34. Νίκος Κοροβέσης

Αποστολέας Θέμα: 34. Νίκος Κοροβέσης  (Αναγνώστηκε 6882 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Απ: 34. Νίκος Κοροβέσης
« Απάντηση #30 στις: Μαρτίου 13, 2016, 12:06:26 πμ »
 

Αποσυνδεδεμένος nikolasf4

  • Public Relations
  • ******
  • Ηλικία: 59
    Τοποθεσία: Πετρούπολη Χαβούζας
  • 6358
    Μηνύματα
    • Προφίλ
Ιδανική αλλαγή όταν το γήπεδο έγινε πισίνα!!!!  8)
Εσύ και ο Χαρίσης τις έχετε βούτυρο στο ψωμί σας τέτοιες καταστάσεις :grin1: :grin1: :grin1: :grin1: :grin1:
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ (Pablo Gabriel García Pérez)
Όταν η αδικία γίνεται νόμος, η παρανομία γίνεται καθήκον
"Πάρτε το χαμπάρι, οι εφιάλτες σας μόλις ξεκίνησαν...»
ΘΥΡΑ 4
 

Απ: 34. Νίκος Κοροβέσης
« Απάντηση #31 στις: Μαρτίου 13, 2016, 11:33:09 πμ »
 

Αποσυνδεδεμένος m01can4

  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: Aruba
  • 33113
    Μηνύματα
    • Προφίλ
«Πήραμε ψυχολογία με τον Ίβιτς»



Στο πρώτο ημίχρονο, όσο μπόρεσε να παιχτεί ποδόσφαιρο ήμασταν κυρίαρχοι και παίξαμε καλό ποδόσφαιρο. Στο δεύτερο, λόγω του αγωνιστικού χώρου δεν ήταν αυτό δυνατό, αλλά και πάλι σταθήκαμε καλά κι είχαμε τις ευκαιρίες για γκολ. Ήταν πολύ καλή η παρουσία μας κι ελπίζω να έχουμε συνέχεια»

Για την αλλαγή προπονητή: «Τώρα έχουμε έναν καινούργιο προπονητή, πήραμε ψυχολογία και συνάμα πιο πολλά κίνητρα για να αποδείξουμε την αξία μας. Αυτό ήταν το κλειδί σήμερα».

Για τη συνέχεια του πρωταθλήματος: «Υπάρχουν πολλοί καλοί παίκτες στην ομάδα και είμαι σίγουρος ότι θα πάμε καλύτερα και μπορούμε να πάρουμε την πρωτιά στα Play Offs».
"Σας έχει "φάει" το... "ματι" και η... μ@λακια!"
 

Απ: 34. Νίκος Κοροβέσης
« Απάντηση #32 στις: Μαρτίου 20, 2016, 09:32:33 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος teododo

  • "Russian" Big BOSS
  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 50
    Τοποθεσία: Ροστόφ
  • 35185
    Μηνύματα
  • I Don't παλελεύω it...
    • Προφίλ
Εισαι σε καλο δρομο!

Όλη η ΑΘΗΝΑ ενωμένη, από τον ΠΑΟΚ...Γ@ΜΗΜΕΝΗ!!
 

Απ: 34. Νίκος Κοροβέσης
« Απάντηση #33 στις: Μαρτίου 22, 2016, 07:42:11 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος teododo

  • "Russian" Big BOSS
  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 50
    Τοποθεσία: Ροστόφ
  • 35185
    Μηνύματα
  • I Don't παλελεύω it...
    • Προφίλ
«Έφυγε ένα βάρος...»



Ο νεαρός μέσος του ΠΑΟΚ, μίλησε στο ράδιο Θεσσαλονίκη, αρχικά για το γκολ που πέτυχε στην αναμέτρηση με την Καλλονή λέγοντας τα εξής: «Είναι δύσκολη φάση από την κάμερα. Εγώ ακούμπησα τη μπάλα τελευταία στιγμή, αν και δεν την έβλεπα για να πω την αλήθεια. Ένιωσα την επαφή, απλά πήγα προς τη μπάλα. Μόνο εγώ το κατάλαβα εκείνη την ώρα…»

Για την πρώτη του σεζόν στον ΠΑΟΚ: «Είναι λίγο παράξενη… Δεν άρχισε με αυτό που πίστευα εγώ, προσωπικά για μένα. Δεν πήρα τις ευκαιρίες που θα έπρεπε να πάρω στην αρχή της χρονιάς, αλλά σιγά-σιγά πηγαίνει προς το καλό».

