Ιβάν Σαββίδης V (President)

Αποστολέας Θέμα: Ιβάν Σαββίδης V (President)  (Αναγνώστηκε 5485 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Απ: Ιβάν Σαββίδης V (President)
« Απάντηση #30 στις: Δεκεμβρίου 10, 2021, 04:22:26 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος Kat6

  • Platinum member
  • ******
  • 3763
    Μηνύματα
  • Kataramenos μια ζωή
    • Προφίλ
You are not allowed to view links. Register or Login
Υπάρχει σοβαρό πρόβλημα και δεν λύνεται ούτε με τα λόγια του Γκαγκάτση, ούτε με το γεύμα του Βιερίνια....
Κατι ξερεις, κατι ξερεις
ΠΑΟΚ και στα δύσκολα.
 

Απ: Ιβάν Σαββίδης V (President)
« Απάντηση #31 στις: Δεκεμβρίου 10, 2021, 07:08:16 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος m01can4

  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: Aruba
  • 33113
    Μηνύματα
    • Προφίλ
Μπα δεν θα το λέγα αλλά το ότι δεν βρίσκεται εδώ δημιουργεί κάποια προβλήματα, όχι τόσο λειτουργικά.
"Σας έχει "φάει" το... "ματι" και η... μ@λακια!"
 

Απ: Ιβάν Σαββίδης V (President)
« Απάντηση #32 στις: Δεκεμβρίου 26, 2021, 08:38:45 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος m01can4

  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: Aruba
  • 33113
    Μηνύματα
    • Προφίλ
Η απάντηση του προέδρου, συγκίνησε τους συνδεσμίτες και δεν ήξεραν πώς να αντιδράσουν, γιατί ήταν μια ανθρώπινη αντίδραση:

-"Εσείς τι λέτε; Δεν θέλω να έρθω στο γήπεδο; Να αγκαλιάσω όλα τα παιδιά, να είμαι δίπλα τους, να είμαι ανάμεσα στον κόσμο; Δεν μπορώ να έρθω, το ανοσιοποιητικό μου δεν με βοηθάει, πρέπει να προσέξω πολύ την υγεία μου, δεν το βλέπετε; Έχω να δω ενάμιση χρόνο τους γιους μου και να αγκαλιάσω τα παιδιά μου, αυτό δεν το βλέπετε; Να είστε βέβαιοι ότι θα έρθω μόλις όλα κυλήσουν καλά στον κόσμο με την πανδημία και με καλύψουν πλήρως αυτοί που θα έρθουν…"

Η συγκίνηση μεγάλη, ο σεβασμός επίσης και το μήνυμα ότι έρχονται κάποιοι (πρώτος ο Γιώργος Σαββίδης) και θα καλύψουν τον μεγαλομέτοχο, με διοικητική και οργανωτική παρουσία, είναι το ελπιδοφόρο, ενώ οι συνδεσμίτες του ευχήθηκαν να πάνε όλα καλά με την υγεία του, το ανοσιοποιητικό να ενισχυθεί και να τον δουν πάλι στην Τούμπα: "Εκεί σε θέλουμε πρόεδρε"!






Δεν ρώτησε αν ξέρουν ποιοι μπούκαραν στο γήπεδο? :whistiling:
"Σας έχει "φάει" το... "ματι" και η... μ@λακια!"
 

Απ: Ιβάν Σαββίδης V (President)
« Απάντηση #33 στις: Δεκεμβρίου 27, 2021, 10:12:19 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος teododo

  • "Russian" Big BOSS
  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 50
    Τοποθεσία: Ροστόφ
  • 35185
    Μηνύματα
  • I Don't παλελεύω it...
    • Προφίλ
Αυτα οφ δι ρεκορντ. 8)
Όλη η ΑΘΗΝΑ ενωμένη, από τον ΠΑΟΚ...Γ@ΜΗΜΕΝΗ!!
 

