21. Diego Biseswar

Αποστολέας Θέμα: 21. Diego Biseswar  (Αναγνώστηκε 36098 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

21. Diego Biseswar
« στις: Ιουνίου 30, 2016, 10:56:50 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος teododo

  • "Russian" Big BOSS
  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 49
    Τοποθεσία: Ροστόφ
  • 35183
    Μηνύματα
  • I Don't παλελεύω it...
    • Προφίλ


Ο ΠΑΟΚ ανακοινώνει την απόκτηση του Ντιέγκο Μπίσεσβαρ. Ο 28χρονος Ολλανδός μέσος υπέγραψε συμβόλαιο τριετούς διάρκειας με τον Δικέφαλο και θ’ αγωνίζεται με το νούμερο 21.

 O Ντιέγκο Μπίσεσβαρ γεννήθηκε στις 8 Μαρτίου 1988 στο Άμστερνταμ, από οικογένεια με καταγωγή από το Σουρινάμ. Ξεκίνησε το ποδόσφαιρο από τα πέντε του χρόνια, όταν γράφτηκε στην ερασιτεχνική DWS το 1993. Εκεί έμεινε μόλις έναν χρόνο και έξι χρονών πέρασε το κατώφλι των περίφημων Ακαδημιών του Άγιαξ, όπου παρέμεινε για πέντε χρόνια, ως το 1999, δυσκολευόμενος να καλουπώσει το ταλέντο του στις συγκεκριμένες απαιτήσεις των προπονητών του Αίαντα. Επέστρεψε στο πρώτο του κλαμπ, το DWS και την επόμενη χρονιά στην Telstar, πριν πάει στην Φέγενορντ το 2001. Εκεί βρήκε το λιμάνι του, ευχαριστήθηκε – ωριμότερος πια- το ποδόσφαιρο και ξεδίπλωσε το ταλέντο του. Το 2004 υπέγραψε το πρώτο του επαγγελματικό συμβόλαιο και την τελευταία αγωνιστική της σεζόν έκανε το ντεμπούτο του στην πρώτη ομάδα, αφού ο Ρουντ Γκούλιτ τον έριξε στο ματς στη νίκη της ομάδας με 6-3 επί της Ντε Χααγκ.

Στην Φέγενορντ έμεινε ως το 2012, αφού αγωνίστηκε ως δανεικός στην Χέρακλες (2006-07 – 26 συμμετοχές, 2 γκολ) και Ντε Γκράαφτσαπ (2007-08, 12 συμμετοχές) πριν επιστρέψει για να γίνει ένας σημαντικός ποδοσφαιριστής για το κλαμπ του. Η Σέφιλντ Γιουνάιτεντ δεν μπόρεσε να πληρώσει τα χρήματα που ζητούσαν οι Ολλανδοί, η πρόταση του Άγιαξ απορρίφθηκε από τον ίδιο που δεν ήθελε να επιστρέψει και η Βαλένθια δεν προχώρησε αρκετά τις συζητήσεις το 2009. Ο Μπίσεσβαρ έφυγε τελικά με τη λήξη του συμβολαίου του το 2012, έχοντας μετρήσει με τη Φέγενορντ 108 συμμετοχές και 18 γκολ .

 Επόμενη στάση η Τουρκία και η Καϊσέρισπορ, στην οποία έμεινε τέσσερα χρόνια, σε μια ακόμη απόδειξη ότι δένεται με τους συλλόγους που τον εμπιστεύονται. Στην Τουρκία έκανε 116 συμμετοχές με 18 γκολ. Εκεί συνάντησε και για έξι μήνες τον Αλέξανδρο Τζιόλη , στο τέλος της σεζόν 2013-14, ενώ στην Φέγενορντ είχε συνυπάρξει με τον Γκάρι Ροντρίγκες . Έχει παίξει σε όλλες τις μικρές ομάδες της Εθνικής Ολλανδίας, ενώ βρέθηκε και στην Β’ Εθνική ομάδα των Ανδρών.

Όλη η ΑΘΗΝΑ ενωμένη, από τον ΠΑΟΚ...Γ@ΜΗΜΕΝΗ!!
 

