15.Miguel Angelo Leonardo Vitor

Αποστολέας Θέμα: 15.Miguel Angelo Leonardo Vitor  (Αναγνώστηκε 14516 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Απ: 15.Miguel Angelo Leonardo Vitor
« Απάντηση #100 στις: Απριλίου 11, 2016, 03:52:27 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος m01can4

  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: Aruba
  • 33113
    Μηνύματα
    • Προφίλ
 :( :(
"Σας έχει "φάει" το... "ματι" και η... μ@λακια!"
 

Απ: 15.Miguel Angelo Leonardo Vitor
« Απάντηση #101 στις: Απριλίου 12, 2016, 12:57:45 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος teododo

  • "Russian" Big BOSS
  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 50
    Τοποθεσία: Ροστόφ
  • 35185
    Μηνύματα
  • I Don't παλελεύω it...
    • Προφίλ
Σερβία, Ρωσία ή κάπου αλλού…



Ο Πορτογάλος, που ήρθε στον ΠΑΟΚ το καλοκαίρι του 2013, είναι γνωστό ότι βρίσκεται στο στόχαστρο του Ερυθρού Αστέρα και για το λόγο αυτό βρέθηκε την περασμένη Κυριακή στη Θεσσαλονίκη ο γενικός διευθυντής του, Ζβεζντάν Τέρζιτς, που παρακολούθησε από κοντά το ΠΑΟΚ-Λεβαδειακός.

Ο ΠΑΟΚ μέχρι τώρα δεν έχει επιστρέψει σε καμία κουβέντα με τον Μιγκέλ Βίτορ και όλα έχουν παραμείνει στάσιμα τους τελευταίους μήνες. Ενδειξη, ότι μάλλον δεν υπολογίζεται για τη νέα χρονιά.

Το πρώτο ποσό (450.000 ευρώ ετησίως) που ζήτησε στις επαφές που είχε το περασμένο φθινόπωρο με τον Φρανκ Αρνεσεν, προφανώς και δεν το συζητούν καν σήμερα στην Τούμπα. Αν και το οικονομικό δεν είναι ο πρώτος λόγος, καθώς λέγεται ότι δεν υπήρξε αντιπρόταση, ούτε καν διαπραγμάτευση.

Ένα ακόμη στοιχείο που δείχνει ότι πλησιάζει η ώρα της αποχώρησης του Μιγκέλ Βίτορ από την Τούμπα είναι το γεγονός της πολύ καλής οικονομικής πρότασης, που υπάρχει στον Πορτογάλο από ρωσική ομάδα, όπως αποκαλύπτουν σήμερα οι Σέρβοι.




Προσωπικα δεν θα μου λειψει! :)
Όλη η ΑΘΗΝΑ ενωμένη, από τον ΠΑΟΚ...Γ@ΜΗΜΕΝΗ!!
 

Απ: 15.Miguel Angelo Leonardo Vitor
« Απάντηση #102 στις: Απριλίου 12, 2016, 10:13:35 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος Billysm-4

  • Platinum member
  • ******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: ΝΕΑΠΟΛΗ
  • 8282
    Μηνύματα
    • Προφίλ
Αμα υπαρχει καλη προταση απο Ρωσια, καλα να περασει!
ΠΑΟΚ- ΘΡΗΣΚΕΙΑ- ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Γ@ΜΙΕΤΑΙ Η ΑΙΛΑΔΑ ΚΑΤΩ ΑΠ ΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!


 

Απ: 15.Miguel Angelo Leonardo Vitor
« Απάντηση #103 στις: Απριλίου 19, 2016, 11:42:37 πμ »
 

Αποσυνδεδεμένος m01can4

  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: Aruba
  • 33113
    Μηνύματα
    • Προφίλ
"Δίνω τον πρώτο λόγο στον  ΠΑΟΚ, γιατί νιώθω καλά εδώ"




Με δηλώσεις του στην «Α Bola» ο Μιγκέλ Βίτορ μίλησε για το μέλλον αφήνοντας όλα τα ενδεχόμενα ανοικτά για τον επόμενο σταθμό της καριέρας του.

Ο Πορτογάλος κεντρικός αμυντικός του ΠΑΟΚ, το συμβόλαιο του οποίου λήγει το καλοκαίρι, υποστήριξε ότι «όλα είναι ανοικτά» αναφορικά με την ανανέωση ή όχι της συνεργασίας του με την ομάδα της Θεσσαλονίκης.

