Γυναικείο Χαντμπολ 2018-19 (ΝΤΑΜΠΛΟΥΧΕΣ ΕΛΛΑΔΟΣ)

Αποστολέας Θέμα: Γυναικείο Χαντμπολ 2018-19 (ΝΤΑΜΠΛΟΥΧΕΣ ΕΛΛΑΔΟΣ)  (Αναγνώστηκε 11183 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Γυναικείο Χαντμπολ 2018-19 (ΝΤΑΜΠΛΟΥΧΕΣ ΕΛΛΑΔΟΣ)
« στις: Ιουνίου 12, 2018, 04:01:28 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος teododo

  • "Russian" Big BOSS
  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 49
    Τοποθεσία: Ροστόφ
  • 35183
    Μηνύματα
  • I Don't παλελεύω it...
    • Προφίλ


Ο Α.Σ. ΠΑΟΚ και το τμήμα Χάντμπολ Γυναικών ανακοινώνουν τη συνέχιση της συνεργασίας με τον  προπονητή της πρώτης ομάδας Δημήτρη Δημητρούλια.
 
Ο έμπειρος τεχνικός ανέλαβε στο τιμόνι της ομάδας στις αρχές Μαρτίου και η συνεργασία θα συνεχιστεί και τη σεζόν 2018-2019.


Σχετικά, ο προπονητής Δημήτρης Δημητρούλιας δήλωσε αποκλειστικά στο acpaok.gr:

«Είναι μοναδική χαρά για μένα να δουλέψω για μια μεγάλη ομάδα όπως είναι ο ΠΑΟΚ. Σκοπός μας είναι με πολλή και ποιοτική δουλειά να δημιουργήσουμε ένα DNA νικητή που θα αποδίδει ελκυστικό χάντμπoλ και θα αποπνέει πάθος και φιλοδοξία. Οι προσθήκες και οι αποχωρήσεις στην ομάδα θα είναι προσαρμοσμένες στην ποιότητα, τον χαρακτήρα αλλά και στο μοντέλο παιχνιδιού που θέλουμε να χτίσουμε. Θέλω να ευχαριστήσω ιδιαίτερα για την εμπιστοσύνη που μου έδειξε τον Έφορο της ομάδας Δημήτρη Χασεκίδη,  ένα άνθρωπο με όραμα και πολλή πίστη στην ομάδα του όλα αυτά τα χρόνια. Στόχος  μου, των συνεργατών μου αλλά και της διοίκησης, είναι να δημιουργήσουμε τον επόμενο πρωταθλητή Ελλάδας, αλλά και  το μεγάλο όραμα μας είναι η υψηλή ανταγωνιστικότητα σε ευρωπαϊκό επίπεδο.»
 
Ευχόμαστε καλή επιτυχία στον προπονητή και καλή αγωνιστική σεζόν!
Όλη η ΑΘΗΝΑ ενωμένη, από τον ΠΑΟΚ...Γ@ΜΗΜΕΝΗ!!
 

Απ: Γυναικείο Χαντμπολ 2018-19
« Απάντηση #1 στις: Ιουνίου 12, 2018, 04:02:54 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος teododo

  • "Russian" Big BOSS
  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 49
    Τοποθεσία: Ροστόφ
  • 35183
    Μηνύματα
  • I Don't παλελεύω it...
    • Προφίλ


Ο Α.Σ. ΠΑΟΚ και το τμήμα Χάντμπολ Γυναικών ανακοινώνουν την έναρξη της συνεργασίας με την αθλήτρια Αγνή Ζυγούρα, η οποία θα αγωνιστεί με τα «ασπρόμαυρα» για την αγωνιστική σεζόν 2018-2019.
 
