Μεταγραφές Καλοκαιριού 2014

Αποστολέας Θέμα: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2014  (Αναγνώστηκε 79688 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Απ: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2014
« Απάντηση #550 στις: Αυγούστου 13, 2014, 10:00:04 πμ »
 

Αποσυνδεδεμένος teododo

  • "Russian" Big BOSS
  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 50
    Τοποθεσία: Ροστόφ
  • 35185
    Μηνύματα
  • I Don't παλελεύω it...
    • Προφίλ
"Εγώ θέλω, ελπίζω και ο κόσμος"


-Τζαμέλ, τι γνωρίζεις προσωπικά για το ενδιαφέρον του ΠΑΟΚ για σένα;


"Το τηλέφωνο μου δεν έχει σταματήσει να χτυπά τις τελευταίες ώρες και να δέχεται κλήσεις από την Ελλάδα για το συγκεκριμένο ζήτημα.Πάντως, εγώ δεν ξέρω κάτι συγκεκριμένο να σας πω".

-Πάντως, ο μάνατζερ σου έχει ήδη κάνει λόγο για κατάθεση επίσημης πρότασης από τον ΠΑΟΚ.

"Με τον μάνατζερ μου θα μιλήσω αργότερα το βράδυ (σ. σ. χθες) ή το αργότερο αύριο (σ. σ. σήμερα). Αφού επικοινωνήσω πρώτα μαζί του, μπορεί στη συνέχεια να είμαι σε θέση να σας πω περισσότερα".

-Σε ενδιαφέρει η προοπτική να επιστρέφεις και να συνεχίσεις την καριέρα σου στο ελληνικό πρωτάθλημα;

"Φυσικά και θα το ήθελα. Αγαπώ πολύ τη χώρα σας και δεν έχω ξεχάσει τα χρόνια που πέρασα στην Ελλάδα".

-Πώς θα αντιμετώπιζες το ενδεχόμενο να φορέσεις τη φανέλα του ΠΑΟΚ; "Όπως σας είπα, θα μου άρεσε πολύ να παίξω και πάλι στο ελληνικό πρωτάθλημα. Και ο ΠΑΟΚ θα ήταν μια πολύ ενδιαφέρουσα προοπτική, ξέρω τις συνθήκες που επικρατούν στην Ελλάδα και δεν θα είχα κανένα πρόβλημα να αγωνιστώ και πάλι στο πρωτάθλημα της χώρας σας".

-Θα ήθελες να στείλεις κάποιο μήνυμα στους φιλάθλους του ΠΑΟΚ, που περιμένουν τα νεότερα στην υπόθεση σου;

"Απλώς αναρωτιέμαι αν θα ήθελαν να με δουν αγωνιζόμενο στην έδρα της Τούμπας με τη φανέλα του ΠΑΟΚ. Ελπίζω η απάντηση σ' αυτό το ερώτημα να είναι θετική...".


Προσωπικα δεν τρελαινομαι αλλα απο το ολοτελα..
Όλη η ΑΘΗΝΑ ενωμένη, από τον ΠΑΟΚ...Γ@ΜΗΜΕΝΗ!!
 

Απ: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2014
« Απάντηση #551 στις: Αυγούστου 13, 2014, 10:46:47 πμ »
 

Αποσυνδεδεμένος Kat6

  • Platinum member
  • ******
  • 3763
    Μηνύματα
  • Kataramenos μια ζωή
    • Προφίλ
Εγω παλι πολύ θα γούσταρα να το καρφώσεις μεσα στο καραιτάβλι και μετά να κάνεις ενα "Σσσσσσσσσσστ" στη κερκίδα.
ΠΑΟΚ και στα δύσκολα.
 

