47. Chuba Akpom

Αποστολέας Θέμα: 47. Chuba Akpom  (Αναγνώστηκε 14814 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Απ: 47. Chuba Akpom
« Απάντηση #10 στις: Αυγούστου 03, 2018, 01:19:45 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος m01can4

  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: Aruba
  • 33111
    Μηνύματα
    • Προφίλ
Του άρεσε και την ανέβασε....


"Σας έχει "φάει" το... "ματι" και η... μ@λακια!"
 

Απ: 47. Chuba Akpom
« Απάντηση #11 στις: Αυγούστου 03, 2018, 01:33:47 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος Telis Stallone

  • Platinum member
  • ******
  • Ηλικία: 53
  • 5761
    Μηνύματα
  • Λάτρης του μεγάλου λευκού καρχαρία...
    • Προφίλ
Nα του πει καποιος οτι απο τον μεγαλο ΠΑΟΚ εχουν περασει δυο τεραστιοι Αγγλοι ποδοσφαιστες....Ο Μαικ Σμολ και ο Μικι Κουιν...




Ο κύριος " 25 εκατοστα". Πρωταγωνιστής αισθησιακών ελληνικών ταινιών
 

Απ: 47. Chuba Akpom
« Απάντηση #12 στις: Αυγούστου 03, 2018, 03:34:50 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος teododo

  • "Russian" Big BOSS
  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 49
    Τοποθεσία: Ροστόφ
  • 35183
    Μηνύματα
  • I Don't παλελεύω it...
    • Προφίλ
"Είμαι έτοιμος να πολεμήσω για τον ΠΑΟΚ"




Για τα συναισθήματα του:

«Είμαι ενθουσιασμένος και θέλω να δείξω σε όλους τι μπορώ να κάνω. Ξέρω ότι υπάρχει πολύ ενέργεια στους φιλάθλους και όλο το σύλλογο κι ένα καλό πλάνο για τα επόμενα χρόνια. Είμαι χαρούμενος που είμαι εδώ και είμαι μέρος αυτής της προσπάθειας».

Για το από ποιους πήρε πληροφορίες για τον ΠΑΟΚ:

«Είμαι πραγματικά πολύ χαρούμενος και έτοιμος να δείξω σε όλους τι μπορώ να κάνω. Έχω κάνει έρευνα για την ομάδα. Έπαιξα πέρυσι με τον Χαρίση και τον Κίτσιου στο Βέλγιο, είναι καλοί φίλοι μου και μου είπαν πολλά καλά λόγια για τον σύλλογο και την πόλη. Μίλησα επίσης με τον Λούκας που έπαιξε εδώ και μου είπε πόσο αγάπησε την ομάδα και πως αν έρθω εδώ δεν θα θέλω να φύγω. Άκουσα μόνο θετικά πράγματα για τον ΠΑΟΚ».


Για το λόγο για τον οποίο επέλεξε τον ΠΑΟΚ:

«Είχε πολλές επιλογές στην Αγγλία, την Γαλλία, την Γερμανία και άλλες χώρες, αλλά νομίζω ότι επέλεξα τον ΠΑΟΚ λόγω των οπαδών του. Είδα κατά την διάρκεια της ερευνάς μου ότι είναι πραγματικά φανατικοί. Δεν είναι απλά ποδόσφαιρο γι’αυτούς, είναι όλη τους η ζωή. Είναι παθιασμένοι, όπως είμαι κι εγώ.

Είμαι ανταγωνιστικός, παθιασμένος και θέλω να κερδίζω τα πάντα. Νομίζω ότι εγώ και οι οπαδοί έχουμε ήδη συνδεθεί. Οι στόχοι μου είναι να πετύχω όσο πιο πολλά γίνεται, με την ομάδα στην Ευρώπη, να κερδίσουμε τρόπαια, να σκοράρω πολλά γκολ και να βοηθήσω την ομάδα να γίνεται πιο δυνατή».

