21. Darnell Jackson

Αποστολέας Θέμα: 21. Darnell Jackson  (Αναγνώστηκε 1897 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Απ: Darnell Jackson
« Απάντηση #10 στις: Δεκεμβρίου 31, 2017, 04:21:12 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος m01can4

  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: Aruba
  • 33111
    Μηνύματα
    • Προφίλ



8 πόντους και 5 ριμπάουντ αλλά σε φυσική κατάσταση....ΜΗΔΕΝ!
"Σας έχει "φάει" το... "ματι" και η... μ@λακια!"
 

Απ: 21. Darnell Jackson
« Απάντηση #11 στις: Ιανουαρίου 07, 2018, 07:07:12 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος jim

  • Platinum member
  • ******
  • Ηλικία: 41
    Τοποθεσία: Χαβουζα
  • 13299
    Μηνύματα
  • ΝΑΙ ΡΕ ΠΑΟΚ
    • Προφίλ
Πως λεμε Κλασσεν, ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ! >:D
Στο 1ο δεκαλεπτο τους ξεσκισε μονος του. :)
Το "φαγητό" του κάθε αμπαλου ΠΑΟΚτση, οι ΑΡΔ και τα ραδιοφωνα!
 

Απ: 21. Darnell Jackson
« Απάντηση #12 στις: Ιανουαρίου 07, 2018, 10:28:46 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος teododo

  • "Russian" Big BOSS
  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 49
    Τοποθεσία: Ροστόφ
  • 35183
    Μηνύματα
  • I Don't παλελεύω it...
    • Προφίλ
Πιστευω πως οταν ετοιμαστει θα δωσει πολλα παραπανω.
Εντελως αλλα χαρακτηριστικα με τον Κλασσεν.
Όλη η ΑΘΗΝΑ ενωμένη, από τον ΠΑΟΚ...Γ@ΜΗΜΕΝΗ!!
 

Απ: 21. Darnell Jackson
« Απάντηση #13 στις: Ιανουαρίου 22, 2018, 04:13:00 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος m01can4

  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: Aruba
  • 33111
    Μηνύματα
    • Προφίλ
«Θα τον αγκαλιάσω και θα είμαι δίπλα του»



«Όταν χάνεις ένα τόσο αγαπημένο σου πρόσωπο, χρειάζεσαι κάποιον να είναι δίπλα σου. Έχω χάσει και τους δυο γονείς μου και ξέρω. Ο πατέρας μου σκοτώθηκε από πυροβολισμό, η μητέρα μου αυτοκτόνησε, και ξέρω πολύ καλά πως είναι να χάνεις ένα τόσο κοντινό σου πρόσωπο.   :o :o :o Ο προπονητής μας έχασε τον πατέρα του, γνωρίζω πολύ καλά τι θα περάσει από συναισθηματικής πλευράς και για αυτό αισθάνθηκα ότι έπρεπε να του μιλήσω, να τον πάρω μια αγκαλιά για να αισθανθεί ότι είμαι δίπλα του, προσεύχομαι για αυτόν και την οικογένεια του για να είναι δυνατός σαν βράχος για να το αντιμετωπίσει».

Σε αγωνιστικό επίπεδο, η αποστολή του ΠΑΟΚ αναμένεται να φθάσει στην Τενερίφη σήμερα(22/1) το βράδυ. Στην αποστολή συμπεριλήφθηκαν οι Μαργαρίτης, Κόνιαρης αλλά η συμμετοχή τους στο παιχνίδι θα αποφασιστεί την παραμονή του αγώνα. Στη σημασία του αγώνα με την ισπανική ομάδα στάθηκε ο Νταρνέλ Τζάκσον ο οποίος σημείωσε ότι η ομάδα του θα πρέπει να ξεχάσει την ήττα από τον ΓΣΛ Φάρο.

«Πρέπει να συνεχίσουμε να παίζουμε σαν ομάδα και να προσπαθήσουμε να κάνουμε το παιχνίδι μας, δίνοντας ιδιαίτερη σημασία στις λεπτομέρειες. Πιστεύω ότι μπορούμε να παίξουμε πολύ καλά σαν ομάδα, αρκεί να είμαστε δυνατοί και να βγάλουμε ενέργεια. Δεν έχει σημασία ποιος θα σκοράρει περισσότερο, αν γυρίσουμε την μπάλα σωστά όλοι θα έχουν τη ευκαιρία τους. Έχουμε μπροστά μας ένα πολύ δύσκολο παιχνίδι εκτός έδρας, όλα όμως μπορούν να συμβούν κι αυτό που πρέπει να έχουμε στο μυαλό μας είναι πως θα παίξουμε σωστά για να επιστρέψουμε νικητές στην Ελλάδα»,

«Είναι πολύ δύσκολο και καταλαβαίνω ότι και οι συμπαίκτες μου, αλλά και εγώ έχουμε στο μυαλό μας τον αγώνα του Σαββάτου. Μερικές φορές όμως, ίσως και να κάνουν καλό τέτοιες ήττες, για να σε βοηθήσουν ενόψει των επόμενων αγώνων. Δεν πρέπει να παίξουμε όπως στο προηγούμενο παιχνίδι, δεν γίνεται σαν ομάδα να κάνουμε ξανά τέτοιο παιχνίδι. Πρέπει να παίξουμε πιο σκληρά, περισσότερο έξυπνα, γρήγορα εκεί που χρειάζεται, αργά όταν πρέπει. Από την πρώτη στιγμή που ήρθα στον ΠΑΟΚ, απολαμβάνω το παιχνίδι, τον τρόπο που παίζει η ομάδα και αυτό το πρόσωπο πιστεύω ότι θα βγάλουμε στη συνέχεια».



