14. Abel Facundo Pereyra

Αποστολέας Θέμα: 14. Abel Facundo Pereyra  (Αναγνώστηκε 33690 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Απ: 10. Abel Facundo Pereyra
« Απάντηση #50 στις: Οκτωβρίου 07, 2014, 10:43:08 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος Kat6

  • Platinum member
  • ******
  • 3763
    Μηνύματα
  • Kataramenos μια ζωή
    • Προφίλ
You are not allowed to view links. Register or Login
Όχι σε εσένα ρε,  :)) εσύ τι σχέση έχεις, ο άλλος  >:(

Εμ ετσι που τα γράφεις.. C:-)
ΠΑΟΚ και στα δύσκολα.
 

Απ: 10. Abel Facundo Pereyra
« Απάντηση #51 στις: Οκτωβρίου 07, 2014, 10:51:19 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος teododo

  • "Russian" Big BOSS
  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 50
    Τοποθεσία: Ροστόφ
  • 35185
    Μηνύματα
  • I Don't παλελεύω it...
    • Προφίλ
Παράθεση
κατασκευαστική ιδιαιτερότητα,

Ελλατωματικο το μοντελο δηλαδη? :))

Κατ μην δινεις σημασια! :whistiling:
Όλη η ΑΘΗΝΑ ενωμένη, από τον ΠΑΟΚ...Γ@ΜΗΜΕΝΗ!!
 

Απ: 10. Abel Facundo Pereyra
« Απάντηση #52 στις: Νοεμβρίου 09, 2014, 11:04:43 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος teododo

  • "Russian" Big BOSS
  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 50
    Τοποθεσία: Ροστόφ
  • 35185
    Μηνύματα
  • I Don't παλελεύω it...
    • Προφίλ
"Ολοι νικάμε, όλοι χάνουμε"




"Έτσι είναι το ποδόσφαιρο. Ήμασταν ανώτεροι και οι άλλοι με δύο φάσεις έβαλαν δύο γκολ. Ήταν καλύτεροι στις λεπτομέρειες. Πλέον βάζουμε το κεφάλι κάτω και κοιτάζουμε να βελτιωθούμε".

Για την συνέχεια: "Είναι ακόμα νωρίς είτε στο +5, είτε στο +2, είτε στο -2 εμείς κοιτάμε κάθε ματς ξεχωριστά. Θέλουμε να παίρνουμε τους τρεις βαθμούς σε κάθε ματς και αυτό είναι η πίεση για εμάς. Έχουμε πολύ χρόνο να δουλέψουμε και στο τέλος μακάρι να είναι η διαφορά στο συν έστω και ελάχιστη. Το θέμα είναι να νικάμε. Όταν κάποιος δεν πάει καλά δεν πάει όλη η ομάδα καλά. Όταν νικάμε, νικάμε όλοι, όταν χάνουμε, χάνουμε όλοι".

Για το τέρμα του: "Ήταν σημαντικό γιατί επέστρεψα από τραυματισμό και μου δίνει αυτοπεποίθηση. Αλλά δεν το χάρηκα γιατί χάσαμε. Μακάρι να βάλω και άλλα στην συνέχεια".


Μπραβο για ορεξη που ειχες και για την γκολαρα αν και δεν εφτασε!
Όλη η ΑΘΗΝΑ ενωμένη, από τον ΠΑΟΚ...Γ@ΜΗΜΕΝΗ!!
 

Απ: 10. Abel Facundo Pereyra
« Απάντηση #53 στις: Νοεμβρίου 10, 2014, 11:38:21 πμ »
 

Αποσυνδεδεμένος m01can4

  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: Aruba
  • 33113
    Μηνύματα
    • Προφίλ
"Σας έχει "φάει" το... "ματι" και η... μ@λακια!"
 

Απ: 10. Abel Facundo Pereyra
« Απάντηση #54 στις: Νοεμβρίου 16, 2014, 11:03:00 πμ »
 

Αποσυνδεδεμένος m01can4

  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: Aruba
  • 33113
    Μηνύματα
    • Προφίλ


Για πρώτη φορά από τότε που ήρθε στον ΠΑΟΚ ο Φακούντο Περέιρα έδωσε μία μεγάλη συνέντευξη στην εφημερίδα ΣΠΟΡ του Βορρά ...

