11. Βαγγέλης Μαργαρίτης

Αποστολέας Θέμα: 11. Βαγγέλης Μαργαρίτης  (Αναγνώστηκε 15806 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Απ: 11. Βαγγέλης Μαργαρίτης
« Απάντηση #110 στις: Ιουνίου 11, 2018, 09:36:30 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος Billysm-4

  • Platinum member
  • ******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: ΝΕΑΠΟΛΗ
  • 8282
    Μηνύματα
    • Προφίλ
Δεν το κουναει απο τον ΠΑΟΚ.
Τον θελουμε και θελει να μεινει.
Ειναι ο ΑΡΧΗΓΟΣ μας, και μας κανει υπερηφανους!
ΠΑΟΚ- ΘΡΗΣΚΕΙΑ- ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Γ@ΜΙΕΤΑΙ Η ΑΙΛΑΔΑ ΚΑΤΩ ΑΠ ΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!


 

Απ: 11. Βαγγέλης Μαργαρίτης
« Απάντηση #111 στις: Ιουνίου 15, 2018, 02:42:40 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος m01can4

  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: Aruba
  • 33111
    Μηνύματα
    • Προφίλ
Ανανεώνει στον ΠΑΟΚ ο Μαργαρίτης




Τα τυπικά μένουν για την ανανέωση της συνεργασίας του Δικεφάλου με τον αρχηγό της ομάδας

Μια ανάσα από την ανανέωσή της συνεργασίας του με τον ΠΑΟΚ βρίσκεται ο Βαγγέλης Μαργαρίτης.

Ο αρχηγός του Δικεφάλου αψήφησε το ενδιαφέρον άλλων ομάδων και θα βάλει την υπογραφή του σε συμβόλαιο δύο ετών, κλέινοντας στην ουσία την καριέρα του στο «PAOK Sport Arena».

O 36χρονος φόργουορντ θα επιστρέψει σήμερα στη Θεσσαλονίκη και τη Δευτέρα θα αναχωρήσει για την Αθήνα για να ενσωματωθεί στην αποστολή της Εθνική ομάδας για τους αγώνες με Ισραήλ και Εσθονία.




Εδώ είναι το σπίτι του.... :)
"Σας έχει "φάει" το... "ματι" και η... μ@λακια!"
 

Απ: 11. Βαγγέλης Μαργαρίτης
« Απάντηση #112 στις: Ιουνίου 15, 2018, 03:40:08 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος m01can4

  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: Aruba
  • 33111
    Μηνύματα
    • Προφίλ
Για πάντα στον ΠΑΟΚ…




Είναι ο αρχηγός της ομάδας και θα είναι για πάντα στον ΠΑΟΚ! Ο Βαγγέλης Μαργαρίτης υπέγραψε πριν από το λίγο το νέο του συμβόλαιο – ζωής- με τον ΠΑΟΚ, το οποίο έχει ισχύ για δύο χρόνια, κάτι που σημαίνει ότι ο αρχηγός θα φοράει τα ασπρόμαυρα τουλάχιστον μέχρι και το 2020!
 
Η κοινή επιθυμία τόσο της ομάδας, όσο και του Βαγγέλη Μαργαρίτη για να συνεχιστεί η επιτυχημένη συνεργασία τους, ήταν αυτή που οδήγησε τις δύο πλευρές στο να καταλήξουν σε συμφωνία με συνοπτικές διαδικασίες.

Ο Βαγγέλης Μαργαρίτης ήρθε στον ΠΑΟΚ το καλοκαίρι του 2012, συμπλήρωσε ήδη έξι χρόνια στην ομάδα και είναι πλέον ο αρχηγός του «Δικεφάλου». Με την ανανέωση της συνεργασίας του με τον ΠΑΟΚ θα μπει σε ένα πολύ κλειστό «κλαμπ» παικτών που έχουν αγωνιστεί για τόσο πολλά χρόνια στην ομάδα μας. Ο Μαργαρίτης έχει φορέσει την φανέλα του ΠΑΟΚ σε 243 επίσημα παιχνίδια, αριθμός που τον κατατάσσει πολύ ψηλά στη σχετική λίστα της ιστορίας της ομάδας μας!