Η διεθνής από την Καστοριά, με πολλούς τίτλους και διακρίσεις στο ιστορικό της, η οποία αγωνιζόταν την προηγούμενη αγωνιστική σεζόν στον Ο.Φ. Νέας Ιωνίας, μίλησε αποκλειστικά στο acpaok.gr:
 
Για τη μέχρι τώρα καριέρα σου στην Α1 και  τη μεταγραφή σου στον ΠΑΟΚ…
Μετά από 4 χρόνια σε μια μεγάλη ομάδα από την οποία πήρα πολλά σε προσωπικό επίπεδο, κέρδισα τίτλους αλλά και έδωσα το 100% του εαυτού μου, μου έγινε μια πολύ καλή πρόταση και την είδα σαν ευκαιρία για την προσωπική μου βελτίωση και εξέλιξη. Άλλωστε σε μια μεγάλη ομάδα σαν τον ΠΑΟΚ δύσκολα λες όχι. Εδώ πρέπει να ευχαριστήσω τη διοίκηση και τους προπονητές που είχα στην Νέα Ιωνία και εύχομαι με τις παλιές συμπαίκτριες μου να πανηγυρίσουμε επιτυχίες σε επίπεδο εθνικής ομάδας.
 
Για τον προπονητή και την ομάδα…
Ανυπομονώ να συνεργαστώ με τον κ. Δημητρούλια.  Ελπίζω μαζί με τα υπόλοιπα κορίτσια να κατακτήσουμε τους στόχους που έχει βάλει η διοίκηση και ο προπονητής σε Ελλάδα και Ευρώπη.
 
Για τον κόσμο του ΠΑΟΚ...
Ο κόσμος του ΠΑΟΚ δείχνει την αγάπη του σε όλα τα αθλήματα του Συλλόγου. Βρίσκεται όλα αυτά τα χρόνια κοντά στο γυναικείο χάντμπολ και ελπίζω με τις συμπαίκτριές μου τη νέα σεζόν  να φέρουμε ακόμη περισσότερο στο γήπεδο.



Καλως ηρθες και ελπιζουμε στο τελος να πανηγυρισουμε τους 2 τιτλους.
Όλη η ΑΘΗΝΑ ενωμένη, από τον ΠΑΟΚ...Γ@ΜΗΜΕΝΗ!!
 

Απ: Γυναικείο Χαντμπολ 2018-19
« Απάντηση #2 στις: Ιουνίου 12, 2018, 06:52:08 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος m01can4

  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: Aruba
  • 33111
    Μηνύματα
    • Προφίλ
Καλή παίκτρια....
"Σας έχει "φάει" το... "ματι" και η... μ@λακια!"
 

Απ: Γυναικείο Χαντμπολ 2018-19
« Απάντηση #3 στις: Ιουνίου 14, 2018, 07:50:20 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος m01can4

  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: Aruba
  • 33111
    Μηνύματα
    • Προφίλ


Ο Α.Σ. ΠΑΟΚ και το τμήμα Χάντμπολ Γυναικών ανακοινώνουν τη συνέχιση της συνεργασίας με την αθλήτρια Μαρία Νίκολιτς.

Η 24χρονη αθλήτρια φόρεσε για πρώτη φορά τη φανέλα του Δικεφάλου την αγωνιστική σεζόν 2017-2018, αγωνίζεται στη θέση πίβοτ και θα παραμείνει, ενισχύοντας το ρόστερ του Δημήτρη Δημητρούλια και την αγωνιστική περίοδο 2018-2019.

Καλή επιτυχία Μαρία!


Σημαντική η παραμονή της...
"Σας έχει "φάει" το... "ματι" και η... μ@λακια!"
 

Απ: Γυναικείο Χαντμπολ 2018-19
« Απάντηση #4 στις: Ιουνίου 18, 2018, 05:09:11 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος m01can4

  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: Aruba
  • 33111
    Μηνύματα
    • Προφίλ
Παραμένει η Γκάτζιου!



Ο Α.Σ. ΠΑΟΚ και το τμήμα Χάντμπολ Γυναικών ανακοινώνουν την ανανέωση της συνεργασίας με την αθλήτρια Βασιλική Γκάτζιου, η οποία θα παραμείνει στο Δικέφαλο για την αγωνιστική περίοδο 2018-2019.

Η 21χρονη αθλήτρια δήλωσε αποκλειστικά στο acpaok.gr:

«Χαίρομαι ιδιαίτερα που θα συνεχίσω να είμαι μέλος της ομάδας του ΠΑΟΚ. Παρόλο που την περσινή χρονιά δεν πετύχαμε τους στόχους μας, φέτος με τις ριζικές αλλαγές που γίνονται στην ομάδα πιστεύω πως θα πετύχουμε! Προσωπικά, θα δώσω τον καλύτερό μου εαυτό για να φτάσει η ομάδα εκεί που της αξίζει!»



