Άγγελος Αναστασιάδης

Αποστολέας Θέμα: Άγγελος Αναστασιάδης  (Αναγνώστηκε 68321 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Απ: Άγγελος Αναστασιάδης (Coach)
« Απάντηση #160 στις: Αυγούστου 06, 2014, 09:40:52 πμ »
 

Αποσυνδεδεμένος Telis Stallone

  • Platinum member
  • ******
  • Ηλικία: 53
  • 5761
    Μηνύματα
  • Λάτρης του μεγάλου λευκού καρχαρία...
    • Προφίλ
Με ρωτάτε το ίδιο πράγμα, εγώ κάνω προτετοιμασία δεν κανω φιλικά για να κερδίζω τους αντιπάλους. Αυτό είναι η αρχή, εάν τώρα η ομάδα ήταν καλά θα έπρεπε να προβληματιστούμε. Το θετικό είναι ότι δεν έχουμε τραυματισμούς, είμαστε καλά σε αυτό τον τομέα".


Που να καταλαβουν ρε Αγγελε τα ζωα της δημοσιογραφιας ....Αυτοι ειναι για κανα φραπε, καμμια μπουγατσα και για κανα τηλεφωνο στον "δικο τους" μπας και μαθουν και λοιδορησουν κανεναν...  :grin1:

Οσο δε για τους τραυματισμους κρατα "μικρο καλαθι"....Στο παρελθον ολοι οι προπονητες,  πλην του κλοουν του Δωνη, ηταν αποκλειστικα υπευθυνοι ....

Ο κύριος " 25 εκατοστα". Πρωταγωνιστής αισθησιακών ελληνικών ταινιών
 

Απ: Άγγελος Αναστασιάδης (Coach)
« Απάντηση #161 στις: Αυγούστου 06, 2014, 11:42:41 πμ »
 

Αποσυνδεδεμένος m01can4

  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: Aruba
  • 33113
    Μηνύματα
    • Προφίλ
"Σας έχει "φάει" το... "ματι" και η... μ@λακια!"
 

Απ: Άγγελος Αναστασιάδης (Coach)
« Απάντηση #162 στις: Αυγούστου 06, 2014, 02:12:00 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος jim

  • Platinum member
  • ******
  • Ηλικία: 42
    Τοποθεσία: Χαβουζα
  • 13299
    Μηνύματα
  • ΝΑΙ ΡΕ ΠΑΟΚ
    • Προφίλ
Προχωρα ρε Αγγελε και μην μασας  pano
Το "φαγητό" του κάθε αμπαλου ΠΑΟΚτση, οι ΑΡΔ και τα ραδιοφωνα!
 

Απ: Άγγελος Αναστασιάδης (Coach)
« Απάντηση #163 στις: Αυγούστου 09, 2014, 07:18:33 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος m01can4

  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: Aruba
  • 33113
    Μηνύματα
    • Προφίλ


"Ήταν για μένα ακόμη ένα παιχνίδι προπόνησης, βγάλαμε χρήσιμα συμπεράσματα. Μπορούσαμε να παίξουμε ακόμη πιο απλά, να τελειώσουμε φάσεις, αλλά μας έλειψε κάποιες φορές η τελική πάσα.

Μας δόθηκε η ευκαιρία αλλά δεν το κάναμε. Τα πράγματα είναι απλά αλλά τα κάνουμε δύσκολα, θα το διορθώσουμε όμως. Είμαι ικανοποιημένος, αλλά έχουμε δουλειά",: είπε αρχικά ο τεχνικός του ΠΑΟΚ και συνέχισε αναφερόμενος στο ντεμπούτο του Τζιόλη

"Αυτή είναι η δουλειά μου, να ελέγχω τα παιδιά, όλους τους παίκτες. Έχω βγάλει συμπεράσματα για κάποια παιδιά, δεν τα έχω βγάλει, όμως, ολοκληρωτικά για όλους. Για κάποια αλλά παιδιά πρέπει να είμαι προσεκτικός. Πάντα το αποτέλεσμα μετράει όσον αφορά την ψυχολογία, αλλά τα φιλικά είναι προπόνηση. Σε αυτό το γήπεδο δεν μπορείς να βγάλεις εύκολα λάθη".





Μια χαρά δουλειά έχει κάνει ο Άγγελος με τα μικρά, τώρα αν κάποιοι θέλουν τακουνάκια κτλ...
"Σας έχει "φάει" το... "ματι" και η... μ@λακια!"
 

Απ: Άγγελος Αναστασιάδης (Coach)
« Απάντηση #164 στις: Αυγούστου 14, 2014, 11:27:41 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος m01can4

  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: Aruba
  • 33113
    Μηνύματα
    • Προφίλ
«Τον Μάιο θα είμαστε καλά»

«Είμαι πολύ ευχαριστημένος. Φοβόμουν πάρα πολύ, γιατί κάναμε δύο προπονήσεις σε 48 ώρες, οι οποίες έπρεπε να γίνουν. Αυτό σημαίνει ότι είμαστε σε πάρα πολύ καλό δρόμο. Ευχαριστώ τα παιδιά γιατί έκαναν καλή προσπάθεια και αυτό είναι κάτι πολύ καλό για εμένα, για την ομάδα, αλλά και για τον κόσμο.» είπε αρχικά ο Έλληνας τεχνικός

Για τον αγώνα με την Ίντερ: «Παίξαμε με μία ομάδα που είναι επιπέδου Τσάμπιονς Λιγκ. Είμαι πολύ ευχαριστημένος από το αμυντικό κομμάτι της ομάδας. Δεν δεχθήκαμε σχεδόν καμία φάση. Όσον αφορά στο επιθετικό κομμάτι, πιστεύω ότι θα είμαστε καλύτεροι σύντομα. Θα είμαστε πιο φρέσκοι, πιο γρήγοροι και θα έχουμε περισσότερο καθαρό μυαλό».

