Vladan Ivic (Coach)

Αποστολέας Θέμα: Vladan Ivic (Coach)  (Αναγνώστηκε 41729 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Απ: Vladan Ivic (Coach)
« Απάντηση #50 στις: Μαρτίου 10, 2016, 10:59:39 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος teododo

  • "Russian" Big BOSS
  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 50
    Τοποθεσία: Ροστόφ
  • 35185
    Μηνύματα
  • I Don't παλελεύω it...
    • Προφίλ
Καμία ομάδα με τις παθογένειες του ΠΑΟΚ δεν μπορεί να αναστηθεί επειδή άλλαξε προπονητή. Ας ελπίσουμε πως ο Ίβιτς θα είναι λίγο τυχερός και θα κάνει τα αυτονόητα. Η τετράδα στην άμυνα, η χρησιμοποίηση πιο έμπειρων ποδοσφαιριστών, η ενεργοποίηση του Κάτσε και πάμε παρακάτω. Τι άλλο μπορεί να κάνει;


Μην μας αφηνεις με αγωνια!
Πες και μπροστα ποιους να βαλει!
ΑΝΤΕ ΠΗΔΗΞΟΥ ΧΟΝΤΡΕ ΒΛΑΚΑ  >:(
Όλη η ΑΘΗΝΑ ενωμένη, από τον ΠΑΟΚ...Γ@ΜΗΜΕΝΗ!!
 

Απ: Vladan Ivic (Coach)
« Απάντηση #51 στις: Μαρτίου 11, 2016, 10:49:23 πμ »
 

Αποσυνδεδεμένος Telis Stallone

  • Platinum member
  • ******
  • Ηλικία: 53
  • 5761
    Μηνύματα
  • Λάτρης του μεγάλου λευκού καρχαρία...
    • Προφίλ
Απο σημερα εχουν βγει απαντες και στηριζουν την προσπαθεια του Ιβιτς....Ευχομαι ο Βλανταν να μην τους λαμβανει υποψιν του γιατι οι ιδιοι σε ενα μηνα θα τον σταυρωσουν....

Αυτο το παραμυθι που παρελαβε "καμμενη γη" ο Ιβιτς αλλα ολως τυχαιως κρατησαν τον γυμναστη του Τουντορ μονο στον ΠΑΟΚ συμβαινει...

Υ.Γ. Το 1/10 της στηριξης που ολοι καλουν ολους να δωσουν στον Ιβιτς, να ειχε ο Λαζλο ή ο Στεφενς, τωρα θα ειμασταν στους 8 του Ουεφα....
Ο κύριος " 25 εκατοστα". Πρωταγωνιστής αισθησιακών ελληνικών ταινιών
 

Απ: Vladan Ivic (Coach)
« Απάντηση #52 στις: Μαρτίου 11, 2016, 08:53:21 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος BW Dragon son

  • Platinum member
  • ******
  • Ηλικία: 60
    Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
  • 1053
    Μηνύματα
  • Σήφη, "οπαδέ του Π.Α.Ο.Κ.", R.I.P. & δεν σε ξεχνώ!
    • Προφίλ
Αν φανεί ότι και εσύ ήσουν "όχημα" της συντροφιάς του δαχτυλιδιού για την επάνοδο του ανεπιθύμητου (για τον τρόπο που έφυγε και για την συνεργασία του με την πουτ@νοέπο αμέσως μετά) Σάντος, θα λυπηθώ πολύ!!!

Τριετές κλειστό συμβόλαιο στον Βλάντο Ίβιτς σαν 1ος προπονητής του Π.Α.Ο.Κ. ΤΩΡΑ και στήριξη του το καλοκαίρι με ό,τι ποιοτικές προσθήκες ζητήσει!!! Έτσι μόνο χτίζονται οι ομάδες κι όχι με πισωγυρίσματα σε "ύπουλους, χέστες και εγωμανείς-συμφεροντολόγους τρυπηματίες της ομάδας μας"!!!

