70. Στέλιος Κίτσιου

Αποστολέας Θέμα: 70. Στέλιος Κίτσιου  (Αναγνώστηκε 7733 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

70. Στέλιος Κίτσιου
« στις: Απριλίου 04, 2014, 02:06:28 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος teododo

  • "Russian" Big BOSS
  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 49
    Τοποθεσία: Ροστόφ
  • 35183
    Μηνύματα
  • I Don't παλελεύω it...
    • Προφίλ
Ο Στέλιος Κίτσιου έχει γεννηθεί στις 28.9.1993 στην Μενεμένη της Θεσσαλονίκης, όπου και μεγάλωσε. Το 2007 εντάχθηκε στα Τμήματα Υποδομής του ΠΑΟΚ και υπήρξε βασικότατο στέλεχος των Κ17 και Κ20 ομάδων, πριν υπογράψει το επαγγελματικό του συμβόλαιο με τον ΠΑΟΚ στις αρχές του 2012. Η σεζόν 2012-13 του έφερε το ντεμπούτο με τη φανέλα του ΠΑΟΚ και κάποιες συμμετοχές, όχι όμως όσες ίσως φανταζόταν. Ωστόσο πρόλαβε στα καθοριστικά πλέι-οφ και ιδιαίτερα στον τελευταίο κρίσιμο αγώνα στα Γιάννενα να μπει στη θέση του τραυματία Κωνσταντινίδη στη θέση του δεξιού μπακ. Η εμφάνισή του και η προσωπικότητα που έβγαλε στο γήπεδο, ήταν το διαβατήριο για ένα τελευταίο... "τσεκάρισμα" από τον Χουμπ Στέφενς, για να κερδίσει θέση στο αναβαθμισμένο ρόστερ της σεζόν 2013-14.

Στην προετοιμασία παρουσιάζεται έτοιμος και ο Στέφενς του δίνει από την αρχή τη φανέλα του βασικού. Παράλληλα κλήθηκε και στην Εθνική Ελπίδων, με την οποία "άνοιξε λογαριασμό" σε συμμετοχές, αλλά και σε γκολ.

You are not allowed to view links. Register or Login
Όλη η ΑΘΗΝΑ ενωμένη, από τον ΠΑΟΚ...Γ@ΜΗΜΕΝΗ!!
 

Απ: 70. Στέλιος Κίτσιου
« Απάντηση #1 στις: Ιουλίου 12, 2014, 08:56:37 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος m01can4

  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: Aruba
  • 33111
    Μηνύματα
    • Προφίλ
Θα κάνουμε ότι καλύτερο μπορούμε



"Πάντα σε αυτή την ομάδα ο πήχης είναι ψηλά. Ξεκινήσαμε από το Ελατοχώρι, συνεχίζουμε πλέον εδώ την προετοιμασία μας. Σήμερα ξεκινήσαμε και τα φιλικά παιχνίδια και σίγουρα περιμένουμε και τα υπόλοιπα παιδιά να μπουν στην ομάδα. Τόσο τους νέους παίκτες που θα έρθουν όσο και τους διεθνείς που θα επιστρέψουν. Γνωρίζουμε όλοι ότι σε αυτή την ομάδα ο πήχης είναι ψηλά. Δεν γίνεται εξάλλου διαφορετικά. Έχουμε στα πόδια μας αρκετή κούραση, αλλά και όρεξη για σκληρή δουλειά. Θα κάνουμε ότι καλύτερο μπορούμε και αυτό που ζητά ο προπονητής ώστε να έχουμε το καλύτερο αποτέλεσμα".

otetv

Σιγά σιγά θα ανέβει και αυτός
"Σας έχει "φάει" το... "ματι" και η... μ@λακια!"
 

Απ: 70. Στέλιος Κίτσιου
« Απάντηση #2 στις: Ιουλίου 26, 2014, 09:22:43 πμ »
 

Αποσυνδεδεμένος m01can4

  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: Aruba
  • 33111
    Μηνύματα
    • Προφίλ
«Πήρα αυτό που άξιζα»




Ο νέος . παλιός στα δεδομένα της φετινής σεζόν μίλησε στο novasports.gr για την περυσινή του εμπειρία, την κατάσταση όπως διαμορφώνεται μέχρι στιγμής στην ομάδα και μοιράστηκε μαζί μας τις σκέψεις του για τη νέα σεζόν.