"Σας έχει "φάει" το... "ματι" και η... μ@λακια!"
 

Απ: Γυναικείο Χαντμπολ 2018-19
« Απάντηση #5 στις: Ιουνίου 25, 2018, 06:49:58 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος m01can4

  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: Aruba
  • 33111
    Μηνύματα
    • Προφίλ
«Χαρούμενη που ο ΠΑΟΚ με εμπιστεύεται!»



Ο Α.Σ. ΠΑΟΚ και το τμήμα Χάντμπολ Γυναικών ανακοινώνουν την ανανέωση της συνεργασίας με την αθλήτρια Μαρία Χατζηπαρασίδου, η οποία θα αποτελέσει μέλος των ασπρόμαυρων και την αγωνιστική σεζόν 2018-2019.
 
Η Μαρία Χατζηπαρασίδου δήλωσε αποκλειστικά στο acpaok.gr:
 
«Νιώθω πολύ χαρούμενη που η ομάδα με εμπιστεύεται για ακόμη μία χρονιά και υπόσχομαι από την πλευρά μου να δώσω τον καλύτερο εαυτό μου για να βοηθήσω κι εγώ σε κάθε στόχο που έχει θέσει! Εύχομαι υγεία πάνω απ’ όλα, μακριά από τραυματισμούς και μία καλή αγωνιστική σεζόν!»



 paokara paokara
"Σας έχει "φάει" το... "ματι" και η... μ@λακια!"
 

Απ: Γυναικείο Χαντμπολ 2018-19
« Απάντηση #6 στις: Ιουλίου 03, 2018, 03:34:57 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος m01can4

  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: Aruba
  • 33111
    Μηνύματα
    • Προφίλ
«Απασφάλισε» με Teja Ferfolja το Χάντμπολ Γυναικών!



Ο Α.Σ. ΠΑΟΚ και το τμήμα Χάντμπολ Γυναικών ανακοινώνουν την έναρξη της συνεργασίας με την αθλήτρια Teja Ferfolja, η οποία υπέγραψε συμβόλαιο για την αγωνιστική περίοδο 2018-2019.

Η 27χρονη αθλήτρια από τη Σλοβενία, ύψους 1.83, αγωνίζεται στην περιφέρεια και είναι βασικό στέλεχος της Εθνικής Ομάδας της Σλοβενίας. Οι χαρακτηρισμοί που ταιριάζουν στην αθλήτρια είναι shooter στην επίθεση και κεντρικός αμυντικός.

Μετά την υπογραφή του συμβολαίου, η Teja Ferfolja δήλωσε αποκλειστικά στο acpaok.gr:

«Είμαι χαρούμενη που έρχομαι στη μεγάλη οικογένεια του ΠΑΟΚ. Εκτιμώ ότι η ομάδα του Δικεφάλου έχει υψηλούς στόχους την επόμενη σεζόν και θα προσπαθήσω να δώσω τον καλύτερό μου εαυτό για να τους πετύχουμε. Με πειθαρχία και σωστή υποστήριξη θα είναι όλα πιο εύκολα! Πάμε ΠΑΟΚ».
"Σας έχει "φάει" το... "ματι" και η... μ@λακια!"
 

Απ: Γυναικείο Χαντμπολ 2018-19
« Απάντηση #7 στις: Ιουλίου 05, 2018, 03:33:37 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος teododo

  • "Russian" Big BOSS
  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 49
    Τοποθεσία: Ροστόφ
  • 35183
    Μηνύματα
  • I Don't παλελεύω it...
    • Προφίλ
Βρήκε «φύλακα-άγγελο» από Βραζιλία!



Ο Α.Σ. ΠΑΟΚ και το τμήμα Χάντμπολ Γυναικών ανακοινώνουν την έναρξη της συνεργασίας με τη Βραζιλιάνα αθλήτρια Bruna Camboim, η οποία θα ενισχύσει το Δικέφαλο για την αγωνιστική περίοδο 2018-2019.

