Razvan Lucescu II (Coach) #Reloaded

Αποστολέας Θέμα: Razvan Lucescu II (Coach) #Reloaded  (Αναγνώστηκε 7495 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Απ: Razvan Lucescu II (Coach) #Reloaded
« Απάντηση #80 στις: Αυγούστου 28, 2022, 11:40:04 πμ »
 

Αποσυνδεδεμένος m01can4

  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: Aruba
  • 33113
    Μηνύματα
    • Προφίλ
You are not allowed to view links. Register or Login
Δυιλιζουμε τον κωνωπα και καταπινουμε την καμηλο ειναι η φαση σε ολα τα σοσιαλ σχεδον.Εχουμε σαλταρει ολοι και ψαχνουμε να βρουμε ψεγαδια στο καθε τι ξεχνωντας τι εχουμε ζησει μ αυτον στον παγκο.
 Ο ρουμανος δεν ειναι η προπονηταρα, εχει τα κολληματα τις εμονες του και μπορεί να εχει ενα σωρο ακομα κουσουρια που δε γνωρίζουμε. Ομως σε 3 πληρεις χρονιες στο ελλαδισταν εχει πάρει δυο νταμπλ(το ενα κλαπηκε), μια δευτερη θεση και μια προκριση στους 8 του κονφερες με ροστερ απ τα πανερια.
Κι ολα αυτα τα κανε κοντρα στη μαφια του χοντρου.
Το τι λεω εγω, ο καθε αρδ, ο καθε τρελαμενος οπαδος  δεν εχει καμια σημασια. Μιλανε τα νουμερα παλικαρια. Ο ΠΑΟΚ  εχει οφεληθει τα μεγιστα απ αυτον τον περιεργο τυπο κι αυτο εμενα μου αρκει.Το αν κανει γι αυτον τον νεο ΠΑΟΚ που χτιζεται φετος, θα το κρινουμε στο finish, στο τελος της χρονιας κι οχι με βαση τις δηλωσεις, το αν βαζει τον κουτσια, το αν εχασε 4-5 παιχνιδια. Νομιζω το δικαιουται.


Διαφωνώ.
Δεν έχουμε ξεχάσει τίποτα, κάθε άλλο αλλά με το παρελθόν δεν γίνεται να πορευτείς στο μέλλον.
Θα μπορούσα να σε παραπέμψω στις δηλώσεις του Ιβάν αλλά το αφήνουμε.
Είδαμε λοιπόν πέρσι μια ομάδα που δεν μπορούσε άλλο, με παίκτες τελειωμένους και όλοι συμφωνούσαμε ότι επιβάλλεται ανανέωση.
Σήμερα βλέπουμε να παίζουν οι "τελειωμένοι" και αυτοί που ήρθαν είναι...... εκτός.
Το ότι κάναμε μία νίκη με το ζόρι, με κουραστικό τρόπο, αυτό δεν λέει τίποτα.
Αντιθέτως συνεχίζουμε από τον τελικό του Κυπέλλου όπου το ρόστερ που λες από τα.... πανέρια (μάλλον τον Τείλορ εννοείς) έχασε από ανύπαρκτο αντίπαλο με τον
προπονητή να βγάζει στο ημίχρονο τους 2 παίκτες της αριστερής πλευράς που μας "γλεντούσαν"  :whistiling:
Τώρα το αν θα κριθεί στο finish, είναι ουτοπικό φίλε.
Στο finish δεν κρίθηκε ούτε ο. ....Αμπέλ, ούτε ο Τσόλακ.
Αντιθέτως, τους σταύρωσαν κανονικά.
Τώρα επειδή ότι πει ο Ρουμάνος είναι ....νόμος, δεν μιλάει κανείς.
Υπόψιν, αυτά γράφονται χωρίς να έχει γκελάρει η ομάδα και θα ήθελα να πάει σερί ως το τέλος.
Αλλά όταν γκελάρει και θα μανουριάζουν όλοι, εγώ προσωπικά θα είμαι εξαφανισμένος από αυτό το τόπικ....
"Σας έχει "φάει" το... "ματι" και η... μ@λακια!"
 

Απ: Razvan Lucescu II (Coach) #Reloaded
« Απάντηση #81 στις: Αυγούστου 28, 2022, 12:20:15 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος Bersekeros

  • Platinum member
  • ******
  • Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
  • 7233
    Μηνύματα
  • O ΠΑΟΚ είναι Μάχη και Θυσία.
    • Προφίλ
Μακάρι να πάει η ομάδα τρένο και να μη γκελάρει πουθενά.