Αρχικά ο Αργεντινός του Δικεφάλου δήλωσε:

«Είμαι πολύ παθιασμένος με τον ΠΑΟΚ και το δείχνω. Δεν το κρύβω και δεν θέλω να το κρύψω. Δεν είναι μόνο ο πανηγυρισμός μου σε ένα γκολ, σε ένα παιχνίδι που το θέλαμε πάρα πολύ, αλλά τα συναισθήματά του είναι πολύ έντονα για την ομάδα και για τον κόσμο. Ως παίκτης του ΠΑΟΚ, αισθάνομαι πολύ έντονα αυτή την αγάπη των φιλάθλων και κατά την διάρκεια των αγώνων, αλλά και στην καθημερινότητά μου. Θα προσθέσω πως εμείς οι παίκτες του ΠΑΟΚ νιώθουμε σαν χρέος μας να ευχαριστήσουμε τους φιλάθλους. Όταν η ομάδα δεν πάει καλά, δεν μας αποδοκιμάζουν, αλλά μας παροτρύνουν για να διεκδικήσουμε την νίκη. Και αυτό, είναι πολύ σημαντικό για κάθε παίκτη. Είμαστε πρώτοι και θέλουμε να συνεχίσουμε να βρισκόμαστε στην πρώτη θέση. Έχουμε ακόμη πολύ δρόμο μπροστά μας».

-Φακούντο, πώς νιώθεις μετά από τέσσερις μήνες στην Ελλάδα, τη Θεσσαλονίκη και τον ΠΑΟΚ;

«Χαίρομαι πραγματικά γιατί περνάω πολύ καλά. Ό,τι θέλω, ό,τι χρειάζομαι τόσο εντός όσο και εκτός γηπέδων το έχω, είναι όλα πολύ καλά και δεν μου λείπει τίποτα. Αυτό είναι πολύ αισιόδοξο για το μέλλον, επομένως είμαι συγκεντρωμένος και αποφασισμένος να βοηθήσω την ομάδα και τους συμπαίκτες μου».

-Προσαρμόστηκες εύκολα; Είναι η πρώτη φορά που επέλεξες ν" αγωνιστείς εκτός Λατινικής Αμερικής, στην άλλη άκρη του Ατλαντικού.

«Δεν είναι και το πιο εύκολο πράγμα στον κόσμο, ν" αλλάζεις χώρα διαμονής, να γνωρίσεις για πρώτη φορά ένα άλλο περιβάλλον, άλλους ανθρώπους και άλλες συνήθειες. Αλλά ευτυχώς για μένα προσαρμόστηκα πολύ εύκολα. Η Ελλάδα και η Αργεντινή, είναι δύο χώρες με πάρα πολλά κοινά τόσο στον τρόπο ζωής και στην καθημερινότητα, όσο και στο ποδόσφαιρο. Αυτό που βρήκα λοιπόν, με έχει αφήσει απόλυτα ικανοποιημένο».

-Με βάση τα όσα σου περιέγραφαν γνωστοί και φίλοι για την Ελλάδα και τον ΠΑΟΚ πριν έρθεις, τα όσα βρήκες, είναι κοντά σε αυτά;

«Πράγματι, μίλησα με φίλους και γνωστούς για την Ελλάδα, το ποδόσφαιρο και τον ΠΑΟΚ, είναι λογικό κάτι τέτοιο όταν πρέπει να πάρεις μία ανάλογη απόφαση. Και ομολογώ ότι είμαι πολύ τυχερός, γιατί αυτά που μου περιέγραψαν, είναι ακριβώς αυτό που συνάντησα! Ότι ο ΠΑΟΚ δηλαδή, είναι μία ομάδα που αγαπιέται εύκολα και αγαπιέται πολύ από τον κόσμο του, ο οποίος την στηρίζει με πάθος και αφοσίωση όπου κι αν παίζει. Γι αυτόν τον λόγο είμαι πολύ χαρούμενος».

