2. Carlos Zambrano

Αποστολέας Θέμα: 2. Carlos Zambrano  (Αναγνώστηκε 10871 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Απ: 2. Carlos Zambrano
« Απάντηση #40 στις: Σεπτεμβρίου 24, 2017, 07:51:07 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος jim

  • Platinum member
  • ******
  • Ηλικία: 42
    Τοποθεσία: Χαβουζα
  • 13299
    Μηνύματα
  • ΝΑΙ ΡΕ ΠΑΟΚ
    • Προφίλ
DOPERMAN ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ! musicrocker
Το "φαγητό" του κάθε αμπαλου ΠΑΟΚτση, οι ΑΡΔ και τα ραδιοφωνα!
 

Απ: 2. Carlos Zambrano
« Απάντηση #41 στις: Σεπτεμβρίου 24, 2017, 08:11:19 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος teododo

  • "Russian" Big BOSS
  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 50
    Τοποθεσία: Ροστόφ
  • 35185
    Μηνύματα
  • I Don't παλελεύω it...
    • Προφίλ
"Έχουμε τα εχέγγυα για το πρωτάθλημα"



"Δεν έχω κάτι σοβαρό, όλα είναι καλά και μακάρι να συνεχίσουμε με νίκες. Νιώθω πολύ καλά, είμαι ένα μήνα στην πόλη. Είναι μια σημαντική νίκη. Το ότι παίζαμε χωρίς κόσμο είναι σημαντικό γιατί οι οπαδοί βοηθούν πολύ. Ελπίζω στα επόμενα ματς να είναι κοντά μας. Η πόλη είναι πάρα πολύ ωραία, το κλίμα είναι εκπληκτικό ειδικά όταν έρχεσαι από τη Ρωσία! Είμαι πολύ χαρούμενος, η ομάδα έχει πολλή ποιότητα και έχουμε όλα τα εχέγγυα για το πρωτάθλημα. Θα βελτιωνόμαστε συνεχώς.

Εξεπλάγην αρχικά με το που ήρθα γιατί είχα την εντύπωση πως τα πράγματα θα ήταν όπως στη Ρωσία που δεν ασχολούνται πολύ. Είδα όμως πως με αναγνώριζαν από την πρώτη μέρα και μου έδιναν ευχές και αυτό είναι πολύ σημαντικό. Ήρθα εδώ για πρωταθλητισμό και το ίδιο θέλουν και οι οπαδοί. Πιστεύω θα τα πάμε πολύ καλά και θέλω να δω το γήπεδο γεμάτο κόσμο.

Ήθελα από την αρχή να έρθω στον ΠΑΟΚ αλλά υπήρχαν θέματα διαπραγμάτευσης. Είπαμε το "ναι" πραγματικά την τελευταία στιγμή, αλλά το θέλαμε από νωρίς να έρθω. Δεν σκέφτομαι την εθνική αυτή τη στιγμή αλλά μόνο τον ΠΑΟΚ".
Όλη η ΑΘΗΝΑ ενωμένη, από τον ΠΑΟΚ...Γ@ΜΗΜΕΝΗ!!
 

Απ: 2. Carlos Zambrano
« Απάντηση #42 στις: Σεπτεμβρίου 24, 2017, 09:55:30 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος m01can4

  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: Aruba
  • 33113
    Μηνύματα
    • Προφίλ
You are not allowed to view links. Register or Login
Ο Ζαμπρανο οταν βλεπει επιθετικο να ερχεται προς τα πανω του! smilepaok smilepaok smilepaok smilepaok smilepaok smilepaok smilepaok smilepaok smilepaok smilepaok smilepaok smilepaok smilepaok smilepaok smilepaok smilepaok smilepaok smilepaok

 musicrocker musicrocker musicrocker musicrocker musicrocker musicrocker musicrocker musicrocker musicrocker musicrocker





Φοβερό Τζιμ, του το στείλε ο Τέο στο twitter και του άρεσε  :))
"Σας έχει "φάει" το... "ματι" και η... μ@λακια!"
 