Συμφωνώ με το ποστ του m01can4.
Θα παρέπεμπα κι εγώ στις δηλώσεις του Σαββίδη οι οποίες ήταν ξεκάθαρες, τόσο για την στοχοθεσία όσο και για το πλάνο της ομάδος.

Εάν μπορεί να ακολουθήσει το πλάνο ο προπονητής, έχει καλώς. Εάν δε θέλει ή δεν μπορεί, τα πράγματα είναι απλά.

Σε σχέση με το να κριθεί στο τέλος της χρονιάς....θα κάνω μόνο το εξής σχόλιο.

Σε σχέση με αυτά που υποσχέθηκε στην αρχή της προηγούμενης χρονιάς και αυτό που είχε πει, ότι αν δεν κερδίζει θα φύγει μόνος του....τον "έσωσε" η Ευρώπη (που μεταξύ μας, ποτέ δεν είχε σε προτεραιότητα, το αντίθετο)  και η πορεία μας σε αυτή.

Ποδόσφαιρο δεν παίξαμε, πλην ελαχίστων παιχνιδιών.

Χάθηκε ο τελικός, όχι μόνο λόγω του "π**λημένου ισπανού", αλλά και εξαιτίας των επιλογών του προπονητή μας.

Στο πρωτάθλημα κατέγραψε το μεγαλύτερο αρνητικό σερί αγώνων, χωρίς νίκη στην ιστορία μας και τερμάτισε οριακά στη δεύτερη θέση. Στο δε ρόστερ οι εμμονές του, τα "κολλήματά" του και η αγνοηση παικτών έως το Δεκέμβριο, ήταν απίστευτες.

Άρα ήδη στο τέλος της προηγούμενης χρονιάς ΚΡΙΘΗΚΕ.

Πέρσι ήδη κρίθηκε, εζυγίσθη, εμετρήθη και βρέθηκε "ελλιπής", σε σχέση με τη στοχοθεσία.
Επαναλαμβάνω, ότι τον "έσωσε" η πορεία στην Ευρώπη και τα έσοδα από αυτή. 

Τώρα για φέτος, στη ΔΕΥΤΕΡΗ χρόνια του,  που έχασε ήδη τον στόχο της Ευρώπης,

έχει πίστωση χρόνου, για όσο κρίνει η Διοίκηση.
« Τελευταία τροποποίηση: Αυγούστου 28, 2022, 12:47:08 μμ από Bersekeros »


Κωνσταντινούπολη, Πόντος, Μικρά Ασία, Μακεδονία ο ΠΑΟΚ έχει Ιστορία.

Ο ΠΑΟΚ είναι Μάχη και Θυσία.
 

Απ: Razvan Lucescu II (Coach) #Reloaded
« Απάντηση #82 στις: Αυγούστου 28, 2022, 12:39:25 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος Kat6

  • Platinum member
  • ******
  • 3763
    Μηνύματα
  • Kataramenos μια ζωή
    • Προφίλ
Και τοτε ρε παλικαρια  αφου εφταιγε ο ρουμανος για το κυπελλο γιατι βγαζατε αφρους και βριζατε ολοι(πλην Τελη)  το κορακι του τελικου? Τοτε  μιλουσατε για χοντρο στησιμο. 3 μηνες μετα τι αλλαξε?
Κι επειδη ρε ινδιανε Ο Αμπελ  κι ο Τσολακ δε κριθηκαν στο φινις πρεπει να κανουμε την ιδια μλκια με ολους? Τι λογικη ειναι αυτη?
Τι ηθελες να βγει και να πει ρε Berse περσι?Οτι τον  ηπιαμε? Οτι αλλα μου υποσχεθηκαν κι αλλα κανουν? Χωρις ΤΔ(δε ζητησε?)  κια με λιστες που χαν μεσα Τειλορ, Μιτριτσα? Με μουργκ για βασικο?
Τα ιδια ολη τη χρονια περσι. Νικη προκριση στην ευρωπη γιασαν του ραζβαν, ηττες στα πλειοφ φυγε αμπαλε.
Σορυ δε θα παρω. Ταμειο θα κανω στο τελος.