Το κουβαλάμε σαν ομάδα.....
"Σας έχει "φάει" το... "ματι" και η... μ@λακια!"
 

Απ: 21. Darnell Jackson
« Απάντηση #14 στις: Μαρτίου 31, 2018, 07:36:39 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος teododo

  • "Russian" Big BOSS
  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 49
    Τοποθεσία: Ροστόφ
  • 35183
    Μηνύματα
  • I Don't παλελεύω it...
    • Προφίλ




Επιτελους ΑΡΧΟΝΤΙΚΗ εμφανιση με 22 ποντους.
Σημερα εβγαλε και πεισμα σε καποιες φασεις που η μπαλα ειτε πηγε να χαθει ειτε χαθηκε.
Ελπιζω να συνεχισει και ακομα καλυτερα.
Όλη η ΑΘΗΝΑ ενωμένη, από τον ΠΑΟΚ...Γ@ΜΗΜΕΝΗ!!
 

Απ: 21. Darnell Jackson
« Απάντηση #15 στις: Απριλίου 11, 2018, 07:19:14 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος Billysm-4

  • Platinum member
  • ******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: ΝΕΑΠΟΛΗ
  • 8282
    Μηνύματα
    • Προφίλ
16 ποντους σε μια εποχη που πραγματικα δειχνει να εχει ανεβει πολυ.
Φοβερο 1ο δεκαλεπτο, αν ειχε βαλει και τις βολες που εχασε θα ηταν 1ος σκορερ!
Μπραβο παικταρα!
ΠΑΟΚ- ΘΡΗΣΚΕΙΑ- ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Γ@ΜΙΕΤΑΙ Η ΑΙΛΑΔΑ ΚΑΤΩ ΑΠ ΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!


 

Απ: 21. Darnell Jackson
« Απάντηση #16 στις: Απριλίου 11, 2018, 08:07:00 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος teododo

  • "Russian" Big BOSS
  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 49
    Τοποθεσία: Ροστόφ
  • 35183
    Μηνύματα
  • I Don't παλελεύω it...
    • Προφίλ
«Παίξαμε και για τους Κόνιαρη και Jones»




«Ήταν μια μεγάλη νίκη για εμάς. Θέλουμε πολύ να τερματίσουμε τρίτοι και να έχουμε το πλεονέκτημα έδρας στα πλέι οφ  και αυτό μας βοηθάει να μένουμε συγκεντρωμένοι και είμαστε καλοί σε κάθε αγώνα, σε κάθε προπόνηση. Τα πραγματικά παιχνίδια, όμως, αρχίζουν με την έναρξη των πλέι οφ».

Για το κλειδί της σημερινής νίκης: «Νομίζω ότι το κλειδί για εμάς σήμερα είναι ότι παίξαμε πολύ ομαδικά. Ο προπονητής μας έκανε πολύ καλή δουλειά στο βίντεο. Γενικά επιμένει πολύ στη διαδικασία του βίντεο και αυτό μας βοηθάει πάρα πολύ, μας κρατάει «προγραμματισμένους» προκειμένου να κάνουμε αυτό που πρέπει στο γήπεδο».

Για τις απουσίες των Κόνιαρη και Jones: «Τόσο ο Αντώνης Κόνιαρης, όσο και ο Lucky Jones είναι σημαντικά κομμάτια της ομάδας. Δίνουν στην ομάδα διαφορετικές ικανότητες που χρειαζόμαστε για να φτάσουμε στη νίκη. Σήμερα ο Lucky έστειλε ένα μήνυμα στην ομάδα να παίξουμε σκληρά και να παλέψουμε για τη νίκη και νομίζω ότι λάβαμε το μήνυμα και παλέψαμε στο γήπεδο και για αυτόν. O γυμναστής μας, ο Πάνος, μας είπε να πάρουμε τη νίκη για τον Lucky Jones και τον Αντώνη Κόνιαρη και το κάναμε».

Για τον χρόνο προετοιμασίας ενόψει του ματς με το Λαύριο: «Αισθάνομαι ότι έχουμε αρκετό χρόνο. Έχουμε ήδη παίξει εναντίον τους, πρέπει απλά να διορθώσουμε τα λάθη που είχαμε κάνει στον πρώτο αγώνα. Πιστεύω ότι θα είμαστε έτοιμοι».



Συνεχισε ετσι.
Όλη η ΑΘΗΝΑ ενωμένη, από τον ΠΑΟΚ...Γ@ΜΗΜΕΝΗ!!
 

Απ: 21. Darnell Jackson
« Απάντηση #17 στις: Ιουνίου 10, 2018, 05:53:58 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος jim

  • Platinum member
  • ******
  • Ηλικία: 41
    Τοποθεσία: Χαβουζα
  • 13299
    Μηνύματα
  • ΝΑΙ ΡΕ ΠΑΟΚ
    • Προφίλ
Βοηθησε την ομαδα, και με ποντους και με την εμπειρια του και ας εκανε καποτε εκεινα τα κουφα ο ΠΑΠ που τον ξεκινουσε και μετα τον εξαφανιζε σαν αλλος Χουντινι.
Ευχαριστουμε ρε παικτη. :)
Το "φαγητό" του κάθε αμπαλου ΠΑΟΚτση, οι ΑΡΔ και τα ραδιοφωνα!