Αναλυτικά όλα όσα ανέφερε:

«Η αλήθεια είναι πως η περσινή χρονιά με βοήθησε γιατί ήταν μια 'γεμάτη' - για μένα - με πολλές συμμετοχές. Θέλω να βοηθήσω όσο μπορώ περισσότερα τα παιδιά που είναι μαζί μας από τα τμήματα υποδομής έτσι ώστε να . μπουν στο κλίμα. Κι εγώ έχω να μάθω πολλά πράγματα ακόμη από τους πιο έμπειρους. Δεν μου φαίνεται παράξενο τ' ότι έχω περισσότερες εμπειρίες αφού μέσα από τη δουλειά μου πήρα αυτό που άξιζα».

- Τί σου έμεινε από τον τελικό του κυπέλλου;

«Μια συμμετοχή σ' έναν τελικό είναι σημαντική. Αυτό που με στεναχώρησε όμως δεν ήταν η ήττα αλά η εμφάνιση κι ο τρόπος με τον οποίο χάσαμε. Εχω όμως την βεβαιότητα ότι θα έχουμε κι άλλους τελικούς στο μέλλον με . θετικές αναμνήσεις».

- Καθιερώθηκες ως δεξιός οπισθοφύλακας. Η προσοχή σου πλέον επικεντρώνεται σ' αυτή τη θέση;

«Μέσα από τα παιχνίδια βελτιώνεσαι. Πέρσι έκανα αρκετά παιχνίδια σ' αυτήν τη θέση και πρέπει να συνεχίσω να δουλεύω για να γίνομαι καλύτερος έτσι ώστε να βελτιώσω τα στοιχεία που χρειάζεται κανείς σ' αυτήν τη θέση».

- Σκληρή δουλειά και σ' αυτήν την προετοιμασία. Είναι σώφρον να περιμένει κανείς τ' αποτελέσματά της να φανούν άμεσα;

«Νομίζω ότι δουλεύουμε έτσι ώστε τ' αποτελέσματα να βγουν στο τέλος της χρονιάς. Εμείς δουλεύουμε σκληρά, όχι απλά για να είμαστε έτοιμοι για το πρώτο επίσημο ματς αλλά για να πετύχουμε πράγματα στο τέλος της σεζόν».

- Είναι μια θέση που διεκδικείται από σένα τον Σκόνδρα, τον Κωνσταντινίδη. Προκαλεί άγχος ο ανταγωνισμός;

«Δε μ' αγχώνει καθόλου. Εγώ θέλω να δουλέψω όσο το δυνατόν περισσότερο και πιστεύω ότι αν αξίζω ο προπονητής δε θα μ' αδικήσει».

- Πλέον στη συγκεκριμένη θέση ο ΠΑΟΚ μπορεί να λογίζεται ως πλήρης;

«Νομίζω πως είμαστε πλήρεις. Απλά μέσα από τα επίσημα παιχνίδια καλούμαστε εμείς οι παίκτες που αγωνιζόμαστε σ' αυτήν τη θέση ν' αποδείξουμε ότι αξίζουμε που είμαστε εδώ»

- Θετικές και αρνητικές αναμνήσεις από την περσινή σεζόν;

«Από την περσινή σεζόν κρατώ ότι ήταν μια 'γεμάτη' χρονιά για μένα, αφού έπαιξα σε πολλούς αγώνες. Η κακή στιγμή ήταν ο τελικός. Αλλά πάντα θέλω να κρατώ τις καλές στιγμές. Από εκεί και πέρα, το ζητούμενο είναι να δουλέψουμε ώστε την φετινή σεζόν όλες οι αναμνήσεις να είναι θετικές».

- Εφυγαν αρκετοί ποδοσφαιριστές. Θα σου λείψει κάποιος ιδιαίτερα;

«Εφυγαν πράγματι πολλοί παίκτες αλλά πρέπει να επικεντρωθούμε στ' ότι υπάρχουν πολλά νέα παιδιά στην ομάδα. Δε θα πω αν θα μου λείψει κάποιος συγκεκριμένος παίκτης. Δουλεύουμε για να κάνουμε ένα καλύτερο σύνολο από πέρσι».

- Οσοι αποκτήθηκαν τον τελευταίο καιρό, δήλωσαν ότι η ομάδα μπορεί να διεκδικήσει τίτλο. Σε βρίσκει σύμφωνο αυτή η άποψη;

«Το να κατακτήσεις το πρωτάθλημα είναι δύσκολο αλλά ο ΠΑΟΚ οφείλει να έχει υψηλές φιλοδοξίες κι ο πήχης πρέπει να είναι ψηλά. Κάθε χρονιά προσπαθούμε να πάρουμε έναν τίτλο και αυτό θα κάνουμε και φέτος μέσα από τη σκληρή δουλειά».