Έχω την ευκαιρία να ανανεώσω με τον ΠΑΟΚ, αλλά έχω λάβει και κάποιες προτάσεις από το εξωτερικό. Θα δω τι είναι καλύτερο για μένα και την οικογένειά μου. Μπαίνω σ’ ένα κεφάλαιο της ζωής μου, θα είμαι 27 χρονών, πρέπει το επόμενο βήμα να είναι καλά μελετημένο. Δίνω τον πρώτο λόγο στον  ΠΑΟΚ, γιατί νιώθω καλά εδώ. Όταν ήρθα, ένιωσα ότι έπρεπε να δώσω μια νέα ευκαιρία στην καριέρα μου, να παίξω και να φανώ χρήσιμος», λέει ο Βίτορ στην συνέντευξη του στην εφημερίδα A Bola.

Το θέμα αναμένεται να ξεκαθαρίσει μέσα στον επόμενο μήνα, αμέσως μετά το τέλος των πλέι οφ, με τον ΠΑΟΚ να γνωστοποιεί.




Υπάρχει ο Χατζηισαίας, οπότε άσε καλύτερα...
"Σας έχει "φάει" το... "ματι" και η... μ@λακια!"
 

Απ: 15.Miguel Angelo Leonardo Vitor
« Απάντηση #104 στις: Απριλίου 19, 2016, 02:15:20 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος BW Dragon son

  • Platinum member
  • ******
  • Ηλικία: 60
    Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
  • 1053
    Μηνύματα
  • Σήφη, "οπαδέ του Π.Α.Ο.Κ.", R.I.P. & δεν σε ξεχνώ!
    • Προφίλ
Με 2-2,5 κατοστάρικα και για ρεζέρβα μόνο θα τον ήθελα, κυρίως λόγω ηλικίας-δεσίματος με την ομάδα!!!  smoking

Αν δεν δέχεται, καλό θα είναι στα play off να μην πάρει ούτε λεπτό συμμετοχής, αφού κάνει πολλά...........λάθη!!!
Π. αλεύω ασταμάτητα
Α. ντιστέκομαι στην αδικία
Ο. νειρεύομαι με υπομονή
Κ. ατακτώ τίμια τα πάντα

Όποιος ελεύθερα-Π.Α.Ο.Κ. συλλογάται, συλλογάται σωστά!

Δεν φοβάμαι τίποτα, δεν ελπίζω τίποτα, είμαι ελεύθερος-Π.Α.Ο.Κ.!

Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος θέλει δουλειά πολλή!
 

Απ: 15.Miguel Angelo Leonardo Vitor
« Απάντηση #105 στις: Απριλίου 19, 2016, 07:45:07 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος Billysm-4

  • Platinum member
  • ******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: ΝΕΑΠΟΛΗ
  • 8282
    Μηνύματα
    • Προφίλ
Υπαρχουν και καλυτερα σεντερ μπακ, ωρα να φυγει!
Ας παει στην Ρωσια!
ΠΑΟΚ- ΘΡΗΣΚΕΙΑ- ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Γ@ΜΙΕΤΑΙ Η ΑΙΛΑΔΑ ΚΑΤΩ ΑΠ ΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!


 

Απ: 15.Miguel Angelo Leonardo Vitor
« Απάντηση #106 στις: Απριλίου 21, 2016, 03:28:45 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος teododo

  • "Russian" Big BOSS
  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 50
    Τοποθεσία: Ροστόφ
  • 35185
    Μηνύματα
  • I Don't παλελεύω it...
    • Προφίλ
Πρόταση από Τουρκία ο Βίτορ




Ο Σερβος παράγοντας του Ερυθρού Αστέρα,  που βρέθηκε πρόσφατα στην Τούμπα για να παρακολουθήσει από κοντά τον Μιγκέλ Βίτορ υποστήριξε ότι ο Πορτογάλος έχει καλύτερη οικονομική πρόταση από ομάδα της Τουρκίας,  όπως πληροφορήθηκε στο διάστημα της εκεί παρουσίας του.
Να θυμίσουμε ότι ο κεντρικός αμυντικός του ΠΑΟΚ είναι στο στόχαστρο των πρωταθλητών Σερβίας, όχι όμως στα ποσά που φέρεται να ζητάει ο Πορτογάλος.

«Ο Βίτορ έχει πρόταση από την Τουρκία όπου του προσφέρουν 600.000 ευρώ καθαρά τον χρόνο", είπε ο παράγοντας του σέρβικού συλλόγου για τον Πορτογάλο κεντρικό αμυντικό, ο οποίος πριν λίγες μέρες είχε δηλώσει σε πορτογαλικά Μέσα, ότι δίνει τον πρώτο λόγο στον ΠΑΟΚ



600 τον χρονο και το σκεφτεσαι ρε μεγαλε?
Τι προτεραιτοτητες και μ@λ@κιες, σηκω φυγε που θα βρεις αυτα τα λεφτα? :D
Όλη η ΑΘΗΝΑ ενωμένη, από τον ΠΑΟΚ...Γ@ΜΗΜΕΝΗ!!
 

