Αυτό το τμήμα σας επιτρέπει να δείτε όλα τα μηνύματα που στάλθηκαν από αυτόν τον χρήστη. Σημειώστε ότι μπορείτε να δείτε μόνο μηνύματα που στάλθηκαν σε περιοχές που αυτήν την στιγμή έχετε πρόσβαση.

1
PAOK HANDBALL / Απ: Handball Premier 2018-19
« στις: Νοεμβρίου 17, 2018, 07:40:52 μμ »
Νικη με 18-30

Τους βαθμούς της νίκης πήρε ο ΠΑΟΚ ΒΕΡΓΙΝΑ ΤV, ο οποίος το απόγευμα του Σαββάτου αντιμετώπισε εκτός έδρας τον Φοίβο Συκεών στο κλειστό του Επταπυργίου, όπου και επικράτησε με τελικό σκορ 18-30.

Στο καθαρά αγωνιστικό κομμάτι, ο Δικέφαλος έχτισε από την αρχή του αγώνα μία διαφορά στο σκορ, την οποία και διατήρησε μέχρι το ημίχρονο, πηγαίνοντας στα αποδυτήρια προηγούμενος με 10-14 σκορ. Στο δεύτερο ημίχρονο, οι "μάγκες με τα ασπρόμαυρα" προηγήθηκαν με +5 γκολ, 10-15, διαφορά την οποία διατήρησαν μέχρι το 45', χρονικό σημείο από το οποίο και έπειτα ο ΠΑΟΚ "πάτησε γκάζι"ανοίγοντας τη διαφορά στα +11 γκολ, με ένα σερί πέντε γκολ από το 17-23 στο 17-28 σκορ για να φτάσει στο τελικό 18-30.

Ο Στέλιος Σεϊρεκίδης στη σημερινή αναμέτρηση είχε την ευκαιρία να δοκιμάσει νέα σχήματα, καθώς και να δώσει χρόνο συμμετοχής σε νεαρότερους αθλητές που έως τώρα αγωνίστηκαν λιγότερο, όπως ο Αλέξανδρος Αποστόλου και ο Κώστας Τσεσμετζίδης.

Από το γήπεδο δεν έλειψαν οι φίλοι της ομάδας, οι οποίοι βρέθηκαν εκεί για να υποστηρίξουν τους αθλητές του Δικεφάλου!

Επόμενη αγωνιστική για τον ΠΑΟΚ ΒΕΡΓΙΝΑ TV την Κυριακή 25 Νοεμβρίου 2018 και ώρα 17:00, όπου υποδέχεται στο κλειστό της Νεάπολης την ομάδα Δράμα 86 για την 8η αγωνιστική της Handball Premier.

Φοίβος Συκεών - ΠΑΟΚ ΒΕΡΓΙΝΑ TV: 18-30

Τα πεντάλεπτα: 1-3, 3-5, 5-8, 6-10, 8-12, 10-14 (ημχ), 13-16, 13-18, 16-20, 17-22, 17-27, 18-30

ΠΑΟΚ Βεργίνα TV (Σεϊρεκίδης): Κοτανίδης, Αραμπατζής, Παλάσκας 8, Ελοζιάουα, Κοκκώνης, Τάσκοβιτς, Αποστόλου 2, Πετρίδης 7, Νικολαΐδης 3, Κωστακίδης 1, Λοίζος, Μαστορογιάννης, Τσεσμετζίδης 1, Κυπραίος 5, Δέλιας, Γιόσμου 3.

2
PAOK VOLLEYBALL / Απ: Volleyball League 2018-19
« στις: Νοεμβρίου 17, 2018, 07:37:40 μμ »
ΠΑΡΕ ΔΡΟΜΟ ΡΕ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ, Γ@ΜΩ ΤΟ ΚΑΡΑΒΙ ΠΟΥ ΣΕ ΕΦΕΡΕ! >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:(

3
« στις: Νοεμβρίου 17, 2018, 07:16:42 μμ »
15-12

12-10

8-5

ΑΝΤΕ ΡΕ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ!

