Γυναικείο βόλεϊ 2018-19

Αποστολέας Θέμα: Γυναικείο βόλεϊ 2018-19  (Αναγνώστηκε 67 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Γυναικείο βόλεϊ 2018-19
« στις: Ιουλίου 07, 2018, 12:21:17 πμ »

Αποσυνδεδεμένος Dreadlocks

• Junior Member
  • *
  • 3
    • Προφίλ
Κιόση: «Θα δώσω τον καλύτερό μου εαυτό!»

Ο Α.Σ. ΠΑΟΚ και το τμήμα Βόλεϊ Γυναικών ανακοινώνουν την έναρξη της συνεργασίας με την αθλήτρια Ελένη Κιόση, η οποία θα αγωνιστεί με τα ασπρόμαυρα την αγωνιστική περίοδο 2018-2019.

Η 33χρονη διαγώνιος, γεννηθείσα του 1985,  ενώ έχει αγωνιστεί σε πολλές ομάδες της Α1 και της Α2 Κατηγορίας τόσο στην Ελλάδα, όσο και στο εξωτερικό, ενώ την περασμένη χρονιά αγωνιζόταν με την Trentino Rosa, ομάδα της Α2 Κατηγορίας της Ιταλίας.

Μετά την υπογραφή του συμβολαίου της με το Δικέφαλο, η Ελένη Κιόση δήλωσε αποκλειστικά στο acpaok.gr:

«Είμαι πάρα πολύ χαρούμενη που θα ενταχθώ στην ομάδα του ΠΑΟΚ, είναι ένας Σύλλογος που έχει μεγάλα σχέδια και θέλει να φτάσει ακόμη πιο ψηλά. Χαίρομαι που θα είμαι μέρος αυτής της προσπάθειας και θα δώσω τον καλύτερό μου εαυτό για την υλοποίηση των στόχων μας. Καλή αγωνιστική σεζόν να έχουμε!»

Απ: Γυναικείο βόλεϊ 2018-19
« Απάντηση #1 στις: Ιουλίου 07, 2018, 10:50:28 πμ »

Αποσυνδεδεμένος teododo

• Big BOSS
  • Administrator
  • 18433
    • Προφίλ
Αυτο το τοπικ μας ειχε διαφυγει!
Πλεον και το γυναικειο βολει ανεβαινει και θα πρωταγωνιστησει σοβαρα στα επομενα χρονια.
Ηδη η 1η μεταγραφη ειναι πολυ καλη.
Όλη η ΑΘΗΝΑ ενωμένη, από τον ΠΑΟΚ...Γ@ΜΗΜΕΝΗ!!

« Απάντηση #2 στις: Ιουλίου 07, 2018, 02:11:52 μμ »

Αποσυνδεδεμένος m01can4

• Administrator
  • 17808
Συμφωνώ...

« Απάντηση #3 στις: Ιουλίου 10, 2018, 04:30:41 μμ »

Αποσυνδεδεμένος teododo

• Big BOSS
  • Administrator
  • 18433
    • Προφίλ

Ο Α.Σ. ΠΑΟΚ και το τμήμα Βόλεϊ Γυναικών ανακοινώνουν την έναρξη της συνεργασίας με την αθλήτρια Ειρήνη Κελεσίδου.

Η 27χρονη αθλήτρια, γεννηθείσα του 1991 και ύψους 1.75, αγωνίζεται στη θέση του λίμπερο, μετράει συμμετοχές με την Εθνική Ομάδα και έχει αγωνιστεί σε πολλές ομάδες της Α1 και της Α2 Κατηγορίας.

Μετά την υπογραφή του συμβολαίου, η Ειρήνη Κελεσίδου δήλωσε αποκλειστικά στο acpaok.gr:

«Είμαι πολύ χαρούμενη που έρχομαι σε έναν μεγάλο και ιστορικό Σύλλογο, όπως ο ΠΑΟΚ. Ευχαριστώ πολύ τη Διοίκηση της ομάδας, τον κ. Κώστα Αμοιρίδη, τον κόουτς κ. Σολκίδη Δημήτριο, καθώς επίσης και το Γενικό Αρχηγό του τμήματος κ. Γιώργο Xατζηβασιλειάδη για την εμπιστοσύνη τους. Θα δώσω τον καλύτερό μου εαυτό, ώστε η ομάδα να πετύχει τους στόχους της, να κατακτήσει το πρωτάθλημα της Pre League κατηγορίας και να συνεχίσει για τρίτη συνεχή χρονιά την ανοδική πορεία που έχει τα τελευταία δύο χρόνια. Καλή αγωνιστική σεζόν να έχουμε, με τύχη και μακριά από τραυματισμούς».

Δυναμωνει η ομαδα! pano

« Απάντηση #4 στις: Ιουλίου 11, 2018, 02:22:05 μμ »

Αποσυνδεδεμένος teododo

• Big BOSS
  • Administrator
  • 18433
    • Προφίλ

Ο Α.Σ. ΠΑΟΚ και το τμήμα Βόλεϊ Γυναικών ανακοινώνουν την έναρξη της συνεργασίας με την αθλήτρια Άρτεμις Πλουμή για την αγωνιστική περίοδο 2018-2019.

Η 23χρονη Άρτεμις Πλουμή αγωνίζεται στη θέση της πασαδόρου και αποτέλεσε μέλος της ομάδας του Δικεφάλου που πέτυχε την άνοδο στην Α2 πριν δύο χρονιά.

Μετά την υπογραφή του συμβολαίου της, η αθλήτρια δήλωσε αποκλειστικά στο acpaok.gr:

«Είμαι πολύ χαρούμενη που επιστρέφω στον ΠΑΟΚ. Οφείλω ένα μεγάλο ευχαριστώ στους ανθρώπους της ομάδας για την εμπιστοσύνη που έδειξαν στο πρόσωπό μου. Χαίρομαι ιδιαίτερα που θα είμαι μέλος της ομάδας ξανά, ανυπομονώ να ξεκινήσουμε και με σκληρή δουλειά να πετύχουμε τον στόχο μας που δεν είναι άλλος από την… άνοδο στην Α1».

Δυνατα!!! :paokeisai: