Volleyball League 2014-15 - ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΕΛΛΑΔΟΣ

Αποστολέας Θέμα: Volleyball League 2014-15 - ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΕΛΛΑΔΟΣ  (Αναγνώστηκε 30523 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Απ: Volleyball League 2014-15
« Απάντηση #200 στις: Απριλίου 24, 2015, 09:40:17 πμ »
 

Αποσυνδεδεμένος Telis Stallone

  • Platinum member
  • ******
  • Ηλικία: 53
  • 5761
    Μηνύματα
  • Λάτρης του μεγάλου λευκού καρχαρία...
    • Προφίλ
Πηραν τα μέζεα του κυριου της φωτογραφιας...

Ο κύριος " 25 εκατοστα". Πρωταγωνιστής αισθησιακών ελληνικών ταινιών
 

Απ: Volleyball League 2014-15
« Απάντηση #201 στις: Απριλίου 24, 2015, 10:12:56 πμ »
 

Αποσυνδεδεμένος Billysm-4

  • Platinum member
  • ******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: ΝΕΑΠΟΛΗ
  • 8282
    Μηνύματα
    • Προφίλ
Οσο θα φτανουμε στο σημειο να παρουμε το πρωταθλημα, τοσο η ατμοσφαιρα θα γινεται πιο κ@βλα!
Οσοι δεν εχετε ρθει ακομα γηπεδο, καντε το στα επομενα (αν εχει και εισιτηρια  :grin1: )

Νικη μεσα στους γαυρους και πρωταθλημα με 3-0 νικες! paokara
ΠΑΟΚ- ΘΡΗΣΚΕΙΑ- ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Γ@ΜΙΕΤΑΙ Η ΑΙΛΑΔΑ ΚΑΤΩ ΑΠ ΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!


 

Απ: Volleyball League 2014-15
« Απάντηση #202 στις: Απριλίου 24, 2015, 05:31:53 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος nikolasf4

  • Public Relations
  • ******
  • Ηλικία: 59
    Τοποθεσία: Πετρούπολη Χαβούζας
  • 6358
    Μηνύματα
    • Προφίλ
You are not allowed to view links. Register or Login

Για τον αγωνα δεν εχω να πω και πολλα, μπουγατσα με ψ@λη απο τον Γκομεζ στους γαυρους! smilepaok

Ετοιμαζομαστε για το επομενο!

FORZA ΠΑΟΚΑΡΑ!
Τωρα καταλαβαινουν και οι χαβουζαιοι οτι υπαρχει και"αλλη" μπουγατσα εκτος αυτης με κρεμα :grin1:
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ (Pablo Gabriel García Pérez)
Όταν η αδικία γίνεται νόμος, η παρανομία γίνεται καθήκον
"Πάρτε το χαμπάρι, οι εφιάλτες σας μόλις ξεκίνησαν...»
ΘΥΡΑ 4
 

Απ: Volleyball League 2014-15
« Απάντηση #203 στις: Απριλίου 24, 2015, 08:02:52 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος jim

  • Platinum member
  • ******
  • Ηλικία: 42
    Τοποθεσία: Χαβουζα
  • 13299
    Μηνύματα
  • ΝΑΙ ΡΕ ΠΑΟΚ
    • Προφίλ
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login

Τωρα καταλαβαινουν και οι χαβουζαιοι οτι υπαρχει και"αλλη" μπουγατσα εκτος αυτης με κρεμα :grin1:




Και αυτη η μπουγατσα κρεμα εχει στο τελος! smilepaok
Το "φαγητό" του κάθε αμπαλου ΠΑΟΚτση, οι ΑΡΔ και τα ραδιοφωνα!
 