Απ: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2014
« Απάντηση #552 στις: Αυγούστου 13, 2014, 12:33:15 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος m01can4

  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: Aruba
  • 33113
    Μηνύματα
    • Προφίλ
Από αυτούς που έχουμε σίγουρα μπορεί παραπάνω αλλά σαν παίκτης είναι η του ύψους ή του βάθους.
Αν πάρει μπρος, κάνει καλά παιχνίδια, αν τον πάρει η κατηφόρα δεν συνέρχεται με τίποτα!!  :)) :)) :))
"Σας έχει "φάει" το... "ματι" και η... μ@λακια!"
 

Απ: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2014
« Απάντηση #553 στις: Αυγούστου 13, 2014, 08:37:57 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος teododo

  • "Russian" Big BOSS
  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 50
    Τοποθεσία: Ροστόφ
  • 35185
    Μηνύματα
  • I Don't παλελεύω it...
    • Προφίλ
Αν ισχυουν με τα λεφτα που λενε για οψιον αγορας, τοτε ειναι καλα.

Πάει για μονοετή δανεισμό του Αμπντούν



Δανεισμό του Αμπντούν με οψιόν αγοράς το καλοκαίρι περιλαμβάνει το deal που επιχειρεί ο ΠΑΟΚ με τη Νότιγχαμ Φόρεστ.

Ο δικέφαλος φέρεται να τα έχει βρει με τον Αλγερινό εξτρέμ σε προφορικό επίπεδο και αν δεν στραβώσει κάτι την τελευταία στιγμή θα πάρει το δρόμο για την Τούμπα.

Ο ΠΑΟΚ όπως αναφέρουν οι πληροφορίες καταλήγει σε συμφωνία με τους Άγγλους για τον παίκτη, ο οποίος θα παραχωρηθεί δανεικός για ένα έτος και το καλοκαίρι του 2015 θα μπορεί να τον κάνει δικό του μέ ένα ποσό κοντά στο 1,3 εκατ. ευρώ.

Οι εξελίξεις θα τρέξουν άμεσα και δεν αποκλείεται ακόμα αύριο να υπάρξει οριστικό ξεκαθάρισμα -προφανώς αναμένεται το ΟΚ του Σαββίδη- για το εαν θα προχωρήσει οριστικά το deal.

Όλη η ΑΘΗΝΑ ενωμένη, από τον ΠΑΟΚ...Γ@ΜΗΜΕΝΗ!!
 

Απ: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2014
« Απάντηση #554 στις: Αυγούστου 14, 2014, 09:50:36 πμ »
 

Αποσυνδεδεμένος m01can4

  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: Aruba
  • 33113
    Μηνύματα
    • Προφίλ
Έρχεται ο Αμπντούν


Δεν προχωράει του Αμπντούν στον ΠΑΟΚ


Διαλέξτε και πάρτε....αρδ  8)
"Σας έχει "φάει" το... "ματι" και η... μ@λακια!"
 

Απ: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2014
« Απάντηση #555 στις: Αυγούστου 14, 2014, 03:34:45 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος teododo

  • "Russian" Big BOSS
  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 50
    Τοποθεσία: Ροστόφ
  • 35185
    Μηνύματα
  • I Don't παλελεύω it...
    • Προφίλ
Ευκολακι   facepalm
Όλη η ΑΘΗΝΑ ενωμένη, από τον ΠΑΟΚ...Γ@ΜΗΜΕΝΗ!!
 

Απ: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2014
« Απάντηση #556 στις: Αυγούστου 16, 2014, 10:50:29 πμ »
 

Αποσυνδεδεμένος m01can4

  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: Aruba
  • 33113
    Μηνύματα
    • Προφίλ
Σήμερα πέφτουμε από τα σύννεφα.... facepalm


«Φρένο» από Σαββίδη για Αμπντούν

Απρόσμενη εξέλιξη φαίνεται πως παίρνει το θέμα της μετακίνησης του Τζαμέλ Αμπντούν στον ΠΑΟΚ. Ο Ιβάν Σαββίδης δεν άναψε το «πράσινο φως» και όλα δείχνουν ότι οι Θεσσαλονικείς θα αναζητήσουν άλλες λύσεις για την ενίσχυση στη θέση του εξτρέμ.