- Ο κ. Αναστασιάδης στέκεται πολύ στην σημασία να λειτουργείτε ως οικογένεια. Ηταν κάτι που έλειπε;

«Συμφωνώ πως αυτό έχει ιδιαίτερη σημασία. Ισως τις περασμένες χρονιές αυτό ν' απουσίαζε. Ο κ. Αναστασιάδης θέλει να είμαστε οικογένεια. Αυτό είναι το πιο σημαντικό. Ισως την περασμένη σεζόν να μην το είχαμε καταφέρει αφού μπορεί να υπήρχαν παίκτες που να μην ένιωθαν έτσι».

- Η διαδρομή από τα τμήματα υποδομής μέχρι την πρώτη ομάδα είναι μεγάλη και δύσκολη. Κάποιοι, λίγοι τα καταφέρνουν, κάποιοι άλλοι όχι. Ποιά συμβουλή έχεις να δώσεις και στους δυο;

«Για να μείνεις στην πρώτη ομάδα πρέπει να δουλέψεις σκληρά. Αν παλέψεις σκληρά θα πάρεις αυτό που αξίζεις. Αλλά κι ο κόσμος θα πρέπει να κάνει υπομονή μ' αυτά τα παιδιά».

- Ηταν αποτυχημένη η περσινή χρονιά;

«Στα πλέι οφ τερματίσαμε πρώτοι και με την αφαίρεση των τριών βαθμών χάσαμε την πρωτιά. Στον τελικό του κυπέλλου χάσαμε από μια ομάδα που ήταν πιο καλά 'δουλεμένη' και πιο έτοιμη από εμάς και δίκαια χάσαμε. Σ' ότι αφορά το πρωτάθλημα, είναι δεδομένο τ' ότι μείναμε μακριά από την κορυφή από νωρίς δεν ήταν ότι το καλύτερο. Μπορεί να είναι δύσκολο να πάρεις τον τίτλο αλλά δεν ήταν καλό που μείναμε πίσω από τόσο νωρίς».

- Ποιές είναι οι διαφορές στα βασικά χαρακτηριστικά της φετινής ομάδας - με τα μέχρι τώρα δεδομένα - σε σχέση με την περσινή ομάδα;

«Η διαφορά είναι πως υπάρχουν πολλά παιδιά από τα τμήματα υποδομής. Ομως είναι πολύ νωρίς για να μιλήσουμε για διαφορές ή ομοιότητες αφού είμαστε ακόμη στην προετοιμασία. Δουλεύουμε με τον προπονητή πολύ σκληρά, προσπαθούμε να το βγάζουμε στο γήπεδο αλλά είναι δεδομένο ότι δεν έχουμε ακόμη ολοκληρωμένη εικόνα».

- Γιατί ο Παναθηναϊκός στον τελικό παρουσιάστηκε πιο ... «δουλεμένος»;

«Επειδή ο Παναθηναϊκός από την αρχή της χρονιάς είχε ένα συγκεκριμένο πλάνο, δούλεψε κι είχε αυτήν την εικόνα στον τελικό. Δεν μπορώ να πω τι έφταιξε σ' εμάς αλλά ο Παναθηναϊκός ήταν πιο 'δουλεμένη' ομάδα και φαινόταν στο γήπεδο».

- Βρέθηκες να παίζεις δεξιός οπισθοφύλακας εξ ανάγκης στον αγώνα με τον ΠΑΣ Γιάννινα στα πλέι οφ όταν τραυματίστηκε ο Κωνσταντινίδης. Ηταν και θέμα τύχης τ' ότι βρέθηκες σ' αυτήν τη θέση;

«Πιστεύω ότι πάντα παίζει ρόλο κι η τύχη. Σ' εκείνον τον αγώνα ο Δημήτρης (σ.σ. Κωνσταντινίδης) είχε χτυπήσει και μπήκα αλλαγή να καλύψω αυτή τη θέση. Αμέσως μετά στην προετοιμασία, υπήρχε μόνο ένα δεξί μπακ, ο Σκόνδρας κι ο προπονητής με δοκίμασε εκεί. Μέσα από τη δουλειά κι αφού ήταν μια νέα θέση για μένα καθιερώθηκα. Εχω κενά, δουλεύω σκληρά, αλλά με βοήθησαν κι οι προπονητές κι οι συμπαίκτες μου».

