Ιβάν Σαββίδης ΙV (President)

Αποστολέας Θέμα: Ιβάν Σαββίδης ΙV (President)  (Αναγνώστηκε 23428 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Απ: Ιβάν Σαββίδης ΙV (President)
« Απάντηση #100 στις: Ιουλίου 01, 2019, 07:45:28 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος nikolasf4

  • Public Relations
  • ******
  • Ηλικία: 59
    Τοποθεσία: Πετρούπολη Χαβούζας
  • 6358
    Μηνύματα
    • Προφίλ
Απλά επιμένω. Δεν υπάρχουν καλοί και κακοί σε αυτή τη φάση. Αυτα συμβαίνουν στο ποδόσφαιρο
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ (Pablo Gabriel García Pérez)
Όταν η αδικία γίνεται νόμος, η παρανομία γίνεται καθήκον
"Πάρτε το χαμπάρι, οι εφιάλτες σας μόλις ξεκίνησαν...»
ΘΥΡΑ 4
 

Απ: Ιβάν Σαββίδης ΙV (President)
« Απάντηση #101 στις: Ιουλίου 02, 2019, 12:55:04 πμ »
 

Αποσυνδεδεμένος Kat6

  • Platinum member
  • ******
  • 3763
    Μηνύματα
  • Kataramenos μια ζωή
    • Προφίλ
You are not allowed to view links. Register or Login

Συγγνωμη αλλα δεν θα μπω στη λογικη οτι ολο αυτο ηταν προσχεδιασμενο....

Τελη χρονικα ενα τετοιο deal δε γινεται σε 24 ωρες .Με την καμια.Εξαλλου υπαρχουν και 1-2 μαρτυριες οτι η ΠΑΕ γνωριζε εδω και 10 μερες τουλαχιστον.Υποψιν οτι ο ισολογισμος  της χρονιας κλεινει 30/6   (εισπραξη 2 εκατ απο αραβες) και η νεα χρονια  ανοιγει 1/7 (προσληψη φερειρα)    ;)) με οτι αυτο σημαινει για ffp κλπ.Τοσο συμπτωση?
  Ο ΠΑΟΚ ηθελε ενα καλυτερο προπονητη ,που θεωρητικα ειναι ο Φερειρα, με αλλη φιλοσοφια  κι αυτος ηταν ο καλυτερος(ο πιο συμφερων) τροπος για να ερθει.Μπορει να σε ξενιζει αρχικα οτι φευγει ο προπονητης των 3 τιτλων  αλλα αν το καλοσκεφτεις ειναι για το καλυτερο ολων.Μαεστρικα στημενο  και γιασαν του Μπρανκο που το εκτελεσε .
ΠΑΟΚ και στα δύσκολα.
 

Απ: Ιβάν Σαββίδης ΙV (President)
« Απάντηση #102 στις: Ιουλίου 02, 2019, 01:59:41 πμ »
 

Αποσυνδεδεμένος nikolasf4

  • Public Relations
  • ******
  • Ηλικία: 59
    Τοποθεσία: Πετρούπολη Χαβούζας
  • 6358
    Μηνύματα
    • Προφίλ
Συμφωνώ απόλυτα με Κατ
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ (Pablo Gabriel García Pérez)
Όταν η αδικία γίνεται νόμος, η παρανομία γίνεται καθήκον
"Πάρτε το χαμπάρι, οι εφιάλτες σας μόλις ξεκίνησαν...»
ΘΥΡΑ 4
 

Απ: Ιβάν Σαββίδης ΙV (President)
« Απάντηση #103 στις: Ιουλίου 02, 2019, 04:18:58 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος Billysm-4

  • Platinum member
  • ******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: ΝΕΑΠΟΛΗ
  • 8282
    Μηνύματα
    • Προφίλ
You are not allowed to view links. Register or Login

Τελη χρονικα ενα τετοιο deal δε γινεται σε 24 ωρες .Με την καμια.Εξαλλου υπαρχουν και 1-2 μαρτυριες οτι η ΠΑΕ γνωριζε εδω και 10 μερες τουλαχιστον.Υποψιν οτι ο ισολογισμος  της χρονιας κλεινει 30/6   (εισπραξη 2 εκατ απο αραβες) και η νεα χρονια  ανοιγει 1/7 (προσληψη φερειρα)    ;)) με οτι αυτο σημαινει για ffp κλπ.Τοσο συμπτωση?
 

Ξερουμε οι ¨μαρτυριες ποσο αξιοπιστες ειναι μιας και μιλαμε υποθετικα τωρα?
Περι τινος προκειται γιατι διαπιστωνω ενα κολλημα να δεχθειτε οτι το ντιλ εγινε μεσα σε 40 ωρες και οτι ο ισολογισμος εκλεινε στις 30/6.
Τα ξερατε και πριν αυτα δηλαδη?


ΠΑΟΚ- ΘΡΗΣΚΕΙΑ- ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Γ@ΜΙΕΤΑΙ Η ΑΙΛΑΔΑ ΚΑΤΩ ΑΠ ΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!


 

Απ: Ιβάν Σαββίδης ΙV (President)
« Απάντηση #104 στις: Ιουλίου 03, 2019, 12:18:39 πμ »
 

Αποσυνδεδεμένος Kat6

  • Platinum member
  • ******
  • 3763
    Μηνύματα
  • Kataramenos μια ζωή
    • Προφίλ
?? Τι θα πει αν τα ξεραμε πριν? Φυσικα και οχι. Απο ενα γνωστο μου που χει καποιον μεσα στη Παε (δε μπορω να γραψω ονομα οπως κι ο μοικ καποτε για τους ιδιους λογους) με ειπε πριν 15 μερες οτι ηρθε προταση για Λουτσο και γελουσα δεν εδωσα σημασια του λεω ηρθαν και πιο παλια σιγα μη φυγει. Η αλλη απο γνωστο γνωστου που βρεθηκε σ ενα... γαμο , τι να σου πω. Δε τον ξερω. Περα απ αυτα κοινη λογικη. Κι η μπραγκα βολευτηκε με  προπονητη αμεσως    ;). Πεφτεις απ την Ακρόπολη και βρίσκεις πορτοφολι. Γινεται καμια φορα αλλα..... Δε θελετε να λεμε την αποψη μας και και τι ακουμε?
 Να ζητησουμε ταυτοτητες και ποινικο μητρωο?Δε το καταλαβαινω αυτο.Οι πιπες των αρδ δηλαδη γιατι γραφονται εδω μεσα?Τι ειμαστε εμεις δηλαδη?Γιατι εχουμε τετοια αντιμετωπιση καθε φορα που γραφουμε οτι ακουσαμε?
Αμα δε θελετε να γραφουμε αυτα που πιστευουμε πειτε το να την κανουμε. Εγω χειροκροτητης και μονο δε γινομαι.
 Η πειτε να μη μεταφερουμε φημες θα ισχυει ομως για ολους και για ολα.Ουτε παικτες ουτε προπονητες ουτε τιποτα. Ειναι πιο αξιοπιστος ο πτερωτος και ο μουστακιας δηλαδη?

Υγ η συγκεκριμενη περιπτωση μονο για μπραβο στην Παε και τον ΤΔ ειναι.Δε καταλαβαινω τι σας πειραξε
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουλίου 03, 2019, 12:24:08 πμ από Kat6 »
ΠΑΟΚ και στα δύσκολα.
 

Απ: Ιβάν Σαββίδης ΙV (President)
« Απάντηση #105 στις: Ιουλίου 03, 2019, 10:39:35 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος m01can4

  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: Aruba
  • 33113
    Μηνύματα
    • Προφίλ
Στο κομμάτι που μας αφορά Kat, δεν νομίζω εδώ μέσα τουλάχιστον να ζητάμε ταυτότητες και ποινικά μητρώα.
Και οι π@πες των ΑΡΔ μπαίνουν για σχολιασμό και μόνο, όχι σαν κάτι δεδομένο.
Απο κει και πέρα κανένας δεν ζήτησε από κανέναν να γίνει χειροκροτητής η να μην λέει την άποψη του.
Και δεν νομίζω να έχουμε κρατήσει κανέναν με το ζόρι εδώ μέσα, το αντίθετο θα έλεγα.
Λυπάμαι για όσα διάβασα.
"Σας έχει "φάει" το... "ματι" και η... μ@λακια!"
 

Απ: Ιβάν Σαββίδης ΙV (President)
« Απάντηση #106 στις: Ιουλίου 03, 2019, 11:00:14 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος Kat6

  • Platinum member
  • ******
  • 3763
    Μηνύματα
  • Kataramenos μια ζωή
    • Προφίλ
Για ποιο πραγμα λυπασαι  ρε ινδιανε?Για το γεγονος  οτι οποτε γραφουμε κατι που παρεκκλινει της πεπατημενης διαβαζουμε τετοια σχολια?Δεν ειναι η πρωτη φορα.Ε μετα τη 100η καπου στη βαραει λες δε θελουν ν ακουν κατι διαφορετικο απ οτι λεει η ΠΑΕ κι οι αρδ.Μια λογικη(κατ εμε)  εξηγηση δωσαμε γι αυτο που εγινε.
 Περι αξιοπιστιας.,εσυ οταν εβγαζες τις μεταγραφες  που σουλεγε το παιδι απο μεσα ειπες ποτε ποιος ηταν?Θα χανε τη δουλεια του την αλλη μερα. ετσι δεν ειναι? .Ακριβως το ιδιο ισχυει τωρα.Ελατε να πιουμε ενα καφε να σας πω και ποιος και τι .Γραπτα δε γινεται.Ουτε γινεται ομως καθε φορα που γραφουμε μια πληροφορια(αν θελετε την πιστευετε αν  θελετε οχι)  να διαβαζουμε σχολια περι αξιοπιστιας αυτων που μας τα ειπαν, που αντανακλανε φυσικα και στη δικη μας.Αν δε θεωρουσαμε οτι ειχαν βαση δε θα τα γραφαμε κιολας.Αυτα, στο επανιδειν.
ΠΑΟΚ και στα δύσκολα.
 

Απ: Ιβάν Σαββίδης ΙV (President)
« Απάντηση #107 στις: Ιουλίου 03, 2019, 11:10:21 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος Billysm-4

  • Platinum member
  • ******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: ΝΕΑΠΟΛΗ
  • 8282
    Μηνύματα
    • Προφίλ
Επειδη εγω εγραψα περι αξιοπιστιας και φαινεται ο Κατ παρεξηγηθηκε, να πω οτι ο δικος μου φιλος απο μεσα μου ειπε οτι τους ειδοποιησε ο Λουτσεσκου πως εχει μεγαλη προταση απο Αραβια και πρεπει να απαντησει θετικα η αρνητικα μεσα σε λιγες ωρες.
Η απαντηση του λοιπον ηταν οτι δεχεται να παει εκει.
Αν θελετε το πιστευετε, αν δεν θελετε μην το πιστευετε.
Απο σεναρια στον ΠΑΟΚ αλλο τιποτα!
ΠΑΟΚ- ΘΡΗΣΚΕΙΑ- ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Γ@ΜΙΕΤΑΙ Η ΑΙΛΑΔΑ ΚΑΤΩ ΑΠ ΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!


 

Απ: Ιβάν Σαββίδης ΙV (President)
« Απάντηση #108 στις: Ιουλίου 03, 2019, 11:13:26 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος teododo

  • "Russian" Big BOSS
  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 50
    Τοποθεσία: Ροστόφ
  • 35185
    Μηνύματα
  • I Don't παλελεύω it...
    • Προφίλ
Καλα ρε παιδια μην μαλωνετε, αφου ολοι βαζετε φημες και πληροφοριες, ας βαλω και εγω την δηλωση ενος γνωστου.
ΤΟΥ ΜΑΝΑΤΖΕΡ ΤΟΥ ΦΕΡΕΙΡΑ.

Οποιος θελει τον πιστευει.


- Ας πάρουμε τα πράγματα με χρονική σειρά. Πότε ήταν η πρώτη φορά που σας κάλεσαν από τον ΠΑΟΚ για να σας ρωτήσουν για την διαθεσιμότητα του Αμπέλ Φερέιρα;

«Νομίζω ήταν το βράδυ της Παρασκευής ή το Σάββατο. Σίγουρα πάντως ήταν μετά την αποχώρηση του Ράζβαν Λουτσέσκου. Δεν είμαι σίγουρος για την ακριβή μέρα, όμως οι διαπραγματεύσεις έγιναν μέσα στο Σαββατοκύριακό».
Όλη η ΑΘΗΝΑ ενωμένη, από τον ΠΑΟΚ...Γ@ΜΗΜΕΝΗ!!
 

Απ: Ιβάν Σαββίδης ΙV (President)
« Απάντηση #109 στις: Ιουλίου 03, 2019, 11:29:48 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος jim

  • Platinum member
  • ******
  • Ηλικία: 42
    Τοποθεσία: Χαβουζα
  • 13299
    Μηνύματα
  • ΝΑΙ ΡΕ ΠΑΟΚ
    • Προφίλ
Αναθεμα αν εχω καταλαβει για ποιο λογο μαλωνετε.
Αλλα  :paokeisai:
Το "φαγητό" του κάθε αμπαλου ΠΑΟΚτση, οι ΑΡΔ και τα ραδιοφωνα!