ΥΓ Οσο μλκια ειναι να θελεις να σου παρει πρωταθλημα ο Αμπελ με περπατητη Μπισεσβαρ αλλαο τοσο ειναι να θελεις ομαδα του Λουτσεσκου να το κανει με πιτσιρικαδες. Δε ταιριαζουν στο στυλ το καθενός πως να το κανουμε.
« Τελευταία τροποποίηση: Αυγούστου 28, 2022, 12:46:19 μμ από Kat6 »
ΠΑΟΚ και στα δύσκολα.
 

Απ: Razvan Lucescu II (Coach) #Reloaded
« Απάντηση #83 στις: Αυγούστου 28, 2022, 01:02:12 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος Bersekeros

  • Platinum member
  • ******
  • Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
  • 7233
    Μηνύματα
  • O ΠΑΟΚ είναι Μάχη και Θυσία.
    • Προφίλ
Πέρυσι μπορεί να μη βγήκε να πει ότι τον "ήπιαμε", γιατί κι εκείνος είχε τις τεράστιες ευθύνες του.

Κράτησε Καντουρί, κράτησε Πασχαλάκη, έφερε Ολιβέιρα που (που φέτος δεν του κάνει ????) αντί Κρμέντσικ.

Κράτησε Μπίσεσβαρ, κράτησε Εσίτι, κράτησε Καγκάβα.

Έφερε Τέιλορ, Μιτρίτσα και Σίντκλεϊ (που δεν ήταν τόσο κακός).

Μου έδωσε "ευκαιρία" στον "κλόουν" Ζαμπά.

Μας "έκαψε" με τον Βαρέλα και βγήκαμε τελείως εκτός πρωταθλήματος στα τέλη Νοεμβρίου.

Αγνοούσε συνεχώς Τσιγγάρα, Λύρατζη και Κούτσια.

Πώς θα βγει Kat6, να βγει να πει ότι τον "ήπιαμε" ;;;;

Αφού "έργο" δικό του ήταν, το ότι τον "ήπιαμε". Που μπορούσε να ρίξει την ευθύνη; Το μεγαλύτερο μέρος της ευθύνης, το είχε ο ίδιος.

Φέτος λοιπόν, που υπάρχει Αθλητικός Διευθυντής,
μια χαρά είπε ότι τον "ήπιαμε" στην Ευρώπη.

Ρίχνει τις ευθύνες για το ευρωπαϊκό φιάσκο στην ανανέωση της ομάδας, δηλαδή στον Αθλητικό Διευθυντή και τη Διοίκηση επειδή θεωρεί ότι ΤΩΡΑ μπορεί να το κάνει, λες και έπρεπε να είμαστε η Μάντσεστερ Σίτι για να αποκλείσουμε τη Λέφσκι.

Τόσο πονηρός και εγωιστής είναι.
« Τελευταία τροποποίηση: Αυγούστου 28, 2022, 01:12:40 μμ από Bersekeros »


Κωνσταντινούπολη, Πόντος, Μικρά Ασία, Μακεδονία ο ΠΑΟΚ έχει Ιστορία.

Ο ΠΑΟΚ είναι Μάχη και Θυσία.
 

Απ: Razvan Lucescu II (Coach) #Reloaded
« Απάντηση #84 στις: Αυγούστου 28, 2022, 01:08:24 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος Kat6

  • Platinum member
  • ******
  • 3763
    Μηνύματα
  • Kataramenos μια ζωή
    • Προφίλ
ΟΚ βρηκαμε κατι ακομα.
ΠΑΟΚ και στα δύσκολα.
 

Απ: Razvan Lucescu II (Coach) #Reloaded
« Απάντηση #85 στις: Αυγούστου 28, 2022, 01:10:34 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος m01can4