- Τί έχεις να πεις στον οπαδό που σκέφτεται 'α αγοράσει διαρκείας αλλά είναι επιφυλακτικός;

«Η αγάπη του κόσμου είναι δεδομένη για την ομάδα και δεν περιμένει κανείς οπαδός τον Κίτσιου να του πει τί και γιατί να το κάνει. Εφυγαν πολλοί παίκτες, ήρθαν νέοι, θα δουλέψουμε σκληρά για να γίνουμε καλύτεροι από πέρσι».

- Ποιοι θα μπορούσαν να τεθούν ως ρεαλιστικοί στόχοι γι' αυτήν τη σεζόν;

«Νομίζω ότι η χρονιά θα είναι δύσκολη. Εμείς όμως θα δουλέψουμε σαν οικογένεια, δεν μπορώ να πω ότι θα πάρουμε το πρωτάθλημα αλλά θα παλέψουμε για τίτλους και να φτάσουμε όσο το δυνατόν ψηλότερα».

- Συμφωνείς με την άποψη ότι φέτος κρατάτε «χαμηλά την μπάλα»;

«Ναι, είναι το μόνο που πρέπει να κάνουμε κι έτσι θα μπορέσουμε να πάμε καλά ως ομάδα ...».

- Υπάρχουν διαφορές στο παιχνίδι που προσπαθεί να σας περάσει ο κ. Αναστασιάδης;

«Ο κάθε προπονητής έχει τη δική του φιλοσοφία κι είναι λογικό να υπάρχουν αλλαγές. Θα φανεί κατά τη διάρκεια της σεζόν. Δεν μπορούμε να πούμε ότι δουλεύουμε κάπου συγκεκριμένα αφού δουλεύουμε σε πολλά πράγματα. Είναι ξεκάθαρο όμως ότι μας τονίζει συνεχώς πως πρέπει να είμαστε μια οικογένεια. Εμείς δουλεύουμε με ταπεινότητα κι όταν αξίζεις κάτι στο τέλος το παίρνεις. Αν δουλέψεις σκληρά στο τέλος θα ανταμειφθείς».

- Πολλές φορές στην προπόνηση ο κ. Αναστασιάδης λέει «δε σας τα έμαθε κανείς αυτά...;». Είναι τόσα τα κενά σας;

«Πιστεύω ότι ένας αθλητής που έρχεται από τα τμήματα υποδομής, έχει κενά. Γι' αυτό και πολλές φορές χρειάζεται να τα μάθουμε έστω και σ' αυτήν την ηλικία», ολοκλήρωσε τη δημόσια τοποθέτησή του ο νεαρός ποδοσφαιριστής του «Δικεφάλου»

"Σας έχει "φάει" το... "ματι" και η... μ@λακια!"
 

Απ: 70. Στέλιος Κίτσιου
« Απάντηση #3 στις: Σεπτεμβρίου 28, 2014, 11:30:08 πμ »
 

Αποσυνδεδεμένος m01can4

  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: Aruba
  • 33111
    Μηνύματα
    • Προφίλ
Χρόνια Πολλά Στέλιο Κίτσιου





Η ΠΑΕ ΠΑΟΚ εύχεται Χρόνια Πολλά με υγεία και κάθε επιτυχία σε ένα από τα παιδιά που μεγάλωσαν και ωριμάζουν μέσα από τα Τμήματα Υποδομής του συλλόγου, τον Στέλιο Κίτσιου που σήμερα συμπληρώνει τα 21 χρόνια ζωής. Ο νεαρός ποδοσφαιριστής που αποτέλεσε μια από τις αποκαλύψεις της περασμένης σεζόν βρίσκεται στον ΠΑΟΚ από το 2007 και υπέγραψε επαγγελματικό συμβόλαιο το 2012.

Τη σεζόν 2012-13 έκανε κάποιες εμφανίσεις αγωνιζόμενος στη μεσαία γραμμή, ωστόσο, τα δεδομένα για την παρουσία του στον ΠΑΟΚ άλλαξαν την τελευταία αγωνιστική των Play Offs. Οταν στον αγώνα με τον ΠΑΣ Γιάννινα ο Γιώργος Γεωργιάδης τον έβαλε στον αγωνιστικό χώρο ως δεξί μπακ στη θέση του Δημήτρη Κωνσταντινίδη. Ο Κίτσιου ανταποκρίθηκε υπέροχα στον νέο αυτό ρόλο και επί των ημερών του Χουμπ Στέφενς καθιερώθηκε στο δεξί άκρο της άμυνας βοηθώντας σημαντικά την ομάδα με την ενέργεια και τις συχνές προωθήσεις του.