Για το ότι κάποιοι πίστευαν ότι θα φύγει δανεικός: «Ήταν δύσκολη απόφαση. Ο προπονητής που είχαμε πριν, μου είπε αυτά που πίστευε και πως θα ήταν καλύτερο να δοθώ δανεικός. Αυτό έγινε τον Ιανουάριο. Του απάντησα ότι όχι, θα κάτσω εδώ και θα παίξω. Μετά από μια εβδομάδα, άρχισα να παίζω και με τον κ. Τούντορ και τώρα είμαστε εδώ».

Για τον Τούντορ και τη συμπεριφορά του: «Ήταν λίγο παράξενο που από τη μία μου είπε να φύγω δανεικός και από την άλλη να ξεκινήσω να παίζω. Πραγματικά δούλευα παρά πολύ και αν κατάφερνα να μείνω, ήμουν σίγουρος ότι θα πάρω παιχνίδια στα πόδια μου. Το είδε και ο προπονητής νομίζω και μου έδωσε αυτή την ευκαιρία».

Για τη θέση που έπαιξε στην αρχή: «Ήθελα τόσο πολύ να παίξω, που ακόμα και τερματοφύλακα να με έβαζε δε θα είχα κανένα πρόβλημα…»

Για την αλλαγή σχηματισμού και τη διαφορά με τον Ίβιτς: «Έφυγε ένα βάρος, κάπως κάνουμε μια νέα αρχή. Δεν είναι μόνο το σύστημα. Η ομάδα φαίνεται να λειτουργεί καλύτερα με αυτό το σύστημα. Υπάρχει μια τόνωση ηθική και ψυχολογική και αυτό φαίνεται στον καθένα ξεχωριστά. Σίγουρα η έλευση προπονητή, σε κάθε ομάδα, είναι σαν να αναζωογονούνται οι παίκτες. Έχουν περισσότερα κίνητρα και όλα αυτά βοήθησαν για να έχουμε κάτι παραπάνω».

Για τις πολλές θλάσεις και αν συζητιέται το πρόβλημα στα αποδυτήρια: «Μας έχει προβληματίσει γιατί συμβαίνει από την αρχή της χρονιάς. Δεν είμαι ο υπεύθυνος για να ξέρω ακριβώς τι συμβαίνει. Σε συνδυασμό με το ότι υπάρχουν πολλά νέα παιδιά, υπάρχουν πολλά παιχνίδια και πολλοί μήνες που δουλεύουμε και τα ρεπό είναι ελάχιστα όπως και η ξεκούραση, μαζί με μια κακή διαχείριση, προέρχονται οι τραυματισμοί. Το λέω και από προσωπική εμπειρία. Εγώ μέσα σε 13 μέρες έπαιξα πέντε 90λεπτα και τραυματίστηκα, έπαθα μια μικρή θλάση. Πιστεύω ότι με μια καλύτερη διαχείριση θα είχαμε λιγότερες θλάσεις. Τα γήπεδα είναι καλά, οι παίκτες δουλεύουν καθημερινά και όποιος έρχεται στην προπόνηση, μπορεί να το δει και στο γυμναστήριο και με το επιτελείο. Επειδή βλέπω όλα αυτά και ζω καθημερινά ότι γίνεται, πιστεύω ότι δε μπορεί να είναι κάτι άλλο από τη διαχείριση».

Για τη συγκομιδή του ΠΑΟΚ ως τώρα και αν είναι καλή: «Αν η ομάδα είχε το ρόστερ που έχει τώρα χωρίς τους τραυματισμούς, θα έλεγα ότι είμαστε λίγο αδικημένοι και από την Ευρώπη και από το πρωτάθλημα. Έχουμε μείνει αρκετά πίσω από τον πρωτοπόρο. Όταν κοιτάω γύρω μου βλέπω μόνο πολύ καλούς ποδοσφαιριστές και το ότι είμαστε χαμηλά στη βαθμολογία, μας αδικεί».

