Μεταγραφές καλοκαιριού 2021

Αποστολέας Θέμα: Μεταγραφές καλοκαιριού 2021  (Αναγνώστηκε 8675 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Απ: Μεταγραφές καλοκαιριού 2021
« Απάντηση #40 στις: Ιουνίου 14, 2021, 08:47:00 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος m01can4

  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: Aruba
  • 33113
    Μηνύματα
    • Προφίλ
Τέιλορ στο Gazzetta: «Kλείνω στον ΠΑΟΚ, βλέπω video με την Τούμπα και έχω τρελαθεί»


«Είμαι πολύ χαρούμενος που κλείνω στον ΠΑΟΚ, είναι μια μεγάλη ευκαιρία για μένα. Ξέρω το μεγαλείο του ΠΑΟΚ και αυτό είναι το μεγαλύτερο κίνητρο για μένα. Είμαι στην καλύτερη φάση της καριέρας μου και η μετακόμιση στον ΠΑΟΚ μου δίνει το μεγαλύτερο κίνητρο.Ξέρω ότι οι οπαδοί του ΠΑΟΚ είναι φανατικοί και πολύ τρελοί. Ήδη έχω λάβει τόσα μηνύματα στους λογαριασμούς μου στα social media. Είναι τρέλα, αλλά καλή τρέλα. Μου δίνουν την απαραίτητη ενέργεια, είναι το καλύτερο καλωσόρισμα.Ανυπομονώ να παίξω σε μια καυτή, κατάμεστη Τούμπα. Έχω δει videos και έχω τρελαθεί. Τέτοιος πάθος, θέλω να μπω και να το ζήσω. Φαντάζομαι ότι αυτός ο κόσμος σου δίνει με την ατμόσφαιρα αυτή απίστευτη ώθηση για να νικήσεις. Δεν γνωρίζω καλά τον Λέο προσωπικά. Τον ξέρω φυσικά ως παίκτη και γνωρίζω τι σημαίνει για τον ΠΑΟΚ. Είναι κάτι παραπάνω από ένας παίκτης. Μου βάζει δύσκολα, φυσικά γιατί ξέρω ότι είναι ένας παίκτης ίνδαλμα για τον κόσμο της ομάδας και για την ίδια της την ιστορία. Θα το παλέψω όμως να τον φτάσω και ν' ανταποκριθώ στις προσδοκίες του κόσμου».



Αυτός παρουσιάστηκε από μονος του  :))
"Σας έχει "φάει" το... "ματι" και η... μ@λακια!"
 

Απ: Μεταγραφές καλοκαιριού 2021
« Απάντηση #41 στις: Ιουνίου 14, 2021, 09:12:35 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος Billysm-4

  • Platinum member
  • ******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: ΝΕΑΠΟΛΗ
  • 8282
    Μηνύματα
    • Προφίλ
Ξεροσταλιαζει στα βιντεακια. :))
Που να δει και το ντουμανι απο τις καντινες  smilepaok
ΠΑΟΚ- ΘΡΗΣΚΕΙΑ- ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Γ@ΜΙΕΤΑΙ Η ΑΙΛΑΔΑ ΚΑΤΩ ΑΠ ΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!


 

Απ: Μεταγραφές καλοκαιριού 2021
« Απάντηση #42 στις: Ιουνίου 15, 2021, 08:42:10 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος m01can4

  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: Aruba
  • 33113
    Μηνύματα
    • Προφίλ
Τέιλορ στο SDNA: «Αύριο υπογράφω στον ΠΑΟΚ για 3 χρόνια»




Έρχεσαι στη Θεσσαλονίκη για να υπογράψεις στον ΠΑΟΚ;

Η αλήθεια είναι πως δε θέλω να πω πολλά πράγματα αυτή τη στιγμή. Το πιο σημαντικό για εμένα είναι να υπογράψω το νέο μου συμβόλαιο με τον ΠΑΟΚ. Με βάση αυτά που γνωρίζω από τους μάνατζερ μου αύριο θα υπογράψω το συμβόλαιο μου με τον ΠΑΟΚ. Δεν ξέρω ακόμα πότε θα ταξιδέψω για τη Θεσσαλονίκη. Φαντάζομαι ότι αυτό θα γίνει το επόμενο διάστημα, αλλά πρώτα πρέπει να πάνε όλα καλά και να υπογράψω το νέο μου συμβόλαιο.

