77. Khaled Narey

Αποστολέας Θέμα: 77. Khaled Narey  (Αναγνώστηκε 7304 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Απ: 77. Khaled Narey
« Απάντηση #30 στις: Σεπτεμβρίου 12, 2022, 11:49:16 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος teododo

  • "Russian" Big BOSS
  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 50
    Τοποθεσία: Ροστόφ
  • 35185
    Μηνύματα
  • I Don't παλελεύω it...
    • Προφίλ
Τα ειδα και εγω και επειδη ειναι μερος του παιχνιδιου, ολα μπορουν να συμβουν.
Αλλα το να κανει γιομες ενω εχει εναλλακτικες, δεν μου αρεσε και δεν θα ηθελα να το ξαναδω.
Όλη η ΑΘΗΝΑ ενωμένη, από τον ΠΑΟΚ...Γ@ΜΗΜΕΝΗ!!
 

Απ: 77. Khaled Narey
« Απάντηση #31 στις: Σεπτεμβρίου 18, 2022, 10:05:54 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος m01can4

  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: Aruba
  • 33113
    Μηνύματα
    • Προφίλ
Σήμερα ήταν εξαιρετικός αλλά δεν έφτανε...
"Σας έχει "φάει" το... "ματι" και η... μ@λακια!"
 

Απ: 77. Khaled Narey
« Απάντηση #32 στις: Σεπτεμβρίου 18, 2022, 10:09:52 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος Bersekeros

  • Platinum member
  • ******
  • Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
  • 7233
    Μηνύματα
  • O ΠΑΟΚ είναι Μάχη και Θυσία.
    • Προφίλ
ΜVP σήμερα.
Κρίμα που δεν συνδυάστηκε με νίκη, η εξαιρετική εμφάνισή του στο Ηράκλειο.


Κωνσταντινούπολη, Πόντος, Μικρά Ασία, Μακεδονία ο ΠΑΟΚ έχει Ιστορία.

Ο ΠΑΟΚ είναι Μάχη και Θυσία.
 

Απ: 77. Khaled Narey
« Απάντηση #33 στις: Σεπτεμβρίου 19, 2022, 09:40:22 πμ »
 

Αποσυνδεδεμένος teododo

  • "Russian" Big BOSS
  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 50
    Τοποθεσία: Ροστόφ
  • 35185
    Μηνύματα
  • I Don't παλελεύω it...
    • Προφίλ
Δυστυχως αν και mvp το ...5/14 γιομες ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ! >:(
Και απο οτι καταλαβαινω αρχισε να .......Ζιβκοιδιζει και αυτος μεχρι να γινει ανυπαρκτος οπως ο Σερβος!
30 (!!) εκανε ολη η ομαδα, αυτος τις μισες!!!

ΓΙΑΤΙ? >:( >:( >:(
Όλη η ΑΘΗΝΑ ενωμένη, από τον ΠΑΟΚ...Γ@ΜΗΜΕΝΗ!!
 

Απ: 77. Khaled Narey
« Απάντηση #34 στις: Σεπτεμβρίου 19, 2022, 08:07:43 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος nikolasf4

  • Public Relations
  • ******
  • Ηλικία: 59
    Τοποθεσία: Πετρούπολη Χαβούζας
  • 6358
    Μηνύματα
    • Προφίλ
Τί κοινό έχουν;;;; ΑΑΑΑ τον ίδιο προπονητή μμμμμ
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ (Pablo Gabriel García Pérez)
Όταν η αδικία γίνεται νόμος, η παρανομία γίνεται καθήκον
"Πάρτε το χαμπάρι, οι εφιάλτες σας μόλις ξεκίνησαν...»
ΘΥΡΑ 4
 

Απ: 77. Khaled Narey
« Απάντηση #35 στις: Σεπτεμβρίου 19, 2022, 09:34:20 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος teododo

  • "Russian" Big BOSS
  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 50
    Τοποθεσία: Ροστόφ
  • 35185
    Μηνύματα
  • I Don't παλελεύω it...
    • Προφίλ
Ετσι ειναι, αλλα και παλι θελω να τις σταματησει.
Όλη η ΑΘΗΝΑ ενωμένη, από τον ΠΑΟΚ...Γ@ΜΗΜΕΝΗ!!
 

Απ: 77. Khaled Narey
« Απάντηση #36 στις: Σεπτεμβρίου 20, 2022, 03:44:27 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος m01can4

  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: Aruba
  • 33113
    Μηνύματα
    • Προφίλ
2 γκολ - 2 ασίστ σε 7 παιχνίδια....



"Σας έχει "φάει" το... "ματι" και η... μ@λακια!"
 

