8. Jose Mauricio

Αποστολέας Θέμα: 8. Jose Mauricio  (Αναγνώστηκε 21870 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Απ: 8. Jose Mauricio
« Απάντηση #20 στις: Σεπτεμβρίου 24, 2017, 07:07:54 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος jim

  • Platinum member
  • ******
  • Ηλικία: 41
    Τοποθεσία: Χαβουζα
  • 13299
    Μηνύματα
  • ΝΑΙ ΡΕ ΠΑΟΚ
    • Προφίλ
Αρχιζει και αυτος να ανεβαινει.
Παντως εφτανε στην μεγαλη περιοχη με μεγαλη ευκολια!
Το "φαγητό" του κάθε αμπαλου ΠΑΟΚτση, οι ΑΡΔ και τα ραδιοφωνα!
 

Απ: 8. Jose Mauricio
« Απάντηση #21 στις: Σεπτεμβρίου 25, 2017, 06:59:34 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος Billysm-4

  • Platinum member
  • ******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: ΝΕΑΠΟΛΗ
  • 8282
    Μηνύματα
    • Προφίλ
Αερινος παικτης, με ανεση στον χωρο με και χωρις την μπαλα.
Ανεβασε τον Τσιμιροτ και πιστευω οταν θα γινει 100% θα ανεβασει οποιον παιζει διπλα του.
Απο ατυχια δεν σκοραρε, το χει ομως. 8)
ΠΑΟΚ- ΘΡΗΣΚΕΙΑ- ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Γ@ΜΙΕΤΑΙ Η ΑΙΛΑΔΑ ΚΑΤΩ ΑΠ ΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!


 

Απ: 8. Jose Mauricio
« Απάντηση #22 στις: Οκτωβρίου 06, 2017, 07:19:48 πμ »
 

Αποσυνδεδεμένος m01can4

  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: Aruba
  • 33111
    Μηνύματα
    • Προφίλ
«Είμαι χαρούμενος στον ΠΑΟΚ, στόχος το πρωτάθλημα»



«Είμαι πολύ χαρούμενος στον ΠΑΟΚ και αυτό μεταφράζεται στο γήπεδο. Η πόλη είναι μεγάλη, το πλήθος είναι πολύ παθιασμένο και η χώρα είναι θαυμάσια. Για να μην αναφέρω την υποστήριξη που έλαβα από το σύλλογο και τους συμπαίκτες μου. Έγινε αποδεκτός από όλους και οι Βραζιλιάνοι που ήταν ήδη εδώ με βοηθούν όποτε είναι απαραίτητο».

Ο Μαουρίτσιο έκανε σαφές πως το πρωτάθλημα είναι ο βασικός στόχος για τον ΠΑΟΚ, τονίζοντας πως οποιαδήποτε απροσεξία... κοστίζει:

«Ο στόχος μας είναι ο τίτλος του πρωταθλήματος. Για να πετύχουμε κάτι τέτοιο, χρειαζόμαστε πλήρη συγκέντρωση σε κάθε παιχνίδι. Η απροσεξία μπορεί να είναι θανατηφόρα, λαμβάνοντας υπόψη την ισορροπία του ανταγωνισμού. Κάθε χαμένο σημείο μπορεί να κάνει τη διαφορά. Θα σεβόμαστε τον αντίπαλό μας, αλλά θα επιδιώξουμε τη νίκη σε κάθε αγώνα».




Πιστεύω πως σύντομα θα σκοράρει....
"Σας έχει "φάει" το... "ματι" και η... μ@λακια!"
 

Απ: 8. Jose Mauricio
« Απάντηση #23 στις: Οκτωβρίου 15, 2017, 07:18:54 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος teododo

  • "Russian" Big BOSS
  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 49
    Τοποθεσία: Ροστόφ
  • 35183
    Μηνύματα
  • I Don't παλελεύω it...
    • Προφίλ



"Όλη η ομάδα ήταν καλή σήμερα, γι΄αυτό φάνηκα και εγώ. Όσο περνάει ο καιρός μαθαίνουμε ο ένας τον άλλον, κάθε παιχνίδι είμαστε καλύτεροι, είναι σημαντικό να παίζουμε καλά"

Για το πόσο έτοιμος είναι ο ΠΑΟΚ ενόψει Ολυμπιακού: "Δεν μπορώ να πω πόσο έτοιμοι είμαστε, αλλά ψυχολογικά είμαστε στο καλύτερο δυνατό σημείο πριν από ένα τέτοιο παιχνίδι".


Για το ότι δεν έχει αναλάβει ακόμη τα στημένα: "Δεν ξέρω καλά τους συμπαίκτες μου ακόμη, αλλά κάποια στιγμή θα αναλάβω τα στημένα για τον ΠΑΟΚ".