Την περασμένη – πρώτη γεμάτη του – σεζόν στον ΠΑΟΚ την έκλεισε με 46 συμμετοχές σε όλες τις διοργανώσεις όντας τέταρτος στη σχετική λίστα των ποδοσφαιριστών του Δικεφάλου, ενώ κλήθηκε στην Εθνική Ελπίδων.
Κώδικας: You are not allowed to view links. Register or Login
http://www.paokfc.gr/news-el/xronia-polla-stelio-kitsiou/
Χρόνια Πολλά με υγεία...
"Σας έχει "φάει" το... "ματι" και η... μ@λακια!"
 

Απ: 70. Στέλιος Κίτσιου
« Απάντηση #4 στις: Σεπτεμβρίου 28, 2014, 02:09:09 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος nikolasf4

  • Public Relations
  • ******
  • Ηλικία: 58
    Τοποθεσία: Πετρούπολη Χαβούζας
  • 6358
    Μηνύματα
    • Προφίλ

Πολύχρονος και με υγεία πιτσιρίκο.... Δουλεία και μυαλό και το μέλλον είναι μπροστά σου!!!!!
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ (Pablo Gabriel García Pérez)
Όταν η αδικία γίνεται νόμος, η παρανομία γίνεται καθήκον
"Πάρτε το χαμπάρι, οι εφιάλτες σας μόλις ξεκίνησαν...»
ΘΥΡΑ 4
 

Απ: 70. Στέλιος Κίτσιου
« Απάντηση #5 στις: Οκτωβρίου 10, 2014, 08:34:48 πμ »
 

Αποσυνδεδεμένος m01can4

  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: Aruba
  • 33111
    Μηνύματα
    • Προφίλ
«Στο χέρι μας να μείνουμε στην κορυφή»



«Αν εμείς δείξουμε το καλό μας πρόσωπο μέσα στο γήπεδο και συνεχίσουμε να παίρνουμε παντού θετικά αποτελέσματα τότε μπορούμε να παραμείνουμε πρώτοι. Είμαστε ήδη στην κορυφή της βαθμολογίας και στο χέρι μας είναι να κρατηθούμε εκεί μέχρι το ντέρμπι με τον Ολυμπιακό και όχι μόνο».

Ποιο ήταν το μάθημα που πήρατε από την  Γκινγκάμπ;


«Σίγουρα δεν ήμασταν το φαβορί σε αυτό το ματς. Αλλά ο τίτλος του φαβορί δε μου αρέσει. Δεν ήμασταν αυτοί που έπρεπε και δεν δουλέψαμε μέσα στο ματς όπως θα έπρεπε. Ίσως μας έλειπε και η συγκέντρωση. Πιστεύω ότι σε τέτοια παιχνίδια στο μέλλον θα είμαστε πιο έτοιμοι και πιο σοβαροί για να τα αντιμετωπίσουμε πιο σωστά».

Γιατί δεν δουλέψατε όπως θα έπρεπε;


«Δεν δουλέψαμε σωστά μέσα στο γήπεδο, στον συγκεκριμένο αγώνα. Και έτσι δεν δείξαμε το καλό πρόσωπο που δείχνουμε στα άλλα παιχνίδια. Η Γκινγκάμπ όντως έτρεξε και πίεσε πολύ. Είναι μία αθλητική ομάδα, αλλά αν εμείς ήμασταν αυτοί που πρέπει και κάναμε το δικό μας παιχνίδι δεν θα είχαμε πρόβλημα. Δεν ήμασταν συγκεντρωμένοι και το πληρώσαμε».

Η ήττα στην Γαλλία σας βάζει σε μπελάδες και για την πρόκριση;


«Αν δεν χάναμε θα είχαμε 4 ή 6 βαθμούς και η Γκινγκάμπ θα έμενε πολύ πίσω. Ότι έγινε, έγινε και τώρα πρέπει να κοιτάξουμε μπροστά. Ο ΠΑΟΚ δεν έχει παιχνίδια που μπορεί να χαλαρώσει. Νομίζω ότι όλα τα παιδιά στην ομάδα σκεφτόμαστε και θέλουμε να φτάσουμε όσο πιο ψηλά γίνεται σε όλες τις διοργανώσεις. Από τη δουλειά που θα κάνουμε θα φανεί πού μπορούμε να φτάσουμε σε κάθε στόχο. Όλοι θα δώσουν τον καλύτερό τους εαυτό σε όλα τα παιχνίδια και πιστεύω ότι όλα θα πάνε καλά φέτος».

