02. Γιάννης Σκόνδρας

Αποστολέας Θέμα: 02. Γιάννης Σκόνδρας  (Αναγνώστηκε 10585 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Απ: 2.Γιάννης Σκόνδρας
« Απάντηση #20 στις: Σεπτεμβρίου 29, 2014, 11:02:40 πμ »
 

Αποσυνδεδεμένος jim

  • Platinum member
  • ******
  • Ηλικία: 42
    Τοποθεσία: Χαβουζα
  • 13299
    Μηνύματα
  • ΝΑΙ ΡΕ ΠΑΟΚ
    • Προφίλ
Γιαννακη το μαγικο φιλτρο εχεις πιει φετος?  :))
Συνεχισε ετσι μεχρι το τελος!
Το "φαγητό" του κάθε αμπαλου ΠΑΟΚτση, οι ΑΡΔ και τα ραδιοφωνα!
 

Απ: 2.Γιάννης Σκόνδρας
« Απάντηση #21 στις: Σεπτεμβρίου 29, 2014, 11:30:37 πμ »
 

Αποσυνδεδεμένος teododo

  • "Russian" Big BOSS
  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 50
    Τοποθεσία: Ροστόφ
  • 35185
    Μηνύματα
  • I Don't παλελεύω it...
    • Προφίλ
Καμια σχεση με περσι, εχει διαρκεια παντως στην αποδοση του, μπραβο
Όλη η ΑΘΗΝΑ ενωμένη, από τον ΠΑΟΚ...Γ@ΜΗΜΕΝΗ!!
 

Απ: 2.Γιάννης Σκόνδρας
« Απάντηση #22 στις: Σεπτεμβρίου 29, 2014, 11:37:01 πμ »
 

Αποσυνδεδεμένος Kat6

  • Platinum member
  • ******
  • 3763
    Μηνύματα
  • Kataramenos μια ζωή
    • Προφίλ
Απ τα "αντε Γιαϊιιινννν" πέρσι στα "Μπραβο ρε Γιανναρε" φετος. :grin1:
ΠΑΟΚ και στα δύσκολα.
 

Απ: 2.Γιάννης Σκόνδρας
« Απάντηση #23 στις: Οκτωβρίου 03, 2014, 08:33:18 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος teododo

  • "Russian" Big BOSS
  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 50
    Τοποθεσία: Ροστόφ
  • 35185
    Μηνύματα
  • I Don't παλελεύω it...
    • Προφίλ
Έστω και απο σποντα μπραβο Γιαννη για την κληση στην Εθνικη!




Ο Γιάννης Σκόνδρας θα πάρει τη θέση του Αβραάμ Παπαδόπουλου για τα παιχνίδια με Φινλανδία και Βόρειο Ιρλανδία.

Ο τραυματισμός του κεντρικού αμυντικού της Τράμπζονσπορ φαίνεται πως είναι σοβαρότερος απ' όσο αρχικά φαινόταν και αυτό αποδείχθηκε από τις νέες εξετάσεις στις οποίες υποβλήθηκε ο παίκτης την Παρασκευή (03/10) οπότε θα χρειαστεί να μείνει εκτός προπονήσεων για τις επόμενες δέκα μέρες.
Όλη η ΑΘΗΝΑ ενωμένη, από τον ΠΑΟΚ...Γ@ΜΗΜΕΝΗ!!
 

Απ: 2.Γιάννης Σκόνδρας
« Απάντηση #24 στις: Οκτωβρίου 03, 2014, 10:22:51 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος m01can4

  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: Aruba
  • 33113
    Μηνύματα
    • Προφίλ


O Γιάννης Σκόνδρας λίγο μετά την κλήση του στην Εθνική είπε στο paokfc.gr:

 "Είναι τιμή για μένα η κλήση μου στην Εθνική ομάδα. Κάθε ποδοσφαιριστής θέλει ν’ αγωνιστεί στο αντιπροσωπευτικό συγκρότημα της πατρίδας του και μέσω του ΠΑΟΚ μου δόθηκε η ευκαιρία να ικανοποιήσω ένα από τα όνειρά μου.

Από εκεί και πέρα δεν αλλάζει κάτι για μένα. Αντιμετωπίζω αυτή την εξέλιξη απλά ως μια επιβράβευση για τη σκληρή δουλειά που κάνουμε από την αρχή της σεζόν και θα συνεχίσω να προσπαθώ κάθε μέρα στο γήπεδο για να γίνομαι καλύτερος. Είναι σημαντικό για τον ΠΑΟΚ να έχει πέντε ποδοσφαιριστές στην Εθνική, ενώ υπάρχουν κι άλλα παιδιά που έχουν τις δυνατότητες να εκπροσωπήσουν την Ελλάδα.