  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: Aruba
  • 33113
    Μηνύματα
    • Προφίλ
You are not allowed to view links. Register or Login
Και τοτε ρε παλικαρια  αφου εφταιγε ο ρουμανος για το κυπελλο γιατι βγαζατε αφρους και βριζατε ολοι(πλην Τελη)  το κορακι του τελικου? Τοτε  μιλουσατε για χοντρο στησιμο. 3 μηνες μετα τι αλλαξε?
Κι επειδη ρε ινδιανε Ο Αμπελ  κι ο Τσολακ δε κριθηκαν στο φινις πρεπει να κανουμε την ιδια μλκια με ολους? Τι λογικη ειναι αυτη?
Τι ηθελες να βγει και να πει ρε Berse περσι?Οτι τον  ηπιαμε? Οτι αλλα μου υποσχεθηκαν κι αλλα κανουν? Χωρις ΤΔ(δε ζητησε?)  κια με λιστες που χαν μεσα Τειλορ, Μιτριτσα? Με μουργκ για βασικο?
Τα ιδια ολη τη χρονια περσι. Νικη προκριση στην ευρωπη γιασαν του ραζβαν, ηττες στα πλειοφ φυγε αμπαλε.
Σορυ δε θα παρω. Ταμειο θα κανω στο τελος.


ΥΓ Οσο μλκια ειναι να θελεις να σου παρει πρωταθλημα ο Αμπελ με περπατητη Μπισεσβαρ αλλαο τοσο ειναι να θελεις ομαδα του Λουτσεσκου να το κανει με πιτσιρικαδες. Δε ταιριαζουν στο στυλ το καθενός πως να το κανουμε.



Πέρα από τον διαιτητή, υπάρχει κριτική που είναι γραμμένη και λέει οτι ο προβλέψιμος τρόπος παιχνιδιού δεν οδηγεί πουθενά και ήταν μία από τις αιτίες της απώλειας του Κυπέλλου.
Όσο για τον Άμπελ και τον Τσόλακ, θέλω να πω ότι επιλεκτικά γίνεται η κρίση στο finish.
Όπου μας συμφέρει και όπου θέλουμε.
Η κάνουμε το ίδιο παντού ή όχι.
Όσο για τον Μίτριτσα, Τειλορ κτλ, ήταν επιλογές δικές του.
Αυτός τους έφερε, απλά φέτος έχει να ρίξει κάπου αλλού τις ευθύνες.
3ετές στον Τειλορ ποιος έκανε, ο Μπότο? ::)
Από κει και πέρα ο Αμπέλ όλους αυτούς τους έστειλε (Μπισ στην Κύπρο) μιας και το σκεπτικό ήταν άλλο.
Ο Λουτσέσκου που μιλάει για....νέα (!) ομάδα, αλήθεια ποιοι είναι αυτοί?
Θα σου πω εγώ στην αποψινή ενδεκάδα.


Ο Κοταρσκι, ο Ντάντας, ο Ναρει και ο Τόμας...
4 παίκτες στους 11.
Ο Τσαούσης και οι λοιποί ήταν , δεν θεωρούνται "νέοι" νομίζω....
"Σας έχει "φάει" το... "ματι" και η... μ@λακια!"
 

Απ: Razvan Lucescu II (Coach) #Reloaded
« Απάντηση #86 στις: Αυγούστου 28, 2022, 01:13:00 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος m01can4

  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: Aruba
  • 33113
    Μηνύματα
    • Προφίλ
Για να το τελειώνουμε, με ενοχλούν αφάνταστα οι φθηνές του δικαιολογίες.
Εγώ τουλάχιστον δεν τις δέχομαι.
"Σας έχει "φάει" το... "ματι" και η... μ@λακια!"
 

Απ: Razvan Lucescu II (Coach) #Reloaded
« Απάντηση #87 στις: Αυγούστου 28, 2022, 01:22:12 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος Bersekeros

  • Platinum member
  • ******
  • Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
  • 7233
    Μηνύματα
  • O ΠΑΟΚ είναι Μάχη και Θυσία.
    • Προφίλ
Πέρα από τις δικαιολογίες, που ούτε εγώ τις δέχομαι, με ενοχλεί ΑΠΕΙΡΩΣ περισσότερο ότι βάζει (αυτό μου δείχνει) τον εαυτό του και τον εγωισμό του πάνω από τον ΠΑΟΚ και τον "ζημιώνει".

Μακάρι να βγω λάθος στην κριτική και τις εκτιμήσεις μου και να πάει τρένο η ομάδα και ο Λουτσέσκου, να είναι καβάλα στο λευκό άλογο και ο ΠΑΟΚ πρωτοπόρος και τροπαιοφόρος.

Δεν εύχομαι την αποτυχία του.
Εύχομαι την επιτυχία του ΠΑΟΚ και του Λουτσέσκου.

Επί του παρόντος, έχω δυσκολία, με βάση τις επιλογές του, αυτό να το κάνω εικόνα.