Απ: 15.Miguel Angelo Leonardo Vitor
« Απάντηση #107 στις: Απριλίου 25, 2016, 07:18:07 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος teododo

  • "Russian" Big BOSS
  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 50
    Τοποθεσία: Ροστόφ
  • 35185
    Μηνύματα
  • I Don't παλελεύω it...
    • Προφίλ
"Ειναι δυνατός στις μονομαχίες, είναι γρήγορος, έχει καλές τοποθετήσεις και «διαβάζει» τις φάσεις"



Ο Σέρβος μέσος του Ολυμπιακού μίλησε στην εφημερίδα «Sport» και εκθείασε τον Μιγκέλ Βίτορ του ΠΑΟΚ. Συγκεκριμένα, ο Πορτογάλος στόπερ βρίσκεται στο στόχαστρο του Ερυθρού Αστέρα και ζητήθηκε από τον Μιλιβόγεβιτς να εκφράσει την άποψή του για τις ικανότητες του στόπερ του «Δικεφάλου».
 
«Παίξαμε αντίπαλοι τρεις φορές και για να είμαι ειλικρινής, ο Μιγκέλ Βίτορ είναι ένας από τους αντιπάλους που με την απόδοση του μου τράβηξε το βλέμμα. Ο Πορτογάλος είναι δυνατός στις μονομαχίες, είναι γρήγορος, έχει καλές τοποθετήσεις και «διαβάζει» τις φάσεις. Οι συμπαίκτες μου στον Ολυμπιακό είναι δύσκολο να αναχαιτιστούν, όμως μαζί τους είχαν πρόβλημα.

Έπαιξε στις ακαδημίες της Μπενφίκα, μετά στην Λέστερ και είναι στον ΠΑΟΚ εδώ και τρία χρόνια. Έκανε εντύπωση στα ματς του Europa League και είμαι σίγουρος ότι αν ο Ερυθρός Αστέρας τον αποκτήσει θα δυναμώσει πολύ μαζί του. Σύμφωνα με όσα λένε στην Ελλάδα, ο Βίτορ θέλει νέες προκλήσεις.

 Αν υπάρχει περίπτωση για τον Ερυθρό Αστέρα να τον πάρει, δεν πρέπει να το σκεφτεί δεύτερη φορά. Αφού ταιριάζει με τα καυτά γήπεδα εδώ, τότε δεν θα έχει πρόβλημα μαζί μας στον Ερυθρό Αστέρα. Το θέμα είναι ότι πρέπει να πληρωθεί κάπως πιο ακριβά γιατί τελειώνει το συμβόλαιο του», ανέφερε χαρακτηριστικά ο Μιλιβόγεβιτς.




Να τον παρετε τοτε, αφου σας αρεσει! >:D
Όλη η ΑΘΗΝΑ ενωμένη, από τον ΠΑΟΚ...Γ@ΜΗΜΕΝΗ!!
 

Απ: 15.Miguel Angelo Leonardo Vitor
« Απάντηση #108 στις: Απριλίου 25, 2016, 08:00:26 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος jim

  • Platinum member
  • ******
  • Ηλικία: 42
    Τοποθεσία: Χαβουζα
  • 13299
    Μηνύματα
  • ΝΑΙ ΡΕ ΠΑΟΚ
    • Προφίλ
Χαρισμα σας! facepalm
Το "φαγητό" του κάθε αμπαλου ΠΑΟΚτση, οι ΑΡΔ και τα ραδιοφωνα!
 

Απ: 15.Miguel Angelo Leonardo Vitor
« Απάντηση #109 στις: Μαΐου 09, 2016, 11:55:56 πμ »
 

Αποσυνδεδεμένος m01can4

  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: Aruba
  • 33113
    Μηνύματα
    • Προφίλ


Ο Βίτορ, σύμφωνα με τα όσα είπε και στον πορτογαλικό Τύπο, θέλει να συνεχίσει στην Ελλάδα (το συμβόλαιο του με τον ΠΑΟΚ λήγει στις 30 Ιουνίου) ή σε κάποιο άλλο ευρωπαϊκό πρωτάθλημα, καθώς δεν τον ενδιαφέρει να παίξει στην Σερβία.

gazzetta.gr

Στην Βέροια είναι μια καλή περίπτωση...
"Σας έχει "φάει" το... "ματι" και η... μ@λακια!"