Απ: Diego Biseswar
« Απάντηση #1 στις: Ιουνίου 30, 2016, 10:58:38 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος teododo

  • "Russian" Big BOSS
  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 49
    Τοποθεσία: Ροστόφ
  • 35183
    Μηνύματα
  • I Don't παλελεύω it...
    • Προφίλ
Όλη η ΑΘΗΝΑ ενωμένη, από τον ΠΑΟΚ...Γ@ΜΗΜΕΝΗ!!
 

Απ: Diego Biseswar
« Απάντηση #2 στις: Ιουλίου 01, 2016, 12:35:52 πμ »
 

Αποσυνδεδεμένος nikolasf4

  • Public Relations
  • ******
  • Ηλικία: 58
    Τοποθεσία: Πετρούπολη Χαβούζας
  • 6358
    Μηνύματα
    • Προφίλ
Καλώς ήλθες... Έχω καλό προαίσθημα! ;)
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ (Pablo Gabriel García Pérez)
Όταν η αδικία γίνεται νόμος, η παρανομία γίνεται καθήκον
"Πάρτε το χαμπάρι, οι εφιάλτες σας μόλις ξεκίνησαν...»
ΘΥΡΑ 4
 

Απ: 21. Diego Biseswar
« Απάντηση #3 στις: Ιουλίου 01, 2016, 12:03:28 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος Telis Stallone

  • Platinum member
  • ******
  • Ηλικία: 53
  • 5761
    Μηνύματα
  • Λάτρης του μεγάλου λευκού καρχαρία...
    • Προφίλ
Aκομα δεν ηρθε , αρχισανε.... 8)



Παντως, περιεργους "κοιλιακους" εχει αν το κοιταξετε καλα.... 8)



« Τελευταία τροποποίηση: Ιουλίου 01, 2016, 12:07:12 μμ από Telis Stallone »
Ο κύριος " 25 εκατοστα". Πρωταγωνιστής αισθησιακών ελληνικών ταινιών
 

Απ: Diego Biseswar
« Απάντηση #4 στις: Ιουλίου 01, 2016, 03:30:53 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος teododo

  • "Russian" Big BOSS
  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 49
    Τοποθεσία: Ροστόφ
  • 35183
    Μηνύματα
  • I Don't παλελεύω it...
    • Προφίλ
Όλη η ΑΘΗΝΑ ενωμένη, από τον ΠΑΟΚ...Γ@ΜΗΜΕΝΗ!!
 

Απ: 21. Diego Biseswar
« Απάντηση #5 στις: Ιουλίου 01, 2016, 04:35:46 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος Billysm-4

  • Platinum member
  • ******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: ΝΕΑΠΟΛΗ
  • 8282
    Μηνύματα
    • Προφίλ
Καλο εργαλειο και θα το δειξει.
Μαζι με Γκαρυ, Φακουντο, Μακ κτλ δυναμώνουμε πολυ.
Καλως ηρθες και να είναι γερος.
ΠΑΟΚ- ΘΡΗΣΚΕΙΑ- ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Γ@ΜΙΕΤΑΙ Η ΑΙΛΑΔΑ ΚΑΤΩ ΑΠ ΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!


 

Απ: 21. Diego Biseswar
« Απάντηση #6 στις: Ιουλίου 01, 2016, 04:49:38 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος teododo

  • "Russian" Big BOSS
  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 49
    Τοποθεσία: Ροστόφ
  • 35183
    Μηνύματα
  • I Don't παλελεύω it...
    • Προφίλ
«Με τον Μπίσεσβαρ ο ΠΑΟΚ βρήκε έναν νέο ηγέτη»!



Ο αρχισυντάκτης της εφημερίδας Sabah, Mehmet Ozcan μπορεί να ασχολείται κατά κύριο λόγο με την Γαλατασαράι, ωστόσο βρήκε τον χρόνο να αναλύσει για τους αναγνώστες του SDNA, τον νέο μεσοεπιθετικό του ΠΑΟΚ, τόσο από την καλή, όσο και από την ανάποδη...