Για τους στόχους του:

«Τα επόμενα χρόνια μπορούμε να είμαστε ιδιαίτερα πετυχημένοι και είμαι έτοιμος. Είμαι έτοιμος να μπω άμεσα με την ομάδα. Συνάντησα ήδη τους συμπαίκτες μου, τον Πρόεδρο, συστήθηκα με τον προπονητή και είμαι έτοιμος να ξεκινήσω να προπονούμαι και να παίξω αγώνες».

Για την ετοιμότητα του:

«Θέλω να συμβάλλω άμεσα στην ομάδα. Το μήνυμα μου προς τους οπαδούς είναι ότι είμαι έτοιμος να δώσω το 110%, είμαι έτοιμος να πολεμήσω, να βοηθήσω την ομάδα να γίνει ακόμα πιο πετυχημένη. Πάμε όλοι μαζί".



Παικταρα μου, ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ! smilepaok
Όλη η ΑΘΗΝΑ ενωμένη, από τον ΠΑΟΚ...Γ@ΜΗΜΕΝΗ!!
 

Απ: 47. Chuba Akpom
« Απάντηση #13 στις: Αυγούστου 06, 2018, 05:00:52 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος Billysm-4

  • Platinum member
  • ******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: ΝΕΑΠΟΛΗ
  • 8282
    Μηνύματα
    • Προφίλ
Πιστευω οτι μπορει να παρει λεπτα συμμετοχης μεαθυριο.
Ελπιζω να ειναι για ξεκουραση του Πριγιοβιτς και οχι γιατι θα το απαιτει ο αγωνας.
ΠΑΟΚ- ΘΡΗΣΚΕΙΑ- ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Γ@ΜΙΕΤΑΙ Η ΑΙΛΑΔΑ ΚΑΤΩ ΑΠ ΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!


 

Απ: 47. Chuba Akpom
« Απάντηση #14 στις: Αυγούστου 22, 2018, 01:23:58 πμ »
 

Αποσυνδεδεμένος m01can4

  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: Aruba
  • 33111
    Μηνύματα
    • Προφίλ
«Είμαστε έτοιμοι να γράψουμε ιστορία»



«Εγώ νιώθω έτοιμος. Στο χέρι του προπονητή είναι το πότε θα με βάλει να παίξω. Είμαι πολύ χαρούμενος για το αποτέλεσμα και που πήρα μερικά λεπτά σε ένα τόσο σημαντικό παιχνίδι. Ο προπονητής μου δείχνει ότι με πιστεύει και είναι σημαντικό για μένα».

Όσο για τον ΠΑΟΚ: «Είδα το πάθος των οπαδών μας που ταξίδεψαν κι εδώ, τόσο μακριά και καταλαβαίνω ότι θέλουν πολύ την πρόκριση. Είμαστε έτοιμοι να γράψουμε ιστορία. Είμαι λίγο καιρό στην ομάδα, αλλά αρχίζω κι εγώ να αντιλαμβάνομαι κάποια πράγματα και όταν μου πει ο προπονητής, να μπω να παίξω θα το κάνω»




Σιγά σιγά θα μπαίνει και αυτός...
"Σας έχει "φάει" το... "ματι" και η... μ@λακια!"
 

Απ: 47. Chuba Akpom
« Απάντηση #15 στις: Αυγούστου 22, 2018, 02:44:24 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος m01can4

  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: Aruba
  • 33111
    Μηνύματα
    • Προφίλ
"Σας έχει "φάει" το... "ματι" και η... μ@λακια!"
 

Απ: 47. Chuba Akpom
« Απάντηση #16 στις: Αυγούστου 23, 2018, 06:57:30 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος teododo

  • "Russian" Big BOSS
  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 49
    Τοποθεσία: Ροστόφ
  • 35183
    Μηνύματα
  • I Don't παλελεύω it...
    • Προφίλ
''Πάμε να γράψουμε ιστορία''



Για τις πρώτες του εντυπώσεις: «Είμαι ενθουσιασμένος που βρίσκομαι εδώ. Μια νέα πρόκληση, μια εξαιρετική περίοδος για τον ΠΑΟΚ, για τον σύλλογο. Θέλω να συνεισφέρω να γίνω κομμάτι του και να πετύχουμε όλους τους στόχους».

Για το πόσο εύκολη ήταν η απόφασή του να αφήσει την Άρσεναλ για να έρθει στον ΠΑΟΚ: «Ως ποδοσφαιριστής πρέπει να παίρνεις την πιο σωστή απόφαση. Είχα πολλές προτάσεις, διότι έκανα καλή σεζόν πέρυσι. Έμαθα για τον ΠΑΟΚ έκανα έρευνα μίλησα με παίκτες που γνωρίζω και ήταν εδώ. Έχει μεγάλη βάση οπαδών σύλλογος με φιλοδοξίες. Πήρα την σωστή απόφαση».

Για τους οπαδούς του ΠΑΟΚ και τι του έχει κάνει εντύπωση: «Έχω διαπιστώσει πως έχουμε πολύ δυνατή ομάδα. Είναι κάτι που παρατήρησα από την πρώτη στιγμή και στα παιχνίδια με την Σπαρτάκ, ειδικά το πρώτο στην έδρα μας, ακόμα και στο Ντα Λουζ. Ζούνε για το ποδόσφαιρο, αυτό μας δίνει πολύ μεγάλο κίνητρο».

Για το αν μπορεί να περάσει ο ΠΑΟΚ τη Μπενφίκα: «Είναι μία πολύ ποιοτική ομάδα με εμπειρία από το Τσάμπιονς Λιγκ. Κανείς δεν πρέπει να ξεγράψει τον ΠΑΟΚ. Έχουμε ποιότητα, έχουμε επιθυμία για να τα καταφέρουμε. Υπάρχει δίψα και θέληση, να γράψουμε ιστορία με τον σύλλογο».

Για τις φιλοδοξίες του: «Θέλω να γίνω μέλος αυτής της μεγάλης οικογένεια. Να είμαι ένα κομμάτι της ιστορίας. Να σκοράρω όσα περισσότερα γκολ μπορώ, είμαι επιθετικός αυτή είναι η δουλειά μου. Ήρθα να πάρουμε τίτλους, θέλουμε το πρωτάθλημα, το κύπελλο και να παίξουμε στο Τσάμπιονς Λιγκ».

Για το που θα αφιερώσει το πρώτο του γκολ: «Ευχαριστώ όλους για την συμπαράστασή τους. Θέλω να σκοράρω, το που θα το αφιερώσω δεν το έχω αποφασίσει. Είμαι θρήσκος και συνήθως αφιερώνω τα γκολ στον Θεό. Θα το δούμε όμως».

Για το παιχνίδι με τον Αστέρα Τρίπολης και το πως το αντιμετωπίζει: «Ο κ. Λουτσέσκου είναι πολύ έμπειρος, είναι ένας μετρ της τακτικής δίνει βάσει σε κάθε λεπτομέρειες, αν μου πει να παίξω είμαι έτοιμος να δώσω το 100% των δυνατοτήτων μου. Ανυπομονώ να παίξω στην Τούμπα. Είναι δυνατή ομάδα η Τρίπολη, είναι πρεμιέρα κανείς δεν έχει να χάσει το παραμικρό, όμως πιστεύω με την… αύρα της Τούμπας θα κερδίσουμε».

Για το ποιος παίκτης του ΠΑΟΚ του αρέσει και με ποιους έχει έρθει κοντά: «Υπάρχουν πολύ ποιοτικοί παίκτες. Μου αρέσει ο τρόπος παιχνιδιού του Μάτος, για το στυλ του, το πως βοηθάει, το πως συμπεριφέρεται, η τεχνική του. Εκτός γηπέδου, είμαστε οικογένεια, ποτέ δεν ένιωσα τόσο ευπρόσδεκτος στη ζωή μου σε ένα γκρουπ. Προσπαθώ να μάθω κάποιες λέξεις στα ελληνικά και είμαι σίγουρος μέχρι το τέλος της σεζόν θα έχω μάθει περισσότερα».
Όλη η ΑΘΗΝΑ ενωμένη, από τον ΠΑΟΚ...Γ@ΜΗΜΕΝΗ!!
 