-Μια που αναφέρθηκες στον κόσμο του ΠΑΟΚ, πώς βλέπεις την Τούμπα κι αν μπορείς να την συγκρίνεις με κάποια έδρα στην Αργεντινή;

«Δεν σας κρύβω, ότι αυτός είναι και ένας βασικός λόγος που προσαρμόστηκα γρήγορα στην ομάδα και την πόλη. Οι οπαδοί του ΠΑΟΚ μοιάζουν πολύ με τους οπαδούς της Χιμνάσια Λα Πλάτα, επομένως η αλλαγή δεν ήταν για μένα πολύ μεγάλη! Όπως στην Χιμνάσια, έτσι κι εδώ ο κόσμος βοηθάει πολύ την ομάδα, στέκεται πάντα δίπλα της, είναι φανατικός υπέρ της. Βέβαια, είναι αλήθεια ότι πολλές ομάδες στην Αργεντινή, έχουν κόσμο που μοιάζει με αυτόν του ΠΑΟΚ. Κι αυτό γιατί έχουν το ίδιο ταμπεραμέντο και την ίδια συμπεριφορά».

-Αν και είναι νωρίς ακόμα, θα ήθελες να μείνεις πολλά χρόνια στον ΠΑΟΚ;

«Δεν μπορώ να προβλέψω πόσα χρόνια μπορώ να μείνω. Με βάση αυτά που νιώθω σήμερα και με όσα περνάω σίγουρα θα το ήθελα. Αλλά ποτέ δεν μπορείς να ξέρεις. Όπως και στην πορεία της σεζόν, του πρωταθλήματος, βλέπουμε κάθε ματς ξεχωριστά, έτσι και σε αυτό που με ρωτήσατε, θα το δούμε σταδιακά».

-Ο ΠΑΟΚ είναι πρώτος στην βαθμολογία και είχε πολλά χρόνια να παραμείνει στην κορυφή, όσο έχει ήδη μείνει φέτος. Το περίμενες κάτι τέτοιο;

«Ναι, ναι, το περίμενα! Να σας πω την αλήθεια, όταν ήρθα στην ομάδα και είδα το πόσο «πλούσια» είναι σε νοοτροπία, τεχνική και ποιότητα και με έναν πολύ εργατικό προπονητή, περίμενα ότι μπορεί να βρεθούμε στην κορυφή. Και επειδή είναι η πρώτη φορά που βρισκόμαστε αρκετοί παίκτες στην ομάδα, πιο έμπειροι αλλά και πολλοί νεαροί, πιστεύω ότι όσο περνάει ο καιρός θα είμαστε και καλύτεροι. Το επίπεδο της ομάδας θα ανεβαίνει, όσο δουλεύουμε ακόμα περισσότερο μεταξύ μας. Μακάρι βέβαια να είμαστε πρώτοι και στο τέλος του πρωταθλήματος, να το γιορτάσουμε όλοι μαζί».

-Στο Γιουρόπα Λιγκ θα τα καταφέρετε;

«Εχουμε υποχρέωση να κάνουμε 2 νίκες και να προκριθούμε. Αλλωστε, ο ΠΑΟΚ είμαστε! Για μένα και για όλους είναι πολύ σημαντική μία τέτοια πρόκριση. Η φάση των «32» θα μας φέρει μεγάλα ματς, που θα μας κρατήσουν σε εγρήγορση και στο πρωτάθλημα. Η ψυχολογία και η αυτοπεποίθηση που θ" αποκτήσει η ομάδα θα είναι μεγάλη, ειδικά για τα νέα παιδιά θα είναι πολύ όμορφο να τα καταφέρουμε».

-Τελικά, ο πρωταθλητισμός, έχει μυστικά;

«Όχι, μυστικά δεν υπάρχουν. Τρία πράγματα είναι πολύ σημαντικά. Το πρώτο και το πιο σημαντικό είναι η δουλειά. Το δεύτερο, η σοβαρότητα σε αυτό που κάνουμε. Και το τρίτο, η ταπεινοφροσύνη. Να έχουμε χαμηλά το κεφάλι και να δουλεύουμε. Υπάρχει πολύς δρόμος ακόμα μπροστά μας και πρέπει να είμαστε αφοσιωμένοι στη δουλειά, να μην λέμε πολλά λόγια. Ο προπονητής έχει «τραβήξει» μία συγκεκριμένη γραμμή που μπορεί να βοηθήσει πολύ την ομάδα».