- Τι είναι αυτό που αφήνει ο Ντιέγκο Μπίσεσβαρ μετά από 4,5 χρόνια παρουσίας στο τουρκικό ποδόσφαιρο;

«Θα σου πω κάτι που ίσως δεν περιμένεις να ακούσεις. Ο Μπίσεσβαρ έμεινε 4,5 χρόνια στην Καϊσερίσπορ και αγαπήθηκε πολύ από τον κόσμο, αλλά και εντός της ομάδας. Έφυγε από την Καισάρεια ως αρχηγός του συλλόγου. Να ξέρεις ότι αυτό είναι πολύ σημαντικό και λέει πολλά πράγματα, αφού πολύ σπάνια κάποιος μη Τούρκος παίκτης παίρνει το περιβραχιόνιο σε μία ομάδα. Κι αυτό γιατί ο Μπίσεσβαρ είναι μία εξαίρεση στον κανόνα. Είναι ένα εξαιρετικό παιδί με ποιότητα. Όλοι τον αγαπούσαν εδώ. Οι προπονητές του, οι συμπαίκτες του, ο κόσμος. Αφήνει πίσω του λοιπόν καλές αναμνήσεις και αγάπη».

- Στον ΠΑΟΚ περιμένουν να δουν έναν ηγέτη. Ήταν τέτοιος στην Καϊσερίσπορ;

«Αν ρίξεις μία προσεκτική ματιά στους αριθμούς και στα στατιστικά, η Καϊσερίσπορ ήταν τα τελευταία δύο χρόνια η χειρότερη επιθετικά ομάδα. Ο πρώην τεχνικός της Τολουνάι Καφκάς ήταν λάτρης της άμυνας και των συντηρητικών τακτικών. Ωστόσο, ο Μπίσεσβαρ ξεχώριζε και συνέχισε να προσφέρει σε γκολ και ασίστ, μολονότι η ομάδα της Καισάρειας δεν είχε ένα καλό, σταθερό, αξιόπιστο σέντερ-φορ για να κάνει τη διαφορά. Αυτό έκανε τον Ντιέγκο ακόμα πιο υπεύθυνο μες το γήπεδο, όπου αναγκαζόταν να παίρνει ακόμα περισσότερες πρωτοβουλίες και να είναι ακόμα πιο ηγετικός στο γήπεδο».

- Τι είδους ποδόσφαιρο του ταιριάζει;

«Όπως είπα και πριν πολλές φορές στην Καϊσερίσπορ, ο Μπίσεσβαρ εγκλωβιζόταν στις αμυντικές τακτικές. Αν ο ΠΑΟΚ επιλέξει πιο επιθετική προσέγγιση στο παιχνίδι του, με κατοχή μπάλας και αρκετούς δημιουργικούς παίκτες, τότε ο Μπίσεσβαρ μπορεί να κάνει την διαφορά. Η ποιότητα του είναι αναμφισβήτητη και σε μία ομάδα πιο ποιοτική όπως ο ΠΑΟΚ μπορεί να ανεβάσει κατά πολύ τα προσωπικά του νούμερα. Είμαι σίγουρος ότι θα αποδειχθεί πολύ πιο χρήσιμος στην Ελλάδα από ότι στην Τουρκία».

- Ποιά είναι τα δυνατά σημεία στο παιχνίδι του;

«Μιλάμε για ένα παίκτη που όταν ξεκίνησε στην Ολλανδία είχε συγκρίσεις με τον Γουέσλι Σνάιντερ. Τόσο μεγάλο ταλέντο θεωρούνταν. Εδώ στην Τουρκία έδειξε πολλές φορές το γιατί και κέντρισε πολλές φορές το ενδιαφέρον των μεγάλων ομάδων. Θυμίζει πολύ δεκάρι παλιάς εποχής με όλα τα καλά και τα άσχημά του. Έχει εξαιρετικό κοντρόλ, σουτ ακριβείας ακόμα κι εκτός περιοχής, εκτελεί πολύ καλά στημένα, είναι ο παίκτης που θα πάρει την μπάλα σε δύσκολες ζώνες και φτιάξει κάτι καλό από το τίποτα. Στην Τουρκία έπαιζε σαν κλασικό δεκάρι, αφού η ομάδα στηριζόταν σε μεγάλο βαθμό πάνω του και του έδινε πολλές ελευθερίες στο γήπεδο.».