Μακάρι να κάνω λάθος.
Πρώτος πρώτος, θα φωνάζω δυνατά το όνομά του, στο γήπεδο, για να τον επευφημήσω.



Κωνσταντινούπολη, Πόντος, Μικρά Ασία, Μακεδονία ο ΠΑΟΚ έχει Ιστορία.

Ο ΠΑΟΚ είναι Μάχη και Θυσία.
 

Απ: Razvan Lucescu II (Coach) #Reloaded
« Απάντηση #88 στις: Αυγούστου 28, 2022, 06:28:02 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος Omerta76

  • Addicted Member
  • ***
  • Τοποθεσία: Όπου γη και πατρίς
  • 122
    Μηνύματα
  • the ultimate paokforum
    • Προφίλ
Αφήστε τον Λουτσεσκου και πάμε για τη νίκη σήμερα.
 

Απ: Razvan Lucescu II (Coach) #Reloaded
« Απάντηση #89 στις: Αυγούστου 29, 2022, 07:28:12 πμ »
 

Αποσυνδεδεμένος teododo

  • "Russian" Big BOSS
  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 50
    Τοποθεσία: Ροστόφ
  • 35185
    Μηνύματα
  • I Don't παλελεύω it...
    • Προφίλ
«Να διαχειριζόμαστε την πίεση και να παίρνουμε τα αποτελέσματα που θέλουμε»




Για το μήνυμα που πήραν οι παίκτες με την εξέλιξη του αγώνα: «Κανείς δεν περιμένει να σκοράρουμε πέντε γκολ αυτή τη στιγμή, η αλήθεια είναι ότι μπορεί να παίζει ρόλο το γεγονός ότι δεν σκοράρουμε, είναι λίγο προφανές ότι σε νέο ξεκίνημα και φιλοσοφία, είναι φυσιολογικό να επηρεάζονται οι ποδοσφαιριστές από το γεγονός ότι δεν σκοράρουμε, πρέπει να μάθουμε να διαχειριζόμαστε την πίεση. Είναι αλήθεια ότι δεν έχουμε τόση ποιότητα όσον αφορά τα τελειώματα των φάσεων. Η ποιότητα σημαίνει και αυτοπεποίθηση, να παίρνουμε τα αποτελέσματα που θέλουμε.

Το άλλο στοιχείο που είναι πάρα πολύ σημαντικό και το αναφέρω στους ποδοσφαιριστές μου είναι το στοιχείο του να παλέψουμε για κάθε μπάλα και οποιαδήποτε ενέργεια, ξέρουμε ότι με την τεχνική κατάρτιση που υπάρχει στην ομάδα μπορούμε να σκοράρουμε ένα γκολ και να δημιουργήσουμε ευκαιρίες. Είμαι απογοητευμένος από το γκολ που δεχθήκαμε γιατί προηγήθηκαν κάποια μικρά μικρά λάθη που μας οδήγησαν σε αυτή την κατάσταση, παίκτες στην επίθεση που δεν πίεσαν σωστά τη μπάλα, παίκτες στο κέντρο που δεν έκαναν ένα φάουλ για να σταματήσουν τη διαγώνια μπαλιά, ο μπακ που δίστασε και γλίστρησε, ο κεντρικός αμυντικός που δεν έπρεπε να πάει εκεί στη μπάλα, ο τερματοφύλακας που βγήκε οπότε μιλάμε για ένα σύνολο καταστάσεων που μας οδήγησαν στο να δεχθούμε αυτό το τέρμα.

Η ομάδα μας αποτελείται από σύνολο παικτών που δεν έχει εμπειρία να κερδίζει παιχνίδια, το χτίζουμε συνεχόμενα, στα επόμενα παιχνίδια θα καταφέρουμε να σκοράρουμε περισσότερα τέρματα. Πρέπει να κρατήσουμε σαν στοιχείο το να παλεύουμε και την ενέργεια έχοντας αυτή τη νοοτροπία. Σε κάθε περίπτωση είμαι πάρα πολύ ικανοποιημένος από το υψηλού επιπέδου παιχνίδι που παίξαμε σήμερα».