Για τον Μπερμπάτοφ: «Μόνο και μόνο που είμαι συμπαίκτης και θα έχω να το λέω στα παιδιά μου, λέει πολλά. Δεν το πιστεύαμε κι εμείς, τον θαυμάζαμε στην τηλεόραση και τώρα τον έχουμε στα αποδυτήρια μαζί μας. Όταν βλέπεις έναν άνθρωπο κερδίζεις από αυτόν. Με τις ομιλίες που μας έχει κάνει κάποιες φορές στα αποδυτήρια, τις κινήσεις του μέσα στον αγωνιστικό χώρο πως δουλεύει, όλα αυτά είναι εμπειρίες. Δε μπορώ να πω ότι δε μας έχει βοηθήσει. Πρέπει να τον αξιοποιείς και να παίρνεις πράγματα από αυτόν».

Για το στόχο των πλέι οφ: «Έχουμε δημιουργήσει μια νεανική ομάδα, με νέο προπονητή. Ολοι πρέπει να δώσουμε το 100% και κάτι παραπάνω, αλλά πρώτα από όλα θα πρέπει να το ευχαριστηθούμε, γιατί είναι παιχνίδι το ποδόσφαιρο. Από εκεί και πέρα, πιστεύω ότι θέλουμε όλοι παρά πολύ αυτή την πρώτη θέση στα πλέι οφ και σε συνδυασμό με την ποιότητα και τη θέληση που έχουμε, μπορούμε να τα καταφέρουμε. Και πάλι όμως θα έλεγα ότι μπορούν να υπάρχουν πολλά κέρδη, αν δεν έρθει η πρωτιά, όπως το να δημιουργήσουμε μια καλή ομάδα, μέσα από αυτά τα παιχνίδια, να βρεθούμε πιο πολύ μεταξύ μας. Μπορεί να βγει σε καλό ακόμα και αν δεν έρθει η πρωτιά…»

Για τα συναισθήματα του όταν έφυγε από τον ΠΑΣ και ήρθε στον ΠΑΟΚ: «Προσωπικά, αλλάζει μόνο το περιβάλλον. Αν είσαι συνειδητοποιημένος και δουλέψεις σωστά, δεν αλλάζει τίποτα παρά μόνο εσύ. Το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι να είσαι καλύτερος. Σίγουρα μεγαλώνουν οι απαιτήσεις του κόσμου, αλλά χρειάζεται να κάνεις καλή διαχείριση. Η πίεση επηρεάζει στην ψυχολογία κυρίως. Ότι και να λέμε, δεν αποτελεί δικαιολογία η πίεση. Τα έχουμε όλα… Εχουμε τα πάντα για να δουλέψουμε».

Για τον προπονητή Ίβιτς: «Εγώ βλέπω έναν πολύ ήρεμο άνθρωπο, που ξέρει τι θέλει και να ζητήσει. Θέλει να κερδίσει όλους τους ποδοσφαιριστές και νομίζω τα έχει καταφέρει. Εγώ βλέπω έναν προπονητή και όχι έναν ποδοσφαιριστή μέσα του. Επίσης, φαίνεται ότι έχει πολύ μέλλον μπροστά του».

Για τους συμπαίκτες του και ποιον από αυτούς δε θα ήθελε αντίπαλο: «Πιστεύω τον Ροντρίγκες… Είναι λίγο γρήγορος! Είναι πολύ εντυπωσιακός παίκτης, κυρίως λόγω ταχύτητας…»

Για το ποιος συμπαίκτης του δεν έχει βγάλει στο γήπεδο την εικόνα που βγάζει στις προπονήσεις: «Πιστεύω ότι όλοι έχουν αυτό που μπορείτε να δείτε. Είχα πει το καλοκαίρι για τον Χαρίση, ότι δεν έχετε δει τίποτα και μάλλον δικαιώθηκα… Ολοι είναι καλοί παίκτες και όλοι μπορούν να δώσουν το κάτι παραπάνω».

Για τη θέση του: «Με τον κ. Ίβιτς θα με βλέπετε κυρίως στη θέση του αριστερού χαφ…»


Παράθεση
«Ήταν λίγο παράξενο που από τη μία μου είπε να φύγω δανεικός και από την άλλη να ξεκινήσω να παίζω



Αφου τραυματιστηκαν ολοι και δεν υπηρχαν παικτες, τι ηθελες να κανει?
Να σε διωξει ρε Κοροβεση?

Όλη η ΑΘΗΝΑ ενωμένη, από τον ΠΑΟΚ...Γ@ΜΗΜΕΝΗ!!
 

Απ: 34. Νίκος Κοροβέσης
« Απάντηση #34 στις: Μαρτίου 22, 2016, 10:55:27 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος m01can4

  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: Aruba
  • 33113
    Μηνύματα
    • Προφίλ
Όταν λέει "καλύτερη διαχείριση" τι ακριβώς εννοεί δηλαδή για να καταλάβουμε και εμείς?
Να κάνει rotation π.χ γιατί εδώ καλά καλά η ομάδα δεν συμπλήρωσε 18αδα σε κάποια παιχνίδια...
"Σας έχει "φάει" το... "ματι" και η... μ@λακια!"
 

Απ: 34. Νίκος Κοροβέσης
« Απάντηση #35 στις: Μαρτίου 24, 2016, 03:19:32 πμ »
 

Αποσυνδεδεμένος BW Dragon son

  • Platinum member
  • ******
  • Ηλικία: 60
    Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
  • 1053
    Μηνύματα
  • Σήφη, "οπαδέ του Π.Α.Ο.Κ.", R.I.P. & δεν σε ξεχνώ!
    • Προφίλ
Μάθανε και τα τσουτσέκια τι θα πει "διαχείριση"  C:-) !!! Μάλιστα Κύριε !!!  smoking





Ρε σεις μήπως αυτός νόμιζε ότι ο Κροάτης.................μάζευε τα κοινόχρηστα ?  facepalm
Π. αλεύω ασταμάτητα
Α. ντιστέκομαι στην αδικία
Ο. νειρεύομαι με υπομονή
Κ. ατακτώ τίμια τα πάντα

Όποιος ελεύθερα-Π.Α.Ο.Κ. συλλογάται, συλλογάται σωστά!

Δεν φοβάμαι τίποτα, δεν ελπίζω τίποτα, είμαι ελεύθερος-Π.Α.Ο.Κ.!

Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος θέλει δουλειά πολλή!
 

Απ: 34. Νίκος Κοροβέσης
« Απάντηση #36 στις: Απριλίου 17, 2016, 10:28:01 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος teododo

  • "Russian" Big BOSS
  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 50
    Τοποθεσία: Ροστόφ
  • 35185
    Μηνύματα
  • I Don't παλελεύω it...
    • Προφίλ
"Θέλαμε τουλάχιστον έναν βαθμό και είχαμε στο μυαλό μας ότι δεν πρέπει να χάσουμε"



O Nίκος Κοροβέσης είπε μετά το τέλος του αγώνα με τον Πλατανιά στα Χανιά: "Ξέραμε από την αρχή πως αν ρισκάραμε ίσως είχαμε πρόβλημα στα πλέι οφ. Θέλαμε τουλάχιστον έναν βαθμό και είχαμε στο μυαλό μας ότι δεν πρέπει να χάσουμε. Σίγουρα το μηδέν στην άμυνα είναι σημαντικό αλλά σε όλα τα παιχνίδια πάμε για τη νίκη".

Για τα πλέι οφ, ανέφερε: "Είναι ένας πολύ σημαντικός μήνας για εμάς. Ολη την χρονιά λέγαμε για τα πλέι οφ και πρέπει να δείξουμε πλέον τι μπορούμε να κάνουμε. Ξεκινάμε από το μηδέν και πάμε για τη νίκη. Δεν έχουμε στο μυαλό μας τι κάναμε στα παιχνίδια του πρωταθλήματος. Πρέπει δείξουμε θέληση και πάθος".

Για την φάση με τον Ροντρίγκες που δεν του πάσαρε, αν και βρέθηκε σε καλή θέση, σχολίασε: "Σίγουρα παίζουν ρόλο οι λεπτομέρειες. Δεν γίνεται κάτι σκόπιμα, παίρνεις αποφάσεις σε κλάσματα δευτερολέπτου. Μιλήσαμε με τον Γκάρι και όλα καλά".



Οι 3 δεν μας εκαναν και ειπαμε να βολευτουμε με 1 βαθμο τελικα!
Ρε τι λενε ρε, εχουν συναισθηση? >:(
Όλη η ΑΘΗΝΑ ενωμένη, από τον ΠΑΟΚ...Γ@ΜΗΜΕΝΗ!!
 

Απ: 34. Νίκος Κοροβέσης
« Απάντηση #37 στις: Απριλίου 18, 2016, 02:07:05 πμ »
 

Αποσυνδεδεμένος BW Dragon son

  • Platinum member
  • ******
  • Ηλικία: 60
    Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
  • 1053
    Μηνύματα
  • Σήφη, "οπαδέ του Π.Α.Ο.Κ.", R.I.P. & δεν σε ξεχνώ!
    • Προφίλ
Αν και μιλάς πολύ και λες μ@λ@κιούλες γενικά, απόψε σε ψήφησα Μ.V.P. γιατί ήσουν τουλάχιστον ο πιο δραστήριος από όσους έπαιζαν με τα πόδια και επειδή ντρεπόμουν να ψηφίσω τον Παναή ξανά, στην πρώτη του εμφάνιση μετά την νίκη επί της Ντόρτμουντ μέσα στο Βεστφάλεν, τότε που τον είχα ξαναψηφήσει!!!  smoking
« Τελευταία τροποποίηση: Απριλίου 18, 2016, 02:09:55 πμ από BW Dragon son »
Π. αλεύω ασταμάτητα
Α. ντιστέκομαι στην αδικία
Ο. νειρεύομαι με υπομονή
Κ. ατακτώ τίμια τα πάντα

Όποιος ελεύθερα-Π.Α.Ο.Κ. συλλογάται, συλλογάται σωστά!

Δεν φοβάμαι τίποτα, δεν ελπίζω τίποτα, είμαι ελεύθερος-Π.Α.Ο.Κ.!

Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος θέλει δουλειά πολλή!
 

Απ: 34. Νίκος Κοροβέσης
« Απάντηση #38 στις: Ιουλίου 08, 2016, 02:58:12 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος teododo

  • "Russian" Big BOSS
  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 50
    Τοποθεσία: Ροστόφ
  • 35185
    Μηνύματα
  • I Don't παλελεύω it...
    • Προφίλ
«Ξεκινάει μια καλύτερη χρονιά»




Αναλυτικά η συνέντευξη του Νίκου Κοροβέση στο Οστερμπεκ:


Για τον απολογισμό της περσινής σεζόν:
"Ξεκινώντας από την ομάδα, θα έλεγα ότι ήταν μία κακή χρονιά σε γενικές γραμμές, αν εξαιρέσεις κάποια ιστορικά παιχνίδια κόντρα στην Ντόρτμουντ για παράδειγμα και κάναμε και κάποιες καλές νίκες. Ήταν μία άσχηχη σεζόν με ένα πολύ καλό τέλος. Στο τέλος σώσαμε με τον κ.Ίβιτς τη χρονιά και δείξαμε ότι είχαμε τη δεύτερη καλύτερη ομάδα στο πρωτάθλημα. Προσωπικά δεν ξεκίνησε καλά η χρονιά, αλλά τελείωσε καλά. Πήρα τις συμμετοχές που πιστεύω ότι άξιζα, αλλά θα μπορούσα να τα πάω και καλύτερα...".
 
Για τις διαφορές του φετινού ΠΑΟΚ, από τον περσινό: "Πιστεύω ότι η διαφορά είναι στη σοβαρότητα που υπάρχει φέτος. Υπάρχει πειθαρχία, σεβασμός και ξεκινάει μία καλύτερη χρονιά και για τους παίκτες και για όλη γενικά την ομάδα".
 
Για τη θέση του αριστερού εξτρέμ και το ρόλο του στην ομάδα: "Από την πρώτη στιγμή, ο κ.Ίβιτς μου είχε πει ότι με υπολογίζει για μπροστά. Ειναι δύο θέσιες που τις έχω παίξει αρκετά και δεν έχω πρόβλημα. Δεν είναι κάτι που μου αρέσει και που δε μου αρέσει, αν πρέπει να παίξω είτε ως μπακ, είτε ως χαφ θα το κάνω. Για αυτό είμαστε εδώ, για να αντέχουμε την πίεση και μέσα από τον ανταγωνισμό γινόμαστε καλύτεροι. Από εκεί πέρα όσο περισσότερες συμμετοχές πάρω, τόσο το καλύτερο".
 
Για τη φετινή χρονιά και τι περιμένει από τον εαυτό του: "Ενας παίκτης κρίνεται σε βάθος χρόνου. Αν έχω το χρόνο που μου αναλογεί, πιστεύω ότι θα τα πάω καλύτερα".
 
Για τον Ιγκόρ Τούντορ: "Για να μην παρεξηγηθώ και οκ.Τούντορ είχε πάρα πολλές γνώσεις, απλά ο κ.Ίβιτς το διαχειρίζεται καλύτερα. Τώρα έχουμε ένα ξεκάθαρο πλάνο και βαδίζουμε σε αυτό".

Για το φιλικό με τη Σίλβολντε και το πως το αντιμετώπισαν εντός ομάδας:
"Εγώ δουλεύω με τον ίδιο τρόπο σε όλα τα παιχνίδια. Αν δεν προσπαθήσεις, δεν μπορείς να βάλεις 14 γκολ. Βγάλαμε αυτό που δουλέψαμε και είμαστε ευχαριστημένοι, αλλά μέχρι εκεί. Κρινόμαστε σε κάθε παιχνίδι, είτε παίζουμε με την Μπριζ, είτε με αυτή την ομάδα".
 
Για το πρώτο επίσημο παιχνίδι: "Δε μας απασχολεί πολύ ακόμη, όταν γίνει η κλήρωση, τότε θα μας απασχολήσει. Τώρα έχουμε δύο προπονήσεις, αποθεραπεία, είναι γεμάτο το πρόγραμμα...".
 
Για το αν προτιμάει κάποιον αντίπαλο στα προκριματικά: "Θα έλεγα ότι προτιμώ τη Φενέρ".
 
Για τους τραυματισμούς και το τι έχει αλλάξει φέτος στον τομέα της αποθεραπείας: "Το πάθημα, έγινε μάθημα, γιατί πέρυσι δε δώσαμε πολύ βάση σε αυτό το κομμάτι. Φέτος έχουμε στην ομάδα γνώστες του αντικειμένου και κάνουμε κάποια πράγματα που δεν κάναμε πέρυσι. Το μόνο σίγουρο είναι ότι θα βοηθήσει... Σε θέμα οργάνωσης είμαστε πολύ πιο πάνω σε σχέση με τα τελευταία χρόνια, γενικά σαν ομάδα".
 
Για το αν τον αγχώνει ο ανταγωνισμός: "Σίγουρα με αγχώνει και εμένα και τους υπόλοιπους, αλλά ο ανταγωνισμός μόνο καλό κάνει, μόνο καλό θα βγει από αυτό".
 
Για τον κόσμο: "Είναι δύο διαφορετικοί κόσμοι... Όταν νιώθεις την αποδοκιμασία και όταν για παράδειγμα συμβαίνει που έγινε στο τελευταίο παιχνίδι των πλέι οφ. Για αυτό παίζεις σε μία μεγάλη ομάδα, για να μπορείς να σηκωθείς μετά από κάθε δυσκολίας και να σταθείς στα πόδια σου".
 
Για τον Χαρίση: "Σας είχα πει κάτι και πραγματικά νιώθω δικαιωμένος...".



Όλη η ΑΘΗΝΑ ενωμένη, από τον ΠΑΟΚ...Γ@ΜΗΜΕΝΗ!!
 

Απ: 34. Νίκος Κοροβέσης
« Απάντηση #39 στις: Ιουλίου 08, 2016, 04:06:07 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος BW Dragon son

  • Platinum member
  • ******
  • Ηλικία: 60
    Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
  • 1053
    Μηνύματα
  • Σήφη, "οπαδέ του Π.Α.Ο.Κ.", R.I.P. & δεν σε ξεχνώ!
    • Προφίλ
Η διάθεση που τον βλέπω να δείχνει στις προπονήσεις + το ότι τον θεωρώ έξυπνο παίχτη κι ας μην έχει ΤΑ σωματικά προσόντα, μου δίνει ένα συμπέρασμα ότι θα παραμείνει στο ρόστερ φέτος, δίχως να πάει πουθενά δανεικός... :whistiling:

Ίδωμεν...
Π. αλεύω ασταμάτητα
Α. ντιστέκομαι στην αδικία
Ο. νειρεύομαι με υπομονή
Κ. ατακτώ τίμια τα πάντα

Όποιος ελεύθερα-Π.Α.Ο.Κ. συλλογάται, συλλογάται σωστά!

Δεν φοβάμαι τίποτα, δεν ελπίζω τίποτα, είμαι ελεύθερος-Π.Α.Ο.Κ.!

Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος θέλει δουλειά πολλή!