Απ: Volleyball League 2014-15
« Απάντηση #204 στις: Απριλίου 24, 2015, 11:48:02 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος teododo

  • "Russian" Big BOSS
  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 50
    Τοποθεσία: Ροστόφ
  • 35185
    Μηνύματα
  • I Don't παλελεύω it...
    • Προφίλ
Ο διεθνής Κουβανός ακραίος μίλησε μεταξύ άλλων για τον κόσμο του «Δικεφάλου», την ατμόσφαιρα στην «PAOK Sports Arena», το πάθος που βγάζει στο γήπεδο αλλά και για το οικογενειακό κλίμα που έχει δημιουργηθεί στην ομάδα.

"Αισθάνομαι ήδη Θεσσαλονικιός"



Αναλυτικά τα όσα δήλωσε στον "Arena Fm":

Για το πώς αισθάνεται στην Ελλάδα:
«Είμαι πάρα πολύ καλά στην Ελλάδα και την Θεσσαλονίκη. Οι φανατικοί οπαδοί του ΠΑΟΚ με έχουν αγκαλιάσει θερμά, είναι ικανοποιημένος από όλα όσα βλέπω και παίζουμε μαζί με τους οπαδούς μας. Είμαι πολύ χαρούμενος εδώ».

Για το γεγονός πως χτύπησε το τύμπανο μαζί με τους φιλάθλους του ΠΑΟΚ: «Αισθάνθηκα μεγάλη εφορία εκείνη την στιγμή και μετά το τέλος του αγώνα πήρα το τύμπανο και το χτύπησα. Αυτό άρεσε πολύ στον κόσμο και πανηγυρίσαμε μαζί».

Για το ότι πανηγυρίζει κάθε πόντο με πάθος: «Αυτό το έχω μάθει από πάρα πολύ μικρός. Θέλω όταν παίζω να χαίρομαι, να απολαμβάνω κάθε παιχνίδι αλλά και να μεταφέρω την ενέργεια μου και στους συμπαίκτες μου. Μου αρέσει και διασκεδάζω να παίζω βόλεϊ».

Για όσους λένε πως είναι ο νέος Σάντσες: «Μακάρι να μπορούσα να είμαι ο νέος Σάντσεζ. Έχει κερδίσει πάρα πολλά μετάλλια με την εθνική ομάδα της Κούβας και θα ήθελα να τον ακολουθήσω».

Για το γεγονός πως κατάφερε με τους συμπαίκτες του να φέρουν 8.000 κόσμο στο γήπεδο: «Είναι το καλύτερο βραβείο που μπορούμε να πάρουμε αυτός ο κόσμος. Δουλεύουμε πολύ σαν ομάδα και όλος αυτός ο κόσμος μας κάνεις χαρούμενους. Αισθανόμαστε χαρά και εκτίμηση βλέποντας όλους αυτούς του φιλάθλους».

Για το πόσο δύσκολος αντίπαλος είναι ο Ολυμπιακός: «Έχουμε δουλέψει πάρα πολύ όλο τον χρόνο. Ο Ολυμπιακός είναι μια καλή ομάδα με καλά αποτελέσματα σε όλη την χρονιά. Έχει πετύχει πολύ καλά αποτελέσματα και έχει και πολύ μεγάλο μέσο όρο ύψους».

Για το πώς ένιωσε όταν πήρε το τύμπανο με τον κόσμο: «Αισθάνθηκα μια ανείπωτη ευτυχία και δεν υπάρχουν λόγια για την συμπαράσταση που έχουμε από τον κόσμο. Έχω μείνει άφωνος από τους φιλάθλους μας».

Για τα τραγούδια στο Παλατάκι: «Έχω μάθει μερικά από αυτά που ακούγονται στο γήπεδο. Ξέρω πολύ καλά το "κύπελλο, κύπελλο ΠΑΟΚάρα φέρε μας το κύπελλο" το οποίο τραγουδούσαν οι φίλαθλοι μας στον τελικό του κυπέλλου».