-Ποια θα είναι η χρονική διάρκεια του συμβολαίου σου;


Από τις συζητήσεις που έχουν γίνει θα υπογράψω για τρία χρόνια στον ΠΑΟΚ. Αυτό έχουμε συμφωνήσει, αλλά αυτή τη στιγμή δεν είμαι ακόμα κομμάτι της ομάδας. Πρέπει να περιμένω λίγο ακόμα και εγώ και ο κόσμος του ΠΑΟΚ.

-Έχεις μιλήσει με τον Λέο Μάτος που αγωνιζόταν στη θέση σου στον ΠΑΟΚ; Ή τον Ντόουγκλας Αουγκούστο που κατέκτησε πέρυσι το Κύπελλο με την ομάδα και παραμένει στο ρόστερ της;

Γνωρίζω ότι ο Μάτος πέτυχε σπουδαία πράγματα με τον ΠΑΟΚ και αγωνιζόταν στη θέση μου. Η αλήθεια είναι πως δεν τον ξέρω προσωπικά, αλλά ως Βραζιλιάνοι έχουμε αρκετούς κοινούς γνωστούς. Με ενδιαφέρει πρώτα να υπογράψω, δεν έχω μιλήσει με κάποιον Βραζιλιάνο από τον ΠΑΟΚ, ούτε με άλλον Βραζιλιάνο που παίζει στο ελληνικό πρωτάθλημα.

-Έχουμε δει πως είσαι ένας πολύ επιθετικογενής μπακ και ότι στην Ουκρανία έπαιζες και πιο μπροστά στα δεξιά. Πού προτιμάς να αγωνίζεσαι;

Δεν έχω κάποια συγκεκριμένη προτίμηση. Για εμένα είναι το ίδιο, μου αρέσει να συμμετέχω στην επίθεση. Έχω πολλά να πω για τον ΠΑΟΚ, τους λόγους που θέλω να έρθω στην ομάδα και τι θέλω να πετύχω, αλλά πρώτα πρέπει να περιμένουμε να υπογράψω το νέο μου συμβόλαιο. Έτσι είναι το ποδόσφαιρο.




Άντε να ανοίξουμε κανένα τόπικ..... :))
"Σας έχει "φάει" το... "ματι" και η... μ@λακια!"
 

Απ: Μεταγραφές καλοκαιριού 2021
« Απάντηση #43 στις: Ιουνίου 16, 2021, 09:08:22 πμ »
 

Αποσυνδεδεμένος teododo

  • "Russian" Big BOSS
  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 50
    Τοποθεσία: Ροστόφ
  • 35185
    Μηνύματα
  • I Don't παλελεύω it...
    • Προφίλ
Ματος Νο2.
Όλη η ΑΘΗΝΑ ενωμένη, από τον ΠΑΟΚ...Γ@ΜΗΜΕΝΗ!!
 

Απ: Μεταγραφές καλοκαιριού 2021
« Απάντηση #44 στις: Ιουνίου 18, 2021, 08:15:09 πμ »
 

Αποσυνδεδεμένος nikolasf4

  • Public Relations
  • ******
  • Ηλικία: 59
    Τοποθεσία: Πετρούπολη Χαβούζας
  • 6358
    Μηνύματα
    • Προφίλ
Του πεντοχιλιαρου :o ;;; Οψόμεθα... Λένε επιλογή προπονητή, θα κριθεί
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ (Pablo Gabriel García Pérez)
Όταν η αδικία γίνεται νόμος, η παρανομία γίνεται καθήκον
"Πάρτε το χαμπάρι, οι εφιάλτες σας μόλις ξεκίνησαν...»
ΘΥΡΑ 4
 

Απ: Μεταγραφές καλοκαιριού 2021
« Απάντηση #45 στις: Ιουνίου 18, 2021, 09:16:32 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος m01can4

  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: Aruba
  • 33113
    Μηνύματα
    • Προφίλ
Στο τραπέζι για Αλεσάντρο Ντεϊόλα




Αυτό που απασχολεί σοβαρά τους ανθρώπους του ΠΑΟΚ είναι το θέμα του Αλεσάντρο Ντεϊόλα, η περίπτωση του οποίου χαρακτηρίζεται προχωρημένη και δεν αποκλείεται μέσα στα επόμενα 24ωρα να υπάρξει οριστική εξέλιξη,αν και οι αρχικές απαιτήσεις του ιδιόρρυθμου προέδρου της Κάλιαρι, Τομάσο Τζουλιάνι, μοιάζουν το ίδιο υπερβολικές μ’ αυτές που είχε και πριν δύο χρόνια στην υπόθεση του Μπράνταριτς.

