31. Αλέξανδρος Πασχαλάκης

Αποστολέας Θέμα: 31. Αλέξανδρος Πασχαλάκης  (Αναγνώστηκε 30745 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Απ: 31. Αλέξανδρος Πασχαλάκης
« Απάντηση #50 στις: Φεβρουαρίου 13, 2018, 12:28:49 πμ »
 

Αποσυνδεδεμένος teododo

  • "Russian" Big BOSS
  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 49
    Τοποθεσία: Ροστόφ
  • 35183
    Μηνύματα
  • I Don't παλελεύω it...
    • Προφίλ


«Η κατάκτηση του πρωταθλήματος είναι ο κοινός στόχος όλων. Προέχει το καλό της ομάδας. Όλοι παίζουμε για το σήμα στη φανέλα. Αξίζουν συγχαρητήρια σε όλους. Εάν συνεχίσουμε με τέτοιο πάθος θα πετύχουμε το στόχο που βάλαμε από την αρχή. Ο προπονητής, μας έχει κάνει να είμαστε προσηλωμένοι στη δουλειά μας. Θέλουμε να κάνουμε χαρούμενο τον κόσμο. Είναι μαγική η στήριξη, δεν έχω ξαναζήσει κάτι ανάλογο. Πρέπει να κατακτήσουμε το πρωτάθλημα και για αυτούς. Ακολουθούν 9 τελικοί, θέλουμε 9 νίκες, αν γίνει με μηδέν παθητικό καλώς. Στα πόδια μας και στα χέρια μας είναι η κατάκτηση του τίτλου»,

«Αγωνιστικά φαίνεται ποια είναι η καλύτερη ομάδα. Είμαστε η μοναδική ομάδα με τόσες νίκες, με τέτοιο παθητικό. Εγώ και σήμερα ήμουν ένας απλώς θεατής. Συνδυάσαμε τη νίκη με καλό ποδόσφαιρο. Δε θα κριθεί ο τίτλος στο ματς με την ΑΕΚ. Είμαστε καλύτερη ομάδα. Ο τίτλος θα κριθεί στο ότι εμείς αν κερδίσουμε και τα 9 παιχνίδια που απομένουν θα είμαστε πρωταθλητές ότι και αν κάνουν οι άλλοι»

«Ήταν μεγάλο μείον οι επτά αγωνιστικές χωρίς κόσμο και σε οικονομικό επίπεδο για τον πρόεδρο μας και για την ατμόσφαιρα της ομάδας. Μας δίνει δύναμη ο κόσμος και είναι όμορφο με τις εμφανίσεις και τις νίκες μας να ανταποδίδουμε τη στήριξη»



IN Alexandros we trust  8)
Όλη η ΑΘΗΝΑ ενωμένη, από τον ΠΑΟΚ...Γ@ΜΗΜΕΝΗ!!
 

Απ: 31. Αλέξανδρος Πασχαλάκης
« Απάντηση #51 στις: Φεβρουαρίου 17, 2018, 11:32:07 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος teododo

  • "Russian" Big BOSS
  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 49
    Τοποθεσία: Ροστόφ
  • 35183
    Μηνύματα
  • I Don't παλελεύω it...
    • Προφίλ



«Διαχειριστήκαμε έξυπνα το παιχνίδι με τη Λαμία. Όσον αφορά το παιχνίδι που έρχεται πρέπει να το δούμε ως ένα ματς, όπως τα υπόλοιπα. Πρέπει ο καθένας μας να κάνει τη δουλειά του και να πάρουμε τους τρεις βαθμούς. Θα είναι κλειδί να πετύχουμε ένα γρήγορο γκολ, ώστε να ελέγξουμε το παιχνίδι και στη συνέχεια να διαχειριστούμε αυτό το προβάδισμα».





Τι εβγαλε στο τελος ρε ο τσακαλος????
ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ ΜΑΓΚΑ, ΠΑΝΤΑ ΣΕ ΕΤΟΙΜΟΤΗΤΑ! 8)
Όλη η ΑΘΗΝΑ ενωμένη, από τον ΠΑΟΚ...Γ@ΜΗΜΕΝΗ!!
 

