PAOK FOOTBALL / Απ: ΕΠΟ, Superleague και ΠΑΟΚ
Τι κανονισμοι ειναι αυτοι ρε? >:( >:( >:( >:( >:( >:(

13
Μεταγραφές και talent scout / Απ: Μεταγραφές καλοκαιριού 2018
« Τελευταίο μήνυμα από teododo στις Σήμερα στις 10:10:54 μμ »
«Σε συζητήσεις με τον Σρνα, θα δούμε πως θα καταλήξει το θέμα»

«Μπορώ να επιβεβαιώσω το γεγονός των συζητήσεων με τον Ντάριο Σρνα. Μέχρι τώρα μου είναι δύσκολο να πω, πως θα καταλήξουν οι διαπραγματεύσεις. Περισσότερες λεπτομέρειες για τις επαφές με τον Σρνα, θα γίνουν γνωστές αργότερα»

Κλειστο συμβολαιο να του κανουμε!!! facepalm facepalm facepalm
14
« Τελευταίο μήνυμα από jim στις Σήμερα στις 10:02:48 μμ »
Αμα θελουν να ακουσουν μπινελικια! >:( >:( >:( >:(
15
Διοικητικά / Απ: RIP ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΠΟΙΚΙΛΙΔΗ!
« Τελευταίο μήνυμα από jim στις Σήμερα στις 09:29:56 μμ »
ΤΕΡΑΣΤΙΕ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ, ΕΙΣΑΙ ΑΚΟΜΑ ΔΙΠΛΑ ΜΑΣ!
16
Roster / Απ: 21. Diego Biseswar
« Τελευταίο μήνυμα από teododo στις Σήμερα στις 08:12:23 μμ »
Μας το εστειλαν.
Εξηγησα γιατι το εβαλα.
17
PAOK HANDBALL / Απ: Handball Premier 2017-18
« Τελευταίο μήνυμα από teododo στις Σήμερα στις 08:05:52 μμ »

Για τον δεύτερο αγώνα των μικρών τελικών του πρωταθλήματος της Handball Premier ο ΠΑΟΚ ΒΕΡΓΙΝΑ ΤV αντιμετώπισε εκτός έδρας τον ΑΣΕ Δούκα και γνώρισε την ήττα στην παράταση με  24-22 τελικό σκορ, στο Δαΐς το απόγευμα της Τετάρτης 23 Μαΐου 2018.

O Δικέφαλος παρ' όλο το γεγονός ότι πραγματοποίησε δυνατό ξεκίνημα και ήταν σοβαρός καθ΄όλη την διάρκεια του παιχνιδιού δεν τα κατάφερε στην σημερινή εκτός έδρας αναμέτρηση.

Οι παίκτες του Στέλιου Σεϊρεκίδη ξεκίνησαν δυνατά και προηγήθηκαν με 2-3, με τους γηπεδούχους ωστόσο να αντιδρούν και με ένα σερί 4-0, να κάνουν το 6-3. Ο Δικέφαλος όμως απάντησε πριν το ημίχρονο, το οποίο έκλεισε με 8-7. Στην επανάληψη η ομάδα του ΠΑΟΚ βελτίωσε την εικόνα της σε όλα τα επίπεδα, προσπέρασε εκ νέου μπροστά με 11-12 και 14-15, όμως στην συνέχεια με ένα γκραν γκινιόλ φινάλε οι δύο ομάδες οδηγήθηκαν στην παράταση, καθώς το σκορ της κανονικής διάρκειας έληξε ισόπαλο με 19-19. Η διάρκεια των δύο πεντάλεπτων παρατάσεων ήταν ανάλογη του δευτέρου ημιχρόνου, με τους παίκτες του Στέλιου Σεϊρεκίδη να είναι άτυχοι και να γνωρίζουν την ήττα με 24-22.

Πλέον o Δικέφαλος στρέφει την προσοχή του στον επόμενο και παράλληλα τελευταίο αγώνα της χρονιάς, ο οποίος θα είναι και ο τρίτος στην σειρά με αντίπαλο τον Δούκα και θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο 26 Μαΐου 2018 στο γήπεδο της Μίκρας.

Ημίχρονο: 8-7

ΑΣΕ Δούκα - ΠΑΟΚ ΒΕΡΓΙΝΑ TV: 24-22

Η σύνθεση του ΠΑΟΚ ΒΕΡΓΙΝΑ TV (Στέλιος Σεϊρεκίδης): Αραμπατζής, Παλάσκας, Τσίλης, Νικολαΐδης, Κοκώνης, Poulsen, Αποστόλου, Πετρίδης, Καλόμοιρος, Μαστορογιάννης, Πέγιοβιτς, Κέζιτς, Κυπραίος, Δελιάς, Βεσελίνοβιτς, Κοτανίδης
18
PAOK BASKETBALL / Απ: βάζελος - ΠΑΟΚ 24/5, 20:00 Cosports4HD (Play offs Basketleague)
« Τελευταίο μήνυμα από teododo στις Σήμερα στις 08:03:02 μμ »