Μετά την συμφωνία συνεργασίας, η 23χρονη, ύψους 1.80, τερματοφύλακας από τη Βραζιλία δήλωσε αποκλειστικά στο acpaok.gr:

«Είμαι πολύ χαρούμενη που υπογράφω στον ΠΑΟΚ, θα είναι μία απίστευτη εμπειρία για εμένα. Ελπίζω να πετύχουμε τους υψηλούς μας στόχους και να έχουμε μία καλή χρονιά».



1.80  :o :o :o :o :o :o :o :o :o
Όλη η ΑΘΗΝΑ ενωμένη, από τον ΠΑΟΚ...Γ@ΜΗΜΕΝΗ!!
 

Απ: Γυναικείο Χαντμπολ 2018-19
« Απάντηση #8 στις: Ιουλίου 06, 2018, 02:19:42 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος teododo

  • "Russian" Big BOSS
  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 49
    Τοποθεσία: Ροστόφ
  • 35183
    Μηνύματα
  • I Don't παλελεύω it...
    • Προφίλ


Ο Α.Σ. ΠΑΟΚ και το τμήμα Χάντμπολ Γυναικών ανακοινώνουν την επιστροφή της αθλήτριας Νίκης Ράτσικα στο Δικέφαλο.
 
Η 21χρονη τερματοφύλακας, την προηγούμενη περίοδο αγωνιζόταν με υποσχετική στον ΓΑΣ Καματερού και πλέον, έχοντας περισσότερες συμμετοχές και εμπειρία, επιστρέφει στις «ασπρόμαυρες».
 
Με την επιστροφή της, η Νίκη Ράτσικα δήλωσε αποκλειστικά στο acpaok.gr:
 
«Παρ’ όλο που η περσινή χρονιά ήταν αρκετά επιτυχημένη για εμένα με την ομάδα του ΓΑΣ Καματερού, αφού τερματίσαμε στην 3η θέση, λόγω σπουδών πρέπει να επιστρέψω στη Θεσσαλονίκη. Με την ομάδα του ΠΑΟΚ έχουμε περάσει πολλές όμορφες, αλλά και δύσκολες στιγμές, γεγονός που με κάνει να συνδέομαι αρκετά με αυτή. Μπορώ, επομένως, να πω με σιγουριά ότι γύρισα πίσω στο σπίτι μου!»


Μπακ απ της Βραζιλιανας.
Όλη η ΑΘΗΝΑ ενωμένη, από τον ΠΑΟΚ...Γ@ΜΗΜΕΝΗ!!
 

Απ: Γυναικείο Χαντμπολ 2018-19
« Απάντηση #9 στις: Ιουλίου 09, 2018, 03:12:43 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος m01can4

  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: Aruba
  • 33111
    Μηνύματα
    • Προφίλ


Ο Α.Σ. ΠΑΟΚ και το τμήμα Χάντμπολ Γυναικών ανακοινώνουν την έναρξη της συνεργασίας με την αθλήτρια Κατερίνα Βαφειάδου, η οποία θα αγωνιστεί με τα «ασπρόμαυρα» την αγωνιστική περίοδο 2018-2019.             

Η 26χρονη αθλήτρια, γεννηθείσα το 1992, αγωνίζεται στη θέση του δεξιού ίντερ, είναι μέλος της Εθνικής Ομάδας, φορούσε τη φανέλα του Συλλόγου μας την αγωνιστική περίοδο 2016-2017, ενώ την αγωνιστική περίοδο που μόλις τελείωσε αγωνίστηκε με τον Ο.Φ.Ν. Ιωνίας.

Μετά την υπογραφή του συμβολαίου της, η Κατερίνα Βαφειάδου δήλωσε αποκλειστικά στο acpaok.gr:


«Είμαι πολύ χαρούμενη που επιστρέφω στον ΠΑΟΚ. Η ομάδα έχει υψηλούς στόχους και θα προσπαθήσω να δώσω τον καλύτερό μου εαυτό, ώστε να τους πετύχουμε και η ομάδα να φτάσει όσο πιο ψηλά γίνεται. Ο ΠΑΟΚ είναι ένας μεγάλος Σύλλογος και πρέπει να φανούμε αντάξιοι των προσδοκιών και των περιστάσεων».»


Εμπειρία και ποιότητα....
"Σας έχει "φάει" το... "ματι" και η... μ@λακια!"