Απ: 2. Carlos Zambrano
« Απάντηση #43 στις: Σεπτεμβρίου 25, 2017, 07:03:49 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος Billysm-4

  • Platinum member
  • ******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: ΝΕΑΠΟΛΗ
  • 8282
    Μηνύματα
    • Προφίλ
χααχαχαχχαχαχααχχαχααχχαχααχ ειστε τρελοκομεια ρε  :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))

Την επομενη φορα στειλτε του αυτο. :)) :)) :)) :))



ΠΑΟΚ- ΘΡΗΣΚΕΙΑ- ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Γ@ΜΙΕΤΑΙ Η ΑΙΛΑΔΑ ΚΑΤΩ ΑΠ ΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!


 

Απ: 2. Carlos Zambrano
« Απάντηση #44 στις: Σεπτεμβρίου 25, 2017, 07:07:37 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος teododo

  • "Russian" Big BOSS
  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 50
    Τοποθεσία: Ροστόφ
  • 35185
    Μηνύματα
  • I Don't παλελεύω it...
    • Προφίλ
Φιλαρακι ιδεα που εριξες!! >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D
Όλη η ΑΘΗΝΑ ενωμένη, από τον ΠΑΟΚ...Γ@ΜΗΜΕΝΗ!!
 

Απ: 2. Carlos Zambrano
« Απάντηση #45 στις: Οκτωβρίου 08, 2017, 11:28:20 πμ »
 

Αποσυνδεδεμένος m01can4

  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: Aruba
  • 33113
    Μηνύματα
    • Προφίλ
«Ο Σαββίδης θέλει να με αγοράσει από τη Ρούμπιν»



Για το αν υπάρχει πιθανότητα παραμονής του στον ΠΑΟΚ και του χρόνου:"Είμαι εδώ για ένα χρόνο ως δανεικός, αλλά στην πρόσφατη εκδήλωση που έκανε η ομάδα ο πρόεδρος μου είπε ότι θα ήθελε να αγοράσει τα δικαιώματα μου από την Ρούμπιν στην οποία ανήκω. Ακόμη όμως είναι νωρίς, το μυαλό μου είναι στο ποδόσφαιρο και στο πως θα βοηθήσω την ομάδα να πάρει τον τίτλο. Ο κ. Σαββίδης θέλει να με φέρει στον ΠΑΟΚ για μόνιμα , η αλήθεια είναι όμως ότι η κατάσταση με την Ρούμπιν Καζάν είναι λίγο περίπλοκη".

Για τον στόχο του με τον Δικέφαλο: "Ήρθα στον ΠΑΟΚ για να δουλέψουμε σκληρά με τους συμπαίκτες μου και να κατακτήσουμε το πρωτάθλημα να δώσουμε χαρά στους οπαδούς μας. Θέλουμε πολύ να φέρουμε τον τίτλο στην Τούμπα και για αυτό θα δώσουμε όλοι το 100%".

Για το ενδιαφέρον της Βαλένθια: "Το διάβασα και εγώ για τη Βαλένθια μου το είπε και ο ατζέντης μου. Εγώ όμως δεν έχω καμία διάθεση να φύγω. Θέλω να μείνω στον ΠΑΟΚ και να παίζω. Να βοηθήσω την ομάδα να κατακτήσει το πρωτάθλημα".


Ας επικεντρωθεί σε εμάς και η κατάσταση θα ξεμπλέξει.... 8)
"Σας έχει "φάει" το... "ματι" και η... μ@λακια!"
 

Απ: 2. Carlos Zambrano
« Απάντηση #46 στις: Οκτωβρίου 12, 2017, 10:36:01 πμ »
 

Αποσυνδεδεμένος m01can4

  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: Aruba
  • 33113
    Μηνύματα
    • Προφίλ
Μαζί με την οικογένεια ήρθε και το ....αμάξι.... :grin1:

"Σας έχει "φάει" το... "ματι" και η... μ@λακια!"
 

Απ: 2. Carlos Zambrano
« Απάντηση #47 στις: Οκτωβρίου 15, 2017, 09:26:22 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος teododo

  • "Russian" Big BOSS
  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 50
    Τοποθεσία: Ροστόφ
  • 35185
    Μηνύματα
  • I Don't παλελεύω it...
    • Προφίλ
"I AM HERE TO HELP THE TEAM"



Για την κατάσταση του: "Εντάξει, αυτά υπάρχουν στα ματς, κάποιες φορές γίνονται σκληρά μαρκαρίσματα, όμως το πιο σημαντικό είναι οι τρεις βαθμοί και η νίκη της ομάδας, ο πόνος είναι της στιγμής, περνάει μετά".

Για το αν περίμεναν αυτό το ξέσπασμα: "Ναι, είχαμε δύο εβδομάδες σκληρής δουλειάς, θέλαμε να δώσουμε απαντήσεις. Πετύχαμε νωρίς το γκολ και καταφέραμε να φτάσουμε σε αυτό το σκορ, είναι σημαντικό αυτό γιατί αλλάζει η ψυχολογία σου".

Για το αν έχει προσαρμοστεί στον ΠΑΟΚ: "Σημασία δεν έχει τόσο το πως έχω προσαρμοστεί εγώ. Είμαι εδώ για να βοηθήσω την ομάδα, γιατί αν δεν κερδίζει η ομάδα τα βέλη στρέφονται στην άμυνα".

Για τα ντέρμπι που ακολουθούν: "Νομίζω είμαστε στο 100% για αυτά τα παιχνίδια, η ομάδα έχει την ψυχολογία για να κερδίσει όλα τα ματς αρχής γενομένης από το ματς με τον Ολυμπιακό".

Για το αν χρειάζεται ειδική προετοιμασία για το ντέρμπι: "Σίγουρα η προετοιμασία δεν είναι ίδια. Θέλει διαφορετική προετοιμασία ψυχολογικά. Ξέρω τη σημασία αυτού του ματς, πρέπει να προετοιμαστούμε κατάλληλα και να πάμε να πάρουμε τους τρεις βαθμούς...".
Όλη η ΑΘΗΝΑ ενωμένη, από τον ΠΑΟΚ...Γ@ΜΗΜΕΝΗ!!
 

Απ: 2. Carlos Zambrano
« Απάντηση #48 στις: Οκτωβρίου 15, 2017, 09:27:31 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος teododo

  • "Russian" Big BOSS
  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 50
    Τοποθεσία: Ροστόφ
  • 35185
    Μηνύματα
  • I Don't παλελεύω it...
    • Προφίλ
You are not allowed to view links. Register or Login
Ο Ζαμπρανο οταν βλεπει επιθετικο να ερχεται προς τα πανω του! smilepaok smilepaok smilepaok smilepaok smilepaok smilepaok smilepaok smilepaok smilepaok smilepaok smilepaok smilepaok smilepaok smilepaok smilepaok smilepaok smilepaok smilepaok

 musicrocker musicrocker musicrocker musicrocker musicrocker musicrocker musicrocker musicrocker musicrocker musicrocker




FUCK THEM!

 >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D
Όλη η ΑΘΗΝΑ ενωμένη, από τον ΠΑΟΚ...Γ@ΜΗΜΕΝΗ!!
 

Απ: 2. Carlos Zambrano
« Απάντηση #49 στις: Οκτωβρίου 15, 2017, 10:53:32 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος m01can4

  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: Aruba
  • 33113
    Μηνύματα
    • Προφίλ
Just amazing in the field, very strong.....
"Σας έχει "φάει" το... "ματι" και η... μ@λακια!"