Για τις συζητήσεις τριών μηνών που έγιναν για να κλείσει η μεταγραφή του στον ΠΑΟΚ: «Ήταν πάρα πολύ μεγάλη έκπληξη το ότι κατάφερα να βγω εκτός Κούβας. Αυτό είναι αποτέλεσμα ενός νέου νόμου που ψηφίστηκε και είμαι ο πρώτος Κουβανός που βγήκε εκτός της χώρας. Το ότι επιλέχθηκα να βγω έξω ήταν μια πολύ μεγάλη έκπληξη και για εμένα. Για το ενδιαφέρον του ΠΑΟΚ έμαθα τον Δεκέμβριο».

Για το αν νιώθει δικαιωμένος που ήρθε στον ΠΑΟΚ: «Είμαι πάρα πολύ ικανοποιημένος με αυτά που βλέπω στον ΠΑΟΚ αλλά και με την υποδοχή που δέχτηκα. Νιώθω ευγνωμοσύνη που παίζω έξω».

Για το συμβόλαιο του και το μέλλον του: «Το συμβόλαιο μου είναι μέχρι το τέλος της φετινής αγωνιστικής. Μετά είναι η ώρα της εθνικής Κούβας»

Για το αν υπάρχει περίπτωση να επιστρέψει μετά στον ΠΑΟΚ: «Αυτό είναι καθαρά θέμα της ομοσπονδίας της χώρας».

Για το αν ο ΠΑΟΚ θα πάρει το πρωτάθλημα: «Παλεύουμε για αυτόν τον στόχο και πιστεύω θα τα καταφέρουμε».

Για την ανάγκη που έχει η Θεσσαλονίκη από τίτλους: «Είμαι τρεις μήνες εδώ πέρα και ήδη αισθάνομαι Θεσσαλονικιός. Θέλω να πάρουμε τον τίτλο».

Για τον Γιάννη Καλμαζίδη: «Αισθάνομαι ευγνώμων απέναντι στον κ. Καλμαζίδη. Έχω εξαιρετική εντύπωση για αυτόν καθώς μου έχει δείξει μεγάλη εμπιστοσύνη μέσα στο γήπεδο όπως και σε όλους τους παίκτες. Ο κόσμος και οι παίκτες νιώθουμε σιγουριά και τον εμπιστευόμαστε σε όλα».

Για το παιχνίδι στην Αθήνα:
«Θα κάνουμε το καλύτερο μας στην Αθήνα. Η έδρα παίζει τον τελευταίο λόγο σε αυτά τα παιχνίδια και θα προσπαθήσουμε να φύγουμε με την νίκη».

Για το διαφορετικό χαρακτήρα που βγάζει εντός και εκτός γηπέδου: «Όταν παίζω αγώνα νιώθω την αδρεναλίνη και η όλη συμπεριφορά μου είναι διαφορετική. Στην κοινωνική μου ζωή είμαι πιο ήρεμος και εκφράζω διαφορετικά τα συναισθήματα μου».

Για τη χημεία του με τους Γκόμες και Κουρνέτα: «Δεν ξεχωρίζω κανέναν. Είμαστε μια ομάδα και μια οικογένεια».


ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ ΠΑΙΚΤΗΣ
Όλη η ΑΘΗΝΑ ενωμένη, από τον ΠΑΟΚ...Γ@ΜΗΜΕΝΗ!!
 

Απ: Volleyball League 2014-15
« Απάντηση #205 στις: Απριλίου 25, 2015, 11:04:43 πμ »
 

Αποσυνδεδεμένος m01can4

  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: Aruba
  • 33113
    Μηνύματα
    • Προφίλ



«Το ΤΑΠ ΠΑΟΚ ευχαριστεί θερμά τους φίλους της ομάδας που για ένα ακόμη παιχνίδι των πλέι οφ γέμισαν το PAOK Sports Arena κι έδωσαν στους παίκτες μας μεγάλη ώθηση προκειμένου να πετύχουν μια σπουδαία νίκη.

Το σημαντικό είναι ότι όσοι βρέθηκαν στο PAOK Sports Arena έζησαν μια όμορφη ατμόσφαιρα, μέσα σε αθλητικά πλαίσια και χάρισαν πολλές όμορφες εικόνες στο Πανελλήνιο.