"Σας έχει "φάει" το... "ματι" και η... μ@λακια!"
 

Απ: 70. Στέλιος Κίτσιου
« Απάντηση #6 στις: Οκτωβρίου 23, 2014, 11:40:09 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος teododo

  • "Russian" Big BOSS
  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 49
    Τοποθεσία: Ροστόφ
  • 35183
    Μηνύματα
  • I Don't παλελεύω it...
    • Προφίλ
«Μπορούμε την πρόκριση»



«Κάναμε μεγάλη προσπάθεια. Δώσαμε χώρο στην Φιορεντίνα σε ορισμένα σημεία και το πληρώσαμε. Θα μπορούσαμε να δεχτούμε κι άλλο γκολ στο δεύτερο ημίχρονο, ωστόσο κάναμε και εμείς την προσπάθειά μας. Πιστεύαμε στο ημίχρονο πως μπορούσαμε να ανατρέψουμε την κατάσταση και προσπαθήσαμε. Θα μπορούσαμε να είχαμε ισοφαρίσει αλλά δεν τα καταφέραμε. Η αξία της Φιορεντίνα είναι γνωστή. Στα πρώτα λεπτά κάναμε κάποια λάθη. Δεν νομίζω πως τους σεβαστήκαμε πιο πολύ από όσο έπρεπε. Η συνέχεια είναι δύσκολη στην Ευρώπη. Νομίζω όμως θα αντεπεξέλθουμε και στο τέλος θα καταφέρουμε να πάρουμε την πρόκριση».


Μακαρι!
Όλη η ΑΘΗΝΑ ενωμένη, από τον ΠΑΟΚ...Γ@ΜΗΜΕΝΗ!!
 

Απ: 70. Στέλιος Κίτσιου
« Απάντηση #7 στις: Νοεμβρίου 09, 2014, 11:49:18 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος teododo

  • "Russian" Big BOSS
  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 49
    Τοποθεσία: Ροστόφ
  • 35183
    Μηνύματα
  • I Don't παλελεύω it...
    • Προφίλ
Πήρες την μπαλα στο πρωτο ημιχρονο ισα με 15 φορες και 1 γ@μημενη σεντρα σωστα ΔΕΝ εβγαλες!
Κατι συρτες βλακειες που απορω ποιος σου ειπε να τις κανεις!!!!! >:( >:(


Μικρε αναθεωρησε πολλα γιατι δεν σε βλεπω καλα, σε σχεση με περσι εισαι πολυ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΣ! ΣΥΝΕΛΘΕ  >:(
Όλη η ΑΘΗΝΑ ενωμένη, από τον ΠΑΟΚ...Γ@ΜΗΜΕΝΗ!!
 

Απ: 70. Στέλιος Κίτσιου
« Απάντηση #8 στις: Νοεμβρίου 10, 2014, 12:16:48 πμ »
 

Αποσυνδεδεμένος Kat6

  • Platinum member
  • ******
  • 3763
    Μηνύματα
  • Kataramenos μια ζωή
    • Προφίλ
Σκασανε ρε Τεο (μεχρι κι ο Κάτσε :o ).Κουραση = Λάθη
ΠΑΟΚ και στα δύσκολα.
 

Απ: 70. Στέλιος Κίτσιου
« Απάντηση #9 στις: Νοεμβρίου 10, 2014, 10:49:28 πμ »
 

Αποσυνδεδεμένος jim

  • Platinum member
  • ******
  • Ηλικία: 41
    Τοποθεσία: Χαβουζα
  • 13299
    Μηνύματα
  • ΝΑΙ ΡΕ ΠΑΟΚ
    • Προφίλ
Αν από τα 22-23 κουραστηκε με 5 συνεχομενα παιχνίδια, καηκαμε
Δεν θυμιζει σε τιποτα τον περσινο Κιτσιου.
Το "φαγητό" του κάθε αμπαλου ΠΑΟΚτση, οι ΑΡΔ και τα ραδιοφωνα!