Όπως και τότε, έτσι και τώρα, ο Τζουλιάνι ζητάει τριπλάσια χρήματα απ’ αυτά που θέλει να δώσει ο ΠΑΟΚ, οι απαιτήσεις του φτάνουν τα τέσσερα εκατομμύρια ευρώ!

Ο 25χρονος υψηλόσωμος (1.90 μ.) Ιταλός χαφ είπε «όχι» στην τελευταία πρόταση ανανέωσης και ετοιμάζεται για πρώτη φορά να περάσει τα σύνορα και να αγωνιστεί στο ελληνικό πρωτάθλημα. Οι «ασπρόμαυροι» είχαν εδώ καιρό σημειωμένο στην «transfer list» το όνομά του, ο Ραζβάν Λουτσέσκου έδωσε το «ΟΚ» για να ξεκινήσει ένας νέος κύκλος διαπραγματεύσεων πρώτα με την Κάλιαρι και ακολούθως μετά τον Μίνο Ραϊόλα.

Ο πασίγνωστος Ιταλός ατζέντης, μετά την ολοκλήρωση των συζητήσεων για την ανανέωση του Ομάρ Ελ Καντουρί, ξανακάθισε στο τραπέζι για τη μεταγραφή του Ντεϊόλα.




Που πάμε και μπλέκουμε με τον κάθε τρελό...
"Σας έχει "φάει" το... "ματι" και η... μ@λακια!"
 

Απ: Μεταγραφές καλοκαιριού 2021
« Απάντηση #46 στις: Ιουνίου 18, 2021, 09:25:01 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος m01can4

  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: Aruba
  • 33113
    Μηνύματα
    • Προφίλ




3ετές συμβόλαιο του κάνουμε λένε....
Άρα ειναι σοβαρό.
"Σας έχει "φάει" το... "ματι" και η... μ@λακια!"
 

Απ: Μεταγραφές καλοκαιριού 2021
« Απάντηση #47 στις: Ιουνίου 19, 2021, 10:47:55 πμ »
 

Αποσυνδεδεμένος teododo

  • "Russian" Big BOSS
  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 50
    Τοποθεσία: Ροστόφ
  • 35185
    Μηνύματα
  • I Don't παλελεύω it...
    • Προφίλ
Όπως αποκαλύπτει η στήλη παρασκηνίων στο σημερινό φύλλο του Sportime, o Κυριάκος Παπαδόπουλος είναι σε ανοιχτή γραμμή με τον ΠΑΟΚ για να επιστρέψει στην Ελλάδα αφότου αποχώρησε από τον Ολυμπιακό.
Από τον περασμένο Οκτώβρη βρίσκεται στην κροατική Λοκομοτίβα, με το συμβόλαιό του εκπνέει τον Δεκέμβρη.



Ενταξει τωρα δεσαμε! :))
Όλη η ΑΘΗΝΑ ενωμένη, από τον ΠΑΟΚ...Γ@ΜΗΜΕΝΗ!!
 

Απ: Μεταγραφές καλοκαιριού 2021
« Απάντηση #48 στις: Ιουνίου 19, 2021, 10:52:10 πμ »
 

Αποσυνδεδεμένος nikolasf4

  • Public Relations
  • ******
  • Ηλικία: 59
    Τοποθεσία: Πετρούπολη Χαβούζας
  • 6358
    Μηνύματα
    • Προφίλ
Ειλικρινά.... Είναι κάποιος εδώ μέσα ικανοποιημένος από την μέχρι τώρα μεταγραφική κίνηση;;;; Ειλικρινά όμως γιατί έχω αρχίσει να αισθάνομαι χαζός....  :Banging Head On Wall:
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ (Pablo Gabriel García Pérez)
Όταν η αδικία γίνεται νόμος, η παρανομία γίνεται καθήκον
"Πάρτε το χαμπάρι, οι εφιάλτες σας μόλις ξεκίνησαν...»
ΘΥΡΑ 4
 

Απ: Μεταγραφές καλοκαιριού 2021
« Απάντηση #49 στις: Ιουνίου 19, 2021, 11:21:59 πμ »
 

Αποσυνδεδεμένος teododo

  • "Russian" Big BOSS
  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 50
    Τοποθεσία: Ροστόφ
  • 35185
    Μηνύματα
  • I Don't παλελεύω it...
    • Προφίλ
Καθε χρονο αυτο γινεται Νικολα.
Ποτε οι μεταγραφες δεν γινονταν απο την πρωτη ημερα.
Απο κει και περα, στο χορταρι θα κριθουν ολα.
Όλη η ΑΘΗΝΑ ενωμένη, από τον ΠΑΟΚ...Γ@ΜΗΜΕΝΗ!!