Απ: Ιβάν Σαββίδης V (President)
« Απάντηση #34 στις: Φεβρουαρίου 14, 2022, 05:09:02 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος teododo

  • "Russian" Big BOSS
  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 50
    Τοποθεσία: Ροστόφ
  • 35185
    Μηνύματα
  • I Don't παλελεύω it...
    • Προφίλ
«Στυγνοί εγκληματίες-Ώρα να ενωθούμε όλοι ενάντια στη βία»

«Κατ’ αρχήν θέλω να αναγνωρίσω στην ελληνική αστυνομία τα αντανακλαστικά της στον εντοπισμό και στη σύλληψη των υπόπτων για την τέλεση της άνανδρης και αποτρόπαιας δολοφονίας του 19χρονου Άλκη. Τον λόγο έχει πλέον η ελληνική δικαιοσύνη ώστε να τιμωρηθούν οι εγκληματίες όπως τους αρμόζει.

Σε ό,τι με αφορά, επέλεξα το τελευταίο διάστημα να σιωπήσω, γιατί πεποίθησή μου είναι πως ο πρώτος λόγος ανήκει στις έρευνες των αρχών και όχι στις ηχηρές δηλώσεις. Δεν απάντησα ούτε κι όταν η οικογένεια μου και εγώ δεχθήκαμε και εξακολουθούμε να δεχόμαστε, ακραίες και πέρα από κάθε λογική και ανθρώπινη ηθική, προσωπικές επιθέσεις. Αδυνατώ να αντιληφθώ τι και ποιους εξυπηρετούν και ποιοι είναι οι πραγματικοί στόχοι εκείνων που τις εξαπολύουν. Προσωπικά, πιστεύω ότι δεν είναι η ώρα για αντεγκλήσεις, συγκρούσεις και σχόλια. Είναι η ώρα να ενωθούμε όλοι όσοι δεν αδιαφορούν για το μέλλον των παιδιών μας: αρχές, αθλητικοί σύλλογοι, παράγοντες, αθλητές, προκειμένου να βάλουμε όλοι μαζί ένα οριστικό τέλος στη βία μεταξύ οπαδών.

Η βία, άλλωστε, δεν έχει χρώμα, δεν έχει ομάδα, δεν έχει πόλη. Είναι καταδικαστέα από οπουδήποτε κι αν προέρχεται και μόνο ενωμένοι μπορούμε να την αντιμετωπίσουμε. Είναι σαφές ότι οι δολοφόνοι του Άλκη, δεν είχαν και ποτέ δεν μπορούσαν να έχουν καμία σχέση με τον ΠΑΟΚ, την ιστορία του, το παρόν και το μέλλον του. Είναι στυγνοί εγκληματίες κι έτσι πρέπει να αντιμετωπίζονται. Θα συνεχίσω να εργάζομαι ακόμα πιο εντατικά, σε συνεργασία με την πολιτεία, προκειμένου τα φαινόμενα της οπαδικής βίας να εκλείψουν.

 Θέλω να ελπίζω ότι οι ιδιοκτήτες και οι πρόεδροι όλων των ΠΑΕ θα πράξουν το ίδιο, για το καλό του ποδοσφαίρου, του αθλητισμού και της ελληνικής κοινωνίας. Ξέρω ότι αυτό δεν θα φέρει τον Άλκη πίσω, δεν θα απαλύνει τον πόνο των γονιών του, αλλά θα αποτελέσει τον καλύτερο φόρο τιμής στην μνήμη του».
Όλη η ΑΘΗΝΑ ενωμένη, από τον ΠΑΟΚ...Γ@ΜΗΜΕΝΗ!!
 

Απ: Ιβάν Σαββίδης V (President)
« Απάντηση #35 στις: Φεβρουαρίου 14, 2022, 08:09:26 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος Billysm-4

  • Platinum member
  • ******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: ΝΕΑΠΟΛΗ
  • 8282
    Μηνύματα
    • Προφίλ
Εγω ξερω πως αλωνιζουν τα ποντικια επειδη λειπει.
Αν ηταν εδω θα ηταν αλλιως για ορισμενους.
ΠΑΟΚ- ΘΡΗΣΚΕΙΑ- ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Γ@ΜΙΕΤΑΙ Η ΑΙΛΑΔΑ ΚΑΤΩ ΑΠ ΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!