- Τότε αφού είναι τόσο καλός για ποιο λόγο δεν πήρε μεταγραφή σε κάποια top ομάδα της Τουρκίας;

«Εδώ ακριβώς ήθελα να καταλήξω. Δεν είναι ο πιο αθλητικός παίκτης στον κόσμο. Έχει πρόβλημα με το βάρος του, παίζει με παραπανίσια κιλά εδώ και χρόνια, αλλά είναι τόσο ποιοτικός που μπορεί και το κρύβει. Ωστόσο, αυτό ήταν ανασταλτικός παράγοντας για μία μεγάλη μεταγραφή. Ο Ντιέγκο έχει πρόβλημα όταν ο ρυθμός του αγώνα είναι πολύ γρήγορος. Εκεί μπορεί να χαθεί από το παιχνίδι.

Γι’ αυτό και πολλές φορές επιλέγει ο ίδιος έξυπνα να ρίξει το τέμπο για να μπορεί να έχει επίδραση στο παιχνίδι, κι αυτό δείχνει πόσο έξυπνος είναι. Αν είχε περισσότερα αθλητικά προσόντα και πρόσεχε περισσότερο το κορμί του είμαι σίγουρος ότι θα έπαιζε σε τοπ ομάδα της Ευρώπης. Πιστεύω πάντως ότι ο ΠΑΟΚ στο πρόσωπο του Ντιέγκο Μπίσεσβαρ βρήκε έναν νέο ηγέτη. Θα το δείτε αυτό. Είμαι σίγουρος…»
Όλη η ΑΘΗΝΑ ενωμένη, από τον ΠΑΟΚ...Γ@ΜΗΜΕΝΗ!!
 

Απ: 21. Diego Biseswar
« Απάντηση #7 στις: Ιουλίου 01, 2016, 08:02:54 μμ »
 

Αποσυνδεδεμένος nikolasf4

  • Public Relations
  • ******
  • Ηλικία: 58
    Τοποθεσία: Πετρούπολη Χαβούζας
  • 6358
    Μηνύματα
    • Προφίλ
You are not allowed to view links. Register or Login

«Εδώ ακριβώς ήθελα να καταλήξω. Δεν είναι ο πιο αθλητικός παίκτης στον κόσμο. Έχει πρόβλημα με το βάρος του, παίζει με παραπανίσια κιλά εδώ και χρόνια, αλλά είναι τόσο ποιοτικός που μπορεί και το κρύβει. Ωστόσο, αυτό ήταν ανασταλτικός παράγοντας για μία μεγάλη μεταγραφή. Ο Ντιέγκο έχει πρόβλημα όταν ο ρυθμός του αγώνα είναι πολύ γρήγορος. Εκεί μπορεί να χαθεί από το παιχνίδι.

Γι’ αυτό και πολλές φορές επιλέγει ο ίδιος έξυπνα να ρίξει το τέμπο για να μπορεί να έχει επίδραση στο παιχνίδι, κι αυτό δείχνει πόσο έξυπνος είναι. Αν είχε περισσότερα αθλητικά προσόντα και πρόσεχε περισσότερο το κορμί του είμαι σίγουρος ότι θα έπαιζε σε τοπ ομάδα της Ευρώπης. Πιστεύω πάντως ότι ο ΠΑΟΚ στο πρόσωπο του Ντιέγκο Μπίσεσβαρ βρήκε έναν νέο ηγέτη. Θα το δείτε αυτό. Είμαι σίγουρος…»

??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :whistiling: :whistiling: :whistiling: :whistiling: :whistiling:
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ (Pablo Gabriel García Pérez)
Όταν η αδικία γίνεται νόμος, η παρανομία γίνεται καθήκον
"Πάρτε το χαμπάρι, οι εφιάλτες σας μόλις ξεκίνησαν...»
ΘΥΡΑ 4
 