-Αλλοι ποιοτικοί Αργεντινοί παίκτες θα μπορούσαν να έρθουν στον ΠΑΟΚ;

«Χωρίς καμία αμφιβολία. Θα μπορούσαν να παίξουν τέτοιοι παίκτες στον ΠΑΟΚ, γιατί μοιάζει πολύ το δικό σας ποδόσφαιρο με το δικό μας. Μιλάω με αρκετούς παίκτες ή φίλους, όχι μόνο για το ποδόσφαιρο. Και τους περιγράφω για την ομάδα, τον κόσμο του ΠΑΟΚ και τους στόχους του».

- Από πρώην Αργεντινούς παίκτες του ΠΑΟΚ, όπως οι Καμπς, Βερόν ή Ινσαουράλδε, γνωρίζεις κανέναν;

«Προσωπικά όχι, αλλά γνωρίζω τα ονόματα και την πορεία όλων. Το όνομα του Πατρίσιο Καμπς είναι πασίγνωστο, με την πορεία του στην Βέλεζ Σάρσφιλντ, είχε αναδειχθεί και παγκόσμιος πρωταθλητής. Γενικά, είναι παράδειγμα για πολλά νέα παιδιά και αποτελεί πρότυπο και είδωλο στην Αργεντινή».

Ωραίος ο Φανούρης!  smilepaok
"Σας έχει "φάει" το... "ματι" και η... μ@λακια!"
 

Απ: 10. Abel Facundo Pereyra
« Απάντηση #55 στις: Νοεμβρίου 18, 2014, 03:32:08 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος m01can4

  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: Aruba
  • 33113
    Μηνύματα
    • Προφίλ
"Πρωτάθλημα και πρόκριση στην Ευρώπη"



Για τον ΠΑΟΚ και την παρουσία του στην Ελλάδα μίλησε ο Φακούντο Περέιρα στην ιστοσελίδα diariohoy.net. Διαβάστε αναλυτικά τα όσα δήλωσε.

Για την παρουσία του στην Ελλάδα: "Είμαι καλά. Ξεκίνησα την σεζόν με κάποια γκολ τα οποία μου έδωσαν ψυχολογία και κέρδισα γρήγορα μία θέση στην ομάδα. Τώρα επιστρέφω από έναν τραυματισμό που με κράτησε εκτός για περισσότερο από ότι αρχικά αναμενόταν και σταδιακά προσπαθώ να βρω τον ρυθμό μου".

Για τις διαφορές του ελληνικού ποδοσφαίρου σε σχέση με αυτό της Αργεντινής: "Εδώ το ποδόσφαιρο είναι πιο χαλαρό, υπάρχουν αρκετοί χώροι και οι αντίπαλοι δεν πιέζουν όπως στην Αργεντινή".

Για τον ΠΑΟΚ: "Είναι μία μεγάλη ομάδα που παλεύει τόσο στο πρωτάθλημα, όσο και στην Ευρώπη. Έχει πολύ παθιασμένους οπαδούς οι οποίοι ακολουθούν την ομάδα τόσο στα εντός όσο και στα εκτός έδρας παιχνίδια".

Για τους στόχους του ΠΑΟΚ: "Θέλουμε να κατακτήσουμε το πρωτάθλημα ενώ στόχος μας είναι να περάσουμε στην επόμενη φάση του Europa League".

Για την προσαρμογή του στην Ελλάδα: "Όλοι μου συμπεριφέρθηκαν πολύ καλά από την πρώτη μέρα που ήρθα. Αυτό με βοήθησε να προσαρμοστώ γρήγορα και όλα είναι πιο εύκολα".

Για την επικοινωνία του με ανθρώπους του ΠΑΟΚ: "Καταλαβαίνω κάποιες ελληνικές, λέξεις, έχω αρχίσει να διαβάζω και σιγά σιγά μαθαίνω. Μέχρι να μάθω, προσπαθώ να συνεννοούμαι με όποιον τρόπο μπορώ".

Για τον ελεύθερό του χρόνο: "Πηγαίνω για φαγητό ή γυρνάω και εξερευνώ την πόλη. Ακόμη δεν είχα την ευκαιρία να πάω σε κάποια παραλία ή σε κάποιο από τα ιστορικά μνημεία της Θεσσαλονίκης".