Απ: 77. Khaled Narey
« Απάντηση #37 στις: Σεπτεμβρίου 21, 2022, 02:45:50 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος teododo

  • "Russian" Big BOSS
  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 50
    Τοποθεσία: Ροστόφ
  • 35185
    Μηνύματα
  • I Don't παλελεύω it...
    • Προφίλ




Και συνεχιζει.
Όλη η ΑΘΗΝΑ ενωμένη, από τον ΠΑΟΚ...Γ@ΜΗΜΕΝΗ!!
 

Απ: 77. Khaled Narey
« Απάντηση #38 στις: Σεπτεμβρίου 25, 2022, 02:23:47 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος teododo

  • "Russian" Big BOSS
  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 50
    Τοποθεσία: Ροστόφ
  • 35185
    Μηνύματα
  • I Don't παλελεύω it...
    • Προφίλ
«Εκτίμησα αφάνταστα την επιμονή του ΠΑΟΚ να με αποκτήσει...»





Ποια είναι τα πλεονεκτήματα του ΠΑΟΚ που σε έπεισαν να υπογράψεις στην ομάδα;

«Υπήρχαν πολλοί λόγοι. Πρώτα απ’ όλα ο ΠΑΟΚ δεν είναι άγνωστη ομάδα στην Γερμανία. Γνώριζα το μέγεθος του συλλόγου, αλλά και την τρέλα των οπαδών του. Και μου αρέσει πάρα πολύ να παίζω για τέτοιους θερμούς οπαδούς. Επίσης, όταν πήρα την απόφαση γνώριζα πως ο ΠΑΟΚ έχει συνεχείς παρουσίες στις ευρωπαϊκές διοργανώσεις και αυτό πάντα είναι ένα κίνητρο για κάθε ποδοσφαιριστή. Ακόμη, ο ΠΑΟΚ κάθε χρόνο πρωταγωνιστεί στο Πρωτάθλημα, έχει στόχο τον τίτλο και αυτό για μένα είναι σημαντικό, γιατί βοηθώντας τον ΠΑΟΚ να πάρει τίτλους «πλουτίζω» το βιογραφικό μου όταν θελήσω να κάνω το επόμενο βήμα στην καριέρα μου».

Στο δελτίο Τύπου της ΠΑΕ όπου έγινε γνωστό πως αναδείχθηκες MVP Αυγούστου, υπήρχε η αναφορά πως άξιζε τελικά τον κόπο η αναμονή μέχρι να υπογράψεις. Εσύ πως το βίωσες αυτό το διάστημα που περίμενες να συμφωνήσουν οι δυο ομάδες;

«Θέλω να είμαι απόλυτα ειλικρινής. Την ίδια περίοδο υπήρχαν συζητήσεις και με μια ομάδα από την Μπουντεσλίγκα. Ηταν μια δύσκολη περίοδος για μένα γιατί είχα πάρει την απόφαση μου να αποχωρήσω από την ομάδα και να μην παίξω στην δεύτερη κατηγορία της Γερμανίας. Ηταν δύσκολο διάστημα γιατί γνώριζα πως η Φορτούνα ζητούσε πάρα πολλά χρήματα για να με παραχωρήσει. Δεν ήθελαν να με αφήσουν να φύγω και εγώ, παράλληλα, έπρεπε καθημερινά να κάνω προπονήσεις που δεν είναι και το πιο εύκολο πράγμα. Κάθε μέρα είχα επικοινωνία με τους εκπροσώπους μου, με τον κύριο Μπότο και ανυπομονούσα να τελειώσει θετικά το θέμα μου. Ηξερα πως τα χρήματα που αξίωνε η Φορτούνα ήταν πολλά και αυτομάτως αυτό έβγαλε εκτός παιχνιδιού αρκετές ομάδες που ενδιαφέρθηκαν για μένα. Εκτίμησα αφάνταστα πως ο ΠΑΟΚ δεν απέσυρε το ενδιαφέρον του, ανέβασε την προσφορά του ώστε να έρθει η χρυσή τομή και να μπορέσω να πάρω τη μεταγραφή και αυτό είναι κάτι που με χαροποίησε αφάνταστα».

Μιλώντας για την επικοινωνία που είχε με τον Ιβάν Σαββίδη:

«Την πρώτη εβδομάδα που ήρθα μιλήσαμε μέσω τηλεδιάσκεψης. Εχω προσωπική άποψη, με καλωσόρισε θερμά, μου είπε πως θέλει να με βοηθήσει, έχω καλή άποψη για τον Ιβάν Σαββίδη. Θυμάμαι τα πάντα από την συνομιλία μας. Μου ευχήθηκε υγεία, τα καλύτερα και να τα δώσω όλα για την ομάδα. Ενα θερμό καλωσόρισμα...».