Για την πληθώρα των επιλογών στα χαφ: "Είναι ένας ευχάριστος πονοκέφαλος για τον προπονητή να έχει τόσες επιλογές στα χέρια του. Η σεζόν είναι μεγάλη, θα βγουν τραυματισμοί, θα υπάρξουν τιμωρίες, πρέπει να είμαστε στο 100% των δυνατοτήτων μας, αυτό μας δίνει κίνητρο, όποτε μας χρειαστεί ο προπονητής. Είναι εξαιρετική χαρά για μένα που έχουμε ποιοτικούς παίκτες όχι μόνο στη μεσαία γραμμή αλλά σε όλες τις θέσεις, έχουμε παίκτες που μπορούν να διεκδικήσουν το πρωτάθλημα".



Κεντουσε ο π@στης σημερα! smilepaok
Όλη η ΑΘΗΝΑ ενωμένη, από τον ΠΑΟΚ...Γ@ΜΗΜΕΝΗ!!
 

Απ: 8. Jose Mauricio
« Απάντηση #24 στις: Οκτωβρίου 15, 2017, 07:54:49 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος jim

  • Platinum member
  • ******
  • Ηλικία: 41
    Τοποθεσία: Χαβουζα
  • 13299
    Μηνύματα
  • ΝΑΙ ΡΕ ΠΑΟΚ
    • Προφίλ
You are not allowed to view links. Register or Login
Αρχιζει και αυτος να ανεβαινει.
Παντως εφτανε στην μεγαλη περιοχη με μεγαλη ευκολια!


2 ασιστ σημερα και τρομερη δουλεια.
Το γκολ............ψηνεται! >:D
Το "φαγητό" του κάθε αμπαλου ΠΑΟΚτση, οι ΑΡΔ και τα ραδιοφωνα!
 

Απ: 8. Jose Mauricio
« Απάντηση #25 στις: Οκτωβρίου 20, 2017, 12:48:49 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος m01can4

  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: Aruba
  • 33111
    Μηνύματα
    • Προφίλ


Για τα γενέθλιά του:«Αύριο έχουμε προπόνηση. Θα επιστρέψω σπίτι και στην συνέχεια θα αναχωρήσουμε για Αθήνα. Θα έχω ευτυχώς λίγο χρόνο να γιορτάσω τα γενέθλιά μου, με την οικογένειά μου» .

Για το πως έζησε την ατμόσφαιρα της Τούμπας:«Ήταν μία απίστευτη εμπειρία. Την περίμενα καιρό και είχα ακούσει πολλά για τους φίλους του ΠΑΟΚ. Ήταν εντυπωσιακό το γεγονός ότι υπήρχε τόσος κόσμος. Περίμενα πως και πως να το ζήσω αυτό και ανυπομονώ να έρθει η ώρα να το ζήσω και σε αγώνα» .

Για το παιχνίδι κόντρα στον Ολυμπιακό:«Είναι σίγουρα ένα δύσκολο παιχνίδι κι έτσι το περιμένουμε. Είμαστε και οι δύο από τις μεγαλύτερες ομάδες στην Ελλάδα, αλλά με όλο τον σεβασμό που έχουμε στον αντίπαλο, θα πάμε να πάρουμε την νίκη. Έχουμε δυνατή ομάδα και καλούς παίκτες και δεν πρέπει να φοβηθούμε την αναμέτρηση και να ψάξουμε τους τρεις βαθμούς. Γι αυτό άλλωστε προετοιμαζόμαστε τις τελευταίες μέρες» .

Για την μικρή βαθμολογική συγκομιδή μακριά από την Τούμπα:«Είναι γεγονός ότι δεν ήμαστε καλοί στα εκτός έδρας παιχνίδια. Είμαστε μία νέα ομάδα, με πολλούς καινούργιους παίκτες. Χρειαζόμαστε λίγο χρόνο για να βγάλουμε στο γήπεδο όλα όσα μας λέει ο προπονητής. Αυτό γίνεται πιο δύσκολο μακριά από την Τούμπα. Έχω μεγάλη εμπιστοσύνη και είμαι πεπεισμένος ότι θα βελτιωθεί η ομάδα και θα κάνει ένα πολύ καλό παιχνίδι την Κυριακή» .

Για την σημασία του ντέρμπι:«Σίγουρο πάμε για το πρωτάθλημα. Από εκεί και πέρα τα ντέρμπι είναι σίγουρα πιο δύσκολα, αλλά είναι εξίσου σημαντικά με όλα τα υπόλοιπα παιχνίδια. Ακόμα και όταν παίζουμε με τις ομάδες που παλεύουν για την παραμονή πρέπει να πηγαίνουμε για τους τρεις βαθμούς. Οπότε η σημασία είναι ίδια σε όλες τις αναμετρήσεις. Από εκεί και πέρα με όσους έχουμε τους ίδιους στόχους σίγουρα έχουμε πιο δύσκολα παιχνίδια» .