Προσωπικά θα προσπαθήσω να δικαιώσω όσους πιστεύουν στην αξία μου και εύχομαι να βοηθήσω την Εθνική σε αυτό το νέο ξεκίνημα".

Κώδικας: You are not allowed to view links. Register or Login
http://www.paokfc.gr/news-el/dilosi-gianni-skondra-gia-tin-klisi-tou-stin-ethniki/
"Σας έχει "φάει" το... "ματι" και η... μ@λακια!"
 

Απ: 2.Γιάννης Σκόνδρας
« Απάντηση #25 στις: Οκτωβρίου 06, 2014, 01:42:18 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος teododo

  • "Russian" Big BOSS
  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 50
    Τοποθεσία: Ροστόφ
  • 35185
    Μηνύματα
  • I Don't παλελεύω it...
    • Προφίλ
"Να δικαιώσω τον κ. Ρανιέρι"



Είναι πολύ καλό για μένα που κλήθηκα στην Εθνική. Ελπίζω να αποδείξω στον προπονητή ότι αξίζω. Η αλήθεια είναι ότι δεν είχα στο μυαλό μου την κλήση, αλλά είμαι πολύ χαρούμενος που ήρθε. Σε αυτή τη φάση θέλω να είμαι καλός στις προπονήσεις και να πάρω μία ευκαιρία", είπε αρχικά στο "Αθλητικό Metropolis" και συνέχισε αναφερόμενος στην φετινή του παρουσία με την φανέλα του ΠΑΟΚ:

"Δουλεύω σκληρά, και πέρσι δούλευα. Στοχος μου είναι να καθιερωθώ, πέρσι ίσως έκανα κάποια λάθη. Πρέπει να βελτιώνομαι συνέχεια και να μην κάνω ξανά τα λάθη που έκανα πέρσι".

Για τον ρόλο που έπαιξε ο Αναστασιάδης στην βελτίωσή του:
"Σίγουρα έπαιξε ρόλο, με βοήθησε πολύ. Δείχνει ότι μου έχει εμπιστοσύνη, καταλαβαίνω τι μου ζητάει να κάνω στο γήπεδο. Δεν με ενοχλεί που παίζω και δεξιά και στο κέντρο της άμυνας, θα αγωνιστώ όπου ζητήσει ο προπονητής. Θα δώσω το 100% ακόμη και σε μία θέση που δεν γνωρίζω".

Για τον Στέφανο Αθανασιάδη: "Ο Στέφανος είναι πάρα πολυ καλός παίκτης και νομίζω ότι αξίζει να είναι στην Εθνική και να πάρει την ευκαιρία του".

Για τα δύο πρόσωπα που έχει παρουσιάσει ο ΠΑΟΚ, το ένα στο πρωτάθλημα όπου βρίσκεται στην κορυφή και το άλλο σε Κύπελλο και Europa League, με τις ήττες από Απόλλωνα Καλαμαριάς και Γκινγκάμπ:


"Είναι δύο τελείως διαφορετικά πράγματα, αυτά συμβαίνουν με όλες τις ομάδες. Εμεις πρέπει να αφήσουμε πίσω μας τα αρνητικά αποτελέσματα και να κοιτάμε ξεχωριστά όλα τα παιχνίδια. Εχουμε καλή ομάδα, κόσμο και καλό προπονητή και προχωράμε μπροστά".


Κατσε μην ενθουσιαζεσαι και πολυ. 8)
Όλη η ΑΘΗΝΑ ενωμένη, από τον ΠΑΟΚ...Γ@ΜΗΜΕΝΗ!!
 

Απ: 2.Γιάννης Σκόνδρας
« Απάντηση #26 στις: Οκτωβρίου 21, 2014, 11:36:52 πμ »
 

Αποσυνδεδεμένος m01can4

  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: Aruba
  • 33113
    Μηνύματα
    • Προφίλ
Τουρκικά σενάρια για τον Σκόνδρα



Στο στόχαστρο της Μπεσίκτας φέρεται να βρίσκεται ο Γιάννης Σκόνδρας, ο οποίος αποτελεί βασικό στέλεχος του ΠΑΟΚ, την εφετινή αγωνιστική σεζόν. Ο Έλληνας παίκτης φέρεται σύμφωνα με δημοσιεύματα να απασχολεί τους ιθύνοντες της τουρκικής ομάδας, οι οποίοι σκέφτονται το ενδεχόμενο απόκτησής του, ακόμα και τον προσεχή Ιανουάριο.