Απ: 21. Diego Biseswar
« Απάντηση #8 στις: Ιουλίου 02, 2016, 11:05:11 πμ »
 

Αποσυνδεδεμένος BW Dragon son

  • Platinum member
  • ******
  • Ηλικία: 59
    Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
  • 1053
    Μηνύματα
  • Σήφη, "οπαδέ του Π.Α.Ο.Κ.", R.I.P. & δεν σε ξεχνώ!
    • Προφίλ
You are not allowed to view links. Register or Login
Aκομα δεν ηρθε , αρχισανε.... 8)



Παντως, περιεργους "κοιλιακους" εχει αν το κοιταξετε καλα.... 8)




...και "διπλό" σορτσάκι (οι ρίγες στο πλάι είναι Χ2) με φαίνεται φοράει!!!!  :whistiling:

Καλώς ήρθες "αχινέ"...Κάρφωσε τους όλους με τα "αγκάθια" σου!!!!

Χάσε 3-4 κιλά και γίνε ο ηγέτης της (νέας και πολύ καλής) ομάδας που ονειρευόμαστε!!!!  :paokeisai:
Π. αλεύω ασταμάτητα
Α. ντιστέκομαι στην αδικία
Ο. νειρεύομαι με υπομονή
Κ. ατακτώ τίμια τα πάντα

Όποιος ελεύθερα-Π.Α.Ο.Κ. συλλογάται, συλλογάται σωστά!

Δεν φοβάμαι τίποτα, δεν ελπίζω τίποτα, είμαι ελεύθερος-Π.Α.Ο.Κ.!

Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος θέλει δουλειά πολλή!
 

Απ: 21. Diego Biseswar
« Απάντηση #9 στις: Ιουλίου 13, 2016, 10:06:09 πμ »
 

Αποσυνδεδεμένος m01can4

  • Administrator
  • *******
  • Ηλικία: 46
    Τοποθεσία: Aruba
  • 33111
    Μηνύματα
    • Προφίλ


Αποκτήθηκε από τον ΠΑΟΚ, αντί του Βραζιλιάνου Ματέους που «κούνησε μαντίλι» για την Κίνα, για να παίξει το ρόλο του οργανωτή. Ξέρει που ήρθε, γνωρίζει την ιστορία της ομάδας, τη δίψα του κόσμου για επιτυχίες και δηλώνει έτοιμος να γράψει μαζί με τους συμπαίκτες του στον «Δικέφαλο» τη δική τους ιστορία.

«Γνωρίζω πως είμαι σε μια από τις ιστορικές ομάδες της χώρας.Αυτό που θέλω να κάνουμε είναι να γράψουμε τη δική μας ιστορία. Ξέρω πως η ομάδα αυτή θα έπρεπε να έχει πετύχει περισσότερα. Έχουμε την ευκαιρία να δείξουμε την ποιότητά που έχουμε όλοι όσοι είμαστε στην ομάδα ως ποδοσφαιριστές. Θα παίξουμε στα προκριματικά του Τσάμπιονς Λιγκ και ο πρώτος στόχος είναι να φτάσουμε στα πλέι οφ για να διεκδικήσουμε τις πιθανότητες μας να βρεθούμε στους ομίλους. Εμείς είμαστε εδώ για να παλεύουμε για τη νίκη σε κάθε μας, σε κάθε διοργάνωση».

Το πρώτο διάστημα στη νέα του ομάδα τον βρήκε με παραπανίσια κιλά και ένα μικρό πρόβλημα στη γάμπα, αλλά από σήμερα θα ξαναμπεί σε κανονικούς ρυθμούς προπόνησης.

«Οι πρώτες δέκα ημέρες είναι καλές. Είμαι σε μια ομάδα η οποία έχει καλό επίπεδο τόσο όσον αφορά τους παίκτες της όσο και την δομή της, την οργάνωσή της έξω από το γήπεδο. Αυτό που έχω διαπιστώσει είναι πως η ομάδα διαθέτει ένα καλό σύνολο παικτών, σε όλα τα ηλικιακά επίπεδα. Υπάρχουν αξιόλογοι νεαροί, υπάρχουν και παίκτες με εμπειρία. Αυτό που θέλω να σημειώσω είναι πως όλοι γύρω μου, με έχουν κάνει να αισθάνομαι καλά από τη πρώτη στιγμή που μπήκα σε αυτή την ομάδα. Ξέρω και κάποια παιδιά από το παρελθόν. Είμαι χαρούμενος που είμαι εδώ και θα προσπαθήσουμε να κάνουμε και τους φίλους της ομάδας χαρούμενους. Ελπίζω αυτή η χρονιά να είναι η δικιά μας χρονιά».