Απ: 31. Αλέξανδρος Πασχαλάκης
« Απάντηση #52 στις: Φεβρουαρίου 18, 2018, 11:48:34 πμ »
 

Αποσυνδεδεμένος Telis Stallone

  • Platinum member
  • ******
  • Ηλικία: 53
  • 5761
    Μηνύματα
  • Λάτρης του μεγάλου λευκού καρχαρία...
    • Προφίλ
Ο τερματοφυλακας της Εθνικης ομαδας για τα επομενα 10 χρονια.....Αυτο φυσικα σε σοβαρα κρατη οχι στο ελληνικο Μπαγκλαντες...
Ο κύριος " 25 εκατοστα". Πρωταγωνιστής αισθησιακών ελληνικών ταινιών
 

Απ: 31. Αλέξανδρος Πασχαλάκης
« Απάντηση #53 στις: Φεβρουαρίου 19, 2018, 11:10:18 πμ »
 

Αποσυνδεδεμένος m01can4

  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: Aruba
  • 33111
    Μηνύματα
    • Προφίλ



2 γκολ σε 14 αγώνες...
Πιστεύω θα κληθεί, βγάζει μάτια το παλικάρι αν και ποτέ δεν ξέρεις.
"Σας έχει "φάει" το... "ματι" και η... μ@λακια!"
 

Απ: 31. Αλέξανδρος Πασχαλάκης
« Απάντηση #54 στις: Μαρτίου 03, 2018, 03:48:31 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος m01can4

  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: Aruba
  • 33111
    Μηνύματα
    • Προφίλ



Είναι μια συνολική προσπάθεια, νομίζω ότι ήταν ένας πολύ όμορφος μήνας με μόνο νίκες και νομίζω πως μέσα από την δουλειά, βγαίνουν και τα αποτελέσματα», σημείωσε αρχικά.

Για το βραβείο που πήρε: «Νομίζω το μόνο που μου… λέει, είναι να συνεχίσω με τον ίδιο ρυθμό, να δουλεύω και να μην σταματάω την προσπάθεια για να έχουμε κάνει ένα θετικό πρόσημο στο τέλος».

Για τα επόμενα επτά ματς του ΠΑΟΚ και πως βιώνει την όλη κατάσταση με την εκδίκαση για το ματς με τον Ολυμπιακό: «Προσπαθούμε να σκεφτόμαστε παιχνίδι με παιχνίδι ξεχωριστά και μόνο αγωνιστικά, τα υπόλοιπα δεν μας επηρεάζουν, θέλει να είμαστε συγκεντρωμένοι στο επόμενο παιχνίδι και να βλέπουμε κάθε ματς ξεχωριστά για να μπορούμε να παίρνουμε τους βαθμούς
"Σας έχει "φάει" το... "ματι" και η... μ@λακια!"
 

Απ: 31. Αλέξανδρος Πασχαλάκης
« Απάντηση #55 στις: Μαρτίου 12, 2018, 12:59:21 πμ »
 

Αποσυνδεδεμένος teododo

  • "Russian" Big BOSS
  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 49
    Τοποθεσία: Ροστόφ
  • 35183
    Μηνύματα
  • I Don't παλελεύω it...
    • Προφίλ
«Ο νικητής πρέπει να κρίνεται στο γήπεδο»



Μπήκαμε στο γήπεδο για να παίξουμε ένα αγώνα για 90 λεπτά. Βάλαμε το γκολ, όμως αυτά που συμβαίνουν στην χώρα μας πάνε μόνο πίσω, όχι μπροστά. Εμείς βάλαμε ένα ξεκάθαρα κανονικό γκολ, ο διαιτητής και ο επόπτης πήγαν στην σέντρα, το πανηγυρίσαμε για 10-15 δευτερόλεπτα και μετά έγιναν αυτά που έγιναν. Δεν ξέρω τι γίνεται.

Δεν έχω πλήρη εικόνα τι έγινε στα αποδυτήρια. Αυτό που ξέρω είναι ότι αγωνιστικά ήμασταν καλύτεροι, δείξαμε ότι εδώ μέσα είμαστε εμείς το αφεντικό και με ένα καθαρό γκολ ευτυχήσαμε να βρεθούμε μπροστά στο σκορ. Τώρα γιατί δεν τελείωσε το ματς, δεν ξέρω.

Και μόνο που κάνουμε αυτή τη συζήτηση είναι κρίμα. Θα πρέπει να παίζουμε ποδόσφαιρο, ο νικητής θα πρέπει να κρίνεται στις τέσσερις γραμμές, αυτό που γίνεται δεν είναι ευχάριστο.

Οι παίκτες της ΑΕΚ έχουν την δική τους αλήθεια, θέλουν να υπερασπιστούν την δική τους ομάδα. Η αλήθεια όμως φαίνεται. Ο Μαουρίσιο ήταν πίσω από τον τερματοφύλακα, μας είπε ότι ίσως ήταν πίσω από την γραμμή. Πως είδαν οφσάιντ δεν ξέρω;

Αυτά δεν είναι ο ωραία πράγματα. Ο πρόεδρος μας είπε να φύγουμε από το παιχνίδι, όμως τελικά μείναμε όλοι εκεί. Η ομάδα έμεινε και η κατάσταση είναι αυτή που είναι».



Παλικαρε Πασχαλακη!
Όλη η ΑΘΗΝΑ ενωμένη, από τον ΠΑΟΚ...Γ@ΜΗΜΕΝΗ!!
 

Απ: 31. Αλέξανδρος Πασχαλάκης
« Απάντηση #56 στις: Μαρτίου 13, 2018, 11:37:46 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος teododo

  • "Russian" Big BOSS
  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 49
    Τοποθεσία: Ροστόφ
  • 35183
    Μηνύματα
  • I Don't παλελεύω it...
    • Προφίλ
«Όσοι σε γνωρίζουν από κοντά ξέρουν τι άνθρωπος είσαι και ότι πασχίζεις για ένα καθαρό ποδόσφαιρο! Να ξέρεις ένα πράγμα, δεν είσαι μόνος σου είμαστε και εμείς μαζί σου και στα εύκολα και στα δύσκολα σα μια γροθιά ,σαν οικογένεια! (ΣΤΑ ΕΥΚΟΛΑ ΠΑΟΚ ΣΤΑ ΔΥΣΚΟΛΑ ΠΑΟΚΑΡΑ)»


Και ο Αλεξ, μαζi με τον Προεδρο.
Όλη η ΑΘΗΝΑ ενωμένη, από τον ΠΑΟΚ...Γ@ΜΗΜΕΝΗ!!
 

Απ: 31. Αλέξανδρος Πασχαλάκης
« Απάντηση #57 στις: Μαρτίου 15, 2018, 08:01:09 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος m01can4

  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: Aruba
  • 33111
    Μηνύματα
    • Προφίλ
You are not allowed to view links. Register or Login
Ο τερματοφυλακας της Εθνικης ομαδας για τα επομενα 10 χρονια.....Αυτο φυσικα σε σοβαρα κρατη οχι στο ελληνικο Μπαγκλαντες...


Κάλεσαν τον Καρνέζη και τον....Μπάρκα  facepalm

Εύχομαι ο Ουάρντα να τους ξεφτιλίσει. >:D
"Σας έχει "φάει" το... "ματι" και η... μ@λακια!"
 

Απ: 31. Αλέξανδρος Πασχαλάκης
« Απάντηση #58 στις: Μαρτίου 15, 2018, 10:58:18 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος jim

  • Platinum member
  • ******
  • Ηλικία: 41
    Τοποθεσία: Χαβουζα
  • 13299
    Μηνύματα
  • ΝΑΙ ΡΕ ΠΑΟΚ
    • Προφίλ
Για ακομη μια φορα η Εθνικη χαβουζας, αφηνει εξω εναν ικανοτατο παικτη που εχει βγαλει ματια.
Αδικο για τον Αλεξναδρο που εκανε πολυ μεγαλη προσπαθεια.
Ευχομαι και εγω να αρπαξουμε απο 4-5 γκολ.

Γ@ΜΙΕΤΑΙ Ο ΣΚΙΜΠΕ! >:( >:( >:( >:(
Το "φαγητό" του κάθε αμπαλου ΠΑΟΚτση, οι ΑΡΔ και τα ραδιοφωνα!
 

Απ: 31. Αλέξανδρος Πασχαλάκης
« Απάντηση #59 στις: Μαρτίου 16, 2018, 12:58:04 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος Kat6

  • Platinum member
  • ******
  • 3763
    Μηνύματα
  • Kataramenos μια ζωή
    • Προφίλ
Γιατι τα λετε αυτα αφου πηρε Καρνεζη ,δεν ειναι καλυτερος ο Κα-χαχαχαχαχαχαχαχαχα
ΠΑΟΚ και στα δύσκολα.