Για το αν σκέφτεται κάποια στιγμή να γυρίσει στην Αργεντινή και αν έχει βλέψεις να παίξει σε μια μεγαλύτερη ομάδα: "Φυσικά και θα ήθελα να επιστρέψω κάποια στιγμή. Για την ώρα το μόνο που σκέφτομαι είναι να έχω μία καλή σεζόν και να πετύχω σημαντικά πράγματα με τον ΠΑΟΚ. Θα δούμε στην πορεία αν θα μπορέσω να πάω σε κάποια ομάδα μεγαλύτερου πρωταθλήματος".

 
"Σας έχει "φάει" το... "ματι" και η... μ@λακια!"
 

Απ: 10. Abel Facundo Pereyra
« Απάντηση #56 στις: Νοεμβρίου 29, 2014, 05:59:16 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος m01can4

  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: Aruba
  • 33113
    Μηνύματα
    • Προφίλ
«Το μικρότερο δώρο στον κόσμο ήταν η νίκη»




Δηλώσεις στην κάμερα του Novasports έκανε ο Φακούντο Περέιρα, με αφορμή την αναμέτρηση κόντρα στον Πανθρακικό. Διαβάστε τι είπε ο Αργεντινός για τον αγώνα κόντρα στην Ντιναμό  Μινσκ, το αγώνα της Κυριακής και τον κόσμο της ομάδας μας.

Για τον αγώνα κόντρα στην Μινσκ και τον επερχόμενο με την Γκινγκάμπ:

“Το σημαντικό είναι ότι η ομάδα κέρδισε. Αισθάνομαι καλά με τον ρόλο του δημιουργού και το γεγονός πως βοήθησα την ομάδα. Ήταν ένα πολύ δύσκολο παιχνίδι το οποίο έπρεπε να κερδίσουμε, το ξέραμε από πριν αυτό. Ευτυχώς πήραμε τους τρεις βαθμούς και τώρα έχουμε το παιχνίδι με την Γκινγκάμπ. Όλα τα παιχνίδια είναι δύσκολα. Αυτό με την Ντινάμο ήταν δύσκολο γιατί ήταν ένα ματς κλειδί για το αν θα συνεχίζαμε να έχουμε ελπίδες για την πρόκριση. Τώρα έχουμε μπροστά μας το παιχνίδι με την Γκινγκάμπ το οποίο είναι πολύ σημαντικό. Με τη νίκη θα πάρουμε την πρόκριση, κάτι που το θέλουμε όλοι.”

Για την μεγαλύτερη δυσκολία στο Μινσκ ανάμεσα σε αγωνιστική απραξία, κρύο ή αντίπαλος:

“Λίγο και από τη τρία. Και το κρύο και ο αντίπαλος ήταν καλός και είχαμε καιρό να παίξουμε. Το σημαντικό που πήραμε τους τρεις βαθμούς.”

Για τους οπαδούς που βρέθηκαν στην Λευκορωσία:

“Σίγουρα ήταν εντυπωσιακό, δεδομένου το πόσο κρυώναμε εμείς. Ήταν εκπληκτικό να τους βλέπουμε έτσι. Χαρήκαμε πολύ που πήραμε τους τρεις βαθμούς και μπορέσαμε να τους δώσαμε αυτό το δώρο. Στο τέλος τους δώσαμε και τις φανέλες σαν ένα ενθύμιο και ένα ευχαριστώ που ήρθαν τόσο μακριά και μας συμπαραστάθηκαν με τόσο θέρμη. Εντάξει, κρυώσαμε μετά λίγο χωρίς τις φανέλες μας, αλλά ήταν για πολύ λίγο.”

Για τον αγώνα με τον Πανθρακικό:

“Είναι λίγες οι μέρες της ξεκούρασης και είχαμε ένα δύσκολο ταξίδι. Θα προσπαθήσουμε να ξεκουραστούμε όσο γίνεται καλύτερα για ένα παιχνίδι στην έδρα μας στο οποίο πρέπει να πάρουμε οπωσδήποτε τους τρεις βαθμούς.”


Κώδικας: You are not allowed to view links. Register or Login
https://www.facebook.com/video.php?v=326259767566869&set=vb.264359340423579&type=2&theater
"Σας έχει "φάει" το... "ματι" και η... μ@λακια!"
 