Ανανεώνουμε το ραντεβού μας με τον κόσμο μας, την Τετάρτη 29/4 και ώρα 19:00 στο PAOK Sports Arena για τον 3ο τελικό με τον Ολυμπιακό. Εκεί όπου περιμένουμε τον κόσμο του ΠΑΟΚ να στηρίξει την ομάδα μας και ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ και ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ. Γιατί κάθε ευρώ που μπαίνει στα ταμεία είναι σημαντικό για το παρών και το μέλλον του τμήματος.

Παράλληλα το ΤΑΠ ΠΑΟΚ ενημερώνει τον κόσμο του πως λόγω και του μεγάλου ενδιαφέροντος για τους τελικούς η προπώληση των εισιτηρίων θα ξεκινήσει από το Σάββατο 25/4 από το PAOK Sports Arena και το ειδικό σταντ στην Πλατεία Αριστοτέλους (Τσιμισκή).

Αναλυτικά το πρόγραμμα πώλησης των εισιτηρίων:

Σάββατο 25/4:

PAOK Sports Arena από 9πμ έως 9μμ
Πλατεία Αριστοτέλους από 11πμ έως 9μμ

Κυριακή 26/4, Δευτέρα 27/4 , Τρίτη 28/4

PAOK Sports Arena από 9πμ έως 9μμ
Πλατεία Αριστοτέλους από 10πμ έως 9μμ

Τετάρτη 29/4

PAOK Sports Arena από τις 9πμ έως και την έναρξη του αγώνα
Πλατεία Αριστοτέλους από τις 10πμ έως και 3μμ»



"Σας έχει "φάει" το... "ματι" και η... μ@λακια!"
 

Απ: Volleyball League 2014-15
« Απάντηση #206 στις: Απριλίου 25, 2015, 12:05:15 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος Billysm-4

  • Platinum member
  • ******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: ΝΕΑΠΟΛΗ
  • 8282
    Μηνύματα
    • Προφίλ
Κερδίζουμε αυριο εκει μεσα και την Τεταρτη εχει







 smilepaok smilepaok smilepaok smilepaok
ΠΑΟΚ- ΘΡΗΣΚΕΙΑ- ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Γ@ΜΙΕΤΑΙ Η ΑΙΛΑΔΑ ΚΑΤΩ ΑΠ ΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!


 

Απ: Volleyball League 2014-15
« Απάντηση #207 στις: Απριλίου 26, 2015, 12:31:55 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος teododo

  • "Russian" Big BOSS
  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 50
    Τοποθεσία: Ροστόφ
  • 35185
    Μηνύματα
  • I Don't παλελεύω it...
    • Προφίλ
 musicrocker musicrocker musicrocker
Όλη η ΑΘΗΝΑ ενωμένη, από τον ΠΑΟΚ...Γ@ΜΗΜΕΝΗ!!
 

Απ: Volleyball League 2014-15
« Απάντηση #208 στις: Απριλίου 26, 2015, 05:33:43 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος nikolasf4

  • Public Relations
  • ******
  • Ηλικία: 59
    Τοποθεσία: Πετρούπολη Χαβούζας
  • 6358
    Μηνύματα
    • Προφίλ
20-25 το πρωτο!!! Καλά πάμε pano
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ (Pablo Gabriel García Pérez)
Όταν η αδικία γίνεται νόμος, η παρανομία γίνεται καθήκον
"Πάρτε το χαμπάρι, οι εφιάλτες σας μόλις ξεκίνησαν...»
ΘΥΡΑ 4
 

Απ: Volleyball League 2014-15
« Απάντηση #209 στις: Απριλίου 26, 2015, 05:42:19 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος teododo

  • "Russian" Big BOSS
  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 50
    Τοποθεσία: Ροστόφ
  • 35185
    Μηνύματα
  • I Don't παλελεύω it...
    • Προφίλ
 smilepaok
Όλη η ΑΘΗΝΑ ενωμένη, από τον ΠΑΟΚ...Γ@ΜΗΜΕΝΗ!!