Για το πρώτο διάστημα στην ομάδα:
«Σίγουρα ήταν μία μεγάλη απόφαση να έρθω στην Ελλάδα. Με επηρεάζει λίγο η αλλαγή της πόλης και της χώρας, και αυτό ίσως να βγαίνει στο γήπεδο. Αλλά συνεχώς αισθάνομαι όλο και καλύτερα» .

Για το τι λέει στους συμπαίκτες του πριν βγουν στο γήπεδο:«Μπορεί να έχω εμπειρία, αλλά δεν είμαι… γέρος. Τους λέω όλους ότι πρέπει να είμαστε συγκεντρωμένοι και να κάνουμε τα πάντα για την νίκη» .

Για την μάχη του με τον Οφόε:«Πράγματι έχει λογική να μιλήσουμε για τις προσωπικές μονομαχίες, αλλά αυτό που θα ορίσει το παιχνίδι είναι το τι θα κάνει το σύνολο. Αυτό πρέπει να μας ενδιαφέρει, να είμαστε συγκεντρωμένοι και στα 90 λεπτά του αγώνα» .

Για το αν τους είπε κάτι συγκεκριμένο ο Σαββίδης κατά την ανοιχτή προπόνηση: «Μας είπε ότι πρέπει να είμαστε συγκεντρωμένοι, ότι πιστεύει στην ποιότητά μας και θέλει να μας δει να παλεύουμε για το τρίποντο» .
"Σας έχει "φάει" το... "ματι" και η... μ@λακια!"
 

Απ: 8. Jose Mauricio
« Απάντηση #26 στις: Οκτωβρίου 21, 2017, 11:02:33 πμ »
 

Αποσυνδεδεμένος teododo

  • "Russian" Big BOSS
  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 49
    Τοποθεσία: Ροστόφ
  • 35183
    Μηνύματα
  • I Don't παλελεύω it...
    • Προφίλ
Η οικογένεια της ΠΑΕ ΠΑΟΚ εύχεται στον ποδοσφαιριστή της, Χοσέ Μαουρίσιο, ο οποίος κλείνει σήμερα τα 29, χρόνια πολλά με υγεία, ευτυχία και πολλές επιτυχίες σε όλους τους τομείς.





Χρονια Πολλα παικταρα! smilepaok



Όλη η ΑΘΗΝΑ ενωμένη, από τον ΠΑΟΚ...Γ@ΜΗΜΕΝΗ!!
 

Απ: 8. Jose Mauricio
« Απάντηση #27 στις: Οκτωβρίου 21, 2017, 06:54:13 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος nikolasf4

  • Public Relations
  • ******
  • Ηλικία: 58
    Τοποθεσία: Πετρούπολη Χαβούζας
  • 6358
    Μηνύματα
    • Προφίλ
Πολύχρονος παικταρά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! paokara paokara paokara paokara
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ (Pablo Gabriel García Pérez)
Όταν η αδικία γίνεται νόμος, η παρανομία γίνεται καθήκον
"Πάρτε το χαμπάρι, οι εφιάλτες σας μόλις ξεκίνησαν...»
ΘΥΡΑ 4
 

Απ: 8. Jose Mauricio
« Απάντηση #28 στις: Οκτωβρίου 21, 2017, 10:19:07 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος jim

  • Platinum member
  • ******
  • Ηλικία: 41
    Τοποθεσία: Χαβουζα
  • 13299
    Μηνύματα
  • ΝΑΙ ΡΕ ΠΑΟΚ
    • Προφίλ
Πολυχρονος και γερος και αυριο ξερεις  ;)
Το "φαγητό" του κάθε αμπαλου ΠΑΟΚτση, οι ΑΡΔ και τα ραδιοφωνα!
 

Απ: 8. Jose Mauricio
« Απάντηση #29 στις: Οκτωβρίου 22, 2017, 11:31:14 πμ »
 

Αποσυνδεδεμένος teododo

  • "Russian" Big BOSS
  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 49
    Τοποθεσία: Ροστόφ
  • 35183
    Μηνύματα
  • I Don't παλελεύω it...
    • Προφίλ



Στην ψηφοφορία για τον Fans’ Man of the Match της αναμέτρησης, που διεξήχθη μέσω του paokfc.gr και του PAOK FC Official App, ο  Μαουρίσιο διέλυσε τον ανταγωνισμό συγκέντρωσε το 67,7% των ψήφων και κατέκτησε τον ατομικό τίτλο. Στην δεύτερη θέση έμεινε ο Πρίγιοβιτς και στην τρίτη ο Πέλκας , οι οποίοι ήταν και οι μοναδικοί ποδοσφαιριστές από τους υπόλοιπους που είχαν διψήφιο ποσοστό.


Λογικο και αναμενομενο.
Παμε και σημερα γερα παικταρα! smilepaok
Όλη η ΑΘΗΝΑ ενωμένη, από τον ΠΑΟΚ...Γ@ΜΗΜΕΝΗ!!