Ο Βαγγέλης Μαργαρίτης γεννήθηκε στην Κατερίνη στις 5 Δεκεμβρίου του 1982 και ξεκίνησε την καριέρα του από τον Κορινό Πιερίας (1997-99). Συνέχισε στον Ηρακλή (1999-2002), τον Ιωνικό Νικαίας (2002-03), την Απολλωνιάδα Πατρών (2003-05), τον Κεραυνό Αιγίου (2005-07), το Περιστέρι (2007-10), τον ΚΑΟΔ (2010-11) ενώ την σεζόν 2011-12 αγωνίστηκε στους Ικάρους Σερρών. Η αδιάλειπτη και συνεπέστατη παρουσία του στον ΠΑΟΚ τα τελευταία έξι χρόνια, του άνοιξε και την πόρτα για την Εθνική ομάδα των ανδρών, της οποίας είναι πλέον βασικό στέλεχος. 





ΜΠΡΑΒΟ ΑΡΧΗΓΕ ΜΑΣ...... :) :) :) :) :)
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουνίου 15, 2018, 03:42:49 μμ από m01can4 »
"Σας έχει "φάει" το... "ματι" και η... μ@λακια!"
 

Απ: 11. Βαγγέλης Μαργαρίτης
« Απάντηση #113 στις: Ιουνίου 15, 2018, 04:55:39 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος m01can4

  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: Aruba
  • 33111
    Μηνύματα
    • Προφίλ
«Οικογένειά μου ο ΠΑΟΚ»


 
Τις πρώτες του δηλώσεις μετά την υπογραφή του τέταρτου συμβολαίου του με τον ΠΑΟΚ πραγματοποίησε ο  Βαγγέλης Μαργαρίτης.

Ο αρχηγός της ομάδας μίλησε για τα συναισθήματά του μετά την υπογραφή του συμβολαίου του, χαρακτηρίζοντας τον ΠΑΟΚ ως οικογένειά του , ενώ αναφέρθηκε στην σχέση του με τον κόσμο, τα όνειρά του για το μέλλον…

Για την υπογραφή του συμβολαίου: «Αισθάνομαι πάρα πολύ όμορφα. Σίγουρα, όταν ήρθα στην ομάδα δεν περίμενα ότι θα μείνω στον ΠΑΟΚ οκτώ χρόνια. Νιώθω την ομάδα μου, τον ΠΑΟΚ, σαν οικογένεια. Ελπίζω τα επόμενα δύο χρόνια να βοηθήσω όσο το δυνατόν περισσότερο την ομάδα».

Για το αν πιστεύει ότι είναι στην καλύτερη φάση της καριέρας του:
«Νιώθω αρκετά καλά τόσο σωματικά, όσο και μπασκετικά. Δεν ξέρω αν είμαι στην  καλύτερη στιγμή της καριέρας μου, αλλά σίγουρα απολαμβάνω πάρα πολύ την παρουσία μου στο γήπεδο».

Για τα όνειρα που έχει για το μέλλον: «Δεν μπορείς να σταματήσεις ούτε τα όνειρα, ούτε τις θετικές σκέψεις. Ελπίζω να βοηθήσω τον ΠΑΟΚ να ανέβει σε ακόμα υψηλότερο επίπεδο».

Για το μήνυμα που θέλει να στείλει στον κόσμο: «Εγώ θα είμαι εδώ τα επόμενα δύο χρόνια και θέλω το ίδιο και από τον κόσμο. Από την πρώτη στιγμή που ήρθα στην ομάδα, οι φίλαθλοι με στήριξαν και με βοήθησαν πάρα πολύ. Ο κόσμος του ΠΑΟΚ μου έχει δώσει την ώθηση ώστε να καταφέρω όσα έχω πετύχει. Εύχομαι να συνεχίσουν να μας στηρίζουν και να έρθουν ακόμα περισσότεροι στο γήπεδο»
"Σας έχει "φάει" το... "ματι" και η... μ@λακια!"
 

Απ: 11. Βαγγέλης Μαργαρίτης
« Απάντηση #114 στις: Ιουνίου 15, 2018, 06:17:57 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος jim

  • Platinum member
  • ******
  • Ηλικία: 41
    Τοποθεσία: Χαβουζα
  • 13299
    Μηνύματα
  • ΝΑΙ ΡΕ ΠΑΟΚ
    • Προφίλ
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
Εκανε πολυ καλο πρωταθλημα.
Μεγαλη φυσιογνωμια!


You are not allowed to view links. Register or Login
Διδασκει μπασκετ, ξεχωρα απο το ηθος κτλ.
ΣΕΒΑΣΜΟΣ! 8)


Απλα και χωρις πολλα πολλα.
Ειναι ΣΗΜΑΙΑ του ΠΑΟΚ 6 χρονια και θα συνεχισει να ειναι. 8)


ΓΙΑ ΑΛΛΑ 2! :paokeisai:
Το "φαγητό" του κάθε αμπαλου ΠΑΟΚτση, οι ΑΡΔ και τα ραδιοφωνα!
 