Για τη συνεργασία Αντρίγια-Νάρεϊ και αν θα επικεντρωθεί σε αυτό για τη συνέχεια: «Είναι πάρα πολύ νωρίς για να μιλήσουμε για χημεία ποδοσφαιριστών, έχουμε τη δυνατότητα να διαλέγουμε τους καταλληλότερους παίκτες για το επόμενο παιχνίδι. Πρέπει να καταλάβουν τη σημαντικότητα στο πώς μπορεί να διαμορφωθεί η ομάδα στο δεύτερο ημίχρονο, πρέπει να παραμερίσουν το εγώ τους. Δεν είμαστε μία ομάδα η οποία διαλέγει πάντα να πηγαίνει μονόπλευρα στο πρέσινγκ, προσαρμοζόμαστε ανάλογα με την κατάσταση του αντιπάλου. Σαν προπονητής έχοντας πλήρη εικόνα σίγουρα περιμένω και καλύτερες αποφάσεις ειδικά στα τελευταία μέτρα, ειδικά από τον Αντρίγια, ποδοσφαιριστή με μεγάλη εμπειρία».

Για το αν είναι σημαντικότερο μία νίκη με 1-0 ή το σημερινό με την ισοφάριση από τον Ατρόμητο και την άμεση αντίδραση: «Είναι δύο τελείως διαφορετικές καταστάσεις, για τον κόσμο, τους φιλάθλους στο γήπεδο και αυτούς που βλέπουν από την τηλεόραση είναι πάρα πολύ ωραίο να κερδίζεις με τέτοια αντίδραση, για το τεχνικό επιτελείο πηγαίνουμε για ύπνο με το 1-0, είναι σημαντικό να είμαστε κοντά στην τελειότητα, αυτό θα ήταν το ιδανικό. Θέλουμε προφανώς να κρατήσουμε ένα υψηλό επίπεδο, με συνεχόμενο πρέσινγκ και να δημιουργεί συνεχώς, αυτό δεν μπορεί να συμβεί συνέχεια, όταν το σκορ είναι ανοιχτό και ο αντίπαλος δεν μπορεί να χάσει, μπορεί να ανεβεί, να υπάρξει κόπωση και το ρευστό 1-0 μπορεί να σου δώσει την αίσθηση ότι κάτι μπορεί να χαθεί άμεσα και μπορεί να κοστίσει. Είναι σημαντικό να κρατάμε αυτή τη γραμμή, οι τρεις βαθμοί μας ικανοποιούν για να προχωρήσουμε στο αμέσως επόμενο παιχνίδι».

Για το πόσο βοηθάει η νίκη και το 2χ2 ενόψει και του ντέρμπι με τον Άρη: «Το παιχνίδι με τον Άρη είναι τελείως διαφορετικό, έχουμε πει και πιο πριν ότι ο στόχος μας είναι να πηγαίνουμε παιχνίδι με παιχνίδι και γι' αυτό θα προετοιμαστούμε. Τι θα ήταν καλύτερο από το να είχες το απόλυτο μετά από δύο αγωνιστικές. Γενικότερα είμαι πολύ ευχαριστημένος από τον τρόπο που αγωνιστήκαμε στα δύο παιχνίδια. Όσον αφορά την ένταση, έπαιξε ρόλο το γκολ που σκοράραμε, η κόκκινη κάρτα που σε βάζει στη διαδικασία ότι το παιχνίδι τελείωσε. Μου άρεσε πάρα πολύ ότι στη φάση του γκολ, στην τελευταία μας ενέργεια, ήταν μία διαδικασία που ξεκινήσαμε από πίσω, έτσι καταφέραμε και σκοράραμε, είχαμε τον απόλυτο έλεγχο και στο τέλος το ποδόσφαιρο είναι να καταφέρνεις να έχεις τον απόλυτο έλεγχο σε οποιαδήποτε στιγμή μέσα στο παιχνίδι».





Εκτος του οτι δεν αντεξε και εβαλε τον Μπισεσβαρ  facepalm, ειπε και μια μ@λκια οτι η ομαδα δεν εχει την εμπειρια να κερδιζει τα παιχνιδια  :o :o
Δηλαδη μια φορα, μια γ@μημενη δικαιολογια δεν μπορεις να μην την πεις?
Ποιος δεν εχει εμπειρια, ο Κουρτιτς, ο Ζιβκο, ο Ναρει, ο Βιερινια..?
Για 2 παικτες γινεται η κουβεντα?
Όλη η ΑΘΗΝΑ ενωμένη, από τον ΠΑΟΚ...Γ@ΜΗΜΕΝΗ!!