4
« στις: Νοεμβρίου 17, 2018, 06:47:16 μμ »
ΗΜΙΧΡΟΝΟ 10-14 (Φοιβος Συκεων - ΠΑΟΚ)

5
PAOK BASKETBALL / Απ: 32. Phil Goss
« στις: Νοεμβρίου 17, 2018, 06:35:38 μμ »
Κριμα για την προσπαθεια των  ποντων! :( :(

6
« στις: Νοεμβρίου 17, 2018, 06:18:18 μμ »

7
2018-19 / Απ: Ηφαιστος Λήμνου - ΠΑΟΚ 80-79 (6η αγων.Basketleague)
« στις: Νοεμβρίου 17, 2018, 05:44:02 μμ »
Απιστευτο ρε π@στη μου!!! >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:(

ΜΕ ΤΑΠΑ ΣΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΟ ΣΕ ΛΕΙ ΑΠ ΤΟΥ ΑΘΗΝΑΙΟΥ!
>:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:(

8
Α.Σ ΠΑΟΚ / Απ: Γυναικείο βόλεϊ 2018-19
« στις: Νοεμβρίου 17, 2018, 05:28:01 μμ »

Ακόμη μία νίκη πρόσθεσε στο ενεργητικό της η γυναικεία ομάδα βόλεϊ του ΠΑΟΚ, η οποία έκανε το 5x5, νικώντας αυτή τη φορά το ΓΣΚ Ηρακλή στο Ζηρίνειο Στάδιο με 0-3 σετ.

Τα κορίτσια του Δικεφάλου είχαν τα κέφια τους σήμερα και ακολουθώντας τις οδηγίες του προπονητή τους Δημήτρη Σολκίδη, κατάφεραν να κάνουν ένα άνετο 0-3, πιστοποιώντας την ποιότητα και το βάθος του ρόστερ.

Στο καθαρά αγωνιστικό κομμάτι, ο ΠΑΟΚ μπήκε δυνατά από το πρώτο κιόλας σετ, το οποίο και κατέκτησε με τελικό σκορ 7-25.

Στο δεύτερο σετ, με τον προπονητή Δημήτρη Σολκίδη να δίνει χρόνο σε νεαρότερες αθλήτριες, σε πέντε νεάνιδες συγκεκριμένα, η ομάδα πέτυχε το 2-0 σετ, κατακτώντας το με τελικό σκορ 17-25.

Στο τρίτο σετ, τα κορίτσια του Δικεφάλου, με ρυθμό και ανεβασμένη διάθεση από τα προηγούμενα δύο σετ, κατέκτησαν τη νίκη, με το τρίτο σετ να λήγει υπέρ τους 11-25.

Στην επόμενη αγωνιστική, ο ΠΑΟΚ υποδέχεται τον Α.Ο. Αιγάλεω στο κλειστό της Μίκρας την Κυριακή 25 Νοεμβρίου και ώρα 17:30.

Άλλα Αθλήματα / Απ: ΠΟΛΟ 2018-19
« στις: Νοεμβρίου 17, 2018, 05:03:54 μμ »

Η ομάδα της Θεσσαλονίκης κέρδισε εύκολα με 12-6 την Χίο στο Ποσειδώνιο.

Τη δεύτερη συνεχόμενη νίκη του στο πρωτάθλημα της Α1 πόλο Ανδρών πέτυχε το μεσημέρι του Σαββάτου ο ΠΑΟΚ.

Η ομάδα της Θεσσαλονίκης, σ' αγώνα της 5ης ημέρας που διεξήχθη στο Ποσειδώνιο, κέρδισε με 12-6 την Χίο έχοντας πρώτο σκόρερ τον Διονύση Καρούντζο ο οποίος σκόραρε 4 φορές.

Αξίζει να σημειωθεί ότι στο φύλλο αγώνος οι διαιτητές έγραψαν ότι ο άσος της Χίου Νίνο Βλάζεβιτς αποβλήθηκε με κόκκινη κάρτα στο 3'12 πριν το τέλος και πέταξε ένα μπουκάλι νερό ενώ βρίσκονταν στον πάγκο.

ΠΑΟΚ - ΝΟ ΧΙΟΥ Astra Airlines 12-6

Οκτάλεπτα: 3-1, 2-2, 4-1, 3-2.

ΠΑΟΚ (Πάνος Βέργος): Τζωρτζάτος, Σαρησάββας 1, Ζάτοβιτς 2, Κόχειλας Ν., Κουλούρης, Βοζίκης, Κεχαλάρης, Καρούντζος 4, Παυλίδης Χρ., Σολεϊμανιπάκ 1, Χαραλαμπόπουλος 2, Μουρατίδης 1, Μανθογιάννης, Τάτσης 1, Παπαδομανωλάκης.