Απ: 11. Βαγγέλης Μαργαρίτης
« Απάντηση #115 στις: Ιουνίου 15, 2018, 08:55:23 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος teododo

  • "Russian" Big BOSS
  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 49
    Τοποθεσία: Ροστόφ
  • 35183
    Μηνύματα
  • I Don't παλελεύω it...
    • Προφίλ
Εμεινες σπιτι σου ΑΡΧΗΓΕ, ετσι οπως το αξιζες! pano
Όλη η ΑΘΗΝΑ ενωμένη, από τον ΠΑΟΚ...Γ@ΜΗΜΕΝΗ!!
 

Απ: 11. Βαγγέλης Μαργαρίτης
« Απάντηση #116 στις: Ιουνίου 17, 2018, 03:53:15 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος teododo

  • "Russian" Big BOSS
  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 49
    Τοποθεσία: Ροστόφ
  • 35183
    Μηνύματα
  • I Don't παλελεύω it...
    • Προφίλ
Όλη η ΑΘΗΝΑ ενωμένη, από τον ΠΑΟΚ...Γ@ΜΗΜΕΝΗ!!
 

Απ: 11. Βαγγέλης Μαργαρίτης
« Απάντηση #117 στις: Αυγούστου 20, 2018, 07:48:31 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος m01can4

  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: Aruba
  • 33111
    Μηνύματα
    • Προφίλ
«Να χτίσουμε πάνω στην περσινή χρονιά»





«Περιμένω, όπως και πέρυσι, σκληρή δουλειά, να βγάζουμε ενέργεια μέσα στο γήπεδο και να γίνουμε ομάδα. Είναι μια περίοδος που πρέπει να είμαστε συγκεντρωμένοι για να μάθουμε αυτό που θέλει ο κόουτς, ώστε όπως είπα και πριν να καταφέρουμε να γίνουμε ομάδα».

Για τους στόχους του ΠΑΟΚ τη σεζόν που ξεκινά: «Τη συγκεκριμένη χρονική στιγμή δεν μπορούμε να πούμε κάτι συγκεκριμένο. Σίγουρα η περσινή χρονιά μας δίνει φιλοδοξίες και πρέπει να χτίσουμε πάνω σε αυτή. Πρέπει να είμαστε ανταγωνιστικοί σε κάθε παιχνίδι».

Για την ανανέωση του συμβολαίου του: «Είμαι πάρα πολύ χαρούμενος που ανανέωσα  για ακόμη δύο χρόνια. Όπως και τα προηγούμενα χρόνια, έτσι και φέτος θα δώσω το 100% του εαυτού μου για να βοηθήσω την ομάδα. Μου αρέσει πάρα πολύ που είμαι στο γήπεδο και ειδικά σε αυτή την ομάδα που μου έδωσε τον χώρο και τον χρόνο να αποδείξω ποιος είμαι.

Σχετικά με τον ρόλο του στην ομάδα: «Ό,τι μου ζητήσει ο προπονητής θα είμαι εκεί για να ανταπεξέλθω»



Για ακόμη μια φορά.....ΠΟΛΥΤΙΜΟΣ  :)
"Σας έχει "φάει" το... "ματι" και η... μ@λακια!"
 

Απ: 11. Βαγγέλης Μαργαρίτης
« Απάντηση #118 στις: Αυγούστου 20, 2018, 09:51:49 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος Billysm-4

  • Platinum member
  • ******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: ΝΕΑΠΟΛΗ
  • 8282
    Μηνύματα
    • Προφίλ
ΚΟΛΟΝΑ ΤΟΥ ΠΑΟΚ.
ΠΑΟΚ- ΘΡΗΣΚΕΙΑ- ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Γ@ΜΙΕΤΑΙ Η ΑΙΛΑΔΑ ΚΑΤΩ ΑΠ ΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!


 

Απ: 11. Βαγγέλης Μαργαρίτης
« Απάντηση #119 στις: Σεπτεμβρίου 16, 2018, 10:13:53 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος m01can4

  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: Aruba
  • 33111
    Μηνύματα
    • Προφίλ




ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟΝ ΑΡΧΗΓΟ ΜΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΚΡΙΣΗ!!
"Σας έχει "φάει" το... "ματι" και η... μ@λακια!"