 

Απ: Ιβάν Σαββίδης V (President)
« Απάντηση #36 στις: Φεβρουαρίου 15, 2022, 09:22:37 πμ »
 

Αποσυνδεδεμένος m01can4

  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: Aruba
  • 33113
    Μηνύματα
    • Προφίλ
Ισχύει, το έχουμε πει.
"Σας έχει "φάει" το... "ματι" και η... μ@λακια!"
 

Απ: Ιβάν Σαββίδης V (President)
« Απάντηση #37 στις: Φεβρουαρίου 15, 2022, 08:37:19 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος jim

  • Platinum member
  • ******
  • Ηλικία: 42
    Τοποθεσία: Χαβουζα
  • 13299
    Μηνύματα
  • ΝΑΙ ΡΕ ΠΑΟΚ
    • Προφίλ
Επισης εχουμε πει γιατι δεν ερχεται πλεον.
Αλλα πλεον εγινε συνηθεια γι αυτο και αλωνιζουν
Το "φαγητό" του κάθε αμπαλου ΠΑΟΚτση, οι ΑΡΔ και τα ραδιοφωνα!
 

Απ: Ιβάν Σαββίδης V (President)
« Απάντηση #38 στις: Φεβρουαρίου 24, 2022, 05:10:04 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος teododo

  • "Russian" Big BOSS
  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 50
    Τοποθεσία: Ροστόφ
  • 35185
    Μηνύματα
  • I Don't παλελεύω it...
    • Προφίλ
Ποινή φυλάκισης 25 μηνών με τρία χρόνια αναστολή (και τριετής απαγόρευση παρακολούθησης αγώνων του ΠΑΟΚ) επιβλήθηκε στον Ιβάν Σαββίδη για την ένοπλη εισβολή στο ντέρμπι με την ΑΕΚ το 2018.


Ποινή φυλάκισης δέκα μηνών επιβλήθηκε και στον τότε αθλητικό διευθυντή του ΠΑΟΚ, Λούμπος Μίχελ (επίσης για την εισβολή στον αγωνιστικό χώρο), ενώ σε αμφότερους επιβλήθηκε και ο περιοριστικός όρος της απαγόρευσης προσέλευσης και παρακολούθησης αθλητικών εκδηλώσεων του ΠΑΟΚ για τρία χρόνια.
Αντίθετα, αθωωτική ήταν η απόφαση για τα έξι άτομα της προσωπικής φρουράς του Ιβάν Σαββίδη, που απαλλάχθηκαν από τις κατηγορίες.




ΣΤΗΝ Π@ΤΣΑΡΑ ΤΟΥ, Μ@ΝΟΠΑΝΑ ΚΛΕΦΤΕΣ!
Όλη η ΑΘΗΝΑ ενωμένη, από τον ΠΑΟΚ...Γ@ΜΗΜΕΝΗ!!
 

Απ: Ιβάν Σαββίδης V (President)
« Απάντηση #39 στις: Φεβρουαρίου 24, 2022, 05:24:10 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος teododo

  • "Russian" Big BOSS
  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 50
    Τοποθεσία: Ροστόφ
  • 35185
    Μηνύματα
  • I Don't παλελεύω it...
    • Προφίλ
Η πλευρά του Ιβάν Σαββίδη εφεσιβάλλει την απόφαση της δίκης, επισημαίνοντας ξεκάθαρα πως: «Διαφωνούμε πλήρως, πρόκειται για απόφαση που δεν έχει νομικό, αλλά κοινωνικοπολιτικό χαρακτήρα»


Γραψτε τους στα @@ σας, οι ανθρωποι ειναι ξεφτιλισμενοι!!!
Όλη η ΑΘΗΝΑ ενωμένη, από τον ΠΑΟΚ...Γ@ΜΗΜΕΝΗ!!