Τα κότσια τα έχει ο "μπρατ", με νεαρούς ξέρει να δουλεύει και το έχει αποδείξει, πανέξυπνος, δουλευταράς και χαμηλών τόνων είναι, τι άλλο θέλεις ρε Ιβάν για να μην χρειαστεί να πετάξεις δεκάδες ακόμα εκατομμύρια στον βρόντο;;;

Δωσ' του τα κλειδιά...ΕΧΘΕΣ κιόλας κι ασ' τον στην ησυχία του να δουλέψει τρία ολόκληρα χρόνια, ώστε να επανέλθει κι η αξιοπιστία σου σε κάποιους άλλους σοβαρούς προπονητές, την οποία ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΑΣΤΡΕΨΕΙ πλέον!!!
Π. αλεύω ασταμάτητα
Α. ντιστέκομαι στην αδικία
Ο. νειρεύομαι με υπομονή
Κ. ατακτώ τίμια τα πάντα

Όποιος ελεύθερα-Π.Α.Ο.Κ. συλλογάται, συλλογάται σωστά!

Δεν φοβάμαι τίποτα, δεν ελπίζω τίποτα, είμαι ελεύθερος-Π.Α.Ο.Κ.!

Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος θέλει δουλειά πολλή!
 

Απ: Vladan Ivic (Coach)
« Απάντηση #53 στις: Μαρτίου 12, 2016, 12:06:39 πμ »
 

Αποσυνδεδεμένος teododo

  • "Russian" Big BOSS
  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 50
    Τοποθεσία: Ροστόφ
  • 35185
    Μηνύματα
  • I Don't παλελεύω it...
    • Προφίλ
Θα συμφωνουσα αν δεν υπηρχε ο .....Μπολονι!
Απεδειξε τι μπορει να κανει με πιτσιρικαδες πολυ καλα.
Ας τον φερει πισω αλλα το πιο πιθανο ειναι να γυρισει ο Ζησακος παρα αυτος! >:(
Όλη η ΑΘΗΝΑ ενωμένη, από τον ΠΑΟΚ...Γ@ΜΗΜΕΝΗ!!
 

Απ: Vladan Ivic (Coach)
« Απάντηση #54 στις: Μαρτίου 12, 2016, 01:20:31 πμ »
 

Αποσυνδεδεμένος BW Dragon son

  • Platinum member
  • ******
  • Ηλικία: 60
    Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
  • 1053
    Μηνύματα
  • Σήφη, "οπαδέ του Π.Α.Ο.Κ.", R.I.P. & δεν σε ξεχνώ!
    • Προφίλ
Δυστυχώς κι εγώ αυτό φοβάμαι περισσότερο φίλε μου...Την γνωστή "συντροφιά του δαχτυλιδιού", όπως την αποκαλώ, με όλα της τα παρακλάδια, που λυμαίνεται τον Π.Α.Ο.Κ. μας σε δόξα και χρήμα, 9 χρόνια τώρα και στα μέλη της οποίας ο Ιβάν έχει δώσει παραδόξως συγχωροχάρτι (πολιτικοί πιστεύω οι λόγοι και γι αυτό επιφυλάσσομαι πολύ), παρ ότι ήταν αυτοί οι ίδιοι που αρνήθηκαν να του δώσουν τον Π.Α.Ο.Κ. όταν είχε ζητήσει να τον πάρει πρώτη φορά το 2008-2009!!!

Αυτά θυμάμαι-σκέφτομαι και τρελαίνομαι για το άγνωστο του μεθαυριανού μέλλοντος της Π.Α.Ο.Κ.άρας μας!!!

Υ.Γ. Για Μπόλονι συμφωνώ απόλυτα με αυτά που γράφεις, αλλά πιστεύω ότι αν του το προτείνανε, δεν θα είχε κανένα κώλυμα να έρθει από τώρα, αφού τον έχω για πολύ ακομπλεξάριστο άνθρωπο-προπονητή!!! Μακάρι να είναι αυτός ο επόμενος εκλεκτός, αλλά με την δεκτικότητα του Βλάντο να αναλάβει τώρα, την στιγμή που πριν λίγο καιρό ουσιαστικά το αρνιότανε ότι μπορεί να χρηματίσει υπηρεσιακός στην πρώτη ομάδα, πολύ φοβάμαι ότι έχει κλειστεί ήδη ο καρπουζάς από το Εστορίλ, με βοηθό απ του χρόνου τον Βλάντο και Τ.Δ. Ζησάκο!!!  facepalm facepalm facepalm
Π. αλεύω ασταμάτητα
Α. ντιστέκομαι στην αδικία
Ο. νειρεύομαι με υπομονή
Κ. ατακτώ τίμια τα πάντα

Όποιος ελεύθερα-Π.Α.Ο.Κ. συλλογάται, συλλογάται σωστά!