Όπως αναφέρουν στη Θεσσαλονίκη, ο ισχυρός άντρας της ΠΑΕ ενημερώθηκε για την εξωγηπεδική ζωή του Αλγερινού και αποφάσισε να φρενάρει τη μεταγραφή.

Όλα αυτά και ενώ τις προηγούμενες μέρες ο Ζήσης Βρύζας είχε καταφέρει, έπειτα από μεγάλη προσπάθεια, να δώσει τα χέρια με τη Νότιγχαμ Φόρεστ για την απόκτηση του ποδοσφαιριστή. Οι πληροφορίες ανέφεραν ότι ο ΠΑΟΚ θα του έδινε ένα μέρος του συμβόλαιο του και θα τον αποκτούσε δανεικό με οψιόν αγοράς.

Είχαμε γράψει και χθες ότι παρά το προχωρημένο της υπόθεσης, ο τελευταίος λόγος θα ανήκε τον Σαββίδη, ο οποίος τελικά έκρινε προτιμότερο να αφήσει στην άκρη την περίπτωση του πρώην ποδοσφαιριστή του Ολυμπιακού και λίγες μέρες πριν την έναρξη των επίσημων υποχρεώσεων της ομάδας να βγει ξανά στην αναζήτηση ενός αξιόλογου εξτρέμ. 


"Σας έχει "φάει" το... "ματι" και η... μ@λακια!"
 

Απ: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2014
« Απάντηση #557 στις: Αυγούστου 16, 2014, 05:43:27 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος teododo

  • "Russian" Big BOSS
  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 50
    Τοποθεσία: Ροστόφ
  • 35185
    Μηνύματα
  • I Don't παλελεύω it...
    • Προφίλ
Δηλαδη θα πηγαινε και αυτος στο γνωστο μαγαζι και θα σερνοτανε ή κατι αλλο παιζει?
Πολυ περιεργα γινονται τα πραγματα   >:(
Όλη η ΑΘΗΝΑ ενωμένη, από τον ΠΑΟΚ...Γ@ΜΗΜΕΝΗ!!
 

Απ: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2014
« Απάντηση #558 στις: Αυγούστου 17, 2014, 09:30:49 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος m01can4

  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: Aruba
  • 33113
    Μηνύματα
    • Προφίλ
Το χα προβλέψει ευτυχώς ή δυστυχώς...


Κοντά σε Σηφάκη



Πολύ κοντά στην ολοκλήρωση της απόκτησης του Μιχάλη Σηφάκη φαίνεται πως βρίσκεται ο ΠΑΟΚ.

Ο «Δικέφαλος του Βορρά» έχει έρθει σε κατ’ αρχήν συμφωνία με τον 30χρονο γκολκίπερ, μιας που ο Σαρλ Ιτάνζ δεν υπολογίζεται από τον Άγγελο Αναστασιάδη. Ο Σηφάκης έχει μείνει ελεύθερος από τον Ατρόμητο και παρά τις συζητήσεις με ομάδες του εξωτερικού δεν έχει βρει ομάδα, με την προοπτική του ΠΑΟΚ να μοιάζει ιδανική.
"Σας έχει "φάει" το... "ματι" και η... μ@λακια!"
 

Απ: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2014
« Απάντηση #559 στις: Αυγούστου 17, 2014, 10:49:08 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος teododo

  • "Russian" Big BOSS
  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 50
    Τοποθεσία: Ροστόφ
  • 35185
    Μηνύματα
  • I Don't παλελεύω it...
    • Προφίλ
Μπρος γκρεμος και πισω ρεμα
Σηφακης - Τζορβας, προτιμω Γιακουμη και δεν καταλαβαινω τι θα κερδισουμε απο αυτους.
Ειλικρινα μιλαω.
Όλη η ΑΘΗΝΑ ενωμένη, από τον ΠΑΟΚ...Γ@ΜΗΜΕΝΗ!!