Όσο για τον αποκλεισμό από την Λέφσκι δεδομένου πως του κόστισε πολύ;

«Η παρουσία του ΠΑΟΚ στην Ευρώπη ήταν ένας από τους βασικούς λόγους για να έρθω στην Ελλάδα και στον σύλλογο. Με το σφύριγμα της λήξης του αγώνα συνειδητοποίησα πως για φέτος το ευρωπαϊκό ταξίδι τέλειωσε. Πίστευα ότι θα περάσουμε την Λέφσκι και το ένιωθα μέσα μου. Όταν συνειδητοποίησα ότι αυτό τελικά δεν έγινε, ένιωσα μεγάλη απογοήτευση και είχα πολλές σκέψεις στο μυαλό μου εκεί πέφτοντας στο χορτάρι. Ομως αυτή είναι η ζωή και προχωράμε...»


Προσωπικά έχεις βάλει κάποιον συγκεκριμένο στόχο είτε σε αριθμό γκολ, είτε στις ασίστ μέχρι το τέλος της σεζόν;
«Δεν σκέφτομαι αριθμούς. Αυτό που με ενδιαφέρει είναι να προσφέρω στην ομάδα. Ο στόχος μου είναι να δουλεύω σκληρά για να βοηθώ την ομάδα. Οταν δίνεις τα πάντα για την ομάδα, τα γκολ και οι ασίστ θα έρθουν αυτόματα. Κάθε ποδοσφαιριστής θέλει να κάνει αυτό που του ζητά ο προπονητής. Αν δεν ακολουθείς τις οδηγίες του προπονητή και θέλεις να διακριθείς ατομικά, αυτό δεν δουλεύει».

Εχεις σχηματίσει κάποια άποψη για το ελληνικό ποδόσφαιρο; Πώς το κρίνεις;
«Πρώτα απ’ όλα κρατάτε πολλές καθυστερήσεις [γελώντας...]. Είναι μια συναισθηματική Λίγκα η ελληνική. Σκληρή Λίγκα δεν είναι εύκολη. Εχει καλούς παίκτες, με ποιότητα και γίνονται καλά παιχνίδια. Φυσικά για εμάς, επειδή είμαστε ο ΠΑΟΚ συναντάμε ομάδες που αυτό που τους ενδιαφέρει είναι να αμύνονται...»

Ποιος είναι ο καλύτερος παίκτης του ΠΑΟΚ;
«Όλη η ομάδα...»

Σου αρέσει η Θεσσαλονίκη;
«Ναι, έχει τόσα ωραία μέρη να επισκεφτείς. Ο καιρός είναι υπέροχος, εδώ είναι πολύ ποιοτική ζωή και για μένα και για την οικογένεια μου. Απλά δεν μπορώ να πιω φρέντο εσπρέσο, γιατί είναι ένας πολύ δυνατός καφές για μένα και τα γούστα μου. Φυσικά, επιλέγω χωριάτικη σαλάτα και τζατζίκι και φυσικά ψάρι».

Εχεις κάποιες ιδιαίτερες φιλίες που ανέπτυξες με παίκτες ή και άλλους μέσα και έξω από την ομάδα;
«Ναι, με τον Σβαμπ και τον Καντουρί, τον Νέλσον Ολιβέιρα. Οι γυναίκες μας κάνουν παρέα».

Θα σύστηνες σε κάποιον πρώην συμπαίκτη σου να έρθει στην Ελλάδα και στον ΠΑΟΚ;
«Φυσικά, γιατί όχι; Μόνο θετικά πράγματα μπορώ να πω για τον ΠΑΟΚ και την Ελλάδα. Δεν υπάρχει κάτι αρνητικό να πω».

Εχεις κάποια προσωπική εμπειρία με οπαδό του ΠΑΟΚ που ίσως σε σταμάτησε στο δρόμο; Ρωτάμε γιατί είναι ιδιαίτερα παθιασμένοι με την ομάδα...
«Αρκετές φορές με σταματούν. Μόνο καλά πράγματα ακούω από τους φίλους της ομάδας».
Όλη η ΑΘΗΝΑ ενωμένη, από τον ΠΑΟΚ...Γ@ΜΗΜΕΝΗ!!
 

Απ: 77. Khaled Narey
« Απάντηση #39 στις: Σεπτεμβρίου 25, 2022, 02:31:42 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος teododo

  • "Russian" Big BOSS
  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 50
    Τοποθεσία: Ροστόφ
  • 35185
    Μηνύματα
  • I Don't παλελεύω it...
    • Προφίλ
Μπουγατσα δεν τον ρωτησαν αν εχει φαει  facepalm
Όλη η ΑΘΗΝΑ ενωμένη, από τον ΠΑΟΚ...Γ@ΜΗΜΕΝΗ!!