Απ: 47. Chuba Akpom
« Απάντηση #17 στις: Αυγούστου 30, 2018, 03:09:26 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος teododo

  • "Russian" Big BOSS
  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 49
    Τοποθεσία: Ροστόφ
  • 35183
    Μηνύματα
  • I Don't παλελεύω it...
    • Προφίλ


Θελει παιχνιδια στα ποδια του.
Όλη η ΑΘΗΝΑ ενωμένη, από τον ΠΑΟΚ...Γ@ΜΗΜΕΝΗ!!
 

Απ: 47. Chuba Akpom
« Απάντηση #18 στις: Σεπτεμβρίου 02, 2018, 10:01:18 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος m01can4

  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: Aruba
  • 33111
    Μηνύματα
    • Προφίλ
«Δυστυχώς δεν μέτρησε το γκολ μου...»



«Το ξέραμε ότι θα είναι ένα δύσκολο παιχνίδι. Ξεκινήσαμε το πρωτάθλημα με -2 βαθμούς, ωστόσο, καταφέραμε να πάρουμε τη νίκη σε ένα σημαντικό παιχνίδι. Κυριαρχήσαμε στο παιχνίδι, αλλά έπρεπε να προσέξουμε στις αντεπιθέσεις του Πανιωνίου».

Ποιες ήταν οι εντολές που πήρε από τον Λουτσέσκου:

«Ο προπονητής αναλύει το παιχνίδι και ξέρει τα δεδομένα. Με έβαλε γιατί είδε ότι υπήρχε χώρος πίσω από τον Πρίγιοβιτς. Είμαι 9άρι, αλλά παίζω όπου μπορώ να βοηθήσω την ομάδα και αυτό θα κάνω. Μου είπε να βρω τα κενά στην άμυνα του Πανιωνίου και να καταφέρω να τα αξιοποιήσω».

Ήταν επηρεασμένη η ομάδα από τον αποκλεισμό από τη Μπενφίκα:

«Το πρώτο πράγμα που μας είπε ο Λουτσέσκου ήταν πώς το αποτέλεσμα κόντρα στη Μπενφίκα έπρεπε να μας δώσει κίνητρο. Δείξαμε χαρακτήρα και πώς είμαστε μία δυνατή ομάδα».

Αν είδε τη φάση με το ακυρωθέν γκολ:

«Είδα κάποιες φωτογραφίες, δυστυχώς δεν μέτρησε. Κάθε γκολ και κάθε παιχνίδι για την ομάδα είναι σημαντικά. Θα μπορούσε ένα τέτοιο γκολ να κρίνει το πρωτάθλημα, είναι λάθη που συμβαίνουν. Θα ήθελα όμως να πετύχω το πρώτο μου γκολ για τον ΠΑΟΚ».



WELCOME TO GREEK BORDELO!
"Σας έχει "φάει" το... "ματι" και η... μ@λακια!"
 

Απ: 47. Chuba Akpom
« Απάντηση #19 στις: Σεπτεμβρίου 02, 2018, 10:28:06 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος teododo

  • "Russian" Big BOSS
  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 49
    Τοποθεσία: Ροστόφ
  • 35183
    Μηνύματα
  • I Don't παλελεύω it...
    • Προφίλ
Συντομα θα σκοραρει ο μαυρος πανθηρας!
Μπηκε δυνατα παντως!
Όλη η ΑΘΗΝΑ ενωμένη, από τον ΠΑΟΚ...Γ@ΜΗΜΕΝΗ!!