Απ: 10. Abel Facundo Pereyra
« Απάντηση #57 στις: Νοεμβρίου 30, 2014, 08:43:03 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος teododo

  • "Russian" Big BOSS
  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 50
    Τοποθεσία: Ροστόφ
  • 35185
    Μηνύματα
  • I Don't παλελεύω it...
    • Προφίλ
"Να είμαστε πρώτοι και μετά το ντέρμπι"



Αναλυτικά όσα είπε κατά την βράβευσή του:


Για το γκολ του:
“Πάντα δουλεύουμε και το σημαντικό είναι να μην σταματάμε την εξέλιξή μας σαν ποδοσφαιριστές. πρέπει να δουλεύουμε και σε άλλα πράγματα. Είναι και τύχη το φάουλ, αλλά ευτυχώς μπήκε και είναι σημαντικό που κερδίσαμε αυτό το παιχνίδι”.

Για το ματς με τον Ολυμπιακό: “Ελπίζω να είμαστε στην πρώτη θέση και μετά από αυτό το παιχνίδι. Κανείς δεν ξέρει. Γνωρίζουμε ότι θα δεχθούμε αρκετή πίεση σε αυτό το παιχνίδι και όχι μόνο αγωνιστικά. Είχαμε ένα δύσκολο ταξίδι μέσα στην εβδομάδα, χρειαστήκαμε να δώσουμε πολλή μεγάλη προσπάθεια για αυτό τον αγώνα και σίγουρα είμαστε αρκετά κουρασμένοι, ενόψει του αγώνα της Τετάρτης.

Είναι ένα πολύ σημαντικό παιχνίδι στο οποίο πρέπει να είμαστε συγκεντρωμένοι και στα 90 λεπτά. Έχουν πολύ καλή ομάδα, αλλά κι εμείς έχουμε καλή ομάδα, έχω εμπιστοσύνη στους συμπαίκτες μου και πιστεύω ότι ανά πάσα στιγμή μπορούμε να πετύχουμε γκολ και να πάρουμε τη νίκη”.

Για τη συνέχεια: “Πρέπει να δουλέψουμε, το γνωρίζουμε και είναι πολύ σημαντικό να μην χάσουμε άλλους βαθμούς στην έδρας μας και να είμαστε έτοιμοι για τα παιχνίδια που έρχονται”.



Μπραβο ρε παικτουρα, εισαι πολυ ανεβασμενος, μπραβο!!
Όλη η ΑΘΗΝΑ ενωμένη, από τον ΠΑΟΚ...Γ@ΜΗΜΕΝΗ!!
 

Απ: 10. Abel Facundo Pereyra
« Απάντηση #58 στις: Δεκεμβρίου 01, 2014, 06:21:29 πμ »
 

Αποσυνδεδεμένος teododo

  • "Russian" Big BOSS
  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 50
    Τοποθεσία: Ροστόφ
  • 35185
    Μηνύματα
  • I Don't παλελεύω it...
    • Προφίλ
Ο Περέιρα ντύθηκε... Πάμπλο Γκαρσία



Ο Αργεντινός μεσοεπιθετικός του «Δικεφάλου» πέτυχε ένα ακόμη γκολ με απευθείας εκτέλεση φάουλ κόντρα στην ομάδα της Θράκης, χαρίζοντας στην ομάδα του την νίκη που την κράτησε στην κορυφή του βαθμολογικού πίνακα.

Σε συνδυασμό με το γκολ που πέτυχε πάλι με εκτέλεση φάουλ κόντρα στον Παναθηναϊκό, ο Λατινοαμερικανός έπιασε την «επίδοση» του Ουρουγουανού χαφ τη σεζόν 2009/10 , που είχε σκοράρει κόντρα στους ίδιους αντιπάλους με ελεύθερα χτυπήματα. Ο Γκαρσία είχε σκοράρει στις 7 Νοεμβρίου του 2009 στην Κομοτηνή και στις 21 Φεβρουαρίου στην Τούμπα.

 gazzetta.gr

 smilepaok
Όλη η ΑΘΗΝΑ ενωμένη, από τον ΠΑΟΚ...Γ@ΜΗΜΕΝΗ!!
 

Απ: 10. Abel Facundo Pereyra
« Απάντηση #59 στις: Δεκεμβρίου 01, 2014, 10:10:05 πμ »
 

Αποσυνδεδεμένος m01can4

  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: Aruba
  • 33113
    Μηνύματα
    • Προφίλ
"Σας έχει "φάει" το... "ματι" και η... μ@λακια!"