-Σε ποια θέση νιώθεις καλύτερα και σε ποια θέση σου έχει πει ο προπονητής ότι σε υπολογίζει;

«Η θέση μου στο γήπεδο είναι κάτι που μπορούσε να συζητήσουμε για ώρα. Έχω αγωνιστεί και πίσω από τον επιθετικό αλλά και στα άκρα. Αυτό που με ενδιαφέρει εμένα είναι να βοηθάω την ομάδα να φτάνει στη νίκη, ανεξάρτητα από την θέση στην οποία θα αγωνίζομαι. Και τις τρεις θέσεις πίσω από τον επιθετικό τις γνωρίζω, μπορώ να ανταποκριθώ στις απαιτήσεις που έχουν. Έχω μιλήσει με τον προπονητή για τη θέση μου στο γήπεδο. Θα τα δούμε όλα όταν θα έρθει η στιγμή να παίξω και ελπίζω αυτό να γίνει σύντομα».



Το ντεμπούτο του Μπίσεσβαρ, ίσως καθυστερήσει κι άλλο, μπορεί να παίξει στο τελευταίο φιλικό κόντρα στην Τβέντε το Σάββατο (16/7), μια μέρα μετά την κλήρωση για τον 3ο προκριματικό γύρο του Τσάμπιονς Λιγκ, όπου ο ΠΑΟΚ θα μάθει τον αντίπαλό του.

«Προσωπικά, δεν έχω κάποια προτίμηση. Και η Φενέρμπαχτσε και ο Άγιαξ είναι καλές ομάδες αλλά πάνω από όλα μας ενδιαφέρει η δικιά μας ομάδας και εκεί ρίχνουμε το βάρος μας. Όπως θα είναι δύσκολο παιχνίδι για μας, έτσι θα είναι δύσκολο το παιχνίδι και για τον αντίπαλό μας. Θα έχουμε μπροστά μας δυο ματς στα οποία θα πρέπει να δώσουμε όλες μας τις δυνάμεις προκειμένου να βγούμε εμείς νικητές, με την πρόκριση για την επόμενη φάση στα χέρια μας».

-Θα είσαι έτοιμος ως το πρώτο επίσημο παιχνίδι;

«Σίγουρα θα ήθελα να είχα ήδη αγωνιστεί στα μέχρι τώρα φιλικά. Κάθε μέρα δουλεύω διότι ο στόχος μου είναι να μπορώ να αγωνιστώ στα επίσημα παιχνίδια, προς το τέλος του μήνα”.

-Σε ποια σημεία μπορείς να βοηθήσεις περισσότερο την ομάδα;

«Στο παιχνίδι μου, μπορώ ν βοηθήσω την ομάδα να βγει γρήγορα στην αντεπίθεση αλλά μπορώ να τη βοηθήσω και όταν αντιμετωπίζει κλειστή άμυνα».

-Τι γνωρίζεις για το Ελληνικό ποδόσφαιρο; Έχεις μιλήσει πάνω σ’ αυτό με τον Αλέξανδρο Τζιόλη, συμπαίκτη σου στην Καϊσέρισπορ και στον ΠΑΟΚ;

«Ο Αλέξανδρος μου είπε κάποια θετικά πράγματα για την ομάδα. Όσον αφορά τα πρωταθλήματα Τουρκίας και Ελλάδας, νομίζω είναι στο ίδιο επίπεδο. Έχουν πάθος και δύναμη. Εμείς θα προσπαθήσουμε να παίξουμε γρήγορο και όμορφο ποδόσφαιρο»


"Σας έχει "φάει" το... "ματι" και η... μ@λακια!"