Δεν φοβάμαι τίποτα, δεν ελπίζω τίποτα, είμαι ελεύθερος-Π.Α.Ο.Κ.!

Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος θέλει δουλειά πολλή!
 

Απ: Vladan Ivic (Coach)
« Απάντηση #55 στις: Μαρτίου 12, 2016, 01:35:28 πμ »
 

Αποσυνδεδεμένος nikolasf4

  • Public Relations
  • ******
  • Ηλικία: 59
    Τοποθεσία: Πετρούπολη Χαβούζας
  • 6358
    Μηνύματα
    • Προφίλ
Γρηγόρη και στα δικά μου αυτιά αυτά φτάνουν....
Καληνύχτα!
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ (Pablo Gabriel García Pérez)
Όταν η αδικία γίνεται νόμος, η παρανομία γίνεται καθήκον
"Πάρτε το χαμπάρι, οι εφιάλτες σας μόλις ξεκίνησαν...»
ΘΥΡΑ 4
 

Απ: Vladan Ivic (Coach)
« Απάντηση #56 στις: Μαρτίου 12, 2016, 05:22:07 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος jim

  • Platinum member
  • ******
  • Ηλικία: 42
    Τοποθεσία: Χαβουζα
  • 13299
    Μηνύματα
  • ΝΑΙ ΡΕ ΠΑΟΚ
    • Προφίλ
Ο Ιβιτς οσο και να μην ακουγεται, θελει να κερδισει αυτοι το στοιχημα και που ξερεις,μπορει απο το πουθενα να βρεθει και του χρονου 1ος προπονητης!!
Δεν πιστευω οτι το σκεπτικο του ειναι αν ερθει ο Σαντος, να ειναι βοηθος κτλ.
Αυτος ειχε πει οτι ηθελε το καλοκαιρι να παει σε ομαδα.
Τωρα του δινεται η ευκαιρια αν πετυχει ετσι οπως ειναι η ομαδα, να τους πει οτι εγω τα καταφερα με μια ομαδα διαλυμενη απο τραυματισμους στην μεση της περιοδου. ;)
Το "φαγητό" του κάθε αμπαλου ΠΑΟΚτση, οι ΑΡΔ και τα ραδιοφωνα!
 

Απ: Vladan Ivic (Coach)
« Απάντηση #57 στις: Μαρτίου 12, 2016, 09:32:22 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος teododo

  • "Russian" Big BOSS
  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 50
    Τοποθεσία: Ροστόφ
  • 35185
    Μηνύματα
  • I Don't παλελεύω it...
    • Προφίλ
«Είχαμε τον έλεγχο από την αρχή. Μπήκαμε συγκεντρωμένοι και αποφασισμένοι να κάνουμε ένα καλό παιχνίδι και το κάναμε. Συγχαρητήρια στα παιδιά»

Όλη η ΑΘΗΝΑ ενωμένη, από τον ΠΑΟΚ...Γ@ΜΗΜΕΝΗ!!
 

Απ: Vladan Ivic (Coach)
« Απάντηση #58 στις: Μαρτίου 12, 2016, 10:13:11 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος m01can4

  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: Aruba
  • 33113
    Μηνύματα
    • Προφίλ
Έξυπνο στήσιμο της ομάδας που πήρε αμέσως την κατοχή και τον ελέγχο.
Σωστή και η αλλαγή Κοροβέση όχι τόσο για το γκολ όσο για το ότι ο Πέλκας είχε κουραστεί και βαρύνει από το νερό και το γήπεδο...
Συνεχίζουμε...
"Σας έχει "φάει" το... "ματι" και η... μ@λακια!"
 