Για την προετοιμασία του ΠΑΟΚ: «Από την πρώτη μέρα η δουλειά που έγινε στην ομάδα ήταν πολλή για τα δεδομένα του ΠΑΟΚ, αλλά δεν γινόταν διαφορετικά. Από τώρα και έπειτα την ομάδα την αφήνω στα χέρια της Παναγιάς που αύριο γιορτάζει. Μερικοί θα αναρωτηθείτε αν εγώ θα κάθομαι, αλλά δε νομίζω να συμβεί αυτό. Θα δουλεύω και γω και τα παιδιά από το πρωί μέχρι το βράδυ για την ομάδα, αλλά θα αφήσω την ομάδα στα χέρια της. Την εμπιστεύομαι και πιστεύω ότι τον Μάιο θα είμαστε καλά».

Για το ότι ο Μακ ήταν εκτός αποστολής: «Δεν σας ενημέρωσαν; Το παλικάρι έφυγε γιατί γέννησε η γυναίκα του! Είπαμε να παίξουμε και για αυτόν τον λόγο. Του ευχόμαστε να είναι καλά το παιδάκι του και η Παναγιά να το έχει υπό την προστασία της».


Όταν νιώθεις από ΠΑΟΚ, τα πράγματα είναι απλά και ο Άγγελος το ξέρει καλά αυτό...

"Σας έχει "φάει" το... "ματι" και η... μ@λακια!"
 

Απ: Άγγελος Αναστασιάδης (Coach)
« Απάντηση #165 στις: Αυγούστου 15, 2014, 10:15:39 πμ »
 

Αποσυνδεδεμένος teododo

  • "Russian" Big BOSS
  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 50
    Τοποθεσία: Ροστόφ
  • 35185
    Μηνύματα
  • I Don't παλελεύω it...
    • Προφίλ
Και οσο θυμαμαι εκεινον τον καραγκιοζακο που βγηκε να πει να πει οτι ο Αγγελος ειναι λαμογιο, τοσο πιο πολυ γελαω  :))
Αλλα ενταξει ολοι την "δουλεια" τους θελουν να κανουν.

Στο δια ταυτα, με Άγγελο εχουμε ελπιδες να δουμε μια ομαδα στο μελλον, που θα ειναι πραγματικη ομαδα, πραγματικος ΠΑΟΚ
Όλη η ΑΘΗΝΑ ενωμένη, από τον ΠΑΟΚ...Γ@ΜΗΜΕΝΗ!!
 

Απ: Άγγελος Αναστασιάδης (Coach)
« Απάντηση #166 στις: Αυγούστου 15, 2014, 06:16:57 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος m01can4

  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: Aruba
  • 33113
    Μηνύματα
    • Προφίλ
"Σας έχει "φάει" το... "ματι" και η... μ@λακια!"
 

Απ: Άγγελος Αναστασιάδης (Coach)
« Απάντηση #167 στις: Αυγούστου 15, 2014, 11:30:19 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος Kat6

  • Platinum member
  • ******
  • 3763
    Μηνύματα
  • Kataramenos μια ζωή
    • Προφίλ
Για να λέει ο Αγγελος "ειμαι πολύ ευχαριστημένος" αντι το "Θέλουμε πολύ δουλεια ακόμα" είμαστε πολύ καλά.
ΠΑΟΚ και στα δύσκολα.
 

Απ: Άγγελος Αναστασιάδης (Coach)
« Απάντηση #168 στις: Αυγούστου 19, 2014, 11:28:58 πμ »
 

Αποσυνδεδεμένος teododo

  • "Russian" Big BOSS
  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 50
    Τοποθεσία: Ροστόφ
  • 35185
    Μηνύματα
  • I Don't παλελεύω it...
    • Προφίλ
"Έκρηξη" στην προπόνηση από Αναστασιάδη

Όπως αναφέρεται, αρχικά, ο Αναστασιάδης ζήτησε από τους παίκτες να τελειώνουν τη φάση με το κουντεπιέ, αλλά ο Βίτορ σούταρε με το εσωτερικό.

Ο προπονητής του ΠΑΟΚ του έκανε έντονες παρατηρήσεις και τον έστειλε εκτός προπόνησης, ενώ ο Πορτογάλος εκνευρισμένος έλεγε ότι δεν έκανε τίποτα.

Αργότερα,  Τζαβέλλας και Τζιόλης είχαν αψιμαχία στο δίτερμα και ο Αναστασιάδης έκανε έντονες παρατηρήσεις στον Τζαβέλλα, με τον οποίο είχε έναν έντονο διάλογο και στη συνέχεια σήμανε το τέλος της προπόνησης.

sport24.gr

Ετσι, να τεντωσουν λιγο τα νευρα, αιιιντεεεεε             smilepaok
Όλη η ΑΘΗΝΑ ενωμένη, από τον ΠΑΟΚ...Γ@ΜΗΜΕΝΗ!!
 

Απ: Άγγελος Αναστασιάδης (Coach)
« Απάντηση #169 στις: Αυγούστου 19, 2014, 11:38:10 πμ »
 

Αποσυνδεδεμένος m01can4

  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: Aruba
  • 33113
    Μηνύματα
    • Προφίλ
Το "αφεντικό" είναι 1!!! 8)
"Σας έχει "φάει" το... "ματι" και η... μ@λακια!"