Kurier» που στην ηλεκτρονική της έκδοση, αναφέρει ότι ο Βόσνιος μέσος του ΠΑΟΚ είναι ανάμεσα στους τρεις υποψήφιους στόχους των «πρασίνων» για τη μεσαία τους γραμμή.
 
Ο 24χρονος μέσος είχε απασχολήσει τον γερμανικό σύλλογο και το καλοκαίρι που μας πέρασε όμως τελικά παρέμεινε στους «ασπρόμαυρους» όπου απολαμβάνει της εμπιστοσύνης του Ραζβάν Λουτσέσκου.

Ο Τσίμιροτ έχει συμβόλαιο με τον ΠΑΟΚ μέχρι το καλοκαίρι του 2019.




Είχαμε καιρό να δούμε "προσφορά".... facepalm
"Σας έχει "φάει" το... "ματι" και η... μ@λακια!"
 

Απ: 16. Gojko Cimirot
« Απάντηση #169 στις: Δεκεμβρίου 16, 2017, 11:32:27 πμ »
 

Αποσυνδεδεμένος teododo

  • "Russian" Big BOSS
  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 50
    Τοποθεσία: Ροστόφ
  • 35185
    Μηνύματα
  • I Don't παλελεύω it...
    • Προφίλ


Για το πως κρίνει την πορεία του ΠΑΟΚ στον πρώτο γύρο:«Νομίζω πως δεν ξεκινήσαμε πολύ καλά, όμως δουλέψαμε σκληρά στη συνέχεια για να καλύψουμε το χαμένο έδαφος και νομίζω πως τώρα είμαστε σε καλή κατάσταση» .

Για τον ποιον αντίπαλο ξεχώρισε:
«Ίσως τον Μαρίν του Ολυμπιακού. Είναι πολύ καλός ποδοσφαιριστής» .

Για το ποιος συμπαίκτης του έχει κάνει τη διαφορά:«Νομίζω ο Βαρέλα , παίζει πολύ καλά, δουλεύει πολύ σκληρά» .

Για το ποια είναι η ευχάριστη έκπληξη του πρωταθλήματος και ποια η δυσάρεστη:«Νομίζω ότι ο Ατρόμητος είναι η ευχάριστη έκπληξη του πρωταθλήματος. Κέρδισε τον Ολυμπιακό, την ΑΕΚ, τον Παναθηναϊκό, παίζει πολύ καλό ποδόσφαιρο. Δυσάρεστη έκπληξη είναι ο Πλατανιάς, που βρίσκεται στην τελευταία θέση αλλά θα μπορούσε να είναι στη μέση του βαθμολογικού πίνακα» .

Για την κορυφαία στιγμή της ομάδας μέχρι τώρα στο πρωτάθλημα:«Νομίζω το τελευταίο παιχνίδι με τον Παναθηναϊκό. Παίξαμε ένα από τα καλύτερά μας παιχνίδια, δεν εύκολο να κερδίσεις με 4-0 σε ένα ντέρμπι» .

Για το πως περιμένει το παιχνίδι στην Κρήτη:«Άλλαξε προπονητή πριν από δύο εβδομάδες αν δεν κάνω λάθος. Αναλύσαμε τον αντίπαλο με τον προπονητή. Είναι μία συμπαγής ομάδα, δεν θα είναι εύκολο παιχνίδι. Και με τον Ατρόμητο και με τον Πανιώνιο έπαιξε καλά και άξιζε κάτι παραπάνω» .

Για το τι δώρο θα ήθελε από τον Άγιο Βασίλη για τον ίδιο και την ομάδα:«Για μένα είναι πολύ σημαντικό να είμαι υγιής, να αισθάνομαι καλά. Αν αισθάνομαι καλά, όλα είναι καλά. Για την ομάδα, να συνεχίσουμε να παίζουμε έτσι. Πρέπει να δουλέψουμε ακόμα πιο σκληρά και να συνεχίσουμε έτσι» .

Για το τι θα ήθελε το 2018:«Θα ήθελα να αισθάνομαι καλά, να μην έχω τραυματισμούς και φυσικά να παίζω, γιατί είναι σημαντικό για κάθε παίκτη να αγωνίζεται» .

Για τις ευχές που θα ήθελε να στείλει στον κόσμο:«Στο τελευταίο παιχνίδι δείξαμε στον κόσμο πως βρισκόμαστε στο σωστό δρόμο. Η Τούμπα ήταν γεμάτη, ήταν φανταστική και αυτό ήταν πολύ καλό για εμάς. Εύχομαι σε όλον τον κόσμο να ξεκουραστεί και να απολαύσει αυτές τις ημέρες με τις οικογένειές του» .



ΠΑΙΚΤΑΡΑΣ!
Όλη η ΑΘΗΝΑ ενωμένη, από τον ΠΑΟΚ...Γ@ΜΗΜΕΝΗ!!