Απ: Vladan Ivic (Coach)
« Απάντηση #59 στις: Μαρτίου 12, 2016, 10:16:28 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος teododo

  • "Russian" Big BOSS
  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 50
    Τοποθεσία: Ροστόφ
  • 35185
    Μηνύματα
  • I Don't παλελεύω it...
    • Προφίλ
"Περίμενα αντίδραση και πως θα έχουμε συγκέντρωση"



Αρχικά είπε: «Πολύ σημαντική νίκη. Είχαμε λίγο χρόνο μπροστά μας. Αλλάξαμε πράγματα στον τρόπο που αγωνίζεται η ομάδα. Κυρίως στο σύστημα. Ημασταν πειθαρχημένοι, είχαμε κατοχή, και πολλές ευκαιρίες πριν το πρώτο γκολ. Όλα τα παιδιά έβγαλαν το 100% και δίκαια πήραμε τη νίκη».

Για το εκρηκτικό ξεκίνημα του ΠΑΟΚ: «Υπήρξαν και φέτος παιχνίδια που η ομάδα μπήκε καλά. Η ομάδα ήταν πεσμένη ψυχολογικά μετά την ήττα με τον Πανθρακικό. Είχαμε λίγες ημέρες να δουλέψουμε αλλά ξαναλέω δουλέψαμε πολύ στην ψυχολογία μέσα από τις προπονήσεις και τις ομιλίες που κάναμε με τα παιδιά».

Είπε ακόμα... «Δεν μπορώ να πω πως περίμενα θα κερδίσουμε 3-0. Περίμενα αντίδραση και πως θα έχουμε συγκέντρωση. Σημασία έχει το μηδέν στην άμυνα. Εγινε ένα κακό δεύτερο ημίχρονο σε ένα πολύ κακό γήπεδο. Ήθελε εξυπνάδα σε ένα τόσο δύσκολο γήπεδο αντιδράσαμε καλά και κάναμε όσα λέγαμε. Δίκαια πήραμε τους τρεις πόντους».

Για τη δική του δουλειά: «Δεν άλλαξα κάτι σε ό,τι αφορά τη δουλειά μου. Δούλεψα με αρκετά παιδιά που είχα στην Κ20. Είναι σίγουρα κάτι διαφορετικό , αλλά εμείς με δουλειά θα βγάλουμε όλα τα στοιχεία της ομάδας. Ο ΠΑΟΚ είναι μεγάλη ομάδα. Η καρέκλα του προπονητή είναι δύσκολη. Δεν μπορώ να πω πως έχω μεγάλη πίεση, αλλά θέλω να είμαι πιο συγκεντρωμένος στις οδηγίες που δίνω στους παίκτες μου».

Για Κάτσε: «Ο Κάτσε είναι ένας βασικός παίκτης για εμάς. Ηταν από τους κορυφαίους σήμερα. Εχει σημασία το πώς δουλεύουν στις προπονήσεις. Θα παίζουν όσοι θα δουλέυουν όσοι θέλουμε.

Για τον Κλάους: «Ο Στέφανος είναι ένας παίκτης που έχει προσφέρει πολλά στην ομάδα. Για να σκοράρει πρέπει και να παίζει. Εβαλε γκολ, έκανε ευκαιρίες, κράτησε μπάλα, έκανε όσα θέλαμε και εύχομαι να συνεχίσει έτσι».

Για την επιλογή να ξεκινήσει ο Βίτορ: «Επαιξαν αυτοί που δουλέψαμε τις τρεις προπονήσεις που είμαι στην ομάδα. Ο Βίτορ και ο Τζαβέλλας έκαναν καλό παιχνίδι, όπως και ο Στέλιος (σ.σ. Μαλεζάς) όταν μπήκε στο παιχνίδι. Θα πάρει τις ευκαιρίες που δικαιούται ο Στέλιος».

Για τους τομείς που χρήζουν βελτίωση: «Πρώτα από όλα περίμενα να γυρίσουν παίκτες. Να είμαστε όσο το δυνατόν γίνετε περισσότεροι. Τώρα αυτό που ζητάω και αυτό που θέλω το ξέρουν οι παίκτες μου»





Εντελως αλλα πραγματα απο αυτα που ελεγε- εκανε ο Τουντορ  ::)
Π.χ ο Κάτσε, το σύστημα, το μηδεν στην αμυνα!
Όλη η ΑΘΗΝΑ ενωμένη, από τον ΠΑΟΚ...Γ@ΜΗΜΕΝΗ!!