Ο Σκόνδρας δεσμεύεται με τον «Δικέφαλο» του Βορρά, έως το 2016 και θεωρείται δύσκολο να αποχωρήσει από την Τούμπα, από τη στιγμή, που τον υπολογίζει ο Άγγελος Αναστασιάδης. Ο 24χρονος παίκτης παρακολουθείτε από τους σκάουτερ της τουρκικής ομάδας, οι οποίοι, σύμφωνα με τα ίδια δημοσιεύματα, έχουν εισηγηθεί θετικά για την απόκτησή του.

novasports.gr

Κοίτα να δεις ρε... :)
"Σας έχει "φάει" το... "ματι" και η... μ@λακια!"
 

Απ: 2.Γιάννης Σκόνδρας
« Απάντηση #27 στις: Οκτωβρίου 23, 2014, 09:54:30 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος teododo

  • "Russian" Big BOSS
  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 50
    Τοποθεσία: Ροστόφ
  • 35185
    Μηνύματα
  • I Don't παλελεύω it...
    • Προφίλ
Βαρύ διάστρεμμα ο Σκόνδρας




Ατυχος στάθηκε ο Γιάννης Σκόνδρας. Ο αμυντικός του ΠΑΟΚ τραυματίστηκε στην αρχή του αγώνα με την Φιορεντίνα στην Τούμπα και η πρώτη εκτίμηση του ιατρικού επιτελείου κάνει λόγο για βαρύ διάστρεμμα στον αστράγαλο.

Ο Σκόνδρας τραυματίστηκε στο 10ο λεπτό, όταν σε εκτέλεση κόρνερ των Ιταλών, συγκρούστηκε με τον Μπάντελ μέσα στην περιοχή του «δικέφαλου», με αποτέλεσμα να του γυρίσει το πόδι.

Αμέσως φάνηκε ότι δεν θα μπορεί να συνεχίσει, έμεινε για αρκετή ώρα στον αγωνιστικό χώρο και τελικά αντικαταστάθηκε από τον Κίτσιου.

Η ακριβής διάγνωση για τον τραυματισμό του θα γίνει μετά τη μαγνητική στην οποία θα υποβληθεί, ωστόσο θεωρείται δεδομένο ότι θα απουσιάσει από τον εντός έδρας αγώνα της Κυριακής (26/10) με αντίπαλο τη Βέροια.

sentragoal.gr

Περαστικά Γιαννη!
Όλη η ΑΘΗΝΑ ενωμένη, από τον ΠΑΟΚ...Γ@ΜΗΜΕΝΗ!!
 

Απ: 2.Γιάννης Σκόνδρας
« Απάντηση #28 στις: Νοεμβρίου 04, 2014, 11:50:15 πμ »
 

Αποσυνδεδεμένος m01can4

  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: Aruba
  • 33113
    Μηνύματα
    • Προφίλ
Έρχεται πρόταση της Μπεσίκτας για το Γιάννη Σκόνδρα



"Ζεστό" παραμένει το ενδιαφέρον της Μπεσίκτας για τον Γιάννη Σκόνδρα και όπως φαίνεται σύντομα θα σημειωθούν εξελίξεις στο συγκεκριμένο θέμα.

Άνθρωπος της τούρκικης ομάδας τον παρακολούθησε στο παιχνίδι ΠΑΟΚ-Ατρόμητος για την 7η αγωνιστική της Superleague και του άρεσε η εμφάνιση του 24χρονου δεξιού μπακ.

Η ομάδα της γειτονικής χώρας ετοιμάζεται να κάνει στον «Δικέφαλο του Βορρά», σύμφωνα με τη «Metrosport» και τα χρήματα που θα ρίξει στο… τραπέζι είναι περίπου 800.000 ευρώ, αλλά με τέτοιο ποσό δύσκολα θα πάρει καταφατική απάντηση.

Ο ΠΑΟΚ έδωσε τόσα χρήματα πριν περίπου ενάμιση χρόνο και δεν θέλει να τον παραχωρήσει χωρίς ουσιαστικό οικονομικό όφελος.


Με 2 χαρτιά είμαστε οκ πιστεύω... 8)

"Σας έχει "φάει" το... "ματι" και η... μ@λακια!"
 

Απ: 2.Γιάννης Σκόνδρας
« Απάντηση #29 στις: Νοεμβρίου 22, 2014, 07:58:06 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος m01can4

  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: Aruba
  • 33113
    Μηνύματα
    • Προφίλ
"Σας έχει